Homoseksualet

Daisy

Anëtar i Respektuar
Por pergjigjesh per ate qe te eshte dhene ne pergjegjesi. Ne kete rast, familja apo femijet jane dhurata me e mire qe Zoti ia jap nje cifti bashkeshortor dhe ti si prind do pergjigjesh per menyren se si i ke edukuar, sepse te eshte besuar ty si prind apo atij si boss i nje kompanie, kompania ne fjale

ti pergjigjesh der ne nje moshe qe ai eshte I afte te pergjigjet per vete. Having said that kjo nuk e Ben ate femije prone tenden.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ti pergjigjesh der ne nje moshe qe ai eshte I afte te pergjigjet per vete. Having said that kjo nuk e Ben ate femije prone tenden.

Nese ti mendon se deri nmoshen 18 vjecare apo ne nje moshe te caktuat mbaron kujdesi yt ndaj femiut, une mendoi ndryshe. Ai do jete cdohere i rrethuar me keshillat dhe qortimet e mia sepse eshte fare e imja dhe me beso, sado qe te rritesh e tbehesh burre apo grua, ne syte e prindit cdohere do te jesh femi qe ka nevoje.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nese ti mendon se deri nmoshen 18 vjecare apo ne nje moshe te caktuat mbaron kujdesi yt ndaj femiut, une mendoi ndryshe. Ai do jete cdohere i rrethuar me keshillat dhe qortimet e mia sepse eshte fare e imja dhe me beso, sado qe te rritesh e tbehesh burre apo grua, ne syte e prindit cdohere do te jesh femi qe ka nevoje.


patjeter dhe une besoj qe per nje prind mbetesh gjithmone femije!
Por kjo nuk do te thote qe prindi gjithmone mund te ndikoje ne vendimet e femijes.
Kaq po them une
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
patjeter dhe une besoj qe per nje prind mbetesh gjithmone femije!
Por kjo nuk do te thote qe prindi gjithmone mund te ndikoje ne vendimet e femijes.
Kaq po them une

Nuk po e kupton me duket poenten time. Padyshim qe smund te jesh dhe as qe tentoj te ndikoje ne vendimet e femijeve. E imja si prind eshte ta mesoje sic mendoj se eshte me mire e ta keshilloje etj, por neser masneser kur rritet patjeter se mund te rrebelohet, te marr vendime te drejta apo te gabuara.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk po e kupton me duket poenten time. Padyshim qe smund te jesh dhe as qe tentoj te ndikoje ne vendimet e femijeve. E imja si prind eshte ta mesoje sic mendoj se eshte me mire e ta keshilloje etj, por neser masneser kur rritet patjeter se mund te rrebelohet, te marr vendime te drejta apo te gabuara.

pikerisht kete po them
Pra mund te behet dhe gey (god forbid) dhe pse mund mos te pelqej ske cben
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Jo nuk i krijoi njerez ato .ato jan kafshe nen lekuren njerezore
Kur zoti krijoi nje femer nje mashkull
Nuk krijoi dy meshkuj per te vazhdu jeten
U shofte rraca tyne i qit zoti fare
Nuk jam hic dakord me ty , pse ti gjykojm kur nuk kan aspak ndikim negativë ne jeten tone.Fundja ashtu ndihen mire ata ,pune per ta se si vendosin ta jetojn jeten
 
Ore puno sa te duash ti, homoseksual lind nuk behesh kshu qe mos paragjykoni , ndonjehere Zoti ju ben shaka te keqija.
patjeter dhe une besoj qe per nje prind mbetesh gjithmone femije!
Por kjo nuk do te thote qe prindi gjithmone mund te ndikoje ne vendimet e femijes.
Kaq po them une
E ke degju ate kengen A me hir a me pahir?
ne qe thua ti jemi te gjithe zoter ketu
jemi zoter te gjithekujt, dhe kush nuk pranon perdorim menyra demokratike
nga epoka e gurit....prandaj rri urte ti gruja tomit se te vras me gure lol
 

Arditi0007

Love&Love
Tashi si teme duhet analizuar mire. Marre nga aspekte te ndryshme, te jesh gay — s'di ça te them — s'kam qene kurre ihere. Te kem i shok gay asihere s'kam pranuar. Arsyeja e vetme, besoj une, ka qene frika se do paragjykohesha shume nga rrethi i ngushte. Te gjithe do benin me gisht nga une; haha Arditi ka i shok gay, haha Arditi eshte gay. Mendoj, si do ndihej ai?
Per sa me perket mua, nuk e kam problem se tjeret zgjedhin apo duan te vazhdojne te jene gay. S'dua te te me keqkuptoni! Mire? — Ca pohojne se njerezit gay lindin te atille, ama ndryshe nga ta une mendoj....(ti qe me lexon tani prit ihere ta mbaroj se sikur e ndiej se mezi pret te te me kritikosh).....une mendoj qe te gjithe ne veten tone kemi çike ashu diç femerore. Nderkaq, me kalimin e kohes, duke arritur moshen madhore, ne i fare menyre, prirjen tone seksuale e ndertojme mbi tiparet qe peshojne me shume dhe nga pikerisht ato dhe anojme....
Nuk besoj te kem qene shume i qarte.....

Per fund, eshte jeta e secilit ta jetoje si te doje vete. Ne fakt, normale konsideroj une Burre—Grua, ama duhet respektuar doemos edhe mendimet ndryshe...
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Perderisa jane bythe femre jo....ama gjithsesi kuptohet qe duhet siguruar se jane bythe femre.....kshu mendoj une

se di vlla
Te njejtin emer mbajne si te mashkullit si te femres :p
Eshte nje shprehje e ka njera ne profil
“We’re all gey with someone else’s ass”
 

Arditi0007

Love&Love
se di vlla
Te njejtin emer mbajne si te mashkullit si te femres :p
Eshte nje shprehje e ka njera ne profil
“We’re all gey with someone else’s ass”

Une per te gruas e kisha fjalen.....më me rendesi te dish eshte qe MrsA nuk eshte i atille
 
Top