Homoseksualet

NGU

Wild child full of grace 💫
Do deshiroja te thoja qe pas karantine t'a vertetoje vete se si jam, por me mire mendo si te vije per mire sesa t'a vertetosh.....🤩
Oh noooo!
/me Avullon
Qofsh si te duash😆
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si para koronavirusit si jashte koronavirusit, keta jane virus ne vete.
 

lovely

Anëtar i ri
jam lututr ti shoh mir si homoseks dhe lezbiket

jane me njerezore se vet ne heterogjenet

e ardhmja medoemos do jete ndryshe
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Skom gjo kundra tyre por dhe afer si du.. tvazhdojn ti bin byqes vec mos kerkojn tpranohen ne shoqeri hapurazi pasi nje femije qe sdi asgje te shikoje nje cift homosh kapur per dore e tu puth sikur te jet normale se di ....tashi qe po e mendoj paskem e gjera kundra tyre.
 
Skom gjo kundra tyre por dhe afer si du.. tvazhdojn ti bin byqes vec mos kerkojn tpranohen ne shoqeri hapurazi pasi nje femije qe sdi asgje te shikoje nje cift homosh kapur per dore e tu puth sikur te jet normale se di ....tashi qe po e mendoj paskem e gjera kundra tyre.

Kurse nje 20 vjecare me nje plakush po?!
Femijet jan femije dhe per to dashuria ska gjini...
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Kurse nje 20 vjecare me nje plakush po?!
Femijet jan femije dhe per to dashuria ska gjini...
Nje 20 vjecare osht e pjekur te zgjedh te shkoje me nje te ri ose nje 50 vjecar osht ceshtjr deshire por nje femije qe sdi te rriter me frymen e me ide e te dashhurumit mashhkull me mashhkull??? Pse nuk i hyp gomari mashkull gomarit mashkull??? Ose cdo kafshe pse nuk ciftzohet me te njehtin seks??? Boll u mundit te beheni open mindet me panimin e disa semundje mendore ne shoqeri... sosht modernizim osht thjesht bqllik meshkujsh qe kan rrjedh ka dallapi menjes.... sic e thash jeta baza nga ku osht kriju kafsha kafsh dhe i rrin rrjedhes se jetes njeriu po sjell e fundin e dynjallekut..
 

Marla

Themelues i Forumit
As une nuk jam paragjykuese por kur lexoj fjalen homoseksual me kujtohen gjithe barcaletat e mundshme me ta.

FB_IMG_1591521323848.jpg
 

sofia

Antarë i Respektuar
Nje 20 vjecare osht e pjekur te zgjedh te shkoje me nje te ri ose nje 50 vjecar osht ceshtjr deshire por nje femije qe sdi te rriter me frymen e me ide e te dashhurumit mashhkull me mashhkull??? Pse nuk i hyp gomari mashkull gomarit mashkull??? Ose cdo kafshe pse nuk ciftzohet me te njehtin seks??? Boll u mundit te beheni open mindet me panimin e disa semundje mendore ne shoqeri... sosht modernizim osht thjesht bqllik meshkujsh qe kan rrjedh ka dallapi menjes.... sic e thash jeta baza nga ku osht kriju kafsha kafsh dhe i rrin rrjedhes se jetes njeriu po sjell e fundin e dynjallekut..
Mjafton te googellosh dhe do te te dalin edhe rezultate per kafshe qe pelqejne te njejten gjini. Kush je ti per te vleresuar dashurine mes 2 individeve? Nuk je psikiater te vleresosh semundje mendore dhe nqs mendon se homoseksualiteti eshte semundje mendore, je vete i semure sepse nuk e kupton se cfare po flet. Nuk quhesh domosdoshmerisht open mind nqs i pranon, po quhesh nqs nuk paragjykon. A eshte homoseksualiteti ne kartelen e shendetit? Jo. A eshte damke ne rrobe qe nuk hiqet me? Jo Pse e ben damke atehre? Boll me komente idote. Ti nuk do te jesh homseksual , mos ji, po nuk ke pse flet per nje homoseksual ne kete lloj menyre sepse para se te jete homoseksual eshte njeri! Nqs do te ishte shefi ut, do te dorehiqeshe? Nqs doktori me i mire do te te ofronte sherbim do te terhiqeshe vetem se eshte homoseksual? Prano njerun sic eshte: mos shiko gunen, po shiko punen! Njeriu nuk dashuron me mendje, dashuron me zemer....prandaj teza jote per semundjen mendore bie poshte!!!!!!!
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Mjafton te googellosh dhe do te te dalin edhe rezultate per kafshe qe pelqejne te njejten gjini. Kush je ti per te vleresuar dashurine mes 2 individeve? Nuk je psikiater te vleresosh semundje mendore dhe nqs mendon se homoseksualiteti eshte semundje mendore, je vete i semure sepse nuk e kupton se cfare po flet. Nuk quhesh domosdoshmerisht open mind nqs i pranon, po quhesh nqs nuk paragjykon. A eshte homoseksualiteti ne kartelen e shendetit? Jo. A eshte damke ne rrobe qe nuk hiqet me? Jo Pse e ben damke atehre? Boll me komente idote. Ti nuk do te jesh homseksual , mos ji, po nuk ke pse flet per nje homoseksual ne kete lloj menyre sepse para se te jete homoseksual eshte njeri! Nqs do te ishte shefi ut, do te dorehiqeshe? Nqs doktori me i mire do te te ofronte sherbim do te terhiqeshe vetem se eshte homoseksual? Prano njerun sic eshte: mos shiko gunen, po shiko punen! Njeriu nuk dashuron me mendje, dashuron me zemer....prandaj teza jote per semundjen mendore bie poshte!!!!!!!
Si mund ta vesh ne kartel shenseti kur nje tufe Beqirit cohen e thone dume me u .. nbyth e dum te krijojm familje.. si e krijoj familjen... ja birsive femijen si do e rrisin me ca ideje cfate do i sygjerijn? Pse si thrrer zotrote nenes baba e babajt nene? Por secili ka emertimin e tij boll na hapet barkun me idete moderne te civilizimit se ju po e cthurni oeet dynja... cohu hitler... ngrihu enver 1 jave jepuni dhe iher drejtim njerzis
 
Te haj buk njeher dhe pastaj do ju pergjigjem

Po sme zuri gjumi 🤣
 

sofia

Antarë i Respektuar
Si mund ta vesh ne kartel shenseti kur nje tufe Beqirit cohen e thone dume me u .. nbyth e dum te krijojm familje.. si e krijoj familjen... ja birsive femijen si do e rrisin me ca ideje cfate do i sygjerijn? Pse si thrrer zotrote nenes baba e babajt nene? Por secili ka emertimin e tij boll na hapet barkun me idete moderne te civilizimit se ju po e cthurni oeet dynja... cohu hitler... ngrihu enver 1 jave jepuni dhe iher drejtim njerzis
Cohu Enver? cilin Enver do? Ate te pafajshmin me fytyre djallezore? Ate qe vriste, perndiqte, persekutonte, ate qee na mbylli dhe na dha ate milingone lirie qe na mbylli ne vetvete? Ate qe vriste per nje fjale kunder tij? Ate qe kishte spiune kudo? Ate qe fitonte per vete dhe njerezit vdisnin urie? Te pergezoj oer idenee.
Cohu Hitler? Ate qe vriste ne kremator(furre me zjarr) hebrenjte? Ate qe ndau Gjermanine? Ate qe kishte inat hebrenjte dhe cdo "race jo te paster"? Ate qe perndoqi aty per aty edhe Albert Anjshtanjin? Ate per te cilin humben jeten mijera njerez?
Meqe i do keta te dy, te jap nje version me te mire. Ti e di qe individi ne raport me shoqerine eshte nje numer me shume zero dhe nuk kam pse vuaj une per budallalliqet qe te pret ty mendja, prandaj te ofroj te shkosh ne Korene e Veriut e te kalosh pushimet ne Kine dhe perballesh me keto mostra qe permende.
Kur ti nuk e pranon individin sic eshte mendon se do te te pranojne te tjeret ty soc je? Me mendime prapanike dhe propagande diktatoriale?
Jo, nqs 2 lesbike biresojne nje femije, ai do t'i therrasi "mama " te dyjave. Nuk e degjeneron femijen, po derisa e bireson regon se e do me shume sesa nena qe e hodhi ne shtepine e femijes, tregon qe i do te miren. Me shume e degjeneron ti qe i mbyll veshet dhe nuk i lejon te shohe se cfare eshte edhe forma jo e zakonshme e dashurise.
Ty t'u hap barku nga homoseksualiteti? Atehere e refuzove ate doktorin homoseksual. Nese ti nuk e pranon nje familje te tille keq per ty. Nuk behet nje homoseksual parazit i shoerise sepse nuk diskriminon te tjeret sepse e di qe ate e diskriminojne, p behesh ti parazit qe ben komente aty ku nuk duhet dhe ne menyren qe eshte jashte normes qytetare.
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Cohu Enver? cilin Enver do? Ate te pafajshmin me fytyre djallezore? Ate qe vriste, perndiqte, persekutonte, ate qee na mbylli dhe na dha ate milingone lirie qe na mbylli ne vetvete? Ate qe vriste per nje fjale kunder tij? Ate qe kishte spiune kudo? Ate qe fitonte per vete dhe njerezit vdisnin urie? Te pergezoj oer idenee.
Cohu Hitler? Ate qe vriste ne kremator(furre me zjarr) hebrenjte? Ate qe ndau Gjermanine? Ate qe kishte inat hebrenjte dhe cdo "race jo te paster"? Ate qe perndoqi aty per aty edhe Albert Anjshtanjin? Ate per te cilin humben jeten mijera njerez?
Meqe i do keta te dy, te jap nje version me te mire. Ti e di qe individi ne raport me shoqerine eshte nje numer me shume zero dhe nuk kam pse vuaj une per budallalliqet qe te pret ty mendja, prandaj te ofroj te shkosh ne Korene e Veriut e te kalosh pushimet ne Kine dhe perballesh me keto mostra qe permende.
Kur ti nuk e pranon individin sic eshte mendon se do te te pranojne te tjeret ty soc je? Me mendime prapanike dhe propagande diktatoriale?
Jo, nqs 2 lesbike biresojne nje femije, ai do t'i therrasi "mama " te dyjave. Nuk e degjeneron femijen, po derisa e bireson regon se e do me shume sesa nena qe e hodhi ne shtepine e femijes, tregon qe i do te miren. Me shume e degjeneron ti qe i mbyll veshet dhe nuk i lejon te shohe se cfare eshte edhe forma jo e zakonshme e dashurise.
Ty t'u hap barku nga homoseksualiteti? Atehere e refuzove ate doktorin homoseksual. Nese ti nuk e pranon nje familje te tille keq per ty. Nuk behet nje homoseksual parazit i shoerise sepse nuk diskriminon te tjeret sepse e di qe ate e diskriminojne, p behesh ti parazit qe ben komente aty ku nuk duhet dhe ne menyren qe eshte jashte normes qytetare.
Dmth ti je dakord qe nje cift geh te birsijn femije ... e sygjerimi ndaj femijes te jet mshoj bab bythes mshoj?
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Cohu Enver? cilin Enver do? Ate te pafajshmin me fytyre djallezore? Ate qe vriste, perndiqte, persekutonte, ate qee na mbylli dhe na dha ate milingone lirie qe na mbylli ne vetvete? Ate qe vriste per nje fjale kunder tij? Ate qe kishte spiune kudo? Ate qe fitonte per vete dhe njerezit vdisnin urie? Te pergezoj oer idenee.
Cohu Hitler? Ate qe vriste ne kremator(furre me zjarr) hebrenjte? Ate qe ndau Gjermanine? Ate qe kishte inat hebrenjte dhe cdo "race jo te paster"? Ate qe perndoqi aty per aty edhe Albert Anjshtanjin? Ate per te cilin humben jeten mijera njerez?
Meqe i do keta te dy, te jap nje version me te mire. Ti e di qe individi ne raport me shoqerine eshte nje numer me shume zero dhe nuk kam pse vuaj une per budallalliqet qe te pret ty mendja, prandaj te ofroj te shkosh ne Korene e Veriut e te kalosh pushimet ne Kine dhe perballesh me keto mostra qe permende.
Kur ti nuk e pranon individin sic eshte mendon se do te te pranojne te tjeret ty soc je? Me mendime prapanike dhe propagande diktatoriale?
Jo, nqs 2 lesbike biresojne nje femije, ai do t'i therrasi "mama " te dyjave. Nuk e degjeneron femijen, po derisa e bireson regon se e do me shume sesa nena qe e hodhi ne shtepine e femijes, tregon qe i do te miren. Me shume e degjeneron ti qe i mbyll veshet dhe nuk i lejon te shohe se cfare eshte edhe forma jo e zakonshme e dashurise.
Ty t'u hap barku nga homoseksualiteti? Atehere e refuzove ate doktorin homoseksual. Nese ti nuk e pranon nje familje te tille keq per ty. Nuk behet nje homoseksual parazit i shoerise sepse nuk diskriminon te tjeret sepse e di qe ate e diskriminojne, p behesh ti parazit qe ben komente aty ku nuk duhet dhe ne menyren qe eshte jashte normes qytetare.
Ori me thuaj ti mua si dy n je rez te te njejtit seks do e mesojn femijene tyre cdo i thot un i hypa kti po sdole ti kshuqe u desh me ik me tble ke martaniteti?
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Nje gje e kam kuptuar mire nga persona me prirje te tilla.
Me mire te rrine me njeri-tjetrin (E njejta Gjini) se sa te krijojne familje per syte e “botes” (me gjinine e kundert) dhe te nxjerrin ne drite nje brez “mostrash”!
Biresimi?
I gabuar sipas meje.
 

land

Carpe noctum
Eshte dicka jo natyrale. Nuk kam asgje kunder tyre(me perjashtim te ca veprimeve), e kane b... e tyre le ta perdorin si te duan. Jam krejtesisht kunder qe ata te adoptojne femije. Femijeve u duhen dy figura, nena dhe babai.
Jam komplet kunder fushatave propagandistike qe kane ndermarre lgbt ne shkollat e shqiperise. Te promovosh gayllekun ke femijet e shkollave, sipas meje eshte krim i rende.
Nuk i kuptoj fare keto manifestimet gay pride. Une jam heteroseksual, nuk kam marre pjese kurre ne nje manifestim heteroseksual pride, sepse normal qe s'ka.
Ka ndonje rob ne bote te ma shpjegoje ca krenarie ka ta hash prapa?????
Dmth by....irat jane krenare, ne normalet nuk duhet te jemi.

What the fuck???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kanceri i shoqerise, u zhdukshin krejt
 
Top