Homoseksualet

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ne lufte thosh Tom i Peaky Blinders i jepnin kokra qe te mos masturboheshin dhe te ishin sa me vigjilent.

Tani mendoni vendqendrime te tera vec memeshkuj,testoroni 1000

Jepi land beji te gjithe gay 😆
Vec atyre qe beni skllave :p
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ku i gjete provokimet antishqiptare??.?? Do te te sjell dhjetra fakte qe luftetaret spartane ishin gays?
Do fakt tjeter historik?????? Tek Iliret nuk ka absolutisht as dhe nje fakt se praktikonin homoseksualizmin, zeroooo.


Nuk paske degjuar hic per herastes dhe eromenos!!

Sill ç’te duash, ama cito burimin dhe ne temat perkatese, jo ne cdo teme Grekia leshi preshi.
Greket jane nje popull i lashte ama jane llumi Europes, te pakten kundrejt ne Shqipetareve.
Forum te kendeshem.
 

Endrra

VIP
No enderr
Un thjesht dua mos te degjoj fjale si " te semure" o ku di une.
Ne klas kam pas 2 cuna qe ishin gay dhe asnjeri prej te dyve e pranonte. Njeri ishte i but si qingj(sot i martuar me nje super mashkull), tjetri isterik dhe akoma sot du ta mbys 🤣 ne pun yyyyyffff me 'simpatiku' paguan shopping per cdo shoqe qe sjell ne dyqan. Ne ish pune kisha prap histerik qe urrente jo vetem femrat, por gjith boten ahahahh i bera njehere nje konfidenc dhe u mor vesh pas 5 minutash 😅
Just human.
Asgje me shume
Asgje me pak

Ato qe shikoni neper pride jan egzagjerime... provokime
Te them te drejten mendoj se i prishin imazhin dhe i hapin akoma me shume telashe.
Ta quajm semundje apo jo ..edhe kjo hy ne lirine e mendimit apo fjales.
Por te ndjekim instinktin dhe gjenezen e njeriut.. po te kete vetem gey ne nje ishull te izoluar..ata do jene automatikisht pas nje cikli jete njeriu te shfarosur.
Pra si me darvinin si me fe.. qellimi i jetes sesht ky.
Kaq
 

land

Carpe noctum
Sill ç’te duash, ama cito burimin dhe ne temat perkatese, jo ne cdo teme Grekia leshi preshi.
Greket jane nje popull i lashte ama jane llumi Europes, te pakten kundrejt ne Shqipetareve.
Forum te kendeshem.
Akilin dhe Patroklin e permendi dikush tjeter, jo une.
Ca dreqin nuk bie dakord me mua?lol, po te them se greket jane gays te lashte, amazonat ishin lezbike, poetesha Safo gjithashtu, vete ishulli grek lesbos i ka dhene emrin fenomenit.
Madje e riperseris me force, jane me dhjetra autoret e lashte qe kane shkruar per Ilirine dhe Iliret. Nuk ka asnje fakt te vetem historik qe homoseksualizmi te jete praktikuar ne Iliri. Mesa duket fenomeni lali eri, lali fiku, eshte fenomen i ri shqiptar.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ta quajm semundje apo jo ..edhe kjo hy ne lirine e mendimit apo fjales.
Por te ndjekim instinktin dhe gjenezen e njeriut.. po te kete vetem gey ne nje ishull te izoluar..ata do jene automatikisht pas nje cikli jete njeriu te shfarosur.
Pra si me darvinin so me te.. qellimi i jetes sesht ky.
Kaq
Njeriu sdo te shfaroset kurre sepse deshira per tu bere prind dhe per te sjellje ne jete nje engjell, nuk ka lidhje me prirjet seksuale... ka plot metoda per te ngel shtatzane.

Ah se harrova... jam pro adoptimit te atyre femijeve qe kam ngelur jetim, qe prindrit i kan lan rrugve nga pamundesia ekonomike apo sepse thjesht nuk e duan ate pergjegjesi... jetimoret jan plot; le te adoptohen nga kushdo qe deshiron ti japi nje mundesi per tu rritur me dashuri.
Qoft etero qoft homo
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Akilin dhe Patroklin e permendi dikush tjeter, jo une.
Ca dreqin nuk bie dakord me mua?lol, po te them se greket jane gays te lashte, amazonat ishin lezbike, poetesha Safo gjithashtu, vete ishulli grek lesbos i ka dhene emrin fenomenit.
Madje e riperseris me force, jane me dhjetra autoret e lashte qe kane shkruar per Ilirine dhe Iliret. Nuk ka asnje fakt te vetem historik qe homoseksualizmi te jete praktikuar ne Iliri. Mesa duket fenomeni lali eri, lali fiku, eshte fenomen i ri shqiptar.
Tani me pelqeve.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
C'qendrim mbani ju ndaj ketij fenomeni.......Mendoni qe ata duhen pranuar ne shoqeri, apo duhet te trajtohen ndryshe nga njerezit e tjere......:sharre::konfuz:
Si do te silleshit ju ndaj nje homose-ksuali......
:djalle:
Sa per temen une nuk paragjykoj askend per zgjedhjet qe i bejn te ndihen mire dhe vetvetja.Ne klase ne Gjimnaze kam patur 2 shoke te till dhe ishin shume normal...madje madje shoqeria qe te ofronin ishte me e paster se shoqeria qe mund te ofronte nje shoqeri e krijuar nga vajza dhe cuna te "zakonshem".Me duket shume absurde qe ti paragjykojme ,nese dikujt nuk i pelqen nuk jeni te detyruar te rrini me ta.Thjesht lerini te bejne jeten e tyre .I love all humans ❤
 

Endrra

VIP
Njeriu sdo te shfaroset kurre sepse deshira per tu bere prind dhe per te sjellje ne jete nje engjell, nuk ka lidhje me prirjet seksuale... ka plot metoda per te ngel shtatzane.

Ah se harrova... jam pro adoptimit te atyre femijeve qe kam ngelur jetim, qe prindrit i kan lan rrugve nga pamundesia ekonomike apo sepse thjesht nuk e duan ate pergjegjesi... jetimoret jan plot; le te adoptohen nga kushdo qe deshiron ti japi nje mundesi per tu rritur me dashuri.
Qoft etero qoft homo
Tani po .. dikur skish ksi mundesish.. dhe shumica e homoveve nuk e duan kete pergjesi

.si Karl Lagerfeld psh
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Tani po .. dikur skish ksi mundesish.. dhe shumica e homoveve nuk e duan kete pergjesi

.si Karl Lagerfeld psh

Se di...
Njoh me shume etero (femra🤔) qe sduan femije.
Natyrisht te martuar me meshkuj qe MEZI e enderrojne ate dit 😅

Ps: rendesi ka te jen te vetdijshem per cfare bejn sepse femija nuk eshte aksesor. Pa llogaritur veshtirsite dhe sakrificat per ta rritur sepse nje dit do te ta kthej keq fjalen dike te thene : ju sjeni askush. Nuk jam femija juaj.
 

Delirium

No description ...
Ne lufte thosh Tom i Peaky Blinders i jepnin kokra qe te mos masturboheshin dhe te ishin sa me vigjilent.

Tani mendoni vendqendrime te tera vec memeshkuj,testoroni 1000

Jepi land beji te gjithe gay 😆
Vec atyre qe beni skllave :p
E njejta metode perdoret ne burg Nik , por jo kokrra , i gelltisin me ushqim pa e kuptuar fare .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kurre nje mashkull nuk do te jete ne gjendje sa te ekzistoje kjo bote, t'ja jap dashurine e nje nene femiut te adaptuar, e kurrsesi nje gay !
 

Endrra

VIP
Se di...
Njoh me shume etero (femra🤔) qe sduan femije.
Natyrisht te martuar me meshkuj qe MEZI e enderrojne ate dit 😅

Ps: rendesi ka te jen te vetdijshem per cfare bejn sepse femija nuk eshte aksesor. Pa llogaritur veshtirsite dhe sakrificat per ta rritur sepse nje dit do te ta kthej keq fjalen dike te thene : ju sjeni askush. Nuk jam femija juaj.
Absolutisht ka shume te drejte femija.. nese si prind nuk ke arrit ti japesh vlera e duhura...se fundi femija eshte dhurate qe Zoti na e jep si vleresimin me te madh qe ka ndaj nesh ...nuk eshte Prone.
Femra te tille eshte me mire mos te bejm femije.
Eshte teper e sinqert madje..
Por thjesht sa per mbyllje... te jesh prind dhe ti japesh shembullin tend pra heterosexual... eshte gjeja me e drejte per mua ne bote.. te jepen dy tre shembuj jetese ku nuk ka sens dhe duhet ta pranojm sk te tille... per mua kjo eshte bota por jo ajo qe duam.
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Kurre nje mashkull nuk do te jete ne gjendje sa te ekzistoje kjo bote, t'ja jap dashurine e nje nene femiut te adaptuar, e kurrsesi nje gay !
Nuk besoj se pretendojne te arrijn nje gje te tille, por te pakten do i mesoj qe te falesh dashuri nuk varet cilen gjini, fe apo orentime seksual ke. 😊
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk besoj se pretendojne te arrijn nje gje te tille, por te pakten do i mesoj qe te falesh dashuri nuk varet cilen gjini, fe apo orentime seksual ke. 😊

Se paku, dashuria e nenes per femiun eshte e rrenjesoru thelle ne shpirtin e saj, lind se bashku me te. Fakti se disa nena deshtojne, s'do t'thote se duhet t'ju ipet shansi te tjereve tua mesojne dashurine femijeve. I bie sikur Lopa te deshtoje per vicin e saj, t'i ipet kalit apo qenit e drejta per t'ja mesuare vicit dashurine.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Kurre nje mashkull nuk do te jete ne gjendje sa te ekzistoje kjo bote, t'ja jap dashurine e nje nene femiut te adaptuar, e kurrsesi nje gay !
Ke nena por ke edhe nena

Dhe si qenie mund te marrin e japin dashuri
Problemi eshte se eshte jasht normave tona. Si martesa ashtu eshe adoptimi femijeve, apo femije nga vete ata me gjinine e kundert.
 
Top