• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Homoseksualet

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam pas njerin tek skuadra e volleyballit ku luaja kur kam qene ne uni, 2 metra djale, fit, funny, doktor, ja kisha vene syrin.....por ne fund doli gay (dhe as ta merrte mendja)! Qe atehere endrrat e mia u thyen dhe une nuk i du gayt! :plool
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Bravo , ka kohe qe e kam pare dhe une . Po mduket i bi tjet cuni vet ne fund sme kujtohet mire 😬
E ke pare kete?

 
Top