Homoseksualet

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam pas njerin tek skuadra e volleyballit ku luaja kur kam qene ne uni, 2 metra djale, fit, funny, doktor, ja kisha vene syrin.....por ne fund doli gay (dhe as ta merrte mendja)! Qe atehere endrrat e mia u thyen dhe une nuk i du gayt! :plool
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Bravo , ka kohe qe e kam pare dhe une . Po mduket i bi tjet cuni vet ne fund sme kujtohet mire 😬
E ke pare kete?

 
Top