Horoskopi, burrat që nuk paguajnë kurrë

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Të qenit koprrac nuk është një cilësi me të cilën bie në dashuri, duke qenë se këta njerëz e kanë vështirë të japin apo shpenzojnë.

Demi Meshkujt e lindur në këtë shenjë e dinë se çfarë të bëjnë me paratë e tyre dhe t’i investojnë ato me përgjegjësi. Por nëse shfaqet një shpenzim lidhur me komoditetin e tij, nuk do të ngurrojë ta bëjë.

Akrepi Kjo është shenja që shkon në vendet më pak të menduara për të zbuluar një ofertë. Pëlqejnë shitjet, por mbi të gjitha kursimet.

Bricjapi Kanë një ndjenjë të madhe të kursimit sepse janë të përgjegjshëm. Ata kurrë nuk do të bëjnë blerje impulse dhe gjithmonë do të paguajnë çmimin e duhur për diçka që pëlqejnë.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Demi Danoç e mire e mire! Të vish ke shpia ime e kom si big playstation lool

Vetëm i gjo nuk kuptoj se aq koprrac jom sa ja kom mcef lekët edhe vetes s'di ku i kom lon lool lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Qendron per demin. :))
Une jam vete nje Dem,dhe kam martuar nje Dem tjeter. ahahahahahahahahaha
Ti qeke sterr fare pse sthu ahhahha lol lol

Unë më duket se jom Derr pra se kokërr leku nuk më ngel me i bo bashkë lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ti qeke sterr fare pse sthu ahhahha lol lol

Unë më duket se jom Derr pra se kokërr leku nuk më ngel me i bo bashkë lool
Ne fakt ju referova atyre gjerave kur thote per komoditetin,pra hedhin leke me ble dicka shtrejte.
Se sa per kursim, me dor leshuar qe jemi te dy,lere mos pyet. ahahahahahaha
 

Marla

Quo Vadis!
Kam ne familje dem dhe akrep, vallai doren me brim e kane, zbor i bejne parave por dhe e nxjerrin nga brima e miut dmth dine te bejne para lol
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Te ngrej doren kush ka paguar darken e pare te shen valentinit ?

Ishte luan.
???????????

Un e thash si batut por e mori serjozisht lol
 
Top