Horoskopi i Prillit 2021: Si do të shkojë dashuria për shenjat e zodiakut?

Marla

Quo Vadis!

BED8C7AC-9F09-4FF1-A185-1F5CB347DE0B.jpg

Dashi
Prilli 2021 do të jetë shumë i gjallë për Dashin në lidhje me profilin e ndjenjave. Në Prill Venusi hyn në shenjë dhe sjell dashuri të reja sepse krijon terren pjellor për takime të reja.

Demi
Prilli 2021 sjell ndryshime frymëzuese për Demin në sferën sentimentale. Flirtet po vijnë në ballë të kësaj shenje toke.

Binjakët
Për Binjakët, Prilli do të jetë një muaj i pabesueshëm nga pikëpamja sentimentale, falë tranzitit të Venusit që do të sjellë shumë lëvizje.

Gaforrja
Gaforrja e ka parë veten shumë të mbërthyer në lidhje me dashurinë dhe kjo situatë ka vazhduar që nga fillimi i vitit. Momenti i takimit me një shpirt binjak për beqarët nuk ka mbërritur ende, por Afërdita ndihmon për të shprehur emocione dhe ndjenja.

Luani
Qiell i lumtur i prillit për ata që kanë lindur nën shenjën e zodiakut të Luanit. Lehtësi, njohje të reja, shumë flirte. Venusi në fund të muajit sjell dashuri të reja të paharruara.

Virgjëresha
Virgjëresha aktualisht po bën një jetë dashurie në të cilën përgjegjësitë e reja po e mbysin. Prilli 2021 sjell lajme në lidhje me ndjenjat pas muajsh rutinë të mërzitshme ditore. Kthehuni nga e kaluara.

Peshorja
Prilli 2021 do të jetë një muaj që do të shënojë takime të rëndësishme në frontin sentimental për Peshoren, më të relaksuar dhe të vetëdijshme.

Akrepi
Prilli 2021 do të jetë një muaj shërimi nga grindjet sentimentale për ata që kanë lindur nën shenjën e zodiakut të Akrepit, të cilët deri më tani kanë pasur shumë tensione me partnerin e tyre.

Shigjetari
Për Shigjetarin Prilli, me Diellin dhe Venusin tek Dashi, flet për dashuri dhe lumturi. Nëse jeni në çift, kini kujdes të mos nxisni xhelozinë e partnerit tuaj. Raste të mira për beqarë.

Bricjapi
Prilli flet për dashurinë tek Bricjapi. Venusi ndihmon intuitën dhe ndjenjat janë në plan të parë. Mundësi të shkëlqyera për beqarët për të gjetur një shok shpirti.

Ujori
Muaj i shkëlqyeshëm Prilli 2021 për çështje sentimentale që përfshijnë ata që kanë lindur nën shenjën e zodiakut të Ujorit. Pranvera ju sjell lajme dhe një jetë plot ngjarje dashurie. Dashuria në super formë.

Peshqit
Të lindurit e shenjës së zodiakut të Peshqve deri më tani kanë vuajtur shumë nga tensionet e lindura në familje. Prilli 2021 më në fund i mbështet ata, duke u dhënë entuziazëm për takime të reja.

/Bota.al
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Ujori
Muaj i shkëlqyeshëm Prilli 2021 për çështje sentimentale që përfshijnë ata që kanë lindur nën shenjën e zodiakut të Ujorit. Pranvera ju sjell lajme dhe një jetë plot ngjarje dashurie. Dashuria në super formë.
Ohhhhh
 

Mogli

Be good or be good at it
Peshqit
Të lindurit e shenjës së zodiakut të Peshqve deri më tani kanë vuajtur shumë nga tensionet e lindura në familje. Prilli 2021 më në fund i mbështet ata, duke u dhënë entuziazëm për takime të reja.
A asht naj njana per takim sot tja nisim mar ? ???
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
1 hap para, 2 hapa mbrapa.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Virgjëresha
Virgjëresha aktualisht po bën një jetë dashurie në të cilën përgjegjësitë e reja po e mbysin. Prilli 2021 sjell lajme në lidhje me ndjenjat pas muajsh rutinë të mërzitshme ditore. Kthehuni nga e kaluara.
 
Top