Horoskopi, këto shenja i frikësohen dashurisë

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edhe të tjerë që janë shumë të frikësuar nga fakti se mund të bien në dashuri. Shikoni nëse jeni pjesë e 6 shenjave që kanë frikë mos lëndohen apo zhgënjehen.

Peshqit Shenjë që e pëlqen dramën dhe shpesh kërkon ti provojë të tjerëve që jeta është…thjesht një dramë. Kanë frikë të dashurohen pasi mendojnë se në fund do përfundojnë të lënduar.


Luani E shmang lidhjen pasi nuk e pëlqen refuzimin. Kjo është arsyeja përse nuk filloni një lidhje të re.

Shigjetari Është shumë i hapur me personat që e rrethojnë dhe kjo e bën që të lëndohet dhe të pendohet. Për këtë arsye përpiqet të mbrojë veten, ndonëse nuk e ka në natyrë që të mendojë shumë.

Demi Është shenjë që ka shumë e ndjeshme dhe e vërteta është se kur ke shumë emocione, lëndohesh më shpejt.

Binjakët Është shenjë e ftohtë dhe nuk e di asnjëherë i/e ndjeshme është. Për të fituar, përpiqet të provojë vazhdimisht që duhet të kenë një person pranë që nuk i kritikon për asgjë.

Akrepi Doni të keni çdo gjë nën kontroll. Madje përpiqeni të dalloni nëse njerëzit pranë jush duan t’ju lëndojnë. Nëse jeni femër, atëherë jeni gjithmonë nën vëzhgim, prandaj nuk mund të jetoni një marrëdhënie të thellë ose të keni takim të rastësishëm erotik.
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Shpifjeeee ku jemi te ftohte ne

Binjakët Është shenjë e ftohtë dhe nuk e di asnjëherë i/e ndjeshme është. Për të fituar, përpiqet të provojë vazhdimisht që duhet të kenë një person pranë që nuk i kritikon për asgjë.
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Shpifjeeee ku jemi te ftohte ne

Binjakët Është shenjë e ftohtë dhe nuk e di asnjëherë i/e ndjeshme është. Për të fituar, përpiqet të provojë vazhdimisht që duhet të kenë një person pranë që nuk i kritikon për asgjë.

Degjo e dashur... un kam motren dhe cunin binjak.
Vetem un e di sa me vun shpirti me te dy ?
Ky I dyti shyqyr eshte akoma I vogel...
Qepar i kerkova nje puthje dhe ma dha POR shtoi:
-tani me puth edhe ti. Me puthe? Ok bravo mamma, tani po qe u solle mire. Kshu me pelqen. Tani mbyll syt dhe flejm gjum se jam i lodhur une.
(Binjakja tjeter po qesh akoma me lot edhe pse ka mbledh inat sepse ate nuk e puthi... ja premtoj per neser ne mengjes )


Nick Young Reaction GIF
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Degjo e dashur... un kam motren dhe cunin binjak.
Vetem un e di sa me vun shpirti me te dy ?
Ky I dyti shyqyr eshte akoma I vogel...
Qepar i kerkova nje puthje dhe ma dha POR shtoi:
-tani me puth edhe ti. Me puthe? Ok bravo mamma, tani po qe u solle mire. Kshu me pelqen. Tani mbyll syt dhe flejm gjum se jam i lodhur une.
(Binjakja tjeter po qesh akoma me lot edhe pse ka mbledh inat sepse ate nuk e puthi... ja premtoj per neser ne mengjes )


Nick Young Reaction GIF
Gaboni me binjaket.jeni ju te shenjes tjeter se kuptoni sa shume te ndjeshem e sa shume te dashur jemi. Por duhet te dini te na beni per vete
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Gaboni me binjaket.jeni ju te shenjes tjeter se kuptoni sa shume te ndjeshem e sa shume te dashur jemi. Por duhet te dini te na beni per vete
? un me shenjen e binjakeve nuk perputhem hic fare... sidomos me femrat. Ama kam mesuar dicka, kur dikush ju prek familjen, miqesine apo dashurine, i shklyni fizikisht e jo mo metaforikisht ?
Keni nevoj per shum siguri nga partneri.. per dike te embel por me kemb ne tok qe di cdo dhe qe sju thot kurr qe jeni gabim ?
 

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
I am heart broken angel ?????
Te gjithe kemi thyer dhe lenduar zemren e dikujt, ashtu sic eshte thyer dhe e jona... eshte pjes e procesit.
Ti mendo qe kur mbaron nje dashuri, len vend per dicka te re... te fresket qe mund te sjelli me shum lumturi ?
 
Top