Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
jo mu ma bojn mezor...ditlj ? se un sdu . Vdes te organizoj per te tjere po per vete ncuq. Ce do them qejfi modh se u rrite i vit ma shume ??
Haha tamam ,ah ne Virgot nuk na merr vesh asnje lol ?
Ps: serio kam 4 vite qe se festoj ,dhe me deshire kjo gje ...kur afron i paralajmeroj te afermit qe te mos sillen cuditshem por normal si cdo dite ??
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Kush eshte shagjitari ktu ? qe te fillojm koncert metal
f1eefaa9c4ad12ff3ab57122b4b39585.jpg
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Cdo qe futesh neper kom ti mer gazep lool
Une jam me tironce se ty per ate pune , po leri llafet e shtyru anej
Pyt atë që ve rrallën ku ulen robt nëpër dasma unë e gjeta veten aty mes pilafit ??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top