Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Per luanin fiks ? tpakten per veten time flas.
Lendoj aq fort sa lendimi qe kam marr...
Eshte nje aspekt i karakterit tim qe sme pelqen por fundja... humane jam dhe une dhe kjo gje ndodh shuuuuum shuuum rralle.
 

AnaVie

Undisputed woman
Histerike jo po ben mire mos me besh me buba lool rralle ndodh ama kur ndodh me mire mo mdil para .:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top