Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
20201002_194942.jpg


🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑
Neser kafe per te gjith stafin e forumit
@WxP 🤣🤣🤣

Sa per peshk no more rrofsh se mka ngec nje hal ne fyt dhe e kam bo si piercing 🤣

Puna pa orar thot ahaha mthoni dicka qe sdi. 🙄
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pse skeni kyrsyer fare ju mga muaji qe lame pas?
Une per vete plot i kam xhepat😝🤣🤣
edhe nese i ke xhepat plot nga kursimet,athua thote vetem 10% do te shqyhen ne ditet ne vazhdim. ahahahahahahahhahaa
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top