Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Deliricous
Te keqen e gjerave te keqe Po kjo eshte me keq ??????
Kush qeka binjak kshu qe ja beka rrup sup nje luaneshe??‍♀️
Shiko fotografinë 1774731


E para e punes dihet qe femra luanesh eshte shum bujare dhe altruiste... gati per te ndihmuar cdokush.

E dyta e punes, luanesha ne foto, eshte perkulur per ti treguar ballkonin dhe se sa elasticitet ka ?
Dmth: ti nga foto mendon se ajo i nenshtrohet... por ne te vertet truri i binjakeve eshte fut ne pranga ahahahaahahahahahhahaha
 

AnaVie

Undisputed woman
Dhe sipas ksaj kush mbeti qe di not?
Dashi, demi gaforrja , ujori, binjaket, bricjapi duket sikur i kan fut nje zhytje tani jan tu marr rreze.
Luani. Shigjetari , peshqit jan ne aksion. Ne as ja arrikam me hy ne pishine .?
 

AnaVie

Undisputed woman
Me jep nji femer binjake , se ja sqaroj une mire lidheset e kepuceve?
E bej qe te vishet sportiv.... atletet me ngjitese?
Pak kishim animat ne ktu po ju shtua dhe nje luan tufes lool
E para e punes dihet qe femra luanesh eshte shum bujare dhe altruiste... gati per te ndihmuar cdokush.

E dyta e punes, luanesha ne foto, eshte perkulur per ti treguar ballkonin dhe se sa elasticitet ka ?
Dmth: ti nga foto mendon se ajo i nenshtrohet... por ne te vertet truri i binjakeve eshte fut ne pranga ahahahaahahahahahhahaha
hahahahaha do ta kafshoj ballkonin un ty jarebi lool kte se kishnjam menduar thjesht me shokoj pozicioni lool
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Dashi, demi gaforrja , ujori, binjaket, bricjapi duket sikur i kan fut nje zhytje tani jan tu marr rreze.
Luani. Shigjetari , peshqit jan ne aksion. Ne as ja arrikam me hy ne pishine .?
Po mire o mire.... mos u demoralizo ti... mos hiq dore nga noti?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top