Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Bebw

Boço 🌞
Une thash hurdha jo kokaine hahaha
Jo kokaine jo, se me kokaine jam avion une jo qishtu ? gje jeshile hudher te njom jeshile jeshile thash une?
 

WxP

Bebw🌞
Jo kokaine jo, se me kokaine jam avion une jo qishtu ? gje jeshile hudher te njom jeshile jeshile thash une?

Cte te doje zembra ty ti e di qe sta prish une :D
 

WxP

Bebw🌞
Ngrije me te parin :p
 

WxP

Bebw🌞
Te therras na i shok te te shty pak hahahah
 

WxP

Bebw🌞
Thash se ke ngel ne kryqzim lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Thash se ke ngel ne kryqzim lool
pyes shume une ku ngelem lool
njehere u futa te korsia e emergjences dhe ecja me 30 ne ore
rreshti mbrapa u ca tu i ra burise , dhe ne nje moment i nxora e gishtin e mesit por pa ditur qe isha une budallai lool

rendesi ka qe me shijoi edhe pse qe pas dite se mora me makinen lool
 
  • Haha
Reactions: WxP

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
Me kan frik se jam Luan.

Story of my life ?‍♀️
 

Senseo

😎
Staf në FV.AL

Horoskopi i seksit: Sa pasionant do të jetë Shën Valentini dhe si do të jenë ditët tuaja në vazhdim​eqë na ndajnë pak orë nga Shën Valentini menduam pse jo të mos ju tregonim diçka më shumë rreth së ardhmes suaj seksuale. Si do të jetë seksi deri në fund të muajit shkurt?

DASHI

Ditët e mbetura të Shkurtit do të jetë i gjithi juaji. Ju do ta dini fare mirë se çfarë do të dëshironi, kë do të dëshironi dhe nuk do të stepeni derisa ta bëni tuajën. Universi do t'ju falë disa energji të bekuara, ndaj do të jetë koha të flisni me partnerin për lëvizjet akrobatike që ju kanë shkrepur prej kohësh në mendje. Do të ndiheni rehat dhe të plotësuara me marrëdhënien tuaj seksuale. Nëse nuk jeni në një lidhje, së shpejti për dikë do t’jua bëjë “bam”. Mos prisni gjatë, por hidhuni në sulm.

DEMI

Do të ndiheni gjithë vetëbesim përsa i përket vetes dhe trupit tuaj, gjë që do t'u bjerë në sy edhe të tjerëve. Nëse nuk jeni në një marrëdhënie, gjasat për të nisur një romancë të re do të jenë shumë të larta këtë muaj. Do të mendoni gjatë gjithë kohës rreth lidhjeve, raportit në të cilin jeni përfshirë. Sa për vibratorin e ri qe keni në plan, kur më mirë se këto ditë ia vlen ta bleni përshembull nesër??

BINJAKËT

Për pak ditë mbas 14 Shkurtit do ta pyesni veten në mos partneri juaj ka disa superfuqi të fshehura, të cilat ende nuk i ka shpalosur nën çarçafë. Pritet të bëni qejf dhe të kaloni disa momente të bekuara. Vetëm ama sigurohuni të kërkoni atë që dëshironi në krevat, mos humbisni kohë kot hidhuni në aksion.

GAFORRJA

Komunikimi do të jetë çelësi i suksesit të jetës suaj seksuale. Do të ndiheni të vlerësuara dhe të sigurta teksa partneri do të kujdeset t’ju falë momente të paharrueshme paraloje. Po nëse nuk jeni në një marrëdhënie? Dikë që keno njohur në fillim të muajit shkurt, me të cilin do të kuptoheni dhe do të keni një raport seksual harmonik, pritet të bëhet shumë më i rëndësishëm për ju diku nga data 26 shkurt.

LUANI

Ju nuk do ta keni problem të tregoni dëshirat tuaja seksuale me 14 Shkurt dhe as ditët në vijim. Sapo partneri t’i marrë vesh dijeni se nuk ka për t’i harruar kurrë. Mbase ka ardhur koha t’i jepeni disi më shumë atij. Është koha po ashtu ta llastoni edhe ju pak keni kohë deri në fund të muajit.

VIRGJËRESHA

Në rast se ndieni që jeta juaj seksuale nuk është e barabartë, në sensin që partneri juaj duket sikur nuk ndihet aq me fat që është me ju është koha të flisni sot sepse nesër është shumë vonë. Ju e dini fare mirë sa vleni ndaj nuk keni pse ndrydheni për asgjë, aq më tepër në seks. Bëjini të qarta dëshirat tuaja dhe shihni nëse partneri do t’jua plotësojë.


PESHORJA

Nuk jua kemi frikën, ju e dini fare mirë çfarë ju pëlqen dhe çfarë jo në shtrat. Ndaj kritikën më të vogël nuk do ta kurseni hiç fare sepse për Shën Valentin nuk duhen dëgjuar kritika. Nëse jeni single një jetë intensive seksuale është fare pranë. Planifikoni ta kaloni fundjavën në shtrat me dikë special për ju.

AKREPI

Siç ju ndodh shpesh, dikush i ri dhe interesant do të shfaqet në rrezen tuaj të vështrimit. Bëjeni vetë hapin e parë dhe jetoni momente të zjarrta. Ata që janë në një lidhje pritet të përfshihen nga aventurat dhe seksi i zjarrtë duke filluar nga 14 shkurti.

SHIGJETARI

Nuk ka gjë që do t’ju ndalë nesër dhe ditët në vijim. Gjithë çka keni fantazuar do ta vendosni në punë dhe jeni gati për më shumë pasion në lidhjen tuaj. Partneri do të lërë kokën pas juash. Beqarët të marrin në konsideratë çdo mundësi. Një shok seksi i shokut tënd? Hmm.. pse jo!

BRICJAPI

Gjysma e mbetur e muajit shkurt do t’ju mbushë me aventurë, qejf dhe seks të mirë. Merrini gjërat lehtë dhe kërkoni të bëni sa më shumë qejf. Sa më rehat të ndiheni me lidhjen tuaj, aq më mirë përkthehet e gjitha kjo në krevat. Po beqaret? Krejt papritur një mik i vjetër do shfaqet në skenë.

UJORI

Të treguarit dhe të folurit mbi nevojat seksuale është rruga e vetme e një lidhjeje të suksessshme sidomos nesër 14 Shkurt ditën e të dashuruarve. Ndaj flisni me partnerin nëse keni nevojë për paralojë apo ka disa pozicione që ju do të dëshironit t’i provonit më shpesh.

PESHQIT

Ju keni disa aftësi të papara në shtrat dhe universi do punojë që ju t’i shfaqni më së miri këtë muaj. Lëreni veten të lirë dhe tregoni ç’dini të bëni. Do të ketë harmoni mes jush dhe do të kuptoheni fare mirë për çdo dëshirë gjatë aktit.
 

Ledia

😇👩‍👦‍👦😇
Uuuu ca me thaa. Zjermmm krejtt do behem ??? ne sulm para partizan

BINJAKËT

Për pak ditë mbas 14 Shkurtit do ta pyesni veten në mos partneri juaj ka disa superfuqi të fshehura, të cilat ende nuk i ka shpalosur nën çarçafë. Pritet të bëni qejf dhe të kaloni disa momente të bekuara. Vetëm ama sigurohuni të kërkoni atë që dëshironi në krevat, mos humbisni kohë kot hidhuni në aksion.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top