Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
ore kush o binjaku ktu i here
edhe akrepi (pervec vajzes dhe jordit)?
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
😂😂😂😂😂😂😂
Hec tputh icik 😘
Mr Bean Love GIF
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Kush eshte ai fatlum ujor qe ta djeg ne flaket e dashuris time? Te flasi tani ose ta mbylli pergjithmon 😜
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top