Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
lool lool lool

149510434_3738595189595295_5357779317266401537_n.jpg
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
7865700D-8E40-47ED-8487-D81AE80B77E8.jpeg


Kjo qeka realistik dhe aspak humoristik
Apo jo @Monique ?????
Tlutem konfirmoje se perndryshe i bera ban temes te krijimeve ?
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Me 100% kjo qe e ka shkruar eshte femer
Kshu jemi ne peshqit. O na dashuron o na urren
Rruge te mesme ska
????
 
Top