Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Si quhen ato vendet ku jetojn pinguinat? 😂
:love: :love: :love:
antraktida.
janet-the-polar-bear-nanuk-polar-bear-lodge-george-turner-photo.jpg
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.

Ashtu jemi
Duam te ndihemi te pavarur qe ne femijeri dhe hec tna bindesh qe egzistojne rregulla...
Nuk flasim per problemet tona sepse jemi plot optimizem dhe nuk presim te na i zgjidhi dikush tjeter... do ndiheshim te pafuqimesh ne te kundert. Mbeshtetje po... e pranojme kur na do suma lol
 
Top