Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
😂😂😂

mami im sot:
Spo prek gjo me dor se ngele duke me bertit ne telefon qe sdo ndihm. Kshu qe po rri si mysafire ... ma bo dhe nje kafe 😒406eafcf37e983ecf2c6f0a736335595.jpg
 

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
😅 @Senseo mos mi nxirr tgjitha ne shesh

Ne fakt eshte shum e vertet.
Por s'eshte vetem ceshtje krenarie, thjesht na thyhet dicka ne brendesi qe nuk rekuperohet.
 
Top