Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kohet e arta te jetes sime jane gjithnje vetem. :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ka ndonje gaforre ketu?
Hahahahaahahhaah
 
  • Haha
Reactions: D.

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Kontrolloji ti kesh te pershtatshme,mos me rane ne sy????
Mle se sa u bera pishman qe ktheva mbrapsh ate te Pussy Deluxe (quhet vertet e till. Kam plot te saj) ??????
Mbajta ate te AC/DC, nje te Harry Potter, nje Black Premium dhe nje e Vive Marie ?
Si Perhere, bej zgjedhjen e gabuar!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mle se sa u bera pishman qe ktheva mbrapsh ate te Pussy Deluxe (quhet vertet e till. Kam plot te saj) ??????
Mbajta ate te AC/DC, nje te Harry Potter, nje Black Premium dhe nje e Vive Marie ?
Si Perhere, bej zgjedhjen e gabuar!
Ti paske mbajt dicka,po une jam aq kararsese sa,me shume kthej sesa mbaj????
 

DeliriumMind

Deliricous is off ?
Ti paske mbajt dicka,po une jam aq kararsese sa,me shume kthej sesa mbaj????
? un jam shum e fiksuar dhe di se cme pelqe dhe me rrin mir.
Cdo her qe tentoj te dal nga 'rrjeta ime', rri e sigurt qe ato rroba kalben ne dollap ose ja dhuroj shoqeve kur fusin hundet aty brenda.
Prandaj dhe preferoj shopping online per sa I perket veshjeve
 
Top