Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

DeliriumMind

Deliricous
Ti paske mbajt dicka,po une jam aq kararsese sa,me shume kthej sesa mbaj不不不不
un jam shum e fiksuar dhe di se cme pelqe dhe me rrin mir.
Cdo her qe tentoj te dal nga 'rrjeta ime', rri e sigurt qe ato rroba kalben ne dollap ose ja dhuroj shoqeve kur fusin hundet aty brenda.
Prandaj dhe preferoj shopping online per sa I perket veshjeve
 
  • Pu癟
Reactions: Ivy

DeliriumMind

Deliricous
Po te te afrohet peshku zbutesh
E vertet
Te peshqit me pelqen empatia... keni efekt zbutes te luanet por dhe shkaterrues sepse jeni cik te pavendosur
Kurse Luani do stabilitet dhe ka nevoj per konfirmim te vazhdueshem
 
Top