Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Parashikimi me siperëm as qe me prek , alkol nje her ne muaj po e piva nje god 👍😉
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
E fix e ka gjet.
E kam pranu ke nje faqe me pare po se paske ven re .🤪
Ndaj me nje virgjereshe duhet ti matesh mire fjalet dhe veprimet .😁
Eeee ashtu duket sikur se ve re , jam qorruar ca nga veshet 😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Une si pergjigja me kte synim , u pergjigja si luani ne oroskop , por meqe po e thua ai komenti jot ishte jo pa qëllim apo jo ? 😁
Besoj fort se me njeh aq sa ta dish se un asgje sbej me tendece e aq me shume me ty.

Ja pije nje caj me mjalte te embêltohesh cik se qeke jerm .

image.jpg
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Your choice 😂
Sa të mirë peshqit 😁

C92CBABD-2239-47B1-9AF4-49EB0AF76E9A.jpeg
 
  • Puç
Reactions: VIP
Top