Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 8 Janar 2012


Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.
.


Mir mir cka jo keq :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Hey sinqerisht ky brinoshi prap po me shqeteson thelle L OL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Hey sinqerisht ky brinoshi prap po me shqeteson thelle L OL


Paska probleme bbrinoshi jot kontrolloje nje her hahahahahahahahaha :p :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i dates 9 Janar 2012

Dashi
Ka rrezik qe te keni konflikte te medha dhe mosmarreveshje me partnerin tuaj. Si per cudi ne nje moment gjithcka do te shuhet dhe do iu duket sikur nuk ka ndodhur asgje. fale mbeshtetjes se Diellit, beqaret do kalojne nje dite te bukur dhe te mbushur me dashuri. Perspektivat edhe er te ardhmen do jene te mira. Tregohuni te matur me shpenzimet qe do beni dhe do i rregulloni problemet financiare.
Demi
Nese jeta ne cift nuk iu jep kenaqesite qe ju deshironi, duhet te beni hapin e pare dhe te flisni me ate qe keni ne krah. Perpjekja juaj do te kompensohet nga yjet! Beqaret do kene takime por nuk do vendosin menjehere duke qene se ata po kerkojne nje dashuri te forte jo nje aventure. Buxheti nuk do te rritet. Menyra e vetme per t’i permiresuar financat eshte te punoni me vendosmeri.
Binjaket
Marredhenia me ate qe keni ne krah nuk do jete dhe shume e qete sot. Ai do e kete te veshtire t’iu kuptoje dhe per me teper kur ju te tregoni dhe anen me te keqe te karakterit tuaj.Beqaret nuk do mund t’i rrezistojne dot me thirjes se dashurise. Do keni te gjitha mundesite qe te bini ne sy kundrejt seksit tjeter. Dielli do ndikoje tek buxheti dhe do iu sjelle fat. Do ekni surpriza te bukura!
Gaforrja
Beni shume kujdes, te mos tundoheni nga nje aventure kalimtare sot sepse ajo do e demtoje se tepermi lidhjen tuaj aktuale. Beqaret do kene nje takim mjaft interesant, por qe do kete me shume nje terheqje sesnuale sesa sentimentale. Gjithsesi ju dio ndiheni mire! Tek financat nuk do kete ndikim te madh planetar. Ekuilibri do jete i qendrueshem dhe kjo fale Plutonit dhe Saturnit.
Luani
Jane per ju te gjitha kenaqesite e jetes ne cift! Do jeni sensuale dhe ne disa momente do ngjiteni edhe ne qiellin e shtate se bashku me ate qe keni ne krah. Me ne fund eshe per beqaret do kete nje takim vendimtar cka do i jape nje tjeter drejtim jetes suaj. Personi do jete ose dash ose luan. Shikoni mire rreth e rrotull! Plutoni do kujdeset per financat. Juve iu duhet vetem t’i organizoni me mire.
Virgjeresha
Tek ciftet do te mbizoteroje nje klime kryesisht e mire dhe e qete. Shume prej jush do marrin mbeshtetje nga partneri per punen apo jeten sociale. Per beqaret, parashikohen mjaft takime por qe nuk do rezistojne shume ne kohe. Disa mund te ndeshen edhe me nje mashkull te dhunshem apo me nje femer mjaft xheloze. Kujdes! Per financat do merrni vendime serioze.
Peshorja
Ambienti yjor do iu sjelle shume te papritura. Jeta sentimentale do jete per te gjithe e paqendrueshme, e pasigurte dhe konfuze. Nuk do merrni ate qe doni! Megjithate nese nuk merrni vendime te nxituara situata edhe mund te pemiresohet pak nga pasditja. Fati do jete ne anen tuaj persa iu perket financave. Do mund te filloni edhe nje operacion financiar te rendesishem.
Akrepi
Do e genjeni edhe veten sot dhe do i mbyllni syte para problemeve qe do iu dalin ne cift. Nese vazhdoni me kete sjellje, situata edhe mund te perkeqesohet. Flisni me partnerin! Beqaret do jene xhelate te vertete zemrash. Perfitoni sa me shume dhe mos keni turp. Financat do hyjne ne nje periudhe te privilegjuar. Jupiteri do jete planeti qe do iu ndihmoje ta permiresoni gjendjen. Perfitoni!
Shigjetari
Hena do iu beje te keni nje marredhenie te ngrohte dhe te bukur me partnerin. Do kaloni edhe momente mjaft te lumtura me njeri-tjetrin! Beqaret do jene sharmante dhe joshes. Mundesite per te gjatur shpirtin binjak do jene te shumta! Fale mbeshtetjes qe do iu jape Plutoni ne sektorin e financave asgje e keqe nuk do ndodhe, madje do kete edhe permiresime te ndjeshme.
Bricjapi
Nese jeni ne kerkim te harmonise ne cift, nuk do jete dite e mire. Urani nuk do beje asgje qe jeta juaj te jete e qete. Do kete goxha tension! Beqaret do jene shume te kerkuar dhe doe zgjeroni rrethin shoqeror. Shikoni me kujdes sepse mund ta gjeni atje personin qe po kerkoni! Ka mundesi qe fati t’iu buzeqeshe ne planin financiar. Mos harroni qe duhet te dini ta mbani ate!
Ujori
Do shijoni momente te paharrueshme ne pranine e partnerit tuaj sot. ai do iu keshilloje do iu mbeshtese dhe do iu jape ngrohtesine e kerkuar! Beqaret do jene shume kerkues por me mbeshtetjen e Uranit dhe Neptunit do mund te gjeni nje person interesant. Nuk eshte momenti i fuhur te luani me financat. Do iu dalin papritur disa shpenzime qe duhen bere me patjeter keshtu qe kujdes!
Peshqit
Jupiteri do beje qe te keni nje jete sa me te mire ne cift sot. Nese ai qe keni ne krah ka nje problem profesional ju do e ndihmoni ta zgjidhe. Per t’iu falenderuar ai do zgjedhe nje menyre e cila do iu preke. Beqaret, fale Venusit do jene te privilegjuar persa iu perket takimeve. Mirupafshim jete e qete dhe rrofshin emocionet e forta. Do keni ide te mira per ta permiresuar buxhetin!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Do e genjeni edhe veten sot dhe do i mbyllni syte para problemeve qe do iu dalin ne cift. Nese vazhdoni me kete sjellje, situata edhe mund te perkeqesohet. Flisni me partnerin! Beqaret do jene xhelate te vertete zemrash. Perfitoni sa me shume dhe mos keni turp. Financat do hyjne ne nje periudhe te privilegjuar. Jupiteri do jete planeti qe do iu ndihmoje ta permiresoni gjendjen. Perfitoni!

lol
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.


Po po lere mos e pyet...
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 10 janar 2012

Dashi
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Merkuri ju do ia dilni te largoni rutinen nga jeta ne cift. Perfitoni nga cdo moment per te forcuar lidhjen qe keni krijuar. Edhe pse vetmia do iu rendoje beqareve, ata nuk duhet te hidhen ne krahet e te parit qe do iu dale para. Behuni te duruar! Do nxitoni per te rritur te ardhurat tuaja sot. Meqe fati do jete ne anen tuaj do arrini ato qe doni. Kujdes me shpenzimet!
Demi
Ceshtjet e zemres do kene te gjitha mundesite te rregullohen fale ndikimit pozitiv te Venusit dhe Marsit. Me ne fund do arrini ta fitoni teresisht zemren e atij qe keni prane. Ata qe jane vete do i gjejne nje kuptim jetes se tyre dhe gezimi do iu pushtoje shpirtin. Fale ndikimit te Diellit ne sektorin e parave do i rrisni te ardhurat por do harxhoni shume. Kujdes, mos i kaloni limitet!
Binjaket
Gjithcka do shkoje mire per ciftet. Do merrni iniciativa, komunikimi do jete me i ngrohte dhe do keni me teper deshire per te jetuar. Do iu dhimbsen pak ata qe ende nuk e kane njohur dashurine. Beqaret edhe pse do e kene te veshtire te krijojne nje lidhje, personi qe do takojne do i beje te ndryshojne mendim. Mos shpenzoni pa kufij sot por vendosni disa rregulla tek financat.
Gaforrja
Fale ndikimit te madh te Venusit, do i jepni nje rendesi shume te madhe jetes suaj ne cift. Gjithsesi mos u tregoni shume kerkues dhe absolute sepse gjithmone ngelet dicka per te permiresuar. Per beqaret do te shfaqen perspektiva te reja sentimentale. Do ndiheni mire! Ne planin financiar do arrini ta ekuilibroni buxhetin duke qene se nuk do shpenzoni shume. Bravo!
Luani
Jeta juaj sentimentale nuk do jete shume e qete per shkak te turbullirave planetare. Do keni aq shume kerkesa saqe ai qe keni ne krah nuk do dije cfare te beje me pare. Nga darka gjerat mund te ndryshojne nese ndryshoni sjellje. Per beqaret nuk do kete asnje te re. Te ardhurat financiare do te rriten. Do merrni iniciativa, do jeni te vendosur dhe do limitoni rreziqet. Ju lumte!
Virgjeresha
Marredhenia me partnerin nuk do jete e qete. Kujdes! Mos i mbyllni syte dhe te silleni sikur cdo gje po shkon mire, sepse do jeni ju te humburit. Beqaret nuk do kalojne pa u vene re. Sharmi juaj do duket qarte dhe do kaloni edhe momente pasiononte prane dikujt qe do takoni. Merrni masa ne planin financiar qe te gjeni zgjidhje per financat. Shlyejini sa me shpejt edhe borxhet qe keni.
Peshorja
Lumturia do pushtoje sot te gjithe te lindurit e kesaj shenje. Per ciftet, Jupiteri do sjelle fat ndersa Venusi do e shtoje dashurine. Dita e sotme do jete mjaft sensuale! Edhe per beqaret, te cilet do kene takime te rendesishme, cdo gje do shkoje me se miri. Perfitoni! Energjia per t’ia dale ne planin financiar nuk do iu mungoje, por ju nuk duhet te jeni shume te shperqendruar.
Akrepi
Hena do iu beje shume te paqendrueshem dhe ka rrezik te pendoheni qe keni krijuar nje lidhje. Mos u tregoni cinike dhe mos enderroni me shume sesa duhet. Beqaret do jene ne kerkim te dashurise ideale. Kujdes, sepse mund edhe te fiksoheni pas nje mirazhi gjate kesaj dite! Ne planin financiar do keni probleme te cilat do ua heqin buzeqeshjen. Mos u dorezoni por “luftoni”!
Shigjetari
Influenca e Venusit do e permiresoje komunikimin me partnerin dhe do i shprehni me teper ato qe mendoni. Do beni gjithcka per ta kenaqur ate qe keni ne krah! Beqaret do ia dalin mbane te gjejne personin qe po kerkonin. Takimi do jete vendimtar dhe do iu sjelle gezimin qe prisnit. Kujdes nga influenca e Jupiterit tek financat. Ai do iu nxite te shpenzoni shume dhe kot se koti.
Bricjapi
Kjo dite nuk do jete shume e favorshme per ata qe jane ne cift. Komunikimi do jete i veshtire dhe merzitja do te shtohet. Me shume sesa ndjenja reale do keni iluzione. Venusi do i ndihmoje beqaret te joshin dhe te krijojne nje lidhje me nje person inteligjent dhe qe do i beje te ndihen mire. Keshillohuni me dike per financat dhe do gjeni nje burim tjeter per te rritur te ardhurat. Ju mundeni!
Ujori
Ne jeten ne cift do iu dalin para disa pengesa te cilat duhet t’i kaloni. Vetem pas kesaj do mund te realizoni disa nga deshirat tuaja. Nese jeni vetem, ndjenjat do marrin prioritet dhe planetet do te favorizojne nje lidhje e cila do t’i rezistoje kohes. Pergatituni! Financat do jene te privilegjuara dhe situata do vije duke u permiresuar nese ju i pranoni gabimet qe keni bere ne te kaluaren.
Peshqit
Jeta ne cift rrezikon te jete e tensionuar. Ju duhet me patjeter te mos impononi vullnetin tuaj tek partneri duke menduar se gjithmone keni te drejte. Lereni porten te hapur per dialog! Beqaret nga ana tjeter do kene kushtet e duhura per te pare dashurine te lulezoje. Disa do krijojne edhe nje lidhje te lumtur dhe jetegjate. Shmangni shpenzimet e tejskajshme sepse do rrezikonit shume!
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Jeta juaj sentimentale nuk do jete shume e qete per shkak te turbullirave planetare. Do keni aq shume kerkesa saqe ai qe keni ne krah nuk do dije cfare te beje me pare. Nga darka gjerat mund te ndryshojne nese ndryshoni sjellje. Per beqaret nuk do kete asnje te re. Te ardhurat financiare do te rriten. Do merrni iniciativa, do jeni te vendosur dhe do limitoni rreziqet. Ju lumte!


Do terbohet kshu? :p
Po po na lumte!
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.

Po mundohem po aha, hic gje tek te dyja.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Gjithcka do shkoje mire per ciftet. Do merrni iniciativa, komunikimi do jete me i ngrohte dhe do keni me teper deshire per te jetuar. Do iu dhimbsen pak ata qe ende nuk e kane njohur dashurine. Beqaret edhe pse do e kene te veshtire te krijojne nje lidhje, personi qe do takojne do i beje te ndryshojne mendim. Mos shpenzoni pa kufij sot por vendosni disa rregulla tek financat.

Sheeee...Eh me dhimbsen beqot mua:D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 10 janar 2012

Dashi
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Merkuri ju do ia dilni te largoni rutinen nga jeta ne cift. Perfitoni nga cdo moment per te forcuar lidhjen qe keni krijuar. Edhe pse vetmia do iu rendoje beqareve, ata nuk duhet te hidhen ne krahet e te parit qe do iu dale para. Behuni te duruar! Do nxitoni per te rritur te ardhurat tuaja sot. Meqe fati do jete ne anen tuaj do arrini ato qe doni. Kujdes me shpenzimet!
Rofte Merkuri dhe per beqaret :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Akrepi
Hena do iu beje shume te paqendrueshem dhe ka rrezik te pendoheni qe keni krijuar nje lidhje. Mos u tregoni cinike dhe mos enderroni me shume sesa duhet. Beqaret do jene ne kerkim te dashurise ideale. Kujdes, sepse mund edhe te fiksoheni pas nje mirazhi gjate kesaj dite! Ne planin financiar do keni probleme te cilat do ua heqin buzeqeshjen. Mos u dorezoni por “luftoni”!:D

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Per sot se keni vene akoma,kurioze tani...
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 11 janar 2012

Dashi
Nese nuk fiksoheni shume pas defekteve dhe te metave te partnerit tuaj, kjo dite do jete shume e kendshme per t’u jetuar. Mundohuni sa te mundni! Ambienti yjor do e shtoje deshiren e beqareve per te rimuar dashurine me perjetesine. Planetet do bejne gjithcka per ta realizuar kete. Edhe ne planin financiar do keni fat, por duhet me patjeter te shmangni marrjen e rreziqeve te medha.
Demi
Ata qe jane ne cift do kene mbeshtetjen e Marsit, qe do iu sjelle energji e sensualitet, dhe te Venusit qe do iu sjelle dashuri dhe joshje. Dita eshte mjaft premtuese! Beqaret do e bejne te qarte se nuk duan te angazhohen nese nuk e gjejne personin e vecante. Kesaj here mund te jete momenti i duhur. Saturni do iu mbroje financat. Mund te keni edhe hyrje te papritura parash.
Binjaket
Influenca shume e madhe e Venusit do iu siguroje cifteve nje dite te kenaqshme, te mbushur me dashuri dhe pa asnje pengese. Do e arrini shume lehte ekstazen dhe qiellin e shtate! Beqaret do e gjejne shpirtin binjak ne shoqerine e miqve te tyre. Ai te cilit do ia vini syrin do behet i juaji! Ekuilibri financiar do jete i qendrueshem, me kusht qe ju te mos rrezikoni me shume sesa duhet.
Gaforrja
Dita e sotme per ciftet do jete e kendshme dhe mjaft harmonike. Marredhenia me partnerin do jete e mbushur me bashkepunim dhe ngrohtesi. Kujdes nga Marsi i cili mund te sjelle nje humbje te lehte te deshires. Dielli do te favorizoje mjaft dashurite e beqareve, ndersa Saturni do shtoje deshiren per qendrueshmeri dhe besnikeri. Tregohuni vigjilente me financat dhe mos jepni hua.
Luani
Pavaresisht te gjitha veshtiresive qe keni pasur ne jeten ne cift, sot do kaloni ore te kendshme prane partnerit. Perfitoni sa me shume sepse kur ceshtjet e zemres shkojne mire gjithcka do shkoje per mrekulli. Beqaret nuk duhet te rreshtin se kerkuari kudo shpirtin binjak sepse gjithe mundi juaj do te shperblehet. Mundesite per te rritur financat do jene prezente. Mundohuni t’i shfrytezoni!
Virgjeresha
Gjithcka do rrjedhe si duhet per ciftet. Do merrni iniciativa, do komunikoni me teper dhe do ia kaloni mire. Persa i perket jetes sentimentale te beqareve mos kerkoni te entuziazmoheni qe ne fillim dhe ta idealizoni ate qe do takoni. Nga ana tjeter ngrohtesia, bashkepunimi dhe butesia nuk bejne asnjehere keq. Influenca e planeteve tek financat do jete kontradiktore. Beni kujdes!
Peshorja
Me Venusin ne anen tuaj, ka mundesi qe nderkohe qe te gjithe te luftojne me ndikimin negativ te yjeve, ju te shijoni qetesisht dashurine tuaj. Shfrytezojeni sa te mundni diten! Per beqaret gjithashtu kjo e merkure do jete e mire. Edhe pse nuk do gjeni dashurine e madhe aventurat do jene interesante. Tregohuni me te arsyeshem me financat, sepse nese e lini veten te lire keni rrezik te pengoheni.
Akrepi
Merkuri do iu sjelle momente shume te lumtura sot nga te cilat ju duhet te perfitoni sa me shume. Per ata qe jane te martuar mund te vije nje femije ndersa per beqaret mund te filloje nje dashuri intensive me dike qe nuk eshte i lire. Jupiteri do iu mbroje ne planin financiar. Rezultati: ekuilibri do jete ne teresi i mbrojtur. Nese ne nje moment duhet te beni nje zgjedhje, mendohuni mire!
Shigjetari
Mos degjoni Jupiterin sot i cili do iu beje shume kerkues ne dashuri. Shpjegojani partnerit gjithcka qe beni dhe ne ndonje rast kerkojini edhe mendim. Tregohuni me diplomate me te! Beqaret nuk do duan te fillojne nje lidhje serioze por nuk jane as kunder nje aventure kalimtare. Venusi do ua plotesoje deshiren! Me financat do i keni punet shume mire. Endrrat do te realizohen.
Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!
Ujori
Gjate kesaj dite marredhenia me partnerin do te perforcohet dhe jeta ne cift do rrethohet nga influenca mjaft e mire e Venusit. Sharmi do mbizoteroje! Fale Uranit, aftesia joshese e beqareve do jape fryte. Do keni shume fat dhe perseri do jeni po aq te lire. Nuk ka lindur ende ai qe “t’iu mbylle ne kafaz”. Plutoni do sjelle ulje te te ardhurave dhe shtim te shpenzimeve. Organizohuni me mire!
Peshqit
Per ciftet te cilet kane kohe qe kane nje lidhje, dashuria do shkoje me se miri. Do krijoni nje ambient plot detaje te bukura qe do ua mbushin shpirtin. Beqaret duhet te pergatiten per dashuri me shikim te pare. Mos u nxitoni per asgje, por jetojeni sa me mire cdo moment. Dielli do jete mjaft i favorshem ne planin financiar. Ai do iu sjelle fat dhe mjaft sukses. Perfitoni sa te mundni!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Influenca shume e madhe e Venusit do iu siguroje cifteve nje dite te kenaqshme, te mbushur me dashuri dhe pa asnje pengese. Do e arrini shume lehte ekstazen dhe qiellin e shtate! Beqaret do e gjejne shpirtin binjak ne shoqerine e miqve te tyre. Ai te cilit do ia vini syrin do behet i juaji! Ekuilibri financiar do jete i qendrueshem, me kusht qe ju te mos rrezikoni me shume sesa duhet.


Sheeee:D
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Dita e sotme per ciftet do jete e kendshme dhe mjaft harmonike. Marredhenia me partnerin do jete e mbushur me bashkepunim dhe ngrohtesi. Kujdes nga Marsi i cili mund te sjelle nje humbje te lehte te deshires. Dielli do te favorizoje mjaft dashurite e beqareve, ndersa Saturni do shtoje deshiren per qendrueshmeri dhe besnikeri. Tregohuni vigjilente me financat dhe mos jepni hua.
Kur keshtu:p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 11 janar 2012

Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!

Nuk kisha ndermend te dilja per pushim dreke, por tani nuk mund te rri pa dale...mund te takoj dashurine e jetes LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi
Jeta ne cift nuk do kete ndonje gje te vecante gjate kesaj dite. Edhe pse mund te beni ndonje fjale me njeri-tjetrin ato do jene pa rendesi. Do e ndieni se e doni shume ate qe keni ne krah. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Pak nga pak ai person do zere nje vend mjaft te rendesishem ne jeten tuaj. Hyrja e parave do jete e mire, por edhe shpenzimet do rriten. Kujdes!


Nuk ka mundesi do filloj te besoj :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 11 janar 2012

Dashi
Nese nuk fiksoheni shume pas defekteve dhe te metave te partnerit tuaj, kjo dite do jete shume e kendshme per t’u jetuar. Mundohuni sa te mundni! Ambienti yjor do e shtoje deshiren e beqareve per te rimuar dashurine me perjetesine. Planetet do bejne gjithcka per ta realizuar kete. Edhe ne planin financiar do keni fat, por duhet me patjeter te shmangni marrjen e rreziqeve te medha.
Sa bukur tingellon " per te rimuar dashurine me perjetesine." te pakten horoskopi te jete pozitiv:p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 12 Janar 2012

Dashi
Venusi dhe Marsi, planetet e dashurise, nuk do interesohen shume per ata qe jane ne cift sot. Megjithate mos u shqetesoni sepse nuk do kaloni veshtiresi, thjesht do perballeni me nje hapesire boshe qe me pas ta gjeni serish entuziazmin. Beqaret nuk duhet ta nderlikojne jeten sentimentale. Lereni veten te lire! Mos iu besoni shume lojrave te fatit por tregoheni vigjilente me financat.
Demi
Do kete disa turbullira sot ne jeten ne cift dhe do ndieni nje frike gati patologjike se mos humbni partnerin. Kjo do sjelle xhelozi te cilat nuk do i pelqejne partnerit. Per beqaret eshte nje dite e mire per te reflektuar. Mund te merrni edhe rezultatet e te gjitha perpjekjeve qe keni bere deri me sot. menaxhojeni me mencuri buxhetin sepse planetet do iu vene perballe veshtiresive te medha.
Binjaket
Urani do te formoje sot nje aspekt harmonik te jetes ne cift. Do keni mundesine te ndiheni me te lire dhe partneri nuk do beje skena xhelozie. Gjithsesi mos ia “sillni ne maje te hundes”! Beqaret fale mbeshtetjes se Venusit, nuk do shkojne ne fund te botes per te gjetur dashurine. Ajo do jete shume afer jush! Neptuni do shtoje deshiren per te shpenzuar shume. Kujdes mos ngeleni pa gje ne xhep!
Gaforrja
Pasionante sic do jeni sot, do e beni edhe partnerin te lundroje ne detin e dashurise. Ai do iu jete shume mirenjohes per kete! Nese partneri juaj eshte me i ndjeshem se ju eshte mire t’i merrni gjerat me ngadale dhe me qetesisht. Beqaret duhet te pergatiten per ndryshime. Me diellin qe do jete ne qender te qiellit tuaj, do keni fat me financat. Perfitoni sa te mundni nga mundesite qe do iu jepen!
Luani
Me kete ndikim te Venusit nuk mund te thuhet se jeta ne cift do jete shume nxitese. Rutina do iu duket edhe me e rende! Ndikimi i njekohshem i Venusit dhe Marsit ne jeten sentimentale te beqareve do iu sjelle atyre humorin per te dashuruar edhe pse jo ne menyre te qendrueshme. Pjesa me e madhe duhet te presin nje dite te mire per financat. Pse te mos perfitoni nga qendrueshmeria?
Virgjeresha
Fale ndikimit negativ te Plutonit ata qe jane ne cift do jene mjaft konfuze. Nga njera ane do jeni te bindur se lidhja juaj do vazhdoje pergjithmone dhe nga ana tjeter do tentoni per te panjohura. Kujdes! Asnje nga beqaret nuk do i rezistoje pasionit te madh qe do pushtoje diten. Perfitoni nga ambienti i qete qe do jete tek financat per te bere investime dhe per te gjetur zgjidhje te mira.
Peshorja
Sot se bashku me partnerin do terhiqeni teresisht nga bota e jashtme per te shijuar sa me shume dashurine. Do kaloni nje dite mjaft te bukur! Fale mjedisit yjor, beqaret do ndihen te gatshem dhe te lire per te perjetuar emocione, pa menduar te kaluaren dhe te ardhmen. Maturia eshte e nevojshme ne sektorin e financave. Edhe pse do e keni te veshtire te kurseni, Merkuri do iu ndihmoje!
Akrepi
Ndikimi i Saturnit ne jeten ne cift mund ta nderlikoje pak marredhenien me partnerin tuaj dhe t’iu shtyje te genjeni. Beni kujdes dhe nese keni probleme zgjidhini nje nga nje! Ndersa beqaret, fale mbeshtetjes se Merkurit do takojne dashurine. Zemra do iu rrahe edhe me fort se me pare. Kujdes me buxhetin! Optimizmi qe keni do iu beje te merrni hua dhe te shpenzoni pa u menduar.
Shigjetari
Nese jeni ne nje lidhje, jeta juaj nuk do jete dhe aq e qete. Ne fakt ndjeshmeria e tepert dhe etja per ngrohtesi do e nderlikojne marredhenien me partnerin tuaj. Do keni goxha keqkuptime! Nese jeni beqare nuk duhet te nxitoheni per asgje ne menyre qe mos zhgenjeheni nga dashuria. Do jeni shume te zotet me menaxhimin e financave dhe do kaloni me sukses nje prove me rrezik.
Bricjapi
Ciftet qe bejne nje jete normale do jene me pak te stresuar dhe ne ankth. Ata qe po mendojne per nje ndarje do reflektojne shume duke peshuar te mirat dhe te keqijat e saj. Per beqaret, kjo dite nuk do jete shume e pershtatshme per pasionin e madh, por dashuri te qeta dhe te ngrohta do te kete. Shmangni transaksionet financiare sa te mundni. Per gjithcka tjeter tregohuni shume te matur!
Ujori
Urani do jete mjaft i favorshem per dashurite tuaja. Ne jeten ne cift do mundoheni te shtoni projektet e perbashketa. Per disa, lindja e nje femije mund ta beje klimen edhe me te ngrohte! Ambienti yjor do i beje beqaret te mbyllen ne vetvete dhe te mos kerkojne dashurine, nga frika e angazhimit. Jupiteri do favorizoje financat dhe do iu sjelle goxha fat. Do beni edhe transaksione te ndryshme.
Peshqit
Nese keni pasur probleme me partnerin tuaj, kjo dite do jete mjaft e favorshme per te bere hapat e pare dhe per te vene cdo gje ne rregull. Do gjeni fjalet e duhura dhe cdo gje do rregullohet. Beqaret do jene te perkedhelurit e planeteve. Nje takim vendimtar do iu sjelle lumturine. Ne sektorin financiar do ndermerrni rreziqe por do ia dilni mbane me sukses. Besoni me teper tek fati!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Sa me padurim po e prisja horoskopin sot:D...

Binjaket
Urani do te formoje sot nje aspekt harmonik te jetes ne cift. Do keni mundesine te ndiheni me te lire dhe partneri nuk do beje skena xhelozie. Gjithsesi mos ia “sillni ne maje te hundes”! Beqaret fale mbeshtetjes se Venusit, nuk do shkojne ne fund te botes per te gjetur dashurine. Ajo do jete shume afer jush! Neptuni do shtoje deshiren per te shpenzuar shume. Kujdes mos ngeleni pa gje ne xhep!

Aman me keta xhelozite,more vesh apo jo??:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Luani
Me kete ndikim te Venusit nuk mund te thuhet se jeta ne cift do jete shume nxitese. Rutina do iu duket edhe me e rende! Ndikimi i njekohshem i Venusit dhe Marsit ne jeten sentimentale te beqareve do iu sjelle atyre humorin per te dashuruar edhe pse jo ne menyre te qendrueshme. Pjesa me e madhe duhet te presin nje dite te mire per financat. Pse te mos perfitoni nga qendrueshmeria?Shi shi qyqaaaaaaaaaa mos me thuaj qe do bije ne dashuri oiiiiiiiiiiiiiiiiii oiiiiiiiiiii sa i lumtur ndihem sot me kte qe lexova ahahahhahahahahahahahhaha :D
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 13 Janar 2012

Dashi
Ata qe jane ne cift do jene pak nostalgjike sot per ato qe kane kaluar, sidomos ata qe kane moshe me te re. Gjithsesi kjo dite do jete e mbushur me tolerance. Per beqaret, Hena do te favorizoje takimet pasionante. Pritet te kete shume dashuri me shikim te pare! Kujdes me lojrat e fatit sepse nuk eshte dita e duhur. Mundohuni te hiqni disa lek menjane qe mos keni probleme.
Demi
Mbase pasion shume te madh nuk do kete sot ne jeten ne cift, po do jeni te lumtur dhe marredhenia do jete e ekuilibruar. Ne jeten sentimentale te beqareve nuk do ndikoje asnje planet. Per pasoje nuk do kete ndryshime te medha. Ne planin financiar yjet do iu bejne me te kthjellet dhe me realiste. Do beni operacione financiare por edhe do fitoni nga ato. Me shpenzimet duhet maturi!
Binjaket
Gjate dites se sotme ju here do kujdeseni shume per partnerin, here do e “braktisni” ate. Kujdes, mos luani me ndjenjat e tjetrit sepse mund te prishni gjithcka. Beqaret do kalojne nje dite mjaft te kendshme per dashurine. Mundohuni te perfitoni sa me teper! Fale konfigurimit te yjeve, do beni me shume ekonomi kete te premte sesa do shpenzoni. Kjo do te thote qe gjerat do shkojne mire.
Gaforrja
Fale ndikimit te Diellit ju do jeni edhe me joshes. Ky planet do sjelle magnetizem dhe sharm te parezistueshem. Duhet te beni shume perpjekje per te qendruar besnike ndaj partnerit. Beqaret do influencohen pozitivisht nga yjet. Ka mundesi qe te krijoni afrimitet me nje person me origjine te huaj. Persa iu perket financave nuk do te kete ndonje ndryshim te madh te gjendjes suaj.
Luani
Ciftet do mundohen t’ia “mbathin” pak nga lidhja e tyre, por do rikthehen shpejt per t’u kujdesur me teper per ate qe kane ne krah dhe per ta perforcuar lidhjen. Me Venusin qe ndikon tek sektori i dashurise se beqareve pritet te keni nje dashuri me shikim te pare ne rrethana mjaft romantike. Me financat do keni probleme duke qene se do mendoni te shpenzoni per t’i bere qejfin vetes.
Virgjeresha
Ne planin sentimental te cifteve do kete ndryshime rrenjesore dhe te gjitha fale pozicionimit te mire te Jupiterit. Nese keni femije te rritur ata mund te kene nje surprize te madhe dhe te bukur per ju. Edhe per beqaret do jete nje dite e mire, mjafton qe te dine ta shfrytezojne! Me financat eshte mire te tregoheni vigjilente. Plutoni dhe Jupiteri do ndikojne negativisht. Mos ndermerrni rreziqe!
Peshorja
Ne baze te pozicionimit te Henes ne qiellin tuaj nuk do keni a probleme te dukshme as ngjarje te jashtezakonshme. Do keni tendence ta jetoni qetesisht marredhenien tuaj. Beqaret do kerkojne sot te shtojne “pushtimet e zemrave” por do hezitojne te krijojne nje lidhje! Eshte dite e pershtatshme kjo e sotmja per t’u marre me financat dhe per te zgjidhur problemet. Ju mundeni!
Akrepi
Zemergjeresia do te shenjoje jeten tuaj ne cift. Edhe pse ne disa momente mund te keni ndonje dyshim, kjo nuk do perbeje probleme. Do jete nje dite pergjithesisht e lumtur. Ju beqare nuk duhet te abuzoni me joshjen sepse nuk do arrini asgjekundi. Me financat do keni disa probleme. Ne fakt nuk eshte ndonje cudi e madhe duke qene se nuk e privoni dot veten nga shpenzimet.
Shigjetari
Fale ndikimit te Venusit ne jeten ne cift, klima do jete e qendrueshme. Ata qe kane pasur zenka do pajtohen, ndersa ata qe kane qene pak larg njeri-tjetrit do rigjejne paqen dhe dashurine. Edhe jeta seksuale do jete e shkelqyer. Dielli do ua zgjoje beqareve deshiren per aventura. Disa do kene edhe takime te rendesishme. Kujdesuni per financat dhe shmangni tundimet shkaterruese.
Bricjapi
Lumturia ne cift do iu sigurohet gjithe te lindurve te kesaj shenje. Nese jeni ende te pafejuar kjo dite do jete e pershtatshme. Zemrat e vetmuara do kene te papritura te kendshme, ne vende te vecanta dhe me persona te ardhur nga jashte. Me pak fjale priten dashuri me shikim te pare! Ne planin financiar do keni nje surprize te kendshme , por do tregoheni te pamatur dhe te papjekur.
Ujori
Do kritikoheni ende nga partneri sot per shkak se ai nuk e duron dot rifillimin e deshires suaj per t’u enduar sa andej kendej. Nese mundoheni te flisni me te me takt dhe diplomaci mund te shmangni nje perballje te rrezikshme. Beqaret do perfitojne deri ne maksimum nga liria e tyre, por do kene edhe mundesi per te krijuar nje lidhje. Menaxhojini mire financat dhe do keni surpriza te kendshme.
Peshqit
Marredhenia juaj me partnerin do jete e zjarrte dhe nuk mund te qendroni dot larg-njeri tjetrit. Kjo eshte normale duke qene se ndiheni aq mire bashke! Per beqaret do jete nje nga ditet me te mira per dashurine. Jo vetem Venusi, por edhe Jupiteri do ndikojne ne qiellin tuaj dhe do iu sjellin nje takim te rendesishem. Do keni edhe per pak kohe veshtiresi financiare. Tregohuni te matur.
 

BeniT

Donatorë
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Gaforrja
Fale ndikimit te Diellit ju do jeni edhe me joshes. Ky planet do sjelle magnetizem dhe sharm te parezistueshem. Duhet te beni shume perpjekje per te qendruar besnike ndaj partnerit. Beqaret do influencohen pozitivisht nga yjet. Ka mundesi qe te krijoni afrimitet me nje person me origjine te huaj. Persa iu perket financave nuk do te kete ndonje ndryshim te madh te gjendjes suaj.

Shyqyr , me duket do u martokam :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Bricjapi
Lumturia ne cift do iu sigurohet gjithe te lindurve te kesaj shenje. Nese jeni ende te pafejuar kjo dite do jete e pershtatshme. Zemrat e vetmuara do kene te papritura te kendshme, ne vende te vecanta dhe me persona te ardhur nga jashte. Me pak fjale priten dashuri me shikim te pare! Ne planin financiar do keni nje surprize te kendshme , por do tregoheni te pamatur dhe te papjekur.


Ftesen e dergova qe mbreme shpresoj ti kete shkuar sot LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket
Gjate dites se sotme ju here do kujdeseni shume per partnerin, here do e “braktisni” ate. Kujdes, mos luani me ndjenjat e tjetrit sepse mund te prishni gjithcka. Beqaret do kalojne nje dite mjaft te kendshme per dashurine. Mundohuni te perfitoni sa me teper! Fale konfigurimit te yjeve, do beni me shume ekonomi kete te premte sesa do shpenzoni. Kjo do te thote qe gjerat do shkojne mire.


Ncuq nuk eshte e vertete...Genjeshtra...
 

ZHIGO

...
Pe: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshorja
Ne baze te pozicionimit te Henes ne qiellin tuaj nuk do keni a probleme te dukshme as ngjarje te jashtezakonshme. Do keni tendence ta jetoni qetesisht marredhenien tuaj. Beqaret do kerkojne sot te shtojne “pushtimet e zemrave” por do hezitojne te krijojne nje lidhje! Eshte dite e pershtatshme kjo e sotmja per t’u marre me financat dhe per te zgjidhur problemet. Ju mundeni!

hajde ,, beqot hajde :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

kot thone e premte 13 per sot... mua shyqyr me doli nje dite per hajer :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Hahah Uahh Bricjapi im kesja rradhe me beri qejfin, mu fiksua tani sdo dal me nga shtepia pa lexuar mire e mire ca thote horoskopi.
Zzineeee me duket ke te drejte edhe pak LOL
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top