Horoskopi: Parashikimi per sot

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 14 ♥ Shkurt 2013

Dashi
Pergatituni per emocione te shumta sot ne jeten tuaj sentimentale. Disa mund te marrin edhe nje vendim te rendesishem ne fund te dites. Beqaret nga ana tjeter nuk duhet te pranojne lidhje mediokre ne te cilat duhet te besh patjeter kompromis. Ne planin financiar do perdorni nje strategji shume te mire per t’ia dale. Nuk do keni tronditje te medha te ekuilibrit.

Demi
Dita e sotme do jete e mbushur me mosmarreveshje dhe debate ne cift. Nuk do jeni me humor te mire dhe nuk do iu pelqeje t’iu kundershtojne. Pozicionimi i Venusit ne jeten sentimentale te beqareve do shtoje takimet. Perfitoni sa me shume qe te mundni. Ne planin financiar do keni permiresim te situates nese shpenzoni me maturi. Ju mundeni!

Binjaket
Jeta ne cift nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar gjate kesaj dite, prandaj beni kujdes. Edhe nese merziteni me partnerin, kjo nuk eshte nje arsye qe te shihni dike tjeter. Beqaret do jene ambicioze dhe kerkues. Nuk do mjaftohen thjeshte me disa aventura kalimtare. Fale ndikimit jo shume te mire te Marsit ne planin financiar do beni shpenzime te tejskajshme dhe buxheti do tronditet.

Gaforrja
Nen influencen pozitive te Neptunit, klima ne cift do jete harmonike dhe mjaft e kendshme. Do arrini t’i sqaroni te gjitha dyshimet qe mund te keni pasur dhe do jetoni me qetesisht. Per beqaret mund te filloje nje histori e kendshme dashurie. Bejini syte kater kudo qe te shkoni. Ne planin financiar do perballeni me disa probleme. Tregohuni te matur me cdo hap qe do hidhni.

Luani
Nese ende nuk e keni gjetur shpirtin tuaj binjak, ka shume gjasa ta gjeni sot. Ai do shfaqet papritur ne jeten tuaj dhe zemra do t’ju rrahe shume fort. Ciftet nga ana tjeter do kalojne nje dite te qete dhe pa probleme. Nese doni me teper pasion duhet te improvizoni. Ne planin financiar mos u qani per situaten ne te cilen ndodheni, ka edhe me keq. Merrni masa qe gjerat te permiresohen.

Virgjeresha
Te mbeshtetur nga Venusi dhe Marsi do keni nje rizgjim te pasionit gjate kesaj dite. Monotonia me ne fund do mbaroje. Nje darke me qirinj do ishte nje ide e bukur. Beqaret do pelqejne shume dike, por nuk do guxojne t’ia shprehin ndjenjat. Per sa iu perket financave, duhet thene se ekuilibri do jete i paqendrueshem. Bejini syte kater dhe mos shpenzoni me shume sesa duhet.

Peshorja
Ne planin sentimental, ciftet do kene permiresime te ndjeshme. Vazhdoni te tregoheni tolerante dhe te kuptueshem nese doni qe klima te jete harmonike. Beqaret do jene shume ne qejf dhe do t’i pranojne te gjitha ftesat qe do iu behen. Argetohuni, por per te marre vendime tregohuni te matur. Plutoni do iu nxite te beni nje riorganizim te buxhetit.

Akrepi
Ciftet qe kane kohe bashke nuk do kene nje dite pasionante, por do mendojne t’i bejne gjerat me serioze dhe se bashku te konsolidojne situaten financiare. Beqaret do jene te perkedhelur nga yjet. Mundesite per takime do jene te shumta dhe interesante, shfrytezojini. Buxheti pritet te kene permiresime per shkak te disa masave te rrepta qe do merrni.

Shigjetar
Dita e sotme do jete e mbushur me konflikte dhe debate ne cift. Do benit mire te mos tregoheshit kokeforte dhe ashtu do partneri t’i pranonit edhe ju gabimet tuaja. Per beqaret jo vetem do kete takime interesante, por mund te lindin edhe histori te bukura dashurie. Shfrytezojeni diten! Ne planin financiar do keni fat dhe do kryeni transaksione te rendesishme.

Bricjapi
Nese i zbatoni me perpikmeri disa rregulla ne cift, jo vetem qe do i sqaroni mosmarreveshjet qe keni pasur, por do kaloni nje dite te mrekullueshme. Beqaret do kene nje takim te bukur, qe mund t’ua ndryshoje teresisht jeten. Dilni sa me shume qe te mundni. Financat duhet menaxhuar me me shume kujdes dhe maturi. Shmangni shpenzimet e tejskajshme.

Ujori
Beni kujdes mos fantazoni per dike tjeter qe nuk eshte partneri sot sepse do perballeshim me debate te medha. Nese nga ana tjeter nuk perjetoni me asnje emocion prane atij qe keni ne krah, do ishte me mire t’ia thonit. Jeta sentimentale e beqareve do marre nje tjeter kthese. Financat nuk do jene te keqija prandaj do jeni te qete ne kete plan.

Peshqit
Ne kete dite te dashuruarish do perjetoni emocione pa fund ne cift. As qe e kishit menduar ndonjehere se partneri mund t’iu bente surpriza kaq te medha. Edhe beqaret do kene fat dhe mund te takojne nje person te vecante. Mos e lini t’iu ike nga duart. Ekuilibri financiar do jene i qendrueshem. Do e dini mire sa te shpenzoni ne menyre qe te mos keni probleme.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit
Ne kete dite te dashuruarish do perjetoni emocione pa fund ne cift. As qe e kishit menduar ndonjehere se partneri mund t’iu bente surpriza kaq te medha. Edhe beqaret do kene fat dhe mund te takojne nje person te vecante. Mos e lini t’iu ike nga duart. Ekuilibri financiar do jene i qendrueshem. Do e dini mire sa te shpenzoni ne menyre qe te mos keni probleme.


O lum si une lum. LOL LOL LOL
 

ZHIGO

...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

po ca buxheti te keqen ,

muaji fillon e mbaron me minus perpara . po te pakten beqaret qekan ne qef e kjo ka rendsi.
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Peshqit
Ne kete dite te dashuruarish do perjetoni emocione pa fund ne cift. As qe e kishit menduar ndonjehere se partneri mund t’iu bente surpriza kaq te medha. Edhe beqaret do kene fat dhe mund te takojne nje person te vecante. Mos e lini t’iu ike nga duart. Ekuilibri financiar do jene i qendrueshem. Do e dini mire sa te shpenzoni ne menyre qe te mos keni probleme.

Ja te shohim cdo ndodhi lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

update pls :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 15 shkurt 2013

Dashi

Te dashuruarit do kene nje dite te qete dhe pa te vecanta. Merrini gjerat si t’iu vijne, por mos beni gabim te prekni tema delikate. Beqaret mund te kene edhe dashuri me shikim te pare gjate kesaj dite. Mos e humbni shpresen deri ne minuten e fundit te dites. Ne planin financiar do keni veshtiresi. Megjithate, nese tregoheni te matur me shpenzimet edhe mund t’ia dini mbane.

Demi

Nje ambient i ngrohte do i rrethoje gjate gjithe dites ciftet. Do e kuptoni shume mire njeri-tjetrin dhe do dashuroheni ne menyre pasionante. Per beqaret, klima yjore do jete e kontrastuar. Do hezitoni t’i pranoni ftesat qe do iu behen. Financat mund te permiresohen ndjeshem nese kryeni disa investime te domosdoshme dhe te rendesishme.

Binjaket

Mire eshte te degjoni arsyen, por mos e lini pas as zemren. Dita e sotme mund te jete e zjarrte dhe pasionante nese ju e deshironi nje gje te tille. Beqaret qe nuk i pelqejne aventurat do benin mire te mos tentonin sot. Nuk do kete asnje mundesi qe personi qe do takoni te jete i duhuri. Financat do jene me te mira se kohet e fundit, keshtu qe qetesohuni.

Gaforrja

Sot do iu duket sikur do e rifilloni nga e para lidhjen tuaj dhe emocionet do jene te medha. Do iu rrahe zemra fort kur te jeni prane partnerit tuaj. Beqaret do kerkojne gjate gjithe kohes dashurine, por ajo nuk do vije tek ata. Behuni pak me te duruar. Ne planin financiar nuk do keni as problemin me te vogel. Beni edhe ndonje shpenzim me teper, por jo kot se koti.

Luani

Do jeni shume te ngarkuar me pune gjate kesaj dite dhe nuk do i kushtoni rendesine e duhur atij qe keni ne krah. Nese flisni dhe ja sqaroni situaten ai edhe mund t’iu kuptoje. Per beqaret ka shume gjasa te mbaroje vetmia. Personi qe do takoni do iu beje te dritheroheni. Me financat mos u tregoni te pamatur sepse do keni goxha probleme me vone.

Virgjeresha

Do jeni shume sensuale gjate kesaj dite dhe partneri do kete deshire t’iu mbaje gjate gjithe kohes prane. Perkedheljet dhe ngrohtesia e tij do t’ju bejne te ndiheni si ne parajse. Beqaret do kerkojne pa pushim personin ideal, por me kot. Plutoni do ndikoje mjaft ne sektorin e financave. Kujdes me vendimet qe do merrni nese nuk doni te keni probleme te medha.

Peshorja

Venusi do e mbroje gjate gjithe dites jeten tuaj sentimentale sot. Komunikimi dhe bashkepunimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Disa mund te marrin edhe vendime te rendesishme per te ardhmen. Per beqaret nuk do jete e pamundur gjetja e dashurise se madhe. Do e keni prane, por duhet ta gjeni. Financat nuk do jene te mira, keshtu qe mos rrezikoni.

Akrepi

Cdo gje do Shkoje me se miri gjate kesaj dite per ata qe jane ne nje lidhje. Secili nga partneret do pergatise surpriza per tjetrin dhe ne mbremje emocionet do arrijne kulmin. Beqaret edhe pse nuk do kene ndryshim te statusit do jene optimiste. Miqte nuk do i lene ata te merziten per asnje moment. Per shkak te shpenzimeve te tejskajshme qe do beni, financat do jene delikate.

Shigjetari

Komunikimi me partnerin do jete me i thjeshte gjate kesaj dite. Do i zgjidhni mosmarreveshjet qe keni pasur dhe do ndiheni me te qete. Per beqaret dita do jete e zakonshme. Prisni edhe disa dite per te takuar personin e endrrave. Sektori i financave nuk do preket nga asnje planet. Nese tregoheni te matur nuk do keni as problemin me te vogel.

Bricjapi

Pas nje periudhe me debate dhe mosmarreveshje ne cift, sot do vendosni paqen. Do ndiheni me mire dhe emocionet do jene me te kendshme. Beqaret duhet te pergatiten per takimin me te bukur te jetes se tyre. Perfitoni nga te gjitha mundesite qe do iu jepen per takime. Ne planin financiar nuk pritet asnje problem. Vazhdoni te shpenzoni me kujdes dhe gjithcka do shkoje me se miri.

Ujori

Do jeni shume dyshues per partnerin gjate kesaj dite dhe shpeshhere do mendoni se ai ju tradhton. Mos beni asgje pa qene te sigurt sepse do ta lendoni tjetrin dhe do shkaterroni gjithcka qe keni ndertuar deri me sot. Ata qe jane vetem do festojne diten e beqareve dhe nuk do mendojne per dashurine. Financat do kene permiresime. Mund te beni edhe ndonje investim.

Peshqit

Mos prisni gjithmone surpriza nga partneri per t’u ndier mire, edhe ju duhet te beni te njejten gje. Ne dashuri gjithcka eshte reciproke, mbajeni mend gjithmone. Beqaret do takojne nje person te embel, simpatik dhe mjaft te sjellshem. Nese iu pelqen shume jepini atij shenjat e para, por pa e tepruar. Edhe pse do shpenzoni pa u menduar, nuk priten probleme te medha financiare./ikub
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Binjaket

Mire eshte te degjoni arsyen, por mos e lini pas as zemren. Dita e sotme mund te jete e zjarrte dhe pasionante nese ju e deshironi nje gje te tille. Beqaret qe nuk i pelqejne aventurat do benin mire te mos tentonin sot. Nuk do kete asnje mundesi qe personi qe do takoni te jete i duhuri. Financat do jene me te mira se kohet e fundit, keshtu qe qetesohuni.

Na mbyti passioni kshu si jemi ne, ne pune e me sezon provimesh..:p Puu sa genjen dhe ky horoskopi..:p:p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

kot pa lidhje Horoskopi im sot :S
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 18 Shkurt 2013

Dashi
Ata qe janë ne një lidhje do kenë një dite te qete dhe te këndshme, por jo te mbushur me pasion te zjarrte. Dashurohuni ashtu siç dini, pa menduar nëse ka me mire. Beqaret do i adhurojnë flirtimet sot dhe do dalin pa ngurruar neper takime. Financat do jene goxha te mira, kështu qe përfitoni për te kryer transaksione apo investime te rëndësishme.

Demi
Për te kaluar një dite te bukur me partnerin duhet t’i bëni balle nervozitetit. Shmangni edhe diskutimet e gjata e te kota dhe përqendrohuni tek thelbi i gjerave. Beqaret do kenë një takim impresionues te cilin nuk duhet ta humbin për asnjë arsye. Situata financiare do jete goxha e qëndrueshme. Vazhdoni te tregoheni te matur dhe shpenzoni me kursim.

Binjaket
Ka ardhur momenti t’i merrni gjerat me seriozisht ne çift dhe te krijoni një klime me harmonike. Tregohuni te kujdesshëm me ato qe do thoni dhe lëreni partnerin te flasë lirshëm. Beqaret ka gjasa te kenë dashuri me shikim te pare. Jeta e tyre do marre një tjetër drejtim. Mos e teproni me shpenzimet sot nëse nuk doni te keni tronditje financiare.

Gaforrja
Venusi do jete i pozicionuar mire ne qiellin tuaj te dashurisë. اiftet do kenë një dite te qete dhe pas asnjë problem, ndërsa beqaret do kenë mundësi te krijojnë një lidhje te bukur. As vete nuk e kishit menduar se mund te ndryshonit kaq shpejt status. Financat nuk do jene te mira. Mund te kryeni transaksionet apo investimet qe keni kohe qe i mendoni.

Luani
Ne pune ka ardhur kohe te bëni disa sqarime me partnerin tuaj dhe te mendoni për te ardhmen. Nëse bashkëpunoni ashtu si duhet do arrini atje ku dëshironi. Beqaret mund te fillojnë veçse një aventure qe do iu sjelle emocione momentale. Situata financiare nuk do jete shume e qëndrueshme, prandaj shmangni investimet e mëdha dhe te pamenduara.

Virgjeresha
Beni kujdes me xhelozinë e tepruar gjate kësaj dite ju qe jeni ne një lidhje. Mos mendoni se partneri iu tradhton vetëm sepse mund te pije një kafe me koleget e punës. Beqaret duhet te bëjnë kujdes me personat e shenjës se Binjakeve dhe Bricjapeve. Shmangini sa te mundni! Ne planin financiar merrni masat e duhura nëse nuk doni te përballeni me surpriza te këqija.

Peshorja
Ju qe keni kaluar nje periudhe plot konflikte ne cift do ndiheni me te qete sot. Bashkepunimi do perforcohet pak nga pak dhe do kuptoheni me mire me njeri-tjetrin. Beqaret do kene me shume fat se kurre te takojne personin e endrrave. Shfrytezojeni diten! Financat ka gjasa te permiresohen me teper fale nje shperblimi qe do merrni. Shpenzimet bejini ende me maturi!

Akrepi
Do keni shume mosmarrëveshje gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah sepse secili prej jush mendon se ka te drejte për gjithçka. Bëjeni ju hapin e pare drejt tolerancës. Beqaret do kenë disa takime, por do jene te pavendosur. Dijeni qe koha fluturon dhe nuk kthehet pas. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me realiste. Mos shpenzoni kuturu sepse do keni probleme.

Shigjetari
Ne jetën ne çift do iu dalin disa vështirësi te vogla, por nëse tregoheni te kujdesshëm dhe te matur mund t’i kaloni shpejt. Gjithçka do varet nga mënyra juaj e te vepruarit. Beqaret duhet te heqin sa me shpejt turpin nëse duan te bëjnë dike per vete. Financat do jene te mira, por nëse shpenzoni me shume sesa duhet, mund te përballeni edhe me tronditje. Kujdes!

Bricjapi
Momentet e lumtura ne cift dpo jene te shumta gjate kesaj dite. Tregohuni me te arsyeshem, toleroni dhe falni nese doni qe gjithcka te shkoje si e kishit menduar. Nese jeni beqare dhe po kerkoni shpirtin tuaj binjak, tregohuni me te hapur dhe pranojini ftesat qe do iu behen. Nese i menaxhoni me kujdes financat do keni shume shpejt permiresime te medha.

Ujori
Te dashuruarit do tregohen me te hapur me atë qe kane ne krah dhe do ua shprehin gjate gjithë kohës ndjenjat njeri-tjerit. Nëse jeni ende beqare, me shume gjasa do e gjeni shpirtin binjak. Do jete një takim impresionues dhe i veçante. Financat do jene mjaft delikate prandaj mos bëni as shpenzime te kota dhe as mos jepni hua. Nëse gaboni, nuk keni për t’ia dale dot.

Peshqit
Dite shume me e mire kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni me optimiste, me te sigurte ne vetvete dhe me te ngrohte me partnerin tuaj. Beqaret pas nje kohe te madhe pritjejedo arrijnë te krijojnë lidhjen qe kane ëndërruar gjithmonë. Përgatituni për emocione. Ne planin financiar do t’ju duhet me patjetër ndihma e disa specialisteve. Vete nuk mund t’ia dilni.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

me pershtatet sot :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

update pls :p
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 19 Shkurt 2013

Dashi
Dite mjaft romaneske dhe e bukur kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret duhet te joshin pa pushim gjate kësaj dite sepse mundësitë për te krijuar një lidhje serioze do jene te shumta. Situata financiare do konsolidohet ndjeshëm. Do jeni te qete ne këtë plan.

Demi
Ne jetën sentimentale te çifteve nuk do ndodhe ndonjë gjë e keqe gjate kësaj dite, megjithatë nuk do përjetoni ato emocione qe keni menduar. Beqaret do jene shume te angazhuar dhe nuk do gjejnë aspak kohe te merren me dashurinë. Financat do jene paksa delikate, por me pak maturi dhe kujdes mund t’ia dilni mbanë. Shpenzimet duhen ulur.

Binjaket
Dielli do ndikoje se tepërmi sot ne jetën tuaj sentimentale. Do tregoheni tolerante dhe mjaft te kuptueshëm me partnerin. Ata qe kane kohe bashke mund te mendojnë për një fejese. Takimet për beqaret do jene te shumta. Shfrytëzojeni secilin. Situata financiare do këtë përmirësime te ndjeshme. Tashme do tregoheni me te përgjegjshëm për veprimet tuaja.

Gaforrja
Dite e qete dhe e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ia kaloni mjaft mire pranë partnerit dhe do flisni për një teme mjaft delikate. Ai do iu kuptoje me shume sesa e mendonit. Beqaret do joshen nga disa persona, por do jene te pavendosur. Pozicionimi i mire i Merkurit do favorizoje një situate financiare te qëndrueshme. Mund te bëni edhe ndonjë shpenzime me tepër.

Luani
Venusi do e mbroje mjaft jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ne orët e para te mëngjesit do jeni paksa te shpërqendruar, por gjithçka do rregullohet nga mesdita. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te nisin edhe një histori dashurie serioze. Jupiteri do iu ndihmoje ne planin financiar. Priten përmirësime te ndjeshme, çka do iu bëjë te ndiheni me te qete.

Virgjeresha
Influenca e yjeve ne planin sentimental te çifteve do jete e kontrastuar gjate kësaj dite. Do kaloni disa momente te lumtura pranë partnerit tuaj, por nuk do mungojnë as debatet e vogla. Beqaret do kenë nja takim te papritur qe mund t’ua ndryshoje tërësisht te ardhmen. Edhe financat do kenë përmirësime. Do e stabilizoni buxhetin dhe do hiqni disa lek mënjanë.

Peshorja
Edhe pse do keni shume dyshime për partnerin sot, nuk duhet te bëni asgjë te nxituar. Xhelozia e tepërt mund ta shkatërroje një lidhje, ndërsa debatet e njëpasnjëshme mund ta mërzitin partnerin. Beqaret do kenë një dite te mrekullueshme. Do takoni personin e ëndrrave. Situata financiare do jete mjaft e qëndrueshme, megjithatë mos ndërmerrni shume rreziqe.

Akrepi
Beni kujdes sot mos ëndërroni për një person tjetër qe nuk është partneri. Askush nuk mund t’iu beje te ndiheni siç e bën ai, kështu qe mos guxoni te shihni dike tjetër. Beqaret do kenë vetëm disa pëlqime dhe asgjë me tepër. Mos e humbni shpresën. Me financat duhet te bëni kujdes nëse nuk doni te përballeni me surpriza te këqija. Maturia duhet te mbizotërojë ne çdo moment.

Shigjetari
Gjate kësaj dite do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet dhe problemet qe keni pasur me partnerin. Do ndiheni me te qete dhe do jeni me optimiste për te ardhmen. Një takim impresionuee do ndodhe për ata qe janë vetëm. Nëse e shfrytëzoni këtë mundësi, jeta mund t’ju ndryshoje shpejt. Financat do jene me te qëndrueshme, kështu qe mund te bëni shpenzimet e menduara.

Bricjapi
Beni çmos gjate kësaj dite ta largoni rutinën ne çift nëse doni qe gjerat te shkojnë mire. Surprizojeni here pas here partnerin dhe ledhatojeni shpesh. Beqaret do bënin mire te mos fillonin sot asnjë lloj angazhimi. Nuk është koha e duhur. Ne planin financiar duhet te merreni me tepër me menaxhimin e te ardhurave. Pak nga pak mund te arrini standardet e kërkuara financiare.

Ujori
Do kërkoni me shume pavarësi gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kjo nuk do t’i pëlqeje aspak atij qe keni ne krah. Mund te debatoni me te dhe do mërziteni. Beqaret duhet te mendohen mire para se te fillojnë angazhime serioze. A jeni ju te gatshëm t’i kushtoni shume kohe personit qe do keni pranë? Me financat duhet te tregoheni vigjilente dhe te matur me shpenzimet.

Peshqit
Ne jetën ne çift ambienti do jete gjate gjithë kohës i ngrohte. Si ju ashtu dhe partneri do jeni te gatshëm te bëni lëshime dhe te tregoheni me te kuptueshëm. Për beqaret do ketë një takim te papritur, por mjaft emocionues. Mos e humbni për asnjë arsye. Situata financiare do jete e mire. Me pak fat do mund te kryeni edhe transaksionet qe kishit menduar.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 21 Shkurt 2013

Dashi
Gjate kësaj dite do iu pëlqejnë shume aventurat juve qe jeni ne një lidhje. Nëse partneri iu ka lënë pas dore kohet e fundit mund te vendosni edhe t’i jepni fund lidhjes qe keni me te. Beqaret do e kenë te lehte te joshin, por shume te vështirë te fillojnë një histori dashurie serioze. Ne planin financiar do keni mundësi te realizoni transaksione te rëndësishme.

Demi
Dashuria për ata qe janë ne një lidhje do shkoje me se miri sot. Do komunikoni ne çdo moment dhe nuk do lindin mosmarrëveshje. Beqaret nga ana tjetër nuk do kenë një jete te qëndrueshme dhe përgjithësisht do ndjekin instinktet e momentit. Mos filloni angazhime ne një kohe kur as vete nuk e dini çfarë doni. Ne planin financiar situata do jete e paqëndrueshme. Kujdes!

Binjaket
Kjo dite do jete një nga me te bukurat e vitit për te dashuruarit. Neptuni do iu nxite te tregoheni me tolerante dhe te bëni lëshime here pas here. Beqaret nuk do kenë fare kohe te merren me jetën sentimentale duke qene se do kenë plot angazhime te tjera. Ne planin financiar nuk duhen hedhur hapa te nxituara. Mos ndërmerrni rreziqe qe mund t’iu çojnë ne katastrofe.

Gaforrja
Ata qe kane kohe qe janë ne një lidhje do ndihen me te dashuruar se kurrë gjate kësaj dite dhe do ndihen gati te bashkëjetojnë. Beqaret do kenë një takim mjaft interesant. Mos u mendoni me shume sesa duhet sepse dikush tjetër mund t’ua rrëmbejë “gurin e çmuar”. Nen ndikimin e Marsit do bëni çfarë te mundni për ta përmirësuar buxhetin. Do ia dilni mbanë.

Luani
Gjate kësaj dite do kaloni shume momente te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni shpesh si mbi re. Shfrytëzojeni ditën deri ne minutën e fundit. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane, por një person joshës do i shpërqendrojë papritur me një propozim te veçante. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë nuk është ende koha për investime te mëdha.

Virgjeresha
Nëse keni takuar një person interesant kohet e fundit mos ngurroni t’ia shprehni atij dashurinë. Ne kohen qe po jetojnë nuk duhet te jete gjithmonë mashkulli qe te beje propozimin. اiftet do kenë një dite te qete dhe shume te zakonshme. Maturi dhe sa me shume maturi duhet sot ne planin financiar. Shpenzimet duhen ulur ne maksimum.

Peshorja
Nëse rutina po iu rendon shume ne jetën tuaj ne çift, flisni me partnerin dhe bëni çmos qe ta largoni atë. Te dy se bashku mund te përballoni çdo lloj sfide. Beqaret do abuzojnë me aftësinë e tyre joshëse, por as sot nuk do e gjejnë personin e përshtatshëm. Financiarisht nuk do keni asnjë tronditje. Beni transaksionet e duhura dhe hiqni disa para mënjanë.
Akrepi

Nëse partneri juaj është autoritar do keni goxha mosmarrëveshje gjate kësaj dite. Atmosfera do jete gjithë kohës e tensionuar dhe debatet do duken te pafundme. Beqaret nga ana tjetër do kenë një takim vendimtar i cili do ua ndryshoje përgjithmonë te ardhmen. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Shfrytëzojeni për te shlyer borxhet dhe për te bere investimet e duhura.

Shigjetari
Me ne fund klima ne çift do jete e ngrohte. Mund ta kritikoni për diçka te vogël partnerin, por ai do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do keni asnjë debat. Beqaret do jene luftarake dhe nuk do dorëzohen derisa ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar mund te përballeni me probleme dhe vështirësi. Do bënit mire te mos e humbnit shpresën.

Bricjapi
Venusi do ndikoje me se shumti ne jetën sentimentale te çifteve. Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje do mendoni te hidhni disa hapa me tej. اdo gjë do jete ne dorën tuaj, prandaj mos dëgjoni askënd tjetër rreth e rrotull. Beqaret nuk duhet te joshin personin e pare qe do iu vije vërdallë. Për financat duhet te kujdeseni me tepër. Nuk është ende koha për investime apo transaksione.

Ujori
Do jeni nervoze dhe me humor te keq gjate kësaj dite. Do kapeni për gjënë me te vogël me partnerin dhe atmosfera ne çift do jete e trazuar. Kujdes mos e teproni! Beqaret do bënin mire te mos fillonin asnjë lloj angazhimi sepse nuk do jete kohe e përshtatshme. Ne planin financiar duhet te këshilloheni me disa specialiste para se te merrni një vendim te rëndësishëm.

Peshqit
Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni me fat qe keni partnerin ne krah dhe qe ua bën ditët kaq te bukura. Mendoni te përgatisni ndonjë darke me qirinj. Beqaret do kenë ftesa te shumta për takime. Mos ngurroni t’i pranoni disa para se te keni reflektuar mire. Ne planin financiar mund te bëni investimet qe kishit menduar. Situata do jete e qëndrueshme.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 21 Shkurt 2013
Virgjeresha
Nëse keni takuar një person interesant kohet e fundit mos ngurroni t’ia shprehni atij dashurinë. Ne kohen qe po jetojnë nuk duhet te jete gjithmonë mashkulli qe te beje propozimin. اiftet do kenë një dite te qete dhe shume te zakonshme. Maturi dhe sa me shume maturi duhet sot ne planin financiar. Shpenzimet duhen ulur ne maksimum.

per mantenxherin duhet ta kete fjalen :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

ma kap içik peshoren ,,,

javen qe shkoj thoshte dobet . ket jave do abuzoni . na ke ven ne nje pozite o kreta ,,, qe nuk di çër te thomi ,,, miii . :p
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 9 Mars 2013

Dashi
Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene te mira gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do përgatisni një darke romantike dhe mjaft te këndshme. Kritikat lërini për me vone. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë një person te huaj, i cili ka ardhur këtu vetëm për çështje pune. Ne planin financiar kujdes me shpenzimet dhe me transaksionet e pamenduara.

Demi
Lidhja juaj do jete e forte dhe mjaft harmonike gjate kësaj dite. Nuk pritet as problemi me i vogël kështu qe shfrytëzojeni ditën sa te mundni. Beqaret duhet t’i mendojnë mire gjerat para se te fillojnë një histori dashurie. Disa gjera do ndryshojnë, a jeni ju te gatshëm? Financat do jene edhe sot delikate. Beni shume kujdes nëse nuk doni te keni probleme.

Binjaket
Klima yjore do jete shume e mire për çiftet gjate kësaj dite. Do keni me shume besim tek njeri-tjetri dhe nuk do ngurroni te merrni vendime me rëndësi te madhe. Edhe për beqaret dashuriçkat do jene premtuese. Do iu duket sikur keni filluar një jete te re, me emocionuese. Situata financiare do Jete pak me e qëndrueshme se kohet e fundit, megjithatë maturia duhet te mbizotërojë.

Gaforrja
Dita e sotme do jete e bukur dhe e mbushur me emocione gjate kësaj dite. Përfitoni sa te mundni për te kaluar me shume kohe me partnerin dhe për te planifikuar te ardhmen. Beqaret, edhe pse nuk po kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje,do ndihen gati sot fale një takimi mjaft interesant qe do bëjnë. Mundohuni te bëni pak kursim ne planin financiar.

Luani
Ambienti për çiftet do jete me pak euforik gjate kësaj dite. Do kërkoni te dominoni mbi partnerin dhe kjo do sjelle disa mosmarrëveshje me te qe ne mëngjes. Kujdes! Beqaret do përballen me disa surpriza te pakëndshme. Me mire qëndroni edhe sot vetëm. Po u treguar kapricoze ne planin financiar do keni probleme te mëdha gjate kësaj dite. Tregohuni me te kujdesshëm.

Virgjeresha
Shtojini dozat e fantazisë ju qe jeni ne çift nëse doni te kaloni momente te paharrueshme me partnerin. Yjet do jene ne anën tuaj dhe do iu japin ide shume te mira. Beqaret do kenë vetëm flirtime, asgjë me shume. Mos bëni gabim te filloni angazhime sepse do zhgënjeheni shpejt. Financat do jene kryesisht te mira, por kjo nuk do te thotë qe ju te nxitoheni dhe te shpenzoni pa menduar.

Peshorja
Venusi dhe Marsi do jene planetët qe do ndikojnë me se shumti sot ne jetën tuaj ne çift. Ata do krijojnë një klime te ngrohte, ne te cilën do mbizotërojë gjate gjithë kohesh bashkëpunimi dhe mirëkuptimi. Beqaret do kenë mundësi te mira për te kryer një takim vendimtar. Ne planin financiar do jete Plutoni ai qe do ndikoje me se shumti. Pjesa me e madhe do ketë vështirësi.

Akrepi
Angazhimet e shumta familjare dhe shoqërore nuk do iu lënë shume kohe sot për jetën sentimentale. Nëse jeni ne çift do e lini pas dore partnerin, ndërsa nëse jeni beqare nuk do mendoni aspak për te krijuar një lidhje. Te ardhurat nga ana tjetër do jene mjaft te privilegjuara dhe do ketë përmirësime te ndjeshme. Shfrytëzojeni ditën për te bere investimet e duhura.

Shigjetari
Prioritet për ju do keni ndjenjat sot. Do bëni gjithçka qe keni ne dore për te qëndruar me shume pranë partnerit dhe për ta surprizuar atë. Edhe ai nga ana e tij do mendoje te njëjtën gjë. Beqareve do iu realizohen disa nga ëndrrat me te bukura. Personi qe keni ëndërruar do shfaqet para jush sot. Ne planin financiar mos hidhni asnjë hap pa pasur garancitë e duhura.

Bricjapi
Do e toleroni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do ia merrni për keq çfarëdo qe do iu thotë. Ne mbrëmje ambienti do marre flake. Beqareve do iu duhet te bëjnë disa zgjedhje te vështira, por qe do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Ne planin financiar nuk duhet t’i lini çdo gjë kohës, por duhet te mundoheni ta përmirësoni situatën sa te mundeni.

Ujori
Marrëdhënia me partnerin do jete e mire gjate kësaj dite. Do tregoheni me realiste dhe me te arsyeshëm me çdo hap qe do hidhni. Disa do diskutojnë qetësisht edhe për një teme delikate. Beqaret do kënaqen edhe me dashuriçka kalimtare sot. Për ta e rëndësishme është te përjetojnë emocione. Ne planin financiar do jeni me te qarte për atë qe duhet te bëni.

Peshqit
Dite shume e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk jeni treguar te sinqerte me partnerin gjate kësaj kohe dhe kjo do krijoje here pas here debate. Beqaret duhet te shijojnë momentin ashtu si t’iu vije dhe te mos nxitohen për asgjë. Ne planin financiar nuk iu lejohen gabimet. Duhet te ndiqni me patjetër një disipline strikte dhe te ulni shpenzimet.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

zhigo me duket se e ka rregulluar cik doren me peshoren kesaj here :p
 

ZHIGO

...
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

zhigo me duket se e ka rregulluar cik doren me peshoren kesaj here :p

dmth plani financiar me keq se sahara-ja ,,, se spo kuptoj gje un...? amon te lutmi shum , se mezi i kemi ato qe kemi , do na binte pika...te kthtemi dhe njeher tek buka me vaj ullini dhe kryp , pa harruar prasin . l o l
 

AppleCrisp

Anëtar i ri
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Me shkoj jeta mua vec me flirtime. O djema a jeni te interesuar per naj lidhje serioze?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

ky demi im tek financa e ka mendjen ....si ka mundesi tere doreleshurit jan demi :p :p
 

London

carpe diem
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Dashi

Perspektivat për jetën tuaj ne çift do jene te mira gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin do përgatisni një darke romantike dhe mjaft te këndshme. Kritikat lërini për me vone. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë një person te huaj, i cili ka ardhur këtu vetëm për çështje pune. Ne planin financiar kujdes me shpenzimet dhe me transaksionet e pamenduara.
Demi

Lidhja juaj do jete e forte dhe mjaft harmonike gjate kësaj dite. Nuk pritet as problemi me i vogël kështu qe shfrytëzojeni ditën sa te mundni. Beqaret duhet t’i mendojnë mire gjerat para se te fillojnë një histori dashurie. Disa gjera do ndryshojnë, a jeni ju te gatshëm? Financat do jene edhe sot delikate. Beni shume kujdes nëse nuk doni te keni probleme.
Binjaket

Klima yjore do jete shume e mire për çiftet gjate kësaj dite. Do keni me shume besim tek njeri-tjetri dhe nuk do ngurroni te merrni vendime me rëndësi te madhe. Edhe për beqaret dashuriçkat do jene premtuese. Do iu duket sikur keni filluar një jete te re, me emocionuese. Situata financiare do Jete pak me e qëndrueshme se kohet e fundit, megjithatë maturia duhet te mbizotërojë.
Gaforrja

Dita e sotme do jete e bukur dhe e mbushur me emocione gjate kësaj dite. Përfitoni sa te mundni për te kaluar me shume kohe me partnerin dhe për te planifikuar te ardhmen. Beqaret, edhe pse nuk po kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje,do ndihen gati sot fale një takimi mjaft interesant qe do bëjnë. Mundohuni te bëni pak kursim ne planin financiar.
Luani

Ambienti për çiftet do jete me pak euforik gjate kësaj dite. Do kërkoni te dominoni mbi partnerin dhe kjo do sjelle disa mosmarrëveshje me te qe ne mëngjes. Kujdes! Beqaret do përballen me disa surpriza te pakëndshme. Me mire qëndroni edhe sot vetëm. Po u treguar kapricoze ne planin financiar do keni probleme te mëdha gjate kësaj dite. Tregohuni me te kujdesshëm.
Virgjeresha

Shtojini dozat e fantazisë ju qe jeni ne çift nëse doni te kaloni momente te paharrueshme me partnerin. Yjet do jene ne anën tuaj dhe do iu japin ide shume te mira. Beqaret do kenë vetëm flirtime, asgjë me shume. Mos bëni gabim te filloni angazhime sepse do zhgënjeheni shpejt. Financat do jene kryesisht te mira, por kjo nuk do te thotë qe ju te nxitoheni dhe te shpenzoni pa menduar.
Peshorja

Venusi dhe Marsi do jene planetët qe do ndikojnë me se shumti sot ne jetën tuaj ne çift. Ata do krijojnë një klime te ngrohte, ne te cilën do mbizotërojë gjate gjithë kohesh bashkëpunimi dhe mirëkuptimi. Beqaret do kenë mundësi te mira për te kryer një takim vendimtar. Ne planin financiar do jete Plutoni ai qe do ndikoje me se shumti. Pjesa me e madhe do ketë vështirësi.
Akrepi

Angazhimet e shumta familjare dhe shoqërore nuk do iu lënë shume kohe sot për jetën sentimentale. Nëse jeni ne çift do e lini pas dore partnerin, ndërsa nëse jeni beqare nuk do mendoni aspak për te krijuar një lidhje. Te ardhurat nga ana tjetër do jene mjaft te privilegjuara dhe do ketë përmirësime te ndjeshme. Shfrytëzojeni ditën për te bere investimet e duhura.
Shigjetari

Prioritet për ju do keni ndjenjat sot. Do bëni gjithçka qe keni ne dore për te qëndruar me shume pranë partnerit dhe për ta surprizuar atë. Edhe ai nga ana e tij do mendoje te njëjtën gjë. Beqareve do iu realizohen disa nga ëndrrat me te bukura. Personi qe keni ëndërruar do shfaqet para jush sot. Ne planin financiar mos hidhni asnjë hap pa pasur garancitë e duhura.
Bricjapi

Do e toleroni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do ia merrni për keq çfarëdo qe do iu thotë. Ne mbrëmje ambienti do marre flake. Beqareve do iu duhet te bëjnë disa zgjedhje te vështira, por qe do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Ne planin financiar nuk duhet t’i lini çdo gjë kohës, por duhet te mundoheni ta përmirësoni situatën sa te mundeni.
Ujori

Marrëdhënia me partnerin do jete e mire gjate kësaj dite. Do tregoheni me realiste dhe me te arsyeshëm me çdo hap qe do hidhni. Disa do diskutojnë qetësisht edhe për një teme delikate. Beqaret do kënaqen edhe me dashuriçka kalimtare sot. Për ta e rëndësishme është te përjetojnë emocione. Ne planin financiar do jeni me te qarte për atë qe duhet te bëni.
Peshqit

Dite shume e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk jeni treguar te sinqerte me partnerin gjate kësaj kohe dhe kjo do krijoje here pas here debate. Beqaret duhet te shijojnë momentin ashtu si t’iu vije dhe te mos nxitohen për asgjë. Ne planin financiar nuk iu lejohen gabimet. Duhet te ndiqni me patjetër një disipline strikte dhe te ulni shpenzimet.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 24 Mars 2013

Dashi
Ata qe janë ne një lidhje nuk do ndihen shume mire pranë atij qe duan. Kohet e fundit ai nuk iu ka trajtuar ashtu si ju e meritoni dhe kjo iu ka mërzitur pa mase. Flisni hapur me te sepse mbase ai ka pasur një arsye për sjelljen e tij. Beqareve do iu ndryshoje shpesh humori gjate kësaj dite dhe nuk do jene gati për një dashuri. Financat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë.

Demi
Edhe pse do keni disa mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot, nuk duhet absolutisht te alarmoheni. اdo gjë mund te zgjidhet nëse te dy e dëshironi këtë dhe nëse vërtet ndjenjat janë te forta. Dashuria do jete ne qendër te vëmendjes për beqaret. Pas një periudhe plot aventura, sot do vije dashuria e madhe. Mos shpenzoni shume dhe kujdes me faturat telefonike. Financat do jene delikate.

Binjaket
Entuziazmi do iu pushtojë sot juve qe jeni ne nje lidhje. Do e dëgjoni partnerin për gjithçka qe do iu thotë dhe do ndiheni mire. Planetët do jene ne anën tuaj dhe do iu mbështesin. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por disa do mund te nisin edhe një lidhje te qete dhe te ekuilibruar. Planetët do e ndërlikojnë pak situatën financiar, kështu qe tregohuni te matur.

Gaforrja
Do tregoheni shume te hapur me partnerin gjate kësaj dite dhe do i tregoni çdo gjë atij. Pritet qe nga mesdita te merrni edhe një surprize te madhe qe do iu beje te ëndërroni shume. Beqaret do ia kalojnë mire me miqtë dhe nuk do e ndiejnë nevojën e askujt. Shmangni shpenzimet e tejskajshme sot nëse nuk doni te keni probleme te mëdha me financat.

Luani
Ju qe jeni ne çift do jeni te gatshëm te bëni lëshime vetëm e vetëm për te krijuar një ambient te ngrohte. Beqaret do kenë flirte me shumice gjate kësaj dite, por nuk arrijnë dot te fillojnë një lidhje serioze. Mos iu nxitoni sepse ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar do iu jepet mundësia te kryeni transaksione te rëndësishme dhe ta stabilizoni shume shpejt situatën.

Virgjeresha
Jeta juaj ne çift do ketë mbështetjen e Jupiterit gjate kësaj dite. Shmangni përballjet me njeri tjetrin për disa tema te se kaluarës dhe mendoni te programoni se bashku te ardhmen. Beqaret do jene me romantike dhe me ëndërrimtare se me përpara. Dita do jete elektrizuese. Ne planin financiar do keni mundësi te kryeni disa transaksione te rëndësishme.

Peshorja
Influenca e yjeve do jete e mrekullueshme gjate kësaj dite për jetën ne çift. Do jeni te lumtur, te gëzuar dhe optimiste për te ardhmen. Energjia nuk do iu mungoje aspak edhe për te provuar një eksperience te re me partnerin. Beqaret nuk do jene te gatshëm te fillojnë një dashuri afatgjate. Te ardhurat do rriten ndjeshëm për shkak te një menaxhimi te mire qe ju keni bere.

Akrepi
Dilni sa te mundni sot dhe argëtohuni me partnerin. Largojeni me çdo kusht rutinën dhe tregohuni me optimiste për te ardhmen. Beqaret do qëndrojnë shume pran enje miku te dikurshëm dhe pa e kuptuar do fillojnë te ndiejnë me tepër për te. Sektori i financave do jete i privilegjuar. Situata do jete me e mire sesa mendonit, kështu qe mund te bëni edhe ndonjë investim.

Shigjetari
Momentet pasionante ne çift do jene te shumta gjate kësaj dite. Përveç kësaj, partneri juaj do jete këshilluesi me i mire edhe për jetën profesionale. Do diskutoni për çdo detaj me te. Beqaret nuk duhet te bëjnë gabim te tregohen impulsive sepse do vuajnë për këtë arsye. Problemet financiare do jene te paketa, megjithatë merrni masa qe ato te mos përkeqësohen.

Bricjapi
Do i kaloni sa hap e mbyll sytë problemet ne çift gjate kësaj dite dhe do dashuroheni qetësisht. Beqaret do kujdesen me shume për jetën e tyre sentimentale dhe do tregohen te vëmendshëm me çdo person qe do takojnë. Kujdes mos pëlqeni persona qe nuk janë te lire. Ne planin financiar do e gjeni mënyrën për te zgjidhur disa probleme financiare qe keni pasur.

Ujori
Nëse lidhja juaj me partnerin është e forte, planetët do iu ndihmojnë ta thelloni bashkëpunimin, por nëse prej kohesh keni debate te mëdha, dita do jete delikate. Disa mund edhe te ndahen. Beqaret do vazhdojnë ende te jene ne kërkim te shpirtit te tyre binjak. Ne planin financiar do jene familjaret ata qe nuk do iu lënë te rrënoheni. Kujdes me shpenzimet.

Peshqit
Duke filluar nga sot do iu duhet te ndryshoni rrënjësisht jetën tuaj ne çift. Tregohuni pak me tolerante dhe te duruar ne çdo hap qe do hidhni. Beqaret do kërkojnë gjate gjithë kohës dashurinë dhe disa do e gjejnë ne mbrëmje. Te tjerët nuk duhet ta humbin shpresën sepse shume shpejt as ata nuk do jene vetëm. Te ardhurat do fillojnë te përmirësohen fale ndihmës se familjareve.
 
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Parashikimi i Dates 28 Mars 2013

Dashi
Dikush qe ka ardhur nga jashtë do iu joshe shume gjate kësaj dite dhe ka rrezik te tundoheni. Do e lëndoni pa mase partnerin dhe do pendoheni ep rate qe do bëni, por do jete vone. Beqaret nuk do kenë durim te dalin dhe te njihen me persona te rinj. Për sa iu përket financave ato nuk do jene te këqija. Gjithsesi mire është te bëni kujdes me investimet e mëdha.

Demi
Influenca e yjeve ne planin sentimental do jete mjaft pozitive gjate feksja dite. Jo vetëm qe nuk do keni mosmarrëveshje me partnerin, por do kaloni momente mjaft romantike se bashku. Beqaret duhet te reflektojnë me kujdes nëse do takojnë dike te veçante. Ne planin financiar do keni disa probleme. Mos u dorëzoni sepse jeni te afte t’i përballoni këto sfida.

Binjaket
Do e lini pas dore jetën sentimentale gjate kësaj dite sepse do jeni te angazhuar me pune. Partneri do mërzitet sepse ka kohe qe iu kërkon me shume ngrohtësi. Mundohuni te flisni sinqerisht me te. Beqaret do kalojnë ne një etape te re te jetës se tyre. Gjithçka do jete me e bukur. Situata financiare do jete delikate prandaj shpenzimet e mëdha duhen shtyre për me vone.

Gaforrja
Do e largoni rutinën nga jeta juaj ne çift gjate kësaj dite dhe do iu duket sikur po jetoni ne një bote tjetër. Do ndiheni te lumtur dhe ne paqe. Beqaret, nen ndikimin pozitiv te Venusit do arrijnë te joshin një person me personalitet te forte. Edhe pse është serioz ai është pasionant dhe shume i dashur. Kujdes me operacionet financiare te pamatura.

Luani
Ka ardhur koha te reflektoni seriozisht gjate kësaj dite për te ardhmen e jetës suaj ne çift. Nëse ndjenjat për partnerin janë shuar do i bënit dem vetes dhe atij nëse do qëndronit te lidhur. Nëse jeni te vetmuar, yjet parashikojnë një takim befasues. Përgatituni! Financat do jene me te stabilizuara se kohet e fundit. Përfitoni nga kjo dite për te shlyer borxhet.

Virgjeresha
Do dashuroheni ashtu si e ndjeni gjate kësaj dite dhe nuk do mendoni aspak se çfarë thonë te tjerët. Ata qe kane pasur disa debate do i zgjidhin shume shpejt. Beqareve do iu behet një propozim i veçante i cili do i beje te ndihen te vlerësuar. Ne planin financiar do iu gjeni zgjidhje problemeve dhe do jeni me te qete. Disa familjare do iu ndihmojnë mjaft.

Peshorja
Ka rrezik qe çiftet te përballen me zhgënjime te mëdha gjate kësaj dite. Partneri qe keni ne krah do shohë dike tjetër dhe nuk do iu trajtoje me si dikur. Mos vuani me shume, por jepini fund gjithçkaje. Beqaret do vazhdojnë te qëndrojnë edhe sot vetëm. Financat do jene me pozitive sesa ju mendonit. I vetmi problem do jete se do iu duhet te bëni një investim te madh.

Akrepi
Nga njëra ane do kërkoni shume nga partneri dhe nga ana tjetër ju nuk do i kushtoni atij rëndësinë e duhur. Mos e bëni këtë gabim sepse ai do mërzitet dhe do ndryshoje sjellje. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe një lidhje serioze. Ne planin financiar situata do jete delikate. Shpenzoni, por bëjeni këtë me shume kujdes.

Shigjetari
Ne planin sentimental gjerat do shkojnë me se miri. Nuk do ketë asnjë re ne qiell kështu qe ambienti do jete i ngrohte. Beqaret duhet te tregohen te moderuar dhe te mos nxitohen me hapat qe do hedhin. Ka kohe për gjithçka. Influenca e yjeve ne sektorin e financave do jete si thike me dy presa. Do keni vështirësi, por kjo nuk do te thotë qe ta humbni optimizmin.

Bricjapi
Do i jepni me shume prioritet jetës ne çift gjate kësaj dite dhe do ndiheni me mire pranë atij qe dashuroni. Vazhdoni t’i shprehni njësoj ndjenjat. Beqaret do jene te pavendosur dhe nuk do dinie çfarë te bëjnë pas disa takimeve te veçanta. Yjet këshillojnë te mos i humbni këto raste. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni asnjë rrezik me shume sesa duhet.

Ujori
Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një krize sot. Debatet do jene te forta qe ne mëngjes kështu qe bëni kujdes! Disa te ashtuquajtur “miq” do iu prishin pune. Beqaret do fillojnë aventura te këndshme dhe mjaft emocionuese. Shfrytëzojeni ditën sa te mundni! Ne planin financiar do i përballoni me shume sukses vështirësitë qe do iu dalin para. Bravo!

Peshqit
Dite e qete dhe pa probleme te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni tolerante dhe me te kuptueshëm me atë qe keni ne krah. Do kaloni shume momente te lumtura. Jeta sentimentale e beqareve do jete e trazuar. Edhe pse do kërkoni një lidhje serioze nuk do ia arrini dot qëllimit. Edhe ekuilibri financiar do lëkundet për shkak te shpenzimeve te tepruara
 

cent

...Lontano
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe një lidhje serioze. Ne planin financiar situata do jete delikate. Shpenzoni, por bëjeni këtë me shume kujdes.
Me like me like, do par kjo pune :p :p :lekundje:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Beqaret do kalojnë ne një etape te re te jetës se tyre. Gjithçka do jete me e bukur. Situata financiare do jete delikate prandaj shpenzimet e mëdha duhen shtyre për me vone.


Interesante kjo :p Dhe pse nuk besoj jo se jam i pa fat un.
 

cent

...Lontano
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor - 31/03/2013


Dashi (21 Mars - 20 Prill)
Nje premtim i bere kohe me pare, sot do te realizohet por me disa ndryshime ne thelb. Pergatituni per cdo surprize te momentit.

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)
Ngjarje te ndryshme qe do te ndodhin sot do tju sjellin ndermend kujtime te kendshme te kaluara me nje njeri qe ka lene gjurme te pashlyera ne jeten tuaj.

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)
Ajo qe po beni aktualisht nuk po ju zbavit sa duhet. Me pak fantazi dhe gjerat me normale mund te behen shume te kendshme. Mjafton qe ju te tentoni.

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)
Dite ideale per ta kaluar ne shoqerine e njerezve tuaj me te dashur. Sot mund te arrini progres ne fusha te ndryshme, gje qe nuk e kishit menduar me pare.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)
Sot do te zgjoni ndjenja dhe emocione shume te forta tek nje person qe zakonisht eshte shume i ftohte. Kjo do te ngjalle habi tek shume persona qe ju njohin.

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)
Menyra juaj e te sjellurit do te terheqe shume persona ne orbiten tuaj sot. Megjithese nuk duket, keni lene shume pershtypje te mira per pozicionin tuaj.

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)
Deshironi te ndiqni instiktin tuaj ne kete moment, por situata ju detyron te tregoheni sa me racionale dhe me logjike te ftohte. Mbremja ju rezervon nje surprize te kendshme.

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)
Perdoreni diten e sotme per te siguruar nje te ardhme pa shume probleme. Ju presin gjera te rendesishme per te bere dhe ju jeni i gatshem per gjithcka.

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)
Menyra se si nje person i afert do te perballoje nje debat te ashper do tju beje shume pershtypje. Veshtroni dhe mesoni dhe ju dicka nga taktikat e tij.

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)
Jeni gjendur shume here ne pranine e dikujt qe tenton te manipuloje te tjeret. Mos besoni ne gjithcka qe do tju thote, por kerkoni fakte.

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)
Dicka ka ndryshuar ne sjelljen tuaj kohet e fundit, aq sa sot mund ti kushtoheni teresisht nje aventure te cmendur qe keni vite qe po i rezistoni.

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)
Per shume kohe keni injoruar ate qe ndodhte prane jush. Ka ardhur momenti qe te ndergjegjesoheni per disa te verteta te dukshme.
/Tch
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor - 31/03/2013

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)
Sot do te zgjoni ndjenja dhe emocione shume te forta tek nje person qe zakonisht eshte shume i ftohte. Kjo do te ngjalle habi tek shume persona qe ju njohin.

Hajde hajde paskam për të bërë çudira sot unë :p ..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Horoskopi : Parashikimi per sot

Horoskopi ditor, 1 prill 2013

Dashi


Ata qe janë ne çift do e kenë shume te vështirë gjate kësaj dite te ruajnë një klime te qëndrueshme. Do jeni plot e përplot me angazhime te tjera dhe nuk do gjeni shume kohe për partnerin. Beqaret do e kenë me te lehte t’i shprehin ndjenjat dhe ka gjasa ta gjejnë atë qe kërkojnë. Situata financiare do jete e qëndrueshme. Edhe ata qe kane pasur probleme do jene me te qete.

Demi

Jeta familjare dhe miqtë do iu kërkojnë te kaloni me shume kohe me ta sot dhe do e lini paksa pas dore partnerin. Nëse ia shpjegoni situatën qetësisht ai do iu kuptoje. Beqaret me mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sepse nesër pritet te vije një mundësi e shkëlqyer. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe maturi. Nuk pritet te ketë ndonjë tronditje te madhe.

Binjaket

Nuk do i duroni dot aspak skenat e xhelozisë qe do iu beje partneri sot dhe mund te debatoni ashpër me te. Yjet këshillojnë te tregoheni me te kuptueshëm me te dhe te flisni me qetësi. Beqaret do kenë shume pak gjasa te krijojnë lidhjen e shumëpritur. Ne planin financiar do jeni shume te vendosur te bëni gjithçka qe buxheti te stabilizohet sa me pare.

Gaforrja

Dita e sotme nuk do jete shume e qete për te dashuruarit dhe mosmarrëveshjet nuk do kenë mbarim. Ne fakt e keni lënë paksa pas dore partnerin dhe nuk ka faj ai qe mërzitet. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen tek takime, por një person i veçante do ua marre mendjen. Ne planin financiar do e dini mire çfarë hapash te hidhni qe mos keni as problemin me te vogël.

Luani

Partneri do kujdeset qe t’iu beje sa me te lumtur gjate kësaj dite dhe surprizat do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni ditën dhe bëni projekte për te ardhmen. Për beqaret priten takime serioze dhe afatgjata. Gjithçka do ndryshoje ne jetën tuaj. Financat do jene me te qëndrueshme dhe për disa do ketë disa përmirësime. Me mire mos u qani dhe mos kërkoni te pasuroheni shpejt.

Virgjeresha

Do jeni me humor te mire gjate kësaj dite dhe do kërkoni t’i sqaroni mosmarrëveshjet qe keni pasur me partnerin. Për te thënë te vërtetën ju keni bere me shume gabime se ai, kështu qe duhet te kërkoni falje. Beqaret do jene si poete nostalgjike. Ne fakt kjo do jete mënyra e vetme për ta ngushëlluar veten. Yjet do iu bëjnë me te kthjellet ne planin financiar. Situata do jete e qete.

Peshorja

Dashuria nuk do jete ne qendër te vëmendjes gjate kësaj dite. Do keni shume angazhime profesionale dhe shoqërore te cilat ne fakt nuk duhen lënë pas dore. Beqaria do mbaroje me ne fund për ata qe kane qene vetëm. Qe sot një person mjaft interesant do behet pjese e jetës suaj. Ne planin financiar situata do konsolidohet me tepër dhe do shpenzoni pak me tepër.

Akrepi

Jupiteri iu premton një dite te mrekullueshme ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire me njeri-tjetrin dhe do e mbani gjithë kohës mendjen tek ai. Partneri do iu beje një premtim te rëndësishëm për te ardhmen. Beqaret duhet te mos i mbajnë për vete ato qe ndiejnë për dike. Shprehuni! Ne planin financiar ka ardhur koha te bëni një riorganizim te situatës.

Shigjetari

Jeta sentimentale do jete me harmonike gate kësaj dite. Do e mbroni lidhjen tuaj nga gjithçka dhe nuk do e lini për asnjë moment partnerin te mërzitet. Mbrëmja do jete e zjarrte. për beqaret do jete dita e fillimit te një pasioni te madh. Shfrytëzojeni mundësinë qe do iu jepet. Ne planin financiar do e stabilizoni shpejt situatën dhe nuk do keni asnjë problem.

Bricjapi

Gjate kësaj dite mund te ketë disa turbullira ne jetën tuaj ne çift. Do kërkoni me shume pavarësi ndaj partnerit ndërkohë qe ai do kërkojë t’iu ketë me pranë. Beqareve do iu dalin përpara shume persona interesante dhe nuk do dine ke te zgjedhin. Ka ardhur koha te bëni pak me shume ekonomi dhe te tregoheni te kujdesshëm me financat. Investimet lërini për me vone.

Ujori

Pas një periudhe te mbushur me mosmarrëveshje dhe debate ne çift, sot situata do filloje te qartësohet. Do tregoheni pak me tolerante dhe do i pranoni disa gabime. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme dhe do jene gjithë kohës ne ajër. Me mire qëndroni edhe sot vetëm. Ne planin financiar situata do mbetet po e njëjtë. Mos Beni gabim te luani ne Loto.

Peshqit

Dita e sotme pritet te jete harmonike dhe e këndshme për gjithë te dashuruarit. Gjithçka qe do bëni do e bëni bashkërisht me atë qe keni ne krah. Beqaret askush nuk do i ndale dot se kërkuari personin e ëndrrave. Do lodhen pak, por shume shpejt do e gjejnë atë. Financat do jene te ndërlikuara dhe nuk do dini çfarë te bëni. Me mire kërkojuni këshilla specialisteve.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top