Horoskopi: Parashikimi Serioz

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi

Nesër, të enjten dhe të premten do të jeni mjaft të ashpër. Ditë konflikti nga pikëpamja emocionale priten. Ndoshta do të mërziteni me dikë ose thjesht do të jeni si në siklet. Në dashuri do të duhet të lëvizni në majë të gishtave. Për fat të mirë do të keni shërim nga e shtuna.
Dmth ja hodha virusit.Mezi po pres te enjten dhe te premten ? ose me beni ban ti shpetoni ashpersise time ??????
 
Qofte larg.
As mos e dhente Zoti.
Une ta uroj me gjith shpirt..
Se di pse ..kam pershtypje qe do ishe nje nene e perkushtuar.
.fakti qe je shume e ndjeshme te ben kaq egoiste.
Jo se sdo doje por nga frika qe sdo arrije ti rritesh ashtu sic duhet ?

Por e them qe jane kuptimi i jetes .
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni plot gjallëri, forcë dhe energji! Të enjten, për më tepër, Venusi do të kthehet i favorshëm: pasioni do të rindizet në shumë çifte, por mbi të gjitha do të inkurajoheni të jeni më të sinqertë në dashuri. Ju nuk do të jeni më në gjendje të gënjeni veten dhe nëse po vazhdoni një marrëdhënie pa shumë bindje, mund të vendosni edhe t’i jepni fund.
kolaps gjithe andej lool
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu

Horoskopi ditor, e premte 30 tetor 2020​


1604046762062.png


Dashi

Disa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë ne çift gjate kësaj dite, por dashuria qe ju keni për njeri-tjetrin do i beje balle çdo gjeje. Beqaret do jene te pavëmendshëm ndaj ftesave qe do iu bëhen prandaj edhe sot kane për te mbetur vetëm. Gjendja financiare do jete me e privilegjuar dhe do keni mundësi edhe te dilni apo te argëtoheni duke shpenzuar me tepër.

Demi

Do keni nevoje ne çdo moment për partnerin tuaj sot ne mënyrë qe te merrni fryme lirisht. Ai nga ana tjetër do ju përgatisë surpriza te njëpasnjëshme. Beqaret do ndihen gati për te bere edhe çmenduri vetëm qe ta gjejnë personin ideal. Ne planin financiar duhet te bëni disa kursime qe gjendja te mos ketë asnjë lloj problemi. Me pak mundim do ja dilni mbanë.
Binjaket

Asgjë katastrofike nuk ka për te ndodhur sot ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe bëni atë qe ndjeni. Beqaret nga ana tjetër do kenë mundësi reale për te ndryshuar statusin dhe për te takuar princin e tyre te kaltër. Me financat nuk do i keni punët mire. Edhe pse do dëshironi, nuk do mundi dot ta frenoni veten dhe do shpenzoni shuma marramendëse.

Gaforrja

Do e keni te vështirë t’i rezistoni tundimit gjate kësaj dite dhe ka rrezik ta tradhtoni qe ne mesdite partnerin tuaj. Do i hapni telashe vetes dhe do vuani tej mase. Beqaret do influencohen tej mase nga miqtë dhe do i pyesin ata për çfarëdo lloj gjeje. Ne planin financiar do jeni shume te matur dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme. Vazhdoni ne rrugën e nisur.

Luani

Çdo gjë qe keni dashur do ju plotësohet sot juve qe jeni ne një lidhje prandaj do ndiheni me mire se kurrë me pare. Partneri do ju gjendjet ne çdo moment pranë. Beqareve do ju ndryshoje rrënjësisht jeta pas një propozimi qe do ju beje dikush. Financat do jene goxha te mira, megjithatë mire është qe te qëndroni larg shpenzimeve te konsiderueshme.

Virgjeresha

Do ndiheni shume te turbullt gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje dhe nuk do dini çfarë hapash te hidhni. Mire do jete te mbani paksa distance nga partneri derisa te qartësoheni. Beqaret do takojnë princin e tyre te kaltër dhe do futen ne një tjetër etape. Ne planin financiar do keni goxha probleme te cilat vete nuk do arrini dot t’i zgjidhni. Kërkoni sa me pare ndihme.

Peshorja

Priten ndryshime te mëdha sot ne jetën tuaj ne çift. Do jeni me te hapur me partnerin dhe do sqaroheni për çdo. Beqaret do fillojnë një jete shume me ndryshe fale takimeve te mahnitshme qe do realizojnë qe ditët e para. Çështjet e financave do varen tërësisht nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Po u treguat te pakujdesshëm dhe te shpenzoni pa mbarim do keni probleme te jashtëzakonshme.

Akrepi

Vazhdoni te tregoheni tolerante dhe te kuptueshëm me partnerin tuaj sot ne mënyrë qe gjerat t’iu ecin si duhet. Beqaret do kenë një dite te zakonshme. Nuk do mungojnë aspak takimet, por gjithsesi mire është te mos nxitoheni për asgjë. Ne planin financiar është momenti i duhur te bëni një riorganizim te situatës. Gjendja do ketë me shume përmirësime nga sa e keni menduar.

Shigjetari

Dite mjaft interesante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i shtoni dozat e intimitetit dhe do kaloni me tepër kohe me partnerin. Beqaret nuk duhet te tregohen shume kapricoze sepse ka rrezik qe te humbasin mundësi te mira. Ne pune duhet te mbani përgjegjësi për çdo veprim qe do kryeni. Kujdes me impulsivitetin gjate shpenzimeve qe do kryeni.

Bricjapi

Do ndiheni me mire se një dite me pare sot prandaj do merrni edhe vendime me rëndësi. Te dy do keni te njëjtat ide dhe mendime lidhur me shume gjera. Beqaret ka shume mundësi qe një ndjenje miqësie ta shndërrojnë ne dashuri. Ne planin financiar duhet te tregoheni shume here me te matur sepse gjendja do mbetet e paqëndrueshme edhe për disa kohe.

Ujori

Nëse kohet e fundit gjerat nuk kane ecur mire me atë qe keni ne krah, duhet patjetër te flisni hapur dhe t’i vendosni pikat mbi “i”. Po i late gjerat zvarre do keni me tepër probleme. Beqaret do bëjnë te pamundurën për t’iu afruar atij qe pëlqejnë, por ai gjithnjë e me shume do largohet. Ne planin financiar do keni goxha probleme, për shkak borxheve te mëdha qe keni mare.

Peshqit

Dita e sotme nuk do jete aspak e qëndrueshme për ata qe janë ne një lidhje. Secili do ketë idetë dhe mendimet e tij lidhur me disa çështje dhe asnjeri nuk do hape rruge. Beqaret do digjen përbrenda për dike, por do kenë druajtje t’i shprehin ndjenjat. Ne planin financiar do përballeni me sfida mjaft te vështira dhe vetëm me ndihmën e specialisteve mund t’ia dilni. Horoskopi ditor, 25 janar 2015
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu

Horoskopi për ditën e sotme, 9 nëntor 2020​

1604904621681.png


Dashi
Të përballeni me vështirësi por nëse zmadhoni rëndësinë e tyre mund të dobësojë vendosmërinë tuaj në plane afatgjata. Do të jeni në qendër të vëmendjes gjatë një takimi me miqtë sot. Sa i përket lidhjes në çift, do të ndiheni njësoj si partneri/partnerja juaj duke e kuptuar se jeni të dashuruar.
Demi
Ruani interesat tuaja kur keni të bëni me miq, bashkëpunëtorë biznesi dhe të afërm, pasi ata mund të mos jenë të vëmendshëm për nevojat tuaja. Ekziston mundësia e së një aksidenti, ndaj tregohuni vigjilent gjatë gjithë kohës. Pritet të kaloni një mbrëmje mjaft të këndshme me partnerin/partneren tuaj.
Binjakët
Një trup dhe një mendje e fortë janë ndër kushtet kryesore për përparimin shpirtëror. Pas një kohe mjaft të gjatë, mund të jeni në gjendje të kompensoni gjumin e humbur. Më pas, do të ndiheni shumë të relaksuar dhe të gjallëruar.
Gaforrja
Një nga prindërit tuaj mund t’ju flasë gjatë sot për rëndësinë e kursimit të parave. Ka mundësi të nisni një lidhje të re dashurie, por mos jepni shumë informacion lidhur me këtë. Kalimi i kohës me miqtë do të jetë mënyra më e mirë për të çliruar veten nga çdo ndjenjë vetmie.
Luani
Sigurohuni që të keni një dietë të ekuilibruar, për të pasur një fizik sa më të mirë. Kontrolloni tendencën tuaj për të shpenzuar shumë kohë dhe para për tu argëtuar. Do të përballeni me probleme në jetën tuaj në çift dhe madje edhe marrja e një dhuratë të çmuar nuk do të kompensojë zhgënjimin.
Virgjëresha
Problemet e lidhura me shëndetin mund të sjellin shqetësime. Dikush me plane dhe ide të mëdha do t’ju tërheqë vëmendjen. Fëmijët mund t’ju zhgënjejë, pasi nuk do të arrijnë të përmbushin pritshmëritë tuaja.
Peshorja
Bëni kujdes me konsumimin e kafeinës. Konsumimi i tepërt i gjithçkaje gjithmonë mund të shkaktojë probleme. Të afërmit do të jenë të gatshëm t’ju ndihmojnë me një problem që mund të përballeni sot. Ndikimet romantike në jetën tuaj do të jenë të forta sot.
Akrepi
Njerëzit përreth jush do t’ju ngrenë moralin dhe do t’ju bëjnë të jeni në humor të mirë. Investimet në pasuri të paluajtshme do të jenë fitimprurëse. Fëmijët do të kërkojnë më shumë vëmendje nga ju, por gjithashtu do të jenë mbështetës dhe të kujdesshëm.
Shigjetari
Mos i impononi mendimin tuaj të tjerëve, pasi kjo do të çojë vetëm në argumente të panevojshme. Mos u dorëzoni para kërkesave të partnerit/partneres suaj. Ka gjasa të ndiheni të fyer nga sjellja e vrazhdë e bashkëshortit/bashkëshortes suaj.
Bricjapi
Sjellja juaj pozitive do të jetë si bekim për ju. Ekziston mundësia që të përmirësoni ndjeshëm gjendjen tuaj financiare. Familjarët e moshuar ka gjasa t’ju bëjnë disa kërkesa të paarsyeshme sot.
Ujori
Bëni kujdes me ato çfarë thoni në shtëpi, pasi mund t’ju krijohen probleme. Dyshimet e panevojshme mund të prishin një marrëdhënie në jetën tuaj personale. Sportet janë një pjesë e rëndësishme e jetës, por mos lejoni të dominojë jetën tuaj në një masë të tillë që të fillojë t’ju ndikojë në profesion.
Peshqit
Shmangni gjithçka që mund t’ju lodhë mendërisht ose fizikisht. Shqetësimet në lidhje me paratë mund të zgjidhen duke ju bërë të shijoni një stabilitet relativ financiar. Përqendrimi në nevojat e familjes suaj duhet të jetë prioritet për ju sot.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Një nga prindërit tuaj mund t’ju flasë gjatë sot për rëndësinë e kursimit të parave. Ka mundësi të nisni një lidhje të re dashurie, por mos jepni shumë informacion lidhur me këtë. Kalimi i kohës me miqtë do të jetë mënyra më e mirë për të çliruar veten nga çdo ndjenjë vetmie.
(Ja mezi presim te hapim kembet lool).
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Një nga prindërit tuaj mund t’ju flasë gjatë sot për rëndësinë e kursimit të parave. Ka mundësi të nisni një lidhje të re dashurie, por mos jepni shumë informacion lidhur me këtë. Kalimi i kohës me miqtë do të jetë mënyra më e mirë për të çliruar veten nga çdo ndjenjë vetmie.
(Ja mezi presim te hapim kembet lool).
Kshu zemren,e u ngatrrova :p:p:lol::lol:lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari
Mos i impononi mendimin tuaj të tjerëve, pasi kjo do të çojë vetëm në argumente të panevojshme. Mos u dorëzoni para kërkesave të partnerit/partneres suaj. Ka gjasa të ndiheni të fyer nga sjellja e vrazhdë e bashkëshortit/bashkëshortes suaj.
Sot do i ve block gojes dhe mendjes lool
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu

Horoskopi për ditën e sotme, 13 nëntor 2020​

1605262870154.png


Dashi
Jeta juaj e dashurisë ka filluar të gjenerojë një nxehtësi të vërtetë. Duhet të vazhdoni të ushqeni mendjen gjatë kohës suaj të lirë. Muzeumet, galeritë, leksionet, qofshin ato virtuale apo personale, madje edhe koha e qetë e leximit, janë gjithashtu të rëndësishme.
Demi
Një miqësi mund të ketë filluar të ndihet e njëanshme. Jeni ju që po jepni shumë apo janë ata? Është koha të bëni një vlerësim të ekuilibrit të fuqisë dhe të pyesni veten nëse lufta e vazhdueshme për pushtet është me të vërtetë mënyra se si dëshironi ta jetoni jetën me këtë person.
Binjakët
Një energji e re, e freskët dhe e lehtë vjen në jetën tuaj. Do të jetë pikërisht ajo që ju duhet për të kaluar disa ditë të rënda. Drita e diellit jashtë nuk do të jetë në përputhje me rrezet e diellit në zemrën tuaj. Më në fund do të merrni një vendim të vështirë që mund të sjellë ndryshime.
Gaforrja
Mos lejoni që krenaria juaj të jetë një justifikim që të mos njihni arritjet e të tjerëve. Sigurohuni që t’u tregoni se jeni krenar për ata. Kjo nuk do t’ju kushtojë asgjë dhe do të thotë shumë për ta.
Luani
Ju keni punuar shumë dhe meritoni disa kohë pushim. Mund të mos jeni në gjendje të bëni një pushim të plotë apo edhe të largoheni nga qyteti, por kjo nuk do të thotë që nuk mund t’i jepni pushim trurit tuaj. Çfarëdo që të bëni, mos mendoni për punën.
Virgjëresha
Ndiheni më fleksibël se kurrë në mendjen dhe trupin tuaj. Kjo është një ditë e shkëlqyeshme për të eksploruar një ushtrim të ri fizik, si Pilates ose karate, madje edhe vallëzim salsa. Integrimi i gjërave të reja dhe të ndryshme do të jetë një punë e shpejtë për ju sot.

Peshorja
A i keni pritshmëritë shumë të larta për një mundësi të re profesionale? Mos i jep mundësisë një mendim të dytë. Edhe nëse gjithçka bie dhe skenari i rastit më të keq realizohet, përsëri do të jeni më mirë sepse keni besuar te më e mira. Mos u shqetësoni për atë që mund të ndodhë nesër.
Akrepi
Ju mund të përfitoni më shumë nga konfliktet dhe sfidat sesa nga bashkëpunimi dhe marrëveshja sot. Mos u shqetësoni nëse shkaktoni dallgë. Qëndrimi juaj i kundërt është pikërisht ajo që ju duhet për të përfituar sa më shumë nga kjo ditë e pazakontë.
Shigjetari
Një konflikt që ka shpërthyer midis jush dhe një tjetri do të fillojë të zbehet sot, kështu që mund të merrni frymë të lehtësuar dhe të kënaqeni përsëri duke qenë miq. Vullneti juaj i mirë ndaj këtij personi nuk u zhduk kurrë në të vërtetë.
Bricjapi
Injoroni sjelljet e mira që ju kanë mësuar në shkollën e mesme. Ndarja e gjërave tuaja me të tjerët nuk është domosdoshmërisht një gjë e mirë, të paktën jo tani. Nëse i ndani burimet tuaja në mënyrën tuaj tipike bujare, do të përfundoni i përdorur.
Ujori
Ju keni shumë më shumë kontroll mbi ngjarjet e sotme sesa mendoni se keni, dhe është koha të përkulni pak muskujt tuaj. Jo vetëm që do t’ju ndihmojë të fitoni në një luftë argëtuese për pushtet, por do t’i japë egos suaj një hov të madh. Thjesht shprehni mendimet dhe dëshirat tuaja në mënyrë diplomatike.
Peshqit
Një mik në nevojë mund të kërkojë përsëri ndihmën tuaj. Edhe nëse jeni lodhur duke i ardhur në ndihmë, dëgjojeni problemin e tij. Kjo mund t’ju japë të drejtën për një shpërblim të shkëlqyeshëm.
 
Vallahi nuk e ndihmoj fare po nuk me tha me pare ça shperblimi fitoj??
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Ujori
Ju keni shumë më shumë kontroll mbi ngjarjet e sotme sesa mendoni se keni, dhe është koha të përkulni pak muskujt tuaj. Jo vetëm që do t’ju ndihmojë të fitoni në një luftë argëtuese për pushtet, por do t’i japë egos suaj një hov të madh. Thjesht shprehni mendimet dhe dëshirat tuaja në mënyrë diplomatike.
Mode on: diplomate me muskuj se thonjt me dhimsen ?
 

Desa

Felix - Culpa
Peshqit
Një mik në nevojë mund të kërkojë përsëri ndihmën tuaj. Edhe nëse jeni lodhur duke i ardhur në ndihmë, dëgjojeni problemin e tij. Kjo mund t’ju japë të drejtën për një shpërblim të shkëlqyeshëm.

Mirë se të vish mik i dashur.
Pa shpërblim, faleminderit.
 

DeliriumMind

🦁❤
Luani
Ju keni punuar shumë dhe meritoni disa kohë pushim. Mund të mos jeni në gjendje të bëni një pushim të plotë apo edhe të largoheni nga qyteti, por kjo nuk do të thotë që nuk mund t’i jepni pushim trurit tuaj. Çfarëdo që të bëni, mos mendoni për punën.


Po dhe per te clodh trurin trupin prap pun quhet ajo lol
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu

Horoskopi për ditën e shtunë, 14 nëntor 2020​


1605338260980.png


Dashi

Me hyrjen e Marsit në shenjë, do të bjerë ndjeshëm efekti i Mërkurit që ju impononte ritme të larta. Në lidhje me aspektin sentimental, situata do të jetë pozitive.

Demi

Parashikohet përgjithësisht një ditë e mirë. Por duhet vetëm të jeni pak më sistematikë.

Binjakët

Kontrasti i Marsit dhe Afërditës në shenjë do të bëjë që edhe ju të jeni të influencuar nga kjo ”përplasje’, prandaj në momente të caktuara do të jeni të trazuar. Financat dhe ekonomia do të jenë të kënaqshme.

Gaforrja

Në përgjithësi do të jetë një ditë ku do të dalin në pah vlerat dhe aftësitë tuaja për të
organizuar dhe për t’u organizuar, ndonëse Mërkuri do t’ju nxjerrë pengesa.

Luani

Asgjë e rëndësishme nuk do ndodhe nesër për ju qe keni një lidhje. Merrini gjerat shtruar dhe bëni atë që ndieni. Me financat duhet të jeni sa më vigjilentë që të mundeni.

Virgjëresha

Shenja juaj dominohet nga Mërkuri dhe Dielli që premtojnë rezultate mjaft pozitive. Momente të bukura në mbrëmje.

Peshorja

Parashikohet një ditë mjaft intensive për ju që i përkisni kësaj shenje, por duhet të
tregoni më shumë kujdes për problemet personale.

Akrepi

Më në fund mund të merrni frymë lirisht pas një periudhe stresuese në të gjitha fushat, e imponuar nga Marsi agresiv në shenjë.

Shigjetari

Është një moment mjaft pozitiv për ju, sepse ‘Afërdita’ më në fund ju bind të hidhni një hap vendimtar drejt shpirtit tuaj binjak.

Bricjapi

Në përgjithësi nesër pritet një ditë e qetë, ndonëse nuk do të mungojë ndonjë e papritur që mund t’ju zërë në befasi.

Ujori

Ju sugjerohet që të kapni momentin pozitiv dhe të shfrytëzoni rastet e mira që ju
paraqiten. Kujdes, dikush ju sheh me zili.

Peshqit

Nuk duhet të tërhiqeni edhe pse mund t’ju vijnë kritika për punën tuaj, pasi më mirë se ju askush nuk e di atë që keni bërë.
Qy ishte roroskopi Gjirokastrit per diten e sotme, mire u shifshim dhe mire e befshit
 

DeliriumMind

🦁❤

Horoskopi për ditën e shtunë, 14 nëntor 2020​


Shiko fotografinë 1765207


Dashi

Me hyrjen e Marsit në shenjë, do të bjerë ndjeshëm efekti i Mërkurit që ju impononte ritme të larta. Në lidhje me aspektin sentimental, situata do të jetë pozitive.

Demi

Parashikohet përgjithësisht një ditë e mirë. Por duhet vetëm të jeni pak më sistematikë.

Binjakët

Kontrasti i Marsit dhe Afërditës në shenjë do të bëjë që edhe ju të jeni të influencuar nga kjo ”përplasje’, prandaj në momente të caktuara do të jeni të trazuar. Financat dhe ekonomia do të jenë të kënaqshme.

Gaforrja

Në përgjithësi do të jetë një ditë ku do të dalin në pah vlerat dhe aftësitë tuaja për të
organizuar dhe për t’u organizuar, ndonëse Mërkuri do t’ju nxjerrë pengesa.

Luani

Asgjë e rëndësishme nuk do ndodhe nesër për ju qe keni një lidhje. Merrini gjerat shtruar dhe bëni atë që ndieni. Me financat duhet të jeni sa më vigjilentë që të mundeni.

Virgjëresha

Shenja juaj dominohet nga Mërkuri dhe Dielli që premtojnë rezultate mjaft pozitive. Momente të bukura në mbrëmje.

Peshorja

Parashikohet një ditë mjaft intensive për ju që i përkisni kësaj shenje, por duhet të
tregoni më shumë kujdes për problemet personale.

Akrepi

Më në fund mund të merrni frymë lirisht pas një periudhe stresuese në të gjitha fushat, e imponuar nga Marsi agresiv në shenjë.

Shigjetari

Është një moment mjaft pozitiv për ju, sepse ‘Afërdita’ më në fund ju bind të hidhni një hap vendimtar drejt shpirtit tuaj binjak.

Bricjapi

Në përgjithësi nesër pritet një ditë e qetë, ndonëse nuk do të mungojë ndonjë e papritur që mund t’ju zërë në befasi.

Ujori

Ju sugjerohet që të kapni momentin pozitiv dhe të shfrytëzoni rastet e mira që ju
paraqiten. Kujdes, dikush ju sheh me zili.

Peshqit

Nuk duhet të tërhiqeni edhe pse mund t’ju vijnë kritika për punën tuaj, pasi më mirë se ju askush nuk e di atë që keni bërë.
Qy ishte roroskopi Gjirokastrit per diten e sotme, mire u shifshim dhe mire e befshit
Horoskop me pikatore lol
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu

Horoskopi për ditën e dielë, 15 nëntor 2020​

1605429116755.png


Dashi

Parashikohet një ditë përgjithësisht pozitive si në aktivitetin ekonomik ashtu edhe në raportet me të tjerët.

Demi

Edhe të lindurit e kësaj shenje nesër do të kenë mbështetjen e yjeve, të cilët do të bëjnë të rikuperojnë shumë nga ato që nuk kanë realizuar ditët e kaluara. Situata financiare duket në përmirësim.

Binjakët

Nesër do të jeni shumë të lirshëm, natyralë dhe shumë komunikues me të tjerët. Nuk do t’ju mungojë pasioni në raport me partnerin.

Gaforrja

Duket se situata është e paqëndrueshme dhe jeni në një moment pritjeje. Ndoshta nuk është tamam momenti për të bërë një zgjedhje definitive.

Luani

Edhe të lindurit e kësaj shenje nesër duket se janë “të privilegjuar” pasi do të kenë mbi kokë një numër yjesh dashamirës. Me përjashtim të Hënës, e cila mund të hedhë sjellë agresivitet.

Virgjëresha

Edhe pse nuk është ndonjë moment pozitiv për ju, duhet të bëni durim sepse situata do të ndryshojë shpejt. Frenoni entuziazmin e parakohshëm.

Peshorja

Dita e nesërme pritet të jetë përgjithësisht e mirë, ndonëse impenjimet tuaja do të vijnë në rritje. Mërkuri ju jep një sens organizativ të admirueshëm.

Akrepi

Në përgjithësi dita e nesërme pritet të jetë e qetë, ndërsa ju do të rifitoni me
vështirësi ritmet tuaja të zakonshme. Do të jeni përgjithësisht melankolikë.

Shigjetari

Situata yjore e trazuar bën që dita e nesërme të jetë shumë intensive, me të papritura që do t’ju imponojnë të ndryshoni herë pas herë objektivat tuaja. Vetëm Afërdita ju jep sinjale të qarta dashurie.

Bricjapi

Për të lindurit e kësaj shenje është puna ajo që përbën impenjimin kryesor, prandaj është mirë që të mos i lini gjërat pas dore. Në aspektin sentimental, do të përjetoni momente magjike.

Ujori

Edhe pse në përgjithësi qielli juaj është i qetë, gjendja juaj shpirtërore vazhdon të jetë jo edhe aq e mirë, prandaj sot do të jeni disi pasivë dhe pa shumë interes për gjërat që ju rrethojnë.

Peshqit

Dita juaj nesër do të jetë shumë e ngarkuar në të gjitha aspektet. Megjithatë, kjo nuk do t’ju pengojë të vazhdoni të jeni optimist.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bricjapi

Për të lindurit e kësaj shenje është puna ajo që përbën impenjimin kryesor, prandaj është mirë që të mos i lini gjërat pas dore. Në aspektin sentimental, do të përjetoni momente magjike.@Bambi e cdo me lesh ne krevat sot duke pritur magjine e azganit ??????
 

Po🙃

Teletubbies 🌞 Jabadabadu
Bricjapi

Për të lindurit e kësaj shenje është puna ajo që përbën impenjimin kryesor, prandaj është mirë që të mos i lini gjërat pas dore. Në aspektin sentimental, do të përjetoni momente magjike.@Bambi e cdo me lesh ne krevat sot duke pritur magjine e azganit ??????
Une e hengra mbreme ate koqe ullini lol ??? prit e prit e hiç ,azgani kishte rën nga kali ??
 
Top