Horoskopi: Parashikimi Serioz

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Do e kem parasysh ?
Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.
 

dangerous

* * * *
Do e kem parasysh ?
Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.
***

... do Zoti noj fjalë tmirë.

Me trg ,kur tkesh kohë se kot po rri .
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi për ditën e sotme, 5 mars 2021​Dashi
Kur bëhet fjalë për dashurinë dhe romancën, gjërat pa dyshim që janë në favorin tuaj. Kujdesuni që nevoja e dikujt tjetër për liri të mos ndikojë negativisht në marrëdhënien tuaj. Komunikimi është thelbësor për të ruajtur një romancë të shëndetshme në çdo nivel.
Demi
Dashuria dhe romanca nuk do të jetë në nivelin e duhur sot. Mund të zbuloni se duhet të bëni disa rregullime në mënyrë që të qëndroni në të njëjtën faqe me të dashurit tuaj. Sa i përket aspektit profesional, sot mund të mësoni disa gjëra të reja që do t’ju zhvillojnë.
Binjakët
Sa më fort të përpiqeni të arrini diçka, aq më shumë ka të ngjarë që ajo të mos realizohet. Sot parashikohet të kaloni disa momente të bukura me partnerin, ose nëse jeni në kërkim të dashurisë, gjasat janë të njihni një person të rëndësishëm.
Gaforrja
Çështjet që përfshijnë dashurinë dhe romancën mund të mos ecin saktësisht në mënyrën që dëshironi. Ju mund të prisni që partneri juaj të bëjë lëvizjen tjetër, pasi nuk jeni të sigurt se në cilën mënyrë po përparon marrëdhënia. Mbajini linjat e komunikimit të hapura dhe ndaloni së luajturi lojëra hutuese.
Luani
Gjërat duhet të shkojnë mirë për ju në departamentin e dashurisë dhe romancës. Ndërsa dëshironi që gjërat të jenë të qarta dhe të planifikuara, mund të ndodhë që partneri juaj të dëshirojë më shumë liri dhe spontanitet. Tensioni mund të lindë kur asnjë partner nuk dëshiron të marrë drejtimin.
Virgjëresha
Në çështjet që kanë të bëjnë me dashurinë dhe romancën, mund t’ju duhet të ngadalësoni dhe të komunikoni me partnerin tuaj. Merrni drejtimin dhe përpiquni të mos ngadalësoheni nga pavendosmëria e njerëzve të tjerë. Ju e dini në cilin drejtim të shkoni, prandaj shkoni atje.
Peshorja
Ngjarjet e fundit në departamentin e dashurisë dhe romancës mund t’ju bëjnë të ndiheni sikur nuk po plotësoni nevojat tuaja. Mos harroni se njerëzit rreth jush nuk janë lexues të mendjes ashtu si jeni ju. Nëse sjellja e dikujt nuk është e drejtë me ju, thojeni në mënyrë të hapur.
Akrepi
Kini kujdes që të mos jeni duke manipuluar një situatë romantike, kështu që partneri juaj të humbasë çdo pushtet. Ju mund të mendoni se veprimet tuaja janë fisnike dhe me qëllim të mirë, por mund të jeni duke krijuar një skenar që nuk ka asnjë bazë në realitet.
Shigjetari
Partneri juaj mund të ndiejë nevojën për më shumë liri në marrëdhënie, ndërsa ju shpresoni të gjeni më shumë përkushtim. Mos dilni përpara vetes duke projektuar skenarë që mund të mos realizohen, pasi jeni duke u përgatitur për zhgënjim.
Bricjapi
Ju mund të zbuloni se jeni të pavendosur kur bëhet fjalë për çështje që lidhen me dashurinë dhe romancën. Mos u ndjeni sikur duhet të ndërmerrni veprime konkrete në këtë kohë. Në fakt, nëse e bëni, ky angazhim mund t’ju shkaktojë më shumë zhgënjim.
Ujori
Mundohuni të bëheni më të bazuar në veprimet tuaja në lidhje me dashurinë dhe romancën. Ju mund të duhet të keni një qasje më të rezervuar në veprimet tuaja në mënyrë që të arrini atje ku duhet të shkoni. Ky është një kombinim i vështirë i energjive për të punuar, prandaj bëni më të mirën tuaj për të gjetur një ekuilibër.
Peshqit
Ju jeni mjaft i sigurt për veten tuaj dhe solidë për shumë gjëra, përveç njërës. Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet romantike, ndiheni pak të pasigurt dhe joadekuatë. Ekziston një dëshirë e fortë për të marrë përgjegjësinë, por gjithashtu një tendencë për të ngadalësuar gjërat dhe për të lënë të tjerët të marrin drejtimin.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ujori
Mundohuni të bëheni më të bazuar në veprimet tuaja në lidhje me dashurinë dhe romancën. Ju mund të duhet të keni një qasje më të rezervuar në veprimet tuaja në mënyrë që të arrini atje ku duhet të shkoni. Ky është një kombinim i vështirë i energjive për të punuar, prandaj bëni më të mirën tuaj për të gjetur një ekuilibër.
Gjete ti ?
 

Desa

Felix - Culpa

Horoskopi për ditën e sotme, 5 mars 2021​

Peshqit
Ju jeni mjaft i sigurt për veten tuaj dhe solidë për shumë gjëra, përveç njërës. Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet romantike, ndiheni pak të pasigurt dhe joadekuatë. Ekziston një dëshirë e fortë për të marrë përgjegjësinë, por gjithashtu një tendencë për të ngadalësuar gjërat dhe për të lënë të tjerët të marrin drejtimin.
I know, I know ?
 
  • Puç
Reactions: D.

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Horoskopi i luaneshes SOT

Do qeshesh pa motiv konkret... thjesht sepse ashtu te thot truni vogel...
Do kapesh dhe do hedhesh ne hale cdo mendim, cdo shqetesim, cdo fjale te tepert, cdo konflikt me veten, cdo pergjegjesi dhe do shkarkosh ujin nderkoh qe ben dhe nje piroette.
Do besh batuta me ironi dhe pa ironi me nje buzeqeshje here engjellore here djallezore dhe do kalosh darken duke pare Winx ??
 

Troglodyte

Meme Connoisseur and Professional Procrastinator.
Po me jep shpresa kot
Binjakët
Sa më fort të përpiqeni të arrini diçka, aq më shumë ka të ngjarë që ajo të mos realizohet. Sot parashikohet të kaloni disa momente të bukura me partnerin, ose nëse jeni në kërkim të dashurisë, gjasat janë të njihni një person të rëndësishëm.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi Paolo Fox, e shtunë 6 Mars 2021​Dashi

Hëna do të jetë në shenjën tuaj, favorizohen takime të reja sidomos për të gjithë beqarët. Në punë ka disa pasiguri shumë për shkak të një problemi me një koleg, përpiquni gjithsesi të qëndroni të përqendruar.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox për këtë të shtunë, Marsi është në qiellin tuaj dhe do të favorizojë realizimin e një projekti për të cilin keni punuar për një kohë të gjatë. Mundohuni të kapërceni disa tensione të vogla që do të lindin në mbrëmje.

Binjakët

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, e shtuna do të jetë një ditë ku ndjenjat do të ndikojnë në tërë fundjavën. Në punë jeni duke kapërcyer shumë sfida, por përpiquni të mos e ulni kurrë vigjilencën tuaj, gabimi është prapa qoshes.

Gaforrja

Me Venusin që fillon një tranzit të rëndësishëm, përgatituni për të pasur shumë energji që do të duhet ta shfrytëzoni sa më shumë në dashuri. Idetë tuaja, kohët e fundit, vlerësohen shumë dhe projektet e reja nuk nënvlerësohen. Vazhdoni kështu përpara.

Luani

Dita e shtunë do të mbajë disa lajme të këqija sidomos në mëngjes. Ju përpiqeni të qëndroni të qetë dhe do të shihni që ngadalë do ta ndreqni ditën Tuaj. Ndjenjat, kohët e fundit, qëndrojnë pak prapa qoshes, por tani do të dalin në shesh.

Virgjëresha

Do të duhet të përballeni me dikë ose diçka. Gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë kohët e fundit dhe ju më në fund po rebeloheni. Marsi, në shenjë, do të ndikojë në humorin tuaj, përpiquni të qëndroni të relaksuar.

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të ketë shumë polemika në dashuri këtë të shtunë. Mundohuni të mos nënvlerësoni çdo bashkëpunim që del para jush. Nesër do të keni një situatë astrologjike mjaft konfliktuale, thjesht mendoni për të ardhmen tuaj.

Akrepi

Me Mërkurin dhe Venusin në favor, ju do të duhet të përballeni me disa vendime të rëndësishme në frontin e punës. Më mirë të shmangni situatat e stresit të lartë. Shtyjini të gjitha takimet deri në javën e ardhshme.

Shigjetari

Do të duhet të përballeni me ditën në relaksim të plotë, veçanërisht pasi java ka qenë shumë e rëndë dhe stresuese për ju. Do të keni disa takime pozitive këtë të shtunë. Mundohuni të rikarikoni bateritë ndërsa jeni duke pritur për një fillim shumë të lodhshëm të javës.

Bricjapi

Do të keni një rikuperim të shkëlqyer profesional. Një derë që tani e konsideronit të mbyllur do t’ju japë shpresë. Pozicion i shkëlqyer i Venusit në qiellin tuaj, rinovimi i mundshëm kontratash gjatë rrugës.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të keni disa telashe për të kapërcyer. Në mbrëmje do të ndiheni pak nervozë, megjithëse Marsi është i rreshtuar mirë. Hëna, përkundër gjithë kësaj, është në favorin tuaj, takime të reja po vijnë!

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të përjetoni emocione pozitive. Në dashuri keni kaluar një periudhë të jashtëzakonshme, falë edhe Diellit në shenjën tuaj. Ky do të jetë muaji juaj, vazhdoni kështu.


bota.al
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Shigjetari

Do të duhet të përballeni me ditën në relaksim të plotë, veçanërisht pasi java ka qenë shumë e rëndë dhe stresuese për ju. Do të keni disa takime pozitive këtë të shtunë. Mundohuni të rikarikoni bateritë ndërsa jeni duke pritur për një fillim shumë të lodhshëm të javës.
Se mos thame ndryshe
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të keni disa telashe për të kapërcyer. Në mbrëmje do të ndiheni pak nervozë, megjithëse Marsi është i rreshtuar mirë. Hëna, përkundër gjithë kësaj, është në favorin tuaj, takime të reja po vijnë!
Hmmm good!
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Dita e shtunë do të mbajë disa lajme të këqija sidomos në mëngjes. Ju përpiqeni të qëndroni të qetë dhe do të shihni që ngadalë do ta ndreqni ditën Tuaj. Ndjenjat, kohët e fundit, qëndrojnë pak prapa qoshes, por tani do të dalin në shesh.

????????????

28ae2c0268cbd4a327874a77c5a4ea38.jpg
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi për ditën e sotme, 7 mars 2021​
Dashi
Mund të përballeni me disa ndryshime në familjen tuaj. Më në fund ka gjasa të ndryshoni arredimin e shtëpisë. Një vizitor mund të vijë në derën tuaj me informacione interesante që mund të ndryshojnë ditën tuaj.

Demi
Do të zhvillone diskutime interesante me miqtë tuaj. Mund të takoheni me një mik apo të afërm që nuk e keni parë për një kohë të gjatë. Parashikohet një ditë me surpriza.


Binjakët
Nuk përjashtohet mundësia e ndryshimeve të papritura pozitive në aspektin financiar. Mund të zbuloni një talent të fshehur tek fëmijët tuaj për të cilin më parë nuk keni qenë në dijeni. Kjo mund të hapë një dritare të re për ta.


lg.php
Gaforrja
Mund të planifikoni një udhëtim shumë të këndshëm me partnerin/partneren tuaj. Do të jetë një ditë plot aktivitete të ndryshme. Koha e duhur për tu ‘zhytur’ në një roman misterioz.

Luani
Intuita juaj do të jetë më e gjallë se zakonisht. Ju mund të merrni disa mesazhe nga dikush, që duket se mund t’ju ofrojë një mundësi mjaft të mirë. Mos i injoroni ato. Mendohuni mirë para se t’i ktheni një përgjigje.

Virgjëresha
Ekziston mundësia t’ju ftojnë në një udhëtim jashtë vendit së shpejti. Ndjenja juaj e aventurës do të sigurojë që të mos refuzoni. Bëni kujdes me partnerin/partneren tuaj, pasi parashikohet një ditë e vështirë.


Peshorja
Universi ju inkurajon të dëgjoni sot. Dëgjoni ato që miqtë, të dashurit, kolegët dhe fqinjët tuaj thonë me shumë vëmendje. Do të forconi lidhjet me disa kolegë në punë dhe mund të habiteni nga ato që do të mësoni.


Akrepi
Mundësi të papritura mund t’ju vijnë sot. Idetë inovative mund t’ju kenë hapur rrugën, ndaj vlerësojini ato. Mos kini frikë të merrni drejtimin nëse është e nevojshme.

Shigjetari
Ide të reja për të investuar fonde mund të bëjnë një ndryshim të madh në të ardhurat tuaja. Sot mund të ndiheni veçanërisht nën kontroll nga jeta juaj. Ju duhet të keni fuqinë për të vënë në lëvizje planet tuaja.


Bricjapi
Një marrëdhënie e së kaluarës mund të marrë një kthesë të papritur drejt romancës. Nëse nuk jeni të kujdesshëm, kjo mund t’ju përfshijë shumë shpejt! Përpiquni ta pranoni partnerin tuaj ashtu siç është. Mund të përballeni me ndryshime në aspektin profesional.

Ujori
Do të ndiheni më të fortë sot se më parë. Përpiquni të krijoni përshtypje të mira në punë dhe të tregoheni më të mirëkuptueshëm në raste të veçanta. Jini vetvetja dhe gjithçka do të shkojë mirë.

Peshqit
Projektet krijuese mund të marrin një intensitet të ri tani. Mund të shfaqen ide dhe vizione të reja. Romanca gjithashtu do të jetë në qendër të vëmndjes suaj teksa përpiqeni të forconi marrëdhënien në çift.
(BalkanWeb)
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Si nis java juaj? Horoskopi Paolo Fox, e hënë 8 Mars 2021​
Dashi

Do të jetë një ditë premtuese për të gjithë ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Dashuria do të shkojë mirë, ashtu si edhe jeta juaj profesionale. Telashe priten në mbrëmje për një situatë ekonomike por asgjë e pazgjidhshme.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox për këtë të hënë, do të duhet të përpiqeni të jeni më të kujdesshëm për të mos guxuar shumë. Fati është në anën tuaj kohët e fundit, por të hënën mund të mos jetë. Në dashuri, gjithçka është mirë që përfundon mirë.

Binjakët

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, Venusi po duket mirë dhe do t’ju japë energjinë e duhur për të përballuar ditën. Në dashuri, lajme të shkëlqyera po vijnë. Në frontin e punës, e hëna do të jetë një ditë vendimtare.

Gaforrja

Marsi i harmonizuar mirë me Saturnin do të sigurojë që e hëna të jetë një ditë e rëndësishme për jetën tuaj të dashurisë. Një marrëdhënie e lindur kohët e fundit më në fund mund të niset në fluturim. Biznesi mirë.

Luani

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të shmangni çdo diskutim me njerëz nga Dashi dhe Bricjapi, ata mund të kompromentojnë projektin tuaj. Në dashuri jeni ëndërrimtarë dhe këtë të hënë do të keni mundësinë t’i ktheni ëndrrat tuaja në realitet.

Virgjëresha

E hëna, me Saturnin në formë të mirë, premton të jetë një ditë plot aventura. Më në fund do të keni mundësinë të dilni nga kafazi mendor që keni ndërtuar me duar. Ju do të zbuloni thelbin e entuziazmit tuaj.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të lini mënjanë mërinë dhe paragjykimet. Një ditë e eksplorimit të brendshëm ju pret. Keni kohë që pyesni se çfarë nuk shkon me të tjerët, nesër do të keni mundësinë të zbuloni se çfarë nuk shkon me ju.

Akrepi

Saturni është në qiellin tuaj, do të shihni edhe më mirë këtë ditë të hënë. Në punë, do të jeni në gjendje të ekspozoni një koleg tuajin që po komplotonte kundër jush. Në dashuri do të ketë lajme, bëhuni gati për ndryshime.

Shigjetari

Këtë të hënë pasdite, mund të merrni një telefonatë të papritur. Jeni shumë të hutuar kohët e fundit sepse një problem po ju prek, nga ky fillim jave diçka do të lëvizë. Mirë çiftet që do të jenë në gjendje të kalojnë një mbrëmje plot pasion dhe dashuri.

Bricjapi

Do të duhet të keni kujdes se çfarë thoni. Eshtë dikush që po përpiqet me çdo kusht të të nxjerrë nga vetja, të tregoni se jeni më të zgjuar se. Në dashuri, ka ardhur momenti i llogarive.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të rrezikoni të prishni një projekt për të cilin keni punuar për një kohë të gjatë. Një shok ka nevojë për ndihmën tuaj, mos e lëshoni. Paratë vijnë gjatë javës.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do ta gjeni veten duke u përballur me një problem që tani dukej se ishte zgjidhur. Mundohuni të mos shkelni shumë fort në disa situata stresuese për ju. Dashuria ecën mirë.


bota.al
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi Paolo Fox për ditën e martë, 9 Mars 2021​
Çfarë do të rezervojnë yjet për të gjitha shenjat e zodiakut? Ka shumë njerëz që mbështeten në astrologji për të përballuar më mirë sprovat e jetës. Nëse dëshironi të zbuloni se çfarë do thonë yjet për ju nesër, lexoni parashikimet astrologjike nga horoskopi i Paolo Fox për nesër

Dashi

E marta do të jetë një ditë vendimtare për karrierën tuaj. Do të gjendeni në një udhëkryq dhe do të varet nga ju që të bëni zgjedhjen e duhur. Në dashuri vijnë ndryshime të mëdha, do të kuptoni se nuk është kurrë vonë për të provuar.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të përfitoni nga ndikimi i Mërkurit për të përcjellë një koncept që është shumë i rëndësishëm për ju. Në dashuri do të ketë një grindje në mbrëmje me partnerin, por asgjë e pazgjidhshme.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, java do të vazhdojë me pak presion nga dikush i rëndësishëm për ju. Në punë, diçka po ndryshon, ju mbetet juve që të shfrytëzoni çdo mundësi që ju del përpara.

Gaforrja

Hëna do të jetë e favorshme për ju, përpiquni të gjeni guximin të përfshiheni në dashuri. Një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Në punë, në mbrëmje, mund të vijë një telefonatë që do të ndryshojë gjithçka.

Luani

Këtë të martë, sipas parashikimeve të Paolo Fox, nëse keni lidhje me Shigjetarin dhe Virgjëreshën, duhet t’i kushtoni vëmendje të madhe. Ju mund të merrni pak më shumë në punë, kështu që guxoni edhe pak.

Virgjëresha

Jupiteri në shenjën tuaj, do të bëjë gjithçka për t’ju krijuar probleme në punë. Ju do të jeni të gatshëm të përballeni, pavarësisht se dini se çfarë rrezikoni. Në dashuri jeni mirë, por fjalë për fjalë mund të bëhet më mirë.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të lini mënjanë mërinë dhe paragjykimet. Nëse kohët e fundit ju është bërë padrejtësi në dashuri, shmangni bezdisjen me atë që doni. Në punë më në fund do të jeni në gjendje të afirmoheni përsëri.

Akrepi

Me Hënën në shenjë, emocione të veçanta arrijnë në sferën e dashurisë. Angazhim më i madh në punë, ku për shkak të një kolegu, do të përballeni me keqkuptime katastrofike. Fat i mirë sidomos në mbrëmje.

Shigjetari

Kini kujdes që të mos filloni polemika të pakuptimta. Siklet në dashuri dhe kështu do të jetë për të paktën edhe 2 ditë. Në punë po vijnë projekte të reja, por më shumë organizim duhet nga ana juaj. Urani do të sjellë një frymëmarrje të freskët në jetën tuaj.

Bricjapi

Do të ketë yje interesantë dhe kjo do të thotë se mund të lindë një dashuri e re. Me Venusin e favorshëm do të shohim disa gjëra të mira edhe në punë, pas një krize të lehtë nesër do të filloni përsëri në një mënyrë të shkëlqyer.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë shumë produktive për ju. Mundohuni të mos kërkoni shumë këshilla nga një person i afërt me ju, ai mund t’ju fajësojë për ndihmën ndaj vetes. Në dashuri e martë e mrekullueshme.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, e marta do të jetë dita ideale për të zbuluar kartat dhe për t’i treguar të gjithëve se nga çfarë jeni formuar. Në dashuri do të ketë disa keqkuptime për shkak të situatës tuaj financiare.

bota.al
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi për ditën e sotme, 12 mars 2021​Dashi

Shfrytëzojeni kohën tuaj të lirë duke dalë për një shëtitje të gjatë. Kjo do të lehtësojë gjendjen tuaj shpirtërore. Edhe pse do të përballeni me çështje parash gjatë ditës, ka gjasa të dilni fitimtarë në mbrëmje. Do të keni një takim të ëmbël me partnerin/partneren tuaj. Mbështetuni në instinktet tuaja dhe mos ndiqni verbërisht këshillat e të tjerëve.

Demi

Sot, do të jeni të relaksuar dhe në disponimin për t’iu përkushtuar vetes. Përfitoni nga koha e lirë dhe kaloni më shumë momente me familjarët tuaj. Nëse dëshironi të ecni përpara në profesionin tuaj, atëherë përpiquni të përvetësoni më shumë aftësi në teknologji.

Binjakët

Jini pozitivë, në mënyrë që të kapërceni pasiguritë tuaja, përndryshe frika mund të fillojë të mbizotërojë në mendimet tuaja. Dita e duhur për të blerë artikuj që do të rriten në vlerë. Shmangni konfrontimet dhe gjetjen e panevojshme të gabimeve te të tjerët.

Gaforrja

Mos u ngutni në vendime impulsive momentale. Kjo mund të dëmtojë interesin e fëmijëve tuaj. Dita e duhur për të rinovuar lidhjet me të afërmit. Bashkëshorti/bashkëshortja juaj mund të tregohet i pakujdesshëm ndaj shqetësimeve tuaja sot.

Luani


Do të jetë një ditë mjaft argëtuese. Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Shoqëria do t’ju bëjë të dukeni veçanërisht tërheqës për gjininë e kundërt.

Virgjëresha

Shumë shqetësim dhe stres mund të ndikojnë negativisht në shëndetin tuaj. Shmangni konfuzionin dhe zhgënjimin për të ruajtur qartësinë mendore. Udhëtimet e ndërmarra për vendosjen e kontakteve të reja dhe zgjerimin e biznesit do të jenë shumë të frytshme.


Peshorja

Dikush me të cilin jetoni mund të zhgënjehet dhe mërzitet me sjelljen tuaj të rastësishme dhe të paparashikueshme. Megjithatë, dita juaj do të jetë kryesisht e mbushur me gëzim dhe lumturi. Biznesmenët duhet të hartojnë plane dhe strategji të reja për të mposhtur konkurrencën në rritje.

Akrepi

Shoqëria e miqve dhe familjes do t’ju bëjë të ndiheni të relaksuar. Partneri/partnerja juaj mund të shprehë kritika dhe zhgënjim ndaj jush. Në vend që të irritoheni, përpiquni të bisedoni qetë dhe të kuptoni vërtet problemin.

Shigjetari

Do të keni disa vështirësi me anëtarët e familjes, por mos lejoni që kjo të ndikojë në qetësinë tuaj. Do të përfitoni nga ndryshimet që ndodhin në punë. Mos e shtyni partnerin/partneren tuaj për asgjë. Kjo vetëm do të krijojë ndryshime në marrëdhënien tuaj.

Bricjapi

Të qenët i nxituar në sjelljen tuaj mund të prishë një marrëdhënie personale. Merrni parasysh pasojat e sjelljes suaj përpara se të veproni me impulsivitet. Nëse është e mundur, largohuni nga situata shumë të vështira dhe shmangni thashethemet.

Ujori

Mbajeni zemërimin nën kontroll dhe tregoni mirësjellje ndaj të gjithë kolegëve tuaj. Devijimi nga kjo rrugë mund të rrezikojë punën tuaj, duke përkeqësuar kështu drejtpërdrejt situatën tuaj financiare. Të afërmit do të jenë të gatshëm t’ju ndihmojnë.

Peshqit

Partneri/partnerja juaj mund të jetë duke kërkuar angazhim më të fortë në marrëdhënien tuaj. Mos bëni premtime që do ta keni të vështirë t’i mbani. Ata që kanë lidhje me artin dhe teatrin do të gjejnë disa mundësi të reja për të dhënë më të mirën e tyre krijuese.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Horoskopi për ditën e sotme, 19 mars 2021​Dashi
Diskutimet me miqtë e ngushtë mund të çojnë në ide për projekte krijuese. Projektet mund të përqendrohen në biznes dhe marketing dhe jo shumë në çështjet artistike. Sidoqoftë, ju mund të largoheni duke u ndjerë të frymëzuar dhe të motivuar.
Demi
Çështjet e parave mund të kërkojnë vëmendjen tuaj sot. Shqetësimet që kanë të bëjnë me shtëpinë janë në mendjen tuaj. Gjithçka do të shkojë mirë, kështu që ju ndoshta mund të ekuilibroni llogaritë dhe të vazhdoni përpara.
Binjakët
Shumë ide dhe informacione të dobishme mund të diskutohen dhe të çojnë në projekte të reja, ndoshta duke përfshirë shkrime ose mësimdhënie. Ju do të dëshironi të hulumtoni çdo rast të mundshëm para se të bëni plane të caktuara, kështu që merruni me punë.
Gaforrja
Sot imagjinata juaj ka të ngjarë të fluturojë lart, duke u mbështetur në imazhe dhe ngjarje të së kaluarës që mund t’i keni harruar. Një bisedë me një mik mund të rezultojë interesante. Shkruajini idetë tuaja dhe mësoni sa më shumë për opsionet tuaja të ndryshme gjatë ditëve të ardhshme.
Luani
Një mik mund të paraqesë disa ide në lidhje me një ndërmarrje biznesi. Shumë diskutime mund të rezultojnë, megjithëse nuk ka gjasa që ndonjë vendim përfundimtar të merret tani. Më shumë ide duhet të vijnë gjatë ditëve të ardhshme.
Virgjëresha
Imagjinata dhe njohuritë patjetër çojnë përpara një projekt sot. Diskutimet, ndoshta duke përfshirë paratë, ju nxisin juve dhe bashkëpunëtorët tuaj në projekte të reja inovative që mund të provojnë se janë me përfitim të madh për të gjithë.
Peshorja
Miqtë të cilët kanë udhëtuar ose jetojnë larg mund të sjellin disa lajme interesante në rrugën tuaj. Kjo mund t’ju bëjë kuriozë të bëni disa hulumtime mbi këtë temë. Sa i përket aspektit sentimental, sot do të keni disa momente interesante me partnerin.
Akrepi
Sot mund të mendoni pak për çështjet e karrierës. Ju ndoshta po përpiqeni të mendoni për mënyra të zgjuara për të përparuar në mënyrë profesionale dhe për të rritur të ardhurat tuaja. Një numër opsionesh të ndryshme mund të paraqiten, disa të zbatueshme, disa jo.
Shigjetari
Partneri juaj mund të kthehet nga një udhëtim sot dhe një bisedë e thellë mund të pasojë. Diskutimi ka më shumë të ngjarë të përqendrohet në gjeneralitetet sesa specifikat. Sa i përket aspektit profesional, do të keni një nxitje pozitive.
Bricjapi
Sot mund të ndiheni paksa i rrëmujshëm, por energjitë tuaja krijuese ka të ngjarë të rrjedhin lirshëm. Frymëzimi mund të vijë nga thellësia juaj. Ju ndoshta jeni më të përqendruar se zakonisht, dhe për këtë arsye mund të kaloni kohë të konsiderueshme duke punuar në një detyrë ose projekt pa u shqetësuar.
Ujori
Mbijetesa e një partneriteti mund të varet nga një komunikim i hapur dhe i sinqertë sot. Çështjet konfliktuale mund të ziejnë dhe duhet të transmetohen në një mënyrë të ndjeshme dhe të kujdesshme. Është jetike ta shprehni afeksionin që ndjeni për partnerin tuaj.
Peshqit
Aspekti profesional paraqitet në gjendje mjaft të mirë, por jeni përfshirë në gjendje pesimizmi që duhet tejkaluar sa më parë. Sa i përket aspektit sentimental, do të jeni në gjendje të krijoni një lidhje të fortë me një person që do të hyjë në jetën tuaj.

Balkanweb.com
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Luani
Një mik mund të paraqesë disa ide në lidhje me një ndërmarrje biznesi.
Shumë diskutime mund të rezultojnë, megjithëse nuk ka gjasa që ndonjë vendim përfundimtar të merret tani. Më shumë ide duhet të vijnë gjatë ditëve të ardhshme.
Kjo gje mu bo si routine lol
Por un skam shum nerva prej vitesh dhe e di qe do mduhet ti jap un drejtim shumices te gjerave lol kshu qe ... no. No. No. Dhe no.
Vitin tjeter ndoshta ?
 

SunFIower

Don’t touch!
Demi
Çështjet e parave mund të kërkojnë vëmendjen tuaj sot. Shqetësimet që kanë të bëjnë me shtëpinë janë në mendjen tuaj. Gjithçka do të shkojë mirë, kështu që ju ndoshta mund të ekuilibroni llogaritë dhe të vazhdoni përpara.
?
 

Hasbulla

Patronazhist i grave te FV
Peshqit
Aspekti profesional paraqitet në gjendje mjaft të mirë, por jeni përfshirë në gjendje pesimizmi që duhet tejkaluar sa më parë. Sa i përket aspektit sentimental, do të jeni në gjendje të krijoni një lidhje të fortë me një person që do të hyjë në jetën tuaj.

@SpaceGirl qe ma ka than dhe horoskopi se vec ti ma bane zemnen1616142918845.png
 
Top