Horoskopi: Parashikimi Serioz

SunFIower

Don’t touch!
Demi
Nëse ka diçka që dëshironi të realizoni, dita e sotme është ajo e duhura. Aspektet qiellore do të shohin një rritje të forcës fizike dhe mendore që mund të bëjë mrekulli për ju. Hidhni çdo pasiguri ose mungesë besimi në plehra dhe merrni hapat që ju nevojiten për të trajtuar projektin ose qëllimin tuaj.

Aj ka pa kush ktej rrotull,qataaaa dema tjere. @Xhelozi . @Baboon . @MaYaDa @Lucifer etj etj te vete paraqiten. :p
Te realizojme fitimin e forces ne shesh te demave ahhahahahaha
Kur mblidhen demat me shtohet vetbesimi😍😍😍

P.s kemi dhe @Rina5 ne club 😋
 

Senseo

Audacity.

Horoskopi Paolo Fox, e martë 2 Mars 2021​Dashi

Do të ndjeni një nostalgji të çuditshme për diçka ose dikë nga e kaluara juaj. Ju jeni njerëz shumë emocionalë dhe kjo gjendje shpirtërore do t’ju krijojë shumë probleme. Mundohuni të ekuilibroni jetën tuaj dhe do të shihni se situata do të jetë shumë më e mirë.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, ju pret një ditë do ku ndjenjat do të jenë protagoniste. Më në fund do të jeni në gjendje të afroheni me një person të veçantë që do të kënaqet nga hijeshia juaj. Në punë mbase ka ardhur koha për një ndryshim të drejtimit.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Mërkuri do të ndikojë këtë të martë në ditën tuaj. Një lajm i mirë do të mbërrijë në punë dhe ai projekt për të cilin po punonit do të ketë një përshpejtim të papritur. Në dashuri, ka ardhur koha për të nxjerrë përfundime.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, këtë të martë do të keni një mundësi të papërsëritshme. Mundohuni ta rrokni në ajër dhe do të shihni se sa do të ndikojë në të ardhmen tuaj. Në dashuri disa grindje të vogla në mbrëmje, por asgjë serioze. Mos harroni ta shtyni atë takim të rëndësishëm … nuk jeni akoma gati.

Luani

Do të shpërqendroheni shumë, veçanërisht për shkak të kalimit të Venusit. Do të ndodhin ngjarje të paparashikuara që ju do të luftoni për t’i menaxhuar, madje edhe jeta juaj personale nuk ju ndihmon t’i kushtoni aq kohë biznesit tuaj, sa do të duhej.

Virgjëresha

Këtë të martë, falë pranisë së Marsit, do të ndiheni të palodhur. Por përpiquni të mos e teproni, sepse lodhja, edhe nëse nuk e ndjeni, është në të vërtetë atje, veçanërisht për shkak të një jave shumë stresuese. Gjërat shkojnë mirë për sa i përket dashurisë.

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të përpiqeni të jeni më proaktivë dhe optimistë. Më në fund, një lajm i mirë do të vijë në punë edhe nëse nuk do t’ju bëjë jashtëzakonisht të lumtur. Në dashuri, gjithçka është në rregull, edhe pse keni nevojë për më shumë pasion.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të keni kujdes nga tërheqjet dhe goditjet e rrufesë. Gjithçka është mirë nëse jeni beqare, por kini kujdes nga ata që janë në një lidhje të qëndrueshme, mund të bini në gabim. Puna mirë sidomos në orët e pasdites.

Shigjetari

Ju jeni njerëz shumë romantikë dhe të pasionuar dhe megjithatë do të silleni ndryshe. Mundohuni të kuptoni arsyen për atë që do të thuhet dhe merrni një sugjerim për të përmirësuar karakterin tuaj. Në punë, ka ardhur koha për të marrë një vendim të rëndësishëm.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të përpiqeni të dukeni të relaksuar në sytë e shefit tuaj. Ju intereson shumë kjo punë prandaj përpiquni të demonstroni sa më shumë që të jetë e mundur. Në dashuri gjithçka shkon mirë edhe nëse për fat të keq, ndonjëherë, ka shumë debate.

Ujori

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të duhet të rirregulloni idetë tuaja për të kuptuar se çfarë dëshironi me të vërtetë për të ardhmen tuaj. Ju dëshironi shumë nga jeta edhe nëse fatkeqësisht nuk doni të bëni shumë përpjekje. Ruani qetësinë dhe qëndroni vigjilentë në mbrëmje.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë fantastike për ndjenjat. Gjërat kanë qenë të mrekullueshme me partnerin kohët e fundit. Ka ardhur koha të mendoni për të ardhmen dhe të përgatiteni për hapin e madh. Mirë për sa i përket punës.


bota.al
 

Senseo

Audacity.

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 4 Mars 2021​Dashi

E enjtja do të jetë një ditë mjaft e mirë. Mundohuni ta kaloni këtë fazë të tensionit të thellë. Ju duhet të përpiqeni të inkurajoheni veten për të zgjidhur disa projekte të papërfunduara. Mirë për sa i përket situatës tuaj të marrëdhënies.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të shfrytëzoni rastin për të zgjidhur dhe sqaruar disa çështje dashurie. Hëna është e favorshme për ju kështu që favorizohen takimet e reja. Nëse dikush ju intereson, provoni të bëni hapin e parë.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ndiheni shumë të mërzitur. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht nëse keni disa vendime të rëndësishme për të marrë. Në mbrëmje një tension në dashuri.

Luani

Do ta gjeni veten në një ngërç. Nga njëra anë keni Uranin, i cili ju inkurajon të jeni më të pavarur dhe nga ana tjetër keni Saturnin, i cili favorizon marrëdhëniet me njerëzit. Ju do të duhet të bëni zgjedhjen e duhur këtë herë, kjo varet nga gjendja juaj shpirtërore.

Virgjëresha

Përpiquni të shmangni diskutimet me Demin ose njerëzit e Ujorit. Ata mund të vënë në dyshim atë që ju thoni, veçanërisht përpara të tjerëve. Nuk ka mungesë të kontrasteve në punë, përqendrohuni tek vetja dhe mos i kushtoni vëmendje askujt tjetër.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni shumë të rënë nga humori, sidomos pasdite vonë. Këto 24 orë do të jenë thelbësore për të zgjidhur disa çështje dashurie dhe për t’u përballur me situata të pakëndshme.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet t’i kushtoni vetes një çlodhje të vogël. Ju presin dy ditë shumë të vështira dhe kërkuese. Në dashuri, më në fund, ju keni gjetur rrugën tuaj. Tani gjithçka është në duart tuaja.

Shigjetari

Marsi është aleati juaj, do të jetë një ditë plot dashuri. Përfitoni nga ky qiell premtues si në kuptimin sentimental, ashtu edhe në atë të biznesit. Mos humbni asnjë mundësi dhe kërkoni ballafaqim me të gjithë ata që përpiqen të të pengojnë.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ketë njëfarë nervozizmi në ajër. Do të jeni shumë nervozë dhe të tensionuar. Mundohuni të mos i derdhni këto tensione në marrëdhënie me të tjerët. Shmangni debatet dhe diskutimet sterile.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, gjithçka do të shkojë për mrekulli. Dëshira, entuziazmi dhe pasioni janë pjesë e juaja, ju nuk mund ta shmangni këtë. Vëmendja që partneri juaj ka për ju, tregon se ndjenjat e tij për ju janë ende të forta. Ka ardhur koha për të bërë hapin e madh.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, në punë gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Shefi juaj ju kërkon të bëni gjithnjë e më shumë detyra të vështira, duke ju vënë në vështirësi. Ju duhet të filloni të mendoni se ndoshta po e bën, sepse vendos besim shumë të lartë në aftësitë tuaja. Mbahuni, fundjava është prapa qoshes.


bota.al
 

Desa

Felix - Culpa

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 4 Mars 2021​Dashi

E enjtja do të jetë një ditë mjaft e mirë. Mundohuni ta kaloni këtë fazë të tensionit të thellë. Ju duhet të përpiqeni të inkurajoheni veten për të zgjidhur disa projekte të papërfunduara. Mirë për sa i përket situatës tuaj të marrëdhënies.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të shfrytëzoni rastin për të zgjidhur dhe sqaruar disa çështje dashurie. Hëna është e favorshme për ju kështu që favorizohen takimet e reja. Nëse dikush ju intereson, provoni të bëni hapin e parë.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ndiheni shumë të mërzitur. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht nëse keni disa vendime të rëndësishme për të marrë. Në mbrëmje një tension në dashuri.

Luani

Do ta gjeni veten në një ngërç. Nga njëra anë keni Uranin, i cili ju inkurajon të jeni më të pavarur dhe nga ana tjetër keni Saturnin, i cili favorizon marrëdhëniet me njerëzit. Ju do të duhet të bëni zgjedhjen e duhur këtë herë, kjo varet nga gjendja juaj shpirtërore.

Virgjëresha

Përpiquni të shmangni diskutimet me Demin ose njerëzit e Ujorit. Ata mund të vënë në dyshim atë që ju thoni, veçanërisht përpara të tjerëve. Nuk ka mungesë të kontrasteve në punë, përqendrohuni tek vetja dhe mos i kushtoni vëmendje askujt tjetër.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni shumë të rënë nga humori, sidomos pasdite vonë. Këto 24 orë do të jenë thelbësore për të zgjidhur disa çështje dashurie dhe për t’u përballur me situata të pakëndshme.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet t’i kushtoni vetes një çlodhje të vogël. Ju presin dy ditë shumë të vështira dhe kërkuese. Në dashuri, më në fund, ju keni gjetur rrugën tuaj. Tani gjithçka është në duart tuaja.

Shigjetari

Marsi është aleati juaj, do të jetë një ditë plot dashuri. Përfitoni nga ky qiell premtues si në kuptimin sentimental, ashtu edhe në atë të biznesit. Mos humbni asnjë mundësi dhe kërkoni ballafaqim me të gjithë ata që përpiqen të të pengojnë.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ketë njëfarë nervozizmi në ajër. Do të jeni shumë nervozë dhe të tensionuar. Mundohuni të mos i derdhni këto tensione në marrëdhënie me të tjerët. Shmangni debatet dhe diskutimet sterile.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, gjithçka do të shkojë për mrekulli. Dëshira, entuziazmi dhe pasioni janë pjesë e juaja, ju nuk mund ta shmangni këtë. Vëmendja që partneri juaj ka për ju, tregon se ndjenjat e tij për ju janë ende të forta. Ka ardhur koha për të bërë hapin e madh.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, në punë gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Shefi juaj ju kërkon të bëni gjithnjë e më shumë detyra të vështira, duke ju vënë në vështirësi. Ju duhet të filloni të mendoni se ndoshta po e bën, sepse vendos besim shumë të lartë në aftësitë tuaja. Mbahuni, fundjava është prapa qoshes.


bota.al
E kur vetë je shefi?! 🙄
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 4 Mars 2021​Dashi

E enjtja do të jetë një ditë mjaft e mirë. Mundohuni ta kaloni këtë fazë të tensionit të thellë. Ju duhet të përpiqeni të inkurajoheni veten për të zgjidhur disa projekte të papërfunduara. Mirë për sa i përket situatës tuaj të marrëdhënies.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të shfrytëzoni rastin për të zgjidhur dhe sqaruar disa çështje dashurie. Hëna është e favorshme për ju kështu që favorizohen takimet e reja. Nëse dikush ju intereson, provoni të bëni hapin e parë.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ndiheni shumë të mërzitur. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht nëse keni disa vendime të rëndësishme për të marrë. Në mbrëmje një tension në dashuri.

Luani

Do ta gjeni veten në një ngërç. Nga njëra anë keni Uranin, i cili ju inkurajon të jeni më të pavarur dhe nga ana tjetër keni Saturnin, i cili favorizon marrëdhëniet me njerëzit. Ju do të duhet të bëni zgjedhjen e duhur këtë herë, kjo varet nga gjendja juaj shpirtërore.

Virgjëresha

Përpiquni të shmangni diskutimet me Demin ose njerëzit e Ujorit. Ata mund të vënë në dyshim atë që ju thoni, veçanërisht përpara të tjerëve. Nuk ka mungesë të kontrasteve në punë, përqendrohuni tek vetja dhe mos i kushtoni vëmendje askujt tjetër.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni shumë të rënë nga humori, sidomos pasdite vonë. Këto 24 orë do të jenë thelbësore për të zgjidhur disa çështje dashurie dhe për t’u përballur me situata të pakëndshme.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet t’i kushtoni vetes një çlodhje të vogël. Ju presin dy ditë shumë të vështira dhe kërkuese. Në dashuri, më në fund, ju keni gjetur rrugën tuaj. Tani gjithçka është në duart tuaja.

Shigjetari

Marsi është aleati juaj, do të jetë një ditë plot dashuri. Përfitoni nga ky qiell premtues si në kuptimin sentimental, ashtu edhe në atë të biznesit. Mos humbni asnjë mundësi dhe kërkoni ballafaqim me të gjithë ata që përpiqen të të pengojnë.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ketë njëfarë nervozizmi në ajër. Do të jeni shumë nervozë dhe të tensionuar. Mundohuni të mos i derdhni këto tensione në marrëdhënie me të tjerët. Shmangni debatet dhe diskutimet sterile.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, gjithçka do të shkojë për mrekulli. Dëshira, entuziazmi dhe pasioni janë pjesë e juaja, ju nuk mund ta shmangni këtë. Vëmendja që partneri juaj ka për ju, tregon se ndjenjat e tij për ju janë ende të forta. Ka ardhur koha për të bërë hapin e madh.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, në punë gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Shefi juaj ju kërkon të bëni gjithnjë e më shumë detyra të vështira, duke ju vënë në vështirësi. Ju duhet të filloni të mendoni se ndoshta po e bën, sepse vendos besim shumë të lartë në aftësitë tuaja. Mbahuni, fundjava është prapa qoshes.


bota.al
Hajde dasem ket vit
 
Luani

Do ta gjeni veten në një ngërç. Nga njëra anë keni Uranin, i cili ju inkurajon të jeni më të pavarur dhe nga ana tjetër keni Saturnin, i cili favorizon marrëdhëniet me njerëzit. Ju do të duhet të bëni zgjedhjen e duhur këtë herë, kjo varet nga gjendja juaj shpirtërore.


Pastaj mthon qe jam lunatike lol
Gjendja ime shpirtetore thot: futja gjumit dhe mos pi mall por bo palester 😂
 

Troglodyte

Meme Connoisseur and Professional Procrastinator.

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e enjte, 4 Mars 2021​Dashi

E enjtja do të jetë një ditë mjaft e mirë. Mundohuni ta kaloni këtë fazë të tensionit të thellë. Ju duhet të përpiqeni të inkurajoheni veten për të zgjidhur disa projekte të papërfunduara. Mirë për sa i përket situatës tuaj të marrëdhënies.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të shfrytëzoni rastin për të zgjidhur dhe sqaruar disa çështje dashurie. Hëna është e favorshme për ju kështu që favorizohen takimet e reja. Nëse dikush ju intereson, provoni të bëni hapin e parë.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ndiheni shumë të mërzitur. Mundohuni të jeni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht nëse keni disa vendime të rëndësishme për të marrë. Në mbrëmje një tension në dashuri.

Luani

Do ta gjeni veten në një ngërç. Nga njëra anë keni Uranin, i cili ju inkurajon të jeni më të pavarur dhe nga ana tjetër keni Saturnin, i cili favorizon marrëdhëniet me njerëzit. Ju do të duhet të bëni zgjedhjen e duhur këtë herë, kjo varet nga gjendja juaj shpirtërore.

Virgjëresha

Përpiquni të shmangni diskutimet me Demin ose njerëzit e Ujorit. Ata mund të vënë në dyshim atë që ju thoni, veçanërisht përpara të tjerëve. Nuk ka mungesë të kontrasteve në punë, përqendrohuni tek vetja dhe mos i kushtoni vëmendje askujt tjetër.

Peshorja

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, do të jeni shumë të rënë nga humori, sidomos pasdite vonë. Këto 24 orë do të jenë thelbësore për të zgjidhur disa çështje dashurie dhe për t’u përballur me situata të pakëndshme.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet t’i kushtoni vetes një çlodhje të vogël. Ju presin dy ditë shumë të vështira dhe kërkuese. Në dashuri, më në fund, ju keni gjetur rrugën tuaj. Tani gjithçka është në duart tuaja.

Shigjetari

Marsi është aleati juaj, do të jetë një ditë plot dashuri. Përfitoni nga ky qiell premtues si në kuptimin sentimental, ashtu edhe në atë të biznesit. Mos humbni asnjë mundësi dhe kërkoni ballafaqim me të gjithë ata që përpiqen të të pengojnë.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të ketë njëfarë nervozizmi në ajër. Do të jeni shumë nervozë dhe të tensionuar. Mundohuni të mos i derdhni këto tensione në marrëdhënie me të tjerët. Shmangni debatet dhe diskutimet sterile.

Ujori

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, gjithçka do të shkojë për mrekulli. Dëshira, entuziazmi dhe pasioni janë pjesë e juaja, ju nuk mund ta shmangni këtë. Vëmendja që partneri juaj ka për ju, tregon se ndjenjat e tij për ju janë ende të forta. Ka ardhur koha për të bërë hapin e madh.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, në punë gjërat nuk do të shkojnë shumë mirë. Shefi juaj ju kërkon të bëni gjithnjë e më shumë detyra të vështira, duke ju vënë në vështirësi. Ju duhet të filloni të mendoni se ndoshta po e bën, sepse vendos besim shumë të lartë në aftësitë tuaja. Mbahuni, fundjava është prapa qoshes.


bota.al
Po pres telefonaten
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari

Marsi është aleati juaj, do të jetë një ditë plot dashuri. Përfitoni nga ky qiell premtues si në kuptimin sentimental, ashtu edhe në atë të biznesit. Mos humbni asnjë mundësi dhe kërkoni ballafaqim me të gjithë ata që përpiqen të të pengojnë.
He i here dilni ku je i keni vene pengesat ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Do e kem parasysh 😜
Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.
 
Do e kem parasysh 😜
Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, Jupiteri nuk është në anën tuaj. Shmangni provokimet, veçanërisht nëse ato kanë të bëjnë me probleme dashurie. Në punë ju duhet më shumë përpjekje. Një telefonatë e papritur do të vijë në mbrëmje.
***

... do Zoti noj fjalë tmirë.

Me trg ,kur tkesh kohë se kot po rri .
 

Senseo

Audacity.

Horoskopi për ditën e sotme, 5 mars 2021​Dashi
Kur bëhet fjalë për dashurinë dhe romancën, gjërat pa dyshim që janë në favorin tuaj. Kujdesuni që nevoja e dikujt tjetër për liri të mos ndikojë negativisht në marrëdhënien tuaj. Komunikimi është thelbësor për të ruajtur një romancë të shëndetshme në çdo nivel.
Demi
Dashuria dhe romanca nuk do të jetë në nivelin e duhur sot. Mund të zbuloni se duhet të bëni disa rregullime në mënyrë që të qëndroni në të njëjtën faqe me të dashurit tuaj. Sa i përket aspektit profesional, sot mund të mësoni disa gjëra të reja që do t’ju zhvillojnë.
Binjakët
Sa më fort të përpiqeni të arrini diçka, aq më shumë ka të ngjarë që ajo të mos realizohet. Sot parashikohet të kaloni disa momente të bukura me partnerin, ose nëse jeni në kërkim të dashurisë, gjasat janë të njihni një person të rëndësishëm.
Gaforrja
Çështjet që përfshijnë dashurinë dhe romancën mund të mos ecin saktësisht në mënyrën që dëshironi. Ju mund të prisni që partneri juaj të bëjë lëvizjen tjetër, pasi nuk jeni të sigurt se në cilën mënyrë po përparon marrëdhënia. Mbajini linjat e komunikimit të hapura dhe ndaloni së luajturi lojëra hutuese.
Luani
Gjërat duhet të shkojnë mirë për ju në departamentin e dashurisë dhe romancës. Ndërsa dëshironi që gjërat të jenë të qarta dhe të planifikuara, mund të ndodhë që partneri juaj të dëshirojë më shumë liri dhe spontanitet. Tensioni mund të lindë kur asnjë partner nuk dëshiron të marrë drejtimin.
Virgjëresha
Në çështjet që kanë të bëjnë me dashurinë dhe romancën, mund t’ju duhet të ngadalësoni dhe të komunikoni me partnerin tuaj. Merrni drejtimin dhe përpiquni të mos ngadalësoheni nga pavendosmëria e njerëzve të tjerë. Ju e dini në cilin drejtim të shkoni, prandaj shkoni atje.
Peshorja
Ngjarjet e fundit në departamentin e dashurisë dhe romancës mund t’ju bëjnë të ndiheni sikur nuk po plotësoni nevojat tuaja. Mos harroni se njerëzit rreth jush nuk janë lexues të mendjes ashtu si jeni ju. Nëse sjellja e dikujt nuk është e drejtë me ju, thojeni në mënyrë të hapur.
Akrepi
Kini kujdes që të mos jeni duke manipuluar një situatë romantike, kështu që partneri juaj të humbasë çdo pushtet. Ju mund të mendoni se veprimet tuaja janë fisnike dhe me qëllim të mirë, por mund të jeni duke krijuar një skenar që nuk ka asnjë bazë në realitet.
Shigjetari
Partneri juaj mund të ndiejë nevojën për më shumë liri në marrëdhënie, ndërsa ju shpresoni të gjeni më shumë përkushtim. Mos dilni përpara vetes duke projektuar skenarë që mund të mos realizohen, pasi jeni duke u përgatitur për zhgënjim.
Bricjapi
Ju mund të zbuloni se jeni të pavendosur kur bëhet fjalë për çështje që lidhen me dashurinë dhe romancën. Mos u ndjeni sikur duhet të ndërmerrni veprime konkrete në këtë kohë. Në fakt, nëse e bëni, ky angazhim mund t’ju shkaktojë më shumë zhgënjim.
Ujori
Mundohuni të bëheni më të bazuar në veprimet tuaja në lidhje me dashurinë dhe romancën. Ju mund të duhet të keni një qasje më të rezervuar në veprimet tuaja në mënyrë që të arrini atje ku duhet të shkoni. Ky është një kombinim i vështirë i energjive për të punuar, prandaj bëni më të mirën tuaj për të gjetur një ekuilibër.
Peshqit
Ju jeni mjaft i sigurt për veten tuaj dhe solidë për shumë gjëra, përveç njërës. Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet romantike, ndiheni pak të pasigurt dhe joadekuatë. Ekziston një dëshirë e fortë për të marrë përgjegjësinë, por gjithashtu një tendencë për të ngadalësuar gjërat dhe për të lënë të tjerët të marrin drejtimin.
 

Senseo

Audacity.
Ujori
Mundohuni të bëheni më të bazuar në veprimet tuaja në lidhje me dashurinë dhe romancën. Ju mund të duhet të keni një qasje më të rezervuar në veprimet tuaja në mënyrë që të arrini atje ku duhet të shkoni. Ky është një kombinim i vështirë i energjive për të punuar, prandaj bëni më të mirën tuaj për të gjetur një ekuilibër.
Gjete ti 🙄
 
Top