Horoskopi: Parashikimi Serioz

Mogli

Be good or be good at it
Peshqit
Miqtë mund t’ju prezantojnë me një person të veçantë sot. Një arritje e së kaluarës në punë, mund t’ju sjellë njohje të reja. Duke parë performancën tuaj, ka gjasa të merrni një promovim.
He iher ta shofim ke po na prezantojne ???
 

Senseo

.
Staf në FV.AL

Horoskopi për ditën e sotme, 21 prill 2021​Dashi
Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenit pozitivë do të jetë kundërpërgjigjja më e mirë ndaj problemeve tuaja. Investimi në një pronë tuajën, do të provojë të jetë fitimprurës më vonë. Do të jetë një ditë aktive në jetën tuaj shoqërore.
Demi
Sot, biznesmenët e kësaj shenje duhet të shmangin njerëzit që kërkojnë ndihmë financiare. Një zhvillim i rëndësishëm në jetën tuaj profesionale, do të sjellë gëzim për ju dhe familjen tuaj. Ditë e bukur për jetën tuaj të dashurisë.
Binjaket
Puna krijuese do t’ju mbajë të relaksuar. Do të diskutoni çështje financiare me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj dhe do të bëni plane për të ardhmen. Ndihma e anëtarëve të tjerë të familjes do të shërbejë për disa nga përgjegjësitë tuaja.
Gaforrja
Do ta keni të vështirë të përqendroheni në punë, pasi nuk do të ndiheni mirë nga ana shëndetësore. Investimet e bëra sot do të rrisin prosperitetin dhe sigurinë tuaj financiare. Nëse keni shqetësime në mendje, bisedoni me të afërmit ose miqtë e ngushtë, pasi kjo do t’ju ndihmojë të lehtësoni ngarkesën tuaj.
Luani
Mos e neglizhoni jetën tuaj shoqërore. Do të jetë një ditë emocionuese për romancën. Planifikoni diçka të veçantë për mbrëmjen dhe përpiquni ta bëni atë sa më romantike. Mund të ketë ngritje në detyrë ose përfitime monetare për punonjësit e kësaj shenje zodiakale.
Virgjëresha
Përgjegjësitë e familjes do të rriten, duke shtuar shqetësimet në mendjen tuaj. Ruajeni shoqërinë me njerëz të ditur dhe mësoni nga përvojat e tyre. Partneri/partnerja juaj dëshiron të kalojë pak kohë vetëm me ju, por nuk do të jeni në gjendje ta përmbushni dëshirën e tij/saj.
Peshorja
Merrni pjesë në aktivitete shoqërore për ta mbajtur veten në humor. Një anëtar i familjes ka gjasa të krijojë probleme për një gjë të parëndësishme. Sot do ta kuptoni që dashuria pushton gjithçka.
Akrepi
Bëni diçka që do t’ju ndihmojë të afroheni më shumë me qëllimet tuaja. Sot, do të jeni krenarë për fëmijët tuaj. Situata në jetën tuaj të dashurisë do të jetë disi e paparashikueshme. Një çështje në jetën tuaj në çift, mund të ftojë mosmiratimin e të tjerëve.
Shigjetari
Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju nënshtrojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj. Një marrëveshje e re financiare mund të finalizohet.
Bricjapi
Do të jetë një ditë shumë e mirë nga pikëpamja shëndetësore. Çdo problem i vazhdueshëm financiar ka gjasa të zgjidhet përmes ndihmës së dhënë nga prindërit tuaj. Ditë e bukur në jetën tuaj të dashurisë.
Ujori
Natyra juaj fëminore do të dalë në sipërfaqe dhe do të jeni në humor të mirë. Gjykata do të marrë vendime në favorin tuaj sot nëse keni qenë të përfshirë në një çështje financiare. Një zakon i juaji mund ta bezdisë të dashurin tuaj sot.
Peshqit
Nëse do të përballeni me një problem sot, do ta rregulloni lehtë kur të ktheheni. Shmangni thashethemet me njerëzit, pasi kjo do të përfundojë duke konsumuar shumë kohë të vlefshme. Njerëzit përreth jush mund të bëjnë diçka që do ta bëjë partnerin/partneren tuaj të xhelozohet.
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Mos e neglizhoni jetën tuaj shoqërore. Do të jetë një ditë emocionuese për romancën.
????????
Romance po ju a lej juve se un kam punen qe me pret lol

Planifikoni diçka të veçantë për mbrëmjen dhe përpiquni ta bëni atë sa më romantike.

E po mir... me qen se po e thoni ju, po hap nje pako me popcorn sot per dark lol

Mund të ketë ngritje në detyrë ose përfitime monetare për punonjësit e kësaj shenje zodiakale.

Done.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari
Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju nënshtrojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj. Një marrëveshje e re financiare mund të finalizohet.
ku ka "kafshe" qe me nenshtron me mua lool
 

Onaa

Antarë i Respektuar
Peshqit
Nëse do të përballeni me një problem sot, do ta rregulloni lehtë kur të ktheheni. Shmangni thashethemet me njerëzit, pasi kjo do të përfundojë duke konsumuar shumë kohë të vlefshme. Njerëzit përreth jush mund të bëjnë diçka që do ta bëjë partnerin/partneren tuaj të xhelozohet.
Deri tani skam probleme ?sa ka nis dita ??
 

Senseo

.
Staf në FV.AL

Horoskopi për ditën e sotme, 22 prill 2021​Dashi
Vizita tek të afërmit do të jetë një përvojë më e këndshme sesa mund ta keni imagjinuar. Mund të ndërmerrni një udhëtim të shkurtër, por të ëmbël e romantik. Entuziazmi dhe natyra juaj inovative, krijuese do t’ju sjellë në një ditë tjetër shpërblyese.
Demi
Sjellja juaj e këndshme do të tërheqë vëmendjen. Merrni parasysh të investoni dhe kurseni paratë tuaja nga sot, përndryshe mund të përballeni me probleme financiare. Kur dy njerëz janë të dashuruar, ata mund të ndihen sikur e gjithë bota është e mbushur me gëzim. Sot do të jeni me fat në këtë drejtim.
Binjakët
Mungesa e vullnetit tuaj mund të bëjë që të jeni viktimë e rrethanave. Financat tuaja do të përmirësohen gjatë ditës. Njohuritë dhe humori juaj i mirë do t’u bëjnë përshtypje njerëzve rreth jush. Fuqia e dashurisë do t’ju japë arsye për të ecur përpara.
Gaforrja
Do të përdorni maksimalisht aftësitë tuaja për të kapërcyer një problem të vështirë. Parashikohet një forcim i pozicionit tuaj financiar. Përveç plotësimit të nevojave tuaja si individ, rekomandohet të përpiqeni të ndihmoni edhe njerëzit pranë jush.
Luani
Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta. Mundohuni të kontrolloni paratë tuaja dhe të shpenzoni vetëm për artikuj thelbësorë sot. Përgjithësisht, do të jetë një ditë e bukur dhe do të merrni gjithë vëmendjen që dëshironi.
Virgjëresha
Do të ndiheni plot energji sot, por tensioni në punë ka gjasa t’ju pengojë të ecni përpara. Sot, me ndihmën e një miku të ngushtë, disa biznesmenë mund të kenë përfitime monetare. Këto para mund të kapërcejnë shumë nga problemet tuaja.
Peshorja
Një trup dhe një mendje e fortë janë parakushte për përparimin shpirtëror. Mendja është “porta hyrëse” për jetën, sepse gjithçka, qoftë e mirë apo e keqe, buron nga mendimi. Sot do të jeni në gjendje të kurseni një shumë të moderuar parash. Mos e neglizhoni jetën tuaj shoqërore.
Akrepi
Do të jeni në humor të këndshëm sot dhe do të jepni dashuri. Bashkëpunëtorët dhe vartësit ka gjasa të sjellin momente shqetësimi dhe stresi. Në kohën tuaj të lirë sot, do të kryeni ato detyra që nuk keni mundur t’i plotësoni në kohën e duhur. Parashikohet ditë e bukur në jetën tuaj martesore.
Shigjetari
Mendohuni dy herë para se të ndani informacione konfidenciale sot me partnerin/partneren tuaj. Ndoshta kjo duhet të shmanget sot, pasi ata padashur mund t’ia zbulojnë këtë dikujt tjetër. Mos nënshkruani ndonjë dokument biznesi/ligjor pa e lexuar me imtësi.
Bricjapi
Praktikimi i meditimit do t’ju sjellë energji të reja. Aktivitetet që përfshijnë miqtë do të jenë të këndshme, por mos dilni vullnetarisht të shpenzoni. Kushtojini më shumë vëmendje partnerit/partneres suaj. Dështimi për ta bërë këtë, mund ta shqetësojë atë.
Ujori
Situata në familjen tuaj mund të mos jetë aq normale apo e qëndrueshme sa mendoni. Sot, ekziston mundësia e një grindjeje apo mosmarrëveshjeje brenda familjes. Në këtë rast, përpiquni të keni ndikim stabilizues.
Peshqit
Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara. Do të jeni perfekt në çdo gjë që bëni. Lëreni mënyrën tuaj efikase të funksionimit t’u tregojë personave përreth jush sa të denjë jeni. Bëni kujdes në marrëdhënien tuaj në çift sot.
 

Mogli

Be good or be good at it
Peshqit
Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara. Do të jeni perfekt në çdo gjë që bëni. Lëreni mënyrën tuaj efikase të funksionimit t’u tregojë personave përreth jush sa të denjë jeni. Bëni kujdes në marrëdhënien tuaj në çift sot.
Dmth do me shkoje gjithcka bukur sot ??jetes ne cift varja se single ala ?
 

Onaa

Antarë i Respektuar
Peshqit
Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara. Do të jeni perfekt në çdo gjë që bëni. Lëreni mënyrën tuaj efikase të funksionimit t’u tregojë personave përreth jush sa të denjë jeni. Bëni kujdes në marrëdhënien tuaj në çift sot
Eee sikur ta dinin se sa te denje jemi ??,kujtimet me bejne te ndihem mire ??
 

Mogli

Be good or be good at it

Ju prezantojmë me 4 shenjat më të vetmuara të zodiakut​

Peshqit janë mësuar të jenë më vete, pasi ata priren të kalojnë shumë kohë duke fantazuar në kokën e tyre.Si introvertë të ndrojtur, mund të jetë e vështirë për një Peshk të bëjë një lidhje romantike.Peshqit janë plot vëzhgime dhe depërtime që ata po vdesin të ndajnë, por nëse nuk ka askënd për të dëgjuar, të shkruash në një ditar është një mënyrë e shkëlqyeshme që Peshqit të shprehen dhe të ndihen më pak të izoluar.

Virgjëresha (23 gusht - 22 shtator)

Vetëm për shkak se Virgjëreshat shpesh i japin përparësi punës mbi marrëdhëniet e tyre nuk do të thotë që ata nuk ndihen të vetmuar.

Të lindurit nën këtë shenjë nuk gëzojnë asgjë më shumë sesa të ndihmojnë të tjerët, dhe një Virgjëreshë që nuk ka askënd për t’u kujdesur ka tendencë të ndiejë një boshllëk në jetën e tyre.

Akrepi (23 tetor - 21 nëntor)

Të lindurit nën këtë shenjë nuk janë gjithmonë të shkëlqyeshëm në shprehjen e tyre, kështu që kur kanë nevojë për vëmendje dhe shoqëri, ata nuk dinë gjithmonë ta kërkojnë atë.

Dhe për fat të keq, sa më i trishtuar të bëhet një Akrep, aq më shumë ata i largojnë të tjerët.

Në mënyrë që të ndjehen më pak të vetmuar, Akrepat shpesh duhet të luftojnë kundër instinktit të tyre për të izoluar veten dhe për të treguar ndonjë dobësi .

Shigjetari (22 nëntor - 21 dhjetor)

Shigjetarët krenohen me faktin se janë plotësisht të pavarur, por edhe këta individë të lumtur ndihen të vetmuar ndonjëherë.

Megjithëse ata janë të njohur për fillimin e aventurave solo, ata shpesh e gjejnë veten vetëm, dhe nganjëherë, një shok aventuresk tingëllon mjaft tërheqës për ta.

Për fat të mirë, nëse një Shigjetar nuk mund të gjejë dikë për të folur me të, planifikimi i një udhëtimi ose një shëtitje e shpejtë gjithmonë ndihmon në ngritjen e humorit të tyre.
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL

Hedhou zogjtë e Zenos qy është horoskopi për sot​

Horoskopi 10 Maj 2021​


Dashi- Një ëndërr e përsëritur që keni parë do t’ju vendosë në mendime. Kushtojini vëmendjen e duhur dhe mund të gjeni një shpjegim për një ëndërr që e keni parë më shumë se një herë. Duhet të mësoni më shumë për veten tuaj.

Demi- Jeni natyra optimiste, dhe kjo ju bën ta kaloni ditën mirë. Biznesi po ju ecën mirë dhe ju mund të përfitoni shumë, por vetëm me një kusht nëse arrini të komunikomi me takt dhe në mënyrë të sjellshme me partnerët e biznesit.

Binjakët-Keni gabime në vlerësimin e partnerëve. Nëse hiqni dorë nga ofertat e tyre, do të pësoni humbje. Duhet të mendoni qartë hapat që duhet të ndërmerrni.

Gaforrja- Do të jeni të mbushur me optimizëm dhe këtë ndjesi do t’ua shpërndani miqve dhe familjarëve tuaj. Por ka disa çështje të cilat kërkojnë shumë kujdes, të tilla si sjellja në punë dhe biseda me shefat.

Luani- Askush nuk do të marrë vendime të nxituara prandaj duhet të mendoheni mirë. Pavarësisht problemeve të vogla, shëndeti juaj do të jetë i mirë. Bisedoni me një njeriun tuaj të dashur dhe kjo do t’ju qetësojë dhe largojë stresin e ditës.

Virgjëresha– Sot mund të keni ankesa për detyrimet tuaja dhe pritshmëritë që të tjerët kanë ndaj jush. Do të zbuloni se do të mësoni më shumë nga përvoja juaj. Ndërsa pjesa tjetër e ditës do të jetë e mirë dhe pozitive.

Peshorja- Sot do të kuptoni se jeni shumë pranë për të arritur një qëllim afatgjatë që i keni vendosur vetes. Tani të gjitha energjitë shfrytëzojini për të bërë përpjekjet e fundit drejt suksesit.

Akrepi- Kjo ditë do të jetë ideale për t’u marrë me punët e shtëpisë dhe të sistemoni gjërat e nevojshme. Kjo mund të mos jetë mënyra juaj e preferuar për të kaluar ditën, por do të ndiheni mirë pasi të keni organizuar shtëpinë.

Shigjetari- Dëgjoni me kujdes një propozim që do t’ju vijë nga menaxheri apo një kolegu juaj, pasi do të jetë e mirë për të arritur një marrëveshje fitimprurëse. Pasdite mund të merrni një surprizë të këndshme që do të ndikojë pozitivisht tek ju.

Bricjapi- Do të keni nevojë për ndihmë gjatë ditës së nesërme. Për çfarëdo lloj çështje që të bëhet fjalë, tregohuni të vëmendshëm ndaj një personi të veçantë, pasi rrugët tuaja mund të kryqëzohen.

Ujori- Sot do të keni një takim me një mik apo koleg që do t’ju bëjë konfuz. Do të ndiheni sikur do t’ju kërkojë të ndërmjetësoni në një situatë, por kjo është vetëm njëra anë e medaljes. Bëni durim dhe kërkoni për më shumë informacion.

Peshqit- Do të jetë një ditë e mirë për të shkuar në një punë të re. Mund të përfundoni më herët edhe transaksionet. Në mbrëmje do të kaloni momente të këndshme me miqtë tuaj. /tvklan.al
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL

Horoskopi 11 Maj 2020​

Horoskopi për ditën e sotme zogjtë e Zenos

Dashi- Klima në çift do të përmirësohet gjatë kësaj dite. Të dy palët do të bëni përpjekje për më shumë dialog dhe mirëkuptim. Në planin financiar do të arrini t’i zgjidhni të gjitha problemet që keni pasur.

Demi- Do të jetë një ditë pozitive për çiftet. Do të ndani çdo brengë dhe çdo gëzim me atë që keni në krah dhe nuk do të debatoni për asgjë. Në planin financiar do ju dalin vështirësi, por nuk duhet të ndaleni së bëri përpjekje për ndryshim të situatës.

Binjakët- Çështjet e zemrës nuk kanë për të ecur shumë mirë gjatë kësaj dite. Do të debatoni me partnerin dhe nuk do të logjikoni për ato që do thoni. Në planin financiar fati do të jetë gjithë kohës me ju dhe sektori i financave do të jetë i kënaqshëm.

Gaforrja- Duke qenë se është në një orbitë jo të favorshme, nuk mund të pretendoni në mbështetje të mundshme të Marsit. Përkundrazi, “Planeti i kuq” mund të sjellë jo pak telashe.

Luani- Nëse nuk jeni tolerantë gjatë kësaj dite, marrëdhënia në çift mund të ketë probleme dhe tronditje të njëpasnjëshme. Në aspektin financiar, buxhetin do të dini si ta organizoni dhe nuk do ju dalin të papritura të pakëndshme.

Virgjëresha- Do të jeni “të përkëdhelurit” e Afërditës, e cila do t’ju sjellë energjitë, por edhe humorin e nevojshëm për të përballuar me sukses situatën në planin sentimental.

Peshorja- Duke qenë se kuadri yjor është shumë i favorshëm, kjo periudhë që po kaloni mund t’ju ofrojë vërtet shumë shanse të mira. Por duhet të tregoni kujdes për të ndarë gjërat sipas rëndësisë që kanë.

Akrepi- Në planin sentimental përmirësimet e nisura kohët e fundit do të vazhdojnë edhe më tej. Do të jeni edhe më të afërt me partnerin tuaj dhe do t’i pranoni gabimet që keni bërë. Në lidhje me financat, situata do të jetë delikate dhe nuk do të arrini dot të kryeni investimet e nevojshme.

Shigjetari- Marsi do të kthehet vrullshëm në shenjë, duke fuqizuar ndjeshëm edhe veprimin e planetëve të tjerë të favorshëm. Kujdes, në dashuri gjithçka mund të ndodhë me një Afërditë që paraqitet “tekanjoze”.

Bricjapi- Ata që janë në një lidhje do të jenë më të dashuruar se kurrë. Çdo problem i ditëve te fundit do zgjidhet me qetësi. Në lidhje me financat, nuk keni për të pasur probleme dhe vështirësi sepse kohët e fundit keni ditur si t’i hidhni hapat me kujdes.

Ujori- Pas një periudhe gri, situata po fillon të përmirësohet dhe në fund të tunelit duket dritë. Do të jeni më të kthjellët në ide dhe mendime. Bëni kujdes nga pabesia e dikujt.

Peshqit-Periudhën e tensionuar dhe plot telashe e keni lënë prapa, prandaj është koha të ktheni sytë nga e ardhmja dhe të merreni më shumë me të. Mendohuni mirë para se të bëni një lëvizje. /tvklan.al
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari- Marsi do të kthehet vrullshëm në shenjë, duke fuqizuar ndjeshëm edhe veprimin e planetëve të tjerë të favorshëm. Kujdes, në dashuri gjithçka mund të ndodhë me një Afërditë që paraqitet “tekanjoze”.


he he he , ashu posi
per tekanjoze se vrasim mendjen, o cdo gje e justifikime lool
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Virgjëresha- Do të jeni “të përkëdhelurit” e Afërditës, e cila do t’ju sjellë energjitë, por edhe humorin e nevojshëm për të përballuar me sukses situatën në planin sentimental
@Monique lexo çik mua o Afërdita 🤣🤣🤣
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
ik se te grisa andej, se edhe horoskopin e beni me hile lool
Kësaj i thon të të dal huq roroskopi 😂 moj të më përkëdhelësh jo të më grisësh 🤣
Ps: do e ket bërë Rudina këtë roroskopin ,Virgo dhe ajo 🤣🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
he he he , ashu posi
per tekanjoze se vrasim mendjen, o cdo gje e justifikime lool
Shigjetarit i paska ngec ora se tani jemi ne Maj, horoskopi fliska akoma per Marsin. 🤦‍♀️
Kush i ka fut ne pune kta te Klanit xhanëm?!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL

Horoskopi 14 Maj 2021​Dashi- Ditët e fundit nuk jeni të kënaqur me qëndrimin që keni mbajtur ndaj situatave të caktuara. Përpara keni një periudhë të favorshme për ju për të rivendosur rregull. Reflektoni dhe përfitoni nga kjo kohë.

Demi- Pjesa më e madhe e ditës do të jetë e lidhur me problemet financiare. Është e rëndësishme që të përqëndroheni në gjërat kryesore. Gjatë pasdites suksesi material është shumë i mundshëm.

Binjakët- Tashmë nuk jeni më të interesuar për marrëdhënie sipërfaqësore ose jo serioze. Do të takoni shume njerëz dhe do të zgjidhni miq të vërtetë. Në këtë moment të jetës, marrëdhëniet me të tjerët i konsideroni shumë të rëndësishme dhe nuk do t’i lini pas dore.

Gaforrja- Është shumë e mundur një kthesë e papritur e ngjarjeve që nuk do të jenë në favorin tuaj. Mos u nxitoni në vendime që mund të rezultojnë për keq. Ndoshta do t’ju duhet të bëni disa përpjekje në mënyrë që të mbroni stabilitetin dhe pozitën tuaj.

Luani- Keni mundësinë të vendosni rregull jo vetëm në shtëpi, por edhe për ndjenjat tuaja. Gjatë pasdites mund të hasni në surpriza dhe jo të gjitha do të jenë të mira. Ndoshta do t’ju duhet të kushtoni gjithë vëmendjen tuaj për të afërmit.

Virgjëresha- Sot pritet që dita të jetë mjaft pozitive, sidomos në planin profesional, ku ju presin iniciativa të reja. Një takim i ri sot mund të bëjë të ndryshoni një program të mëparshëm.

Peshorja– Motoja juaj në jetë është që gjithçka është relative. Sidoqoftë, duke i kushtuar vëmendje detajeve nuk do të thotë domosdoshmërisht se ju harroni gjërat themelore.

Akrepi- Nuk është koha e përshtatshme për të marrë vendime të mëdha. Nëse po mendoni që të filloni një marrëdhënie të re, apo nëse jeni të angazhuar në një lidhje të martoheni, do të jeni disi konfuz për këtë vendim. Rivlerësoni gjërat dhe mendoni me objektivizëm. Mund të ketë disa çështje që duhen zgjidhur para se të vendosni.

Shigjetari- Planifikoni një ditë miqësore dhe vlerësoni gjendjen tuaj. Mënyra juaj e veprimit dhe mendjekthjelltësia do të jenë në qendër të vëmendjes. Mund të keni marrëveshje për një biznes fitimprurës. Në gjysmën e dytë të ditës do të forconi gjendjen tuaj shëndetësore.

Bricjapi- Do të jeni të tunduar nga një ofertë apo propozim që ju bëhet, por duhet që t’i shihni gjërat me qetësi. Eshtë momenti më i përshtatshëm për të reflektuar.

Ujori- Sot do të ktheheni pas në kohë dhe do të sillni në vëmendje kujtime nga e kaluara, qoftë të mira apo të këqija. Është momenti ideal për të ndërprerë disa nga lidhjet negative me të shkuarën.

Peshqit- Ky është një moment shumë i mirë për të bërë ndryshime në karrierë. Deri në fund të ditës ju do të jeni në gjendje që të bëni plane të guximshme. /tvklan.al
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Parashikimi i horoskopit për ditën e HËNË
parashikimi i horoskopit 17 maj 2021


Dashi-Me partnerin do kuptoheni me se miri gjatë kësaj dite. Te dy do jeni edhe me tolerantë dhe te kuptueshëm. Kjo do iu afrojë edhe me tepër. Beqarët me shume gjasë do fillojnë histori dashurie sekrete me persona qe ne fakt nuk iu përshtaten sa duhet. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar ne mënyrë qe te mos keni vështirësi as me vonë.

Demi-Nëse dashuria është gjithë çfarë dëshironi të keni, këshillohet që të bëni pak durim, pasi kjo e hënë pritet të jetë mjaft interesante. Kjo periudhë është ideale për gjithë ata që kanë dëshirë që të dashurohen. Venusi është mjaft i favorshëm dhe stimulon emocione të forta.

Binjakët-Një ditë reflektimesh të mëdha për shumë nga Binjakët, por për të shmangur marrjen e vendimeve të acaruara më mirë largohuni nga njerëzit që ju bëjnë të vuani në mënyrë të panevojshme. Për beqarët do të ketë takime të reja, disa do të jenë interesante.

Gaforrja-Mos lejoni që të pushtoheni nga ankthi dhe sigurohuni që gjithçka është mënyra që dëshironi në dashuri. Sot ju mund të kuptoni një dëshirë të vogël dhe madje edhe mbrëmja me partnerin/en premton të jetë e qetë! Kush është vetëm nuk do të duhet të bëjë gjë, por të ndjekë zemrën për të shmangur gabimet.

Luani-Kjo ditë është e favorshme për ju. Mund të nisni diçka të re ose mund të mbaroni një projekt që e keni nisur me kohë. Qejf dhe lojëra rezervon mbrëmja. Lidhuni me miqtë, të rinj dhe të vjetër. Shijojini momentet me ta.

Virgjeresha-Nëse nuk jeni të sigurt se si ta trajtoni një situatë të caktuar që është shumë delikate për kohën kryesore, mos ia përmendni askujt atë. Ju jeni në ndryshim dhe e dini këtë gjithashtu. Në dashuri do të ndiheni të plotësuar.

Peshorja-E vetmja gjë që mund të jepni lirisht është dashuria juaj. Tregoni njerëzve në jetën tuaj se sa shumë kujdeseni për ta me një përqafim të fortë. Fjalët mund të përcjellin ndjenjat tuaja, por nuk ka asgjë si kontakti fizik.


Akrepi-Sot do keni ndikime ideale për të bërë një ndryshim vendimtar dhe për të zgjidhur çështje që lidhen me një trashëgimi. Do jeni në gjendje të rifreskoni veten fizikisht dhe shpirtërisht dhe të jeni të gatshëm të përballeni me provat e ndryshme ditore, me aftësi dhe shkathtësi.

Shigjetari-Do të lini pas krahëve disa ditë stresuese, duke shënuar rikuperim të ndjeshëm në sferën profesionale dhe sentimentale gjatë kësaj dite. Megjithatë humori nuk do të jetë në kulmin e tij.

Bricjapi-Ditë pozitive. Kontakte të dobishme për të ardhmen. Lajm i mirë për çiftet e qëndrueshme, pasioni mbretëron sonte.

Ujori-Hëna në Binjakë ju garanton humor, entuziazëm dhe dinamizëm të shkëlqyeshëm. Puna vazhdon me një ritëm të shpejtë, kështu që ecni përpara dhe merruni me trajtimin e pyetjeve praktike dhe lini mënjanë mendimet negative … Një mbrëmje e gjallë në frontin emocional: mund të mbështeteni në një komunikim të efektshëm që do ju bëjë të kaloni momente të bukura me partnerin.

Peshqit-Hëna ju bëjë të ndjeheni, optimistë dhe sensual. Atraksione të dukshme priten për Peshqit beqarë të cilët do jenë të disponueshëm për kontakte. Suksese e shkëlqyeshme në të gjitha llojet e projekteve.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Shigjetari-Do të lini pas krahëve disa ditë stresuese, duke shënuar rikuperim të ndjeshëm në sferën profesionale dhe sentimentale gjatë kësaj dite. Megjithatë humori nuk do të jetë në kulmin e tij.
amin ishalla
 

Mogli

Be good or be good at it
Peshqit-Hëna ju bëjë të ndjeheni, optimistë dhe sensual. Atraksione të dukshme priten për Peshqit beqarë të cilët do jenë të disponueshëm për kontakte. Suksese e shkëlqyeshme në të gjitha llojet e projekteve.
Hajde ishalla po me vjen dita dhe mu 😍😍😍😍
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Luani-Kjo ditë është e favorshme për ju. Mund të nisni diçka të re ose mund të mbaroni një projekt që e keni nisur me kohë. Qejf dhe lojëra rezervon mbrëmja. Lidhuni me miqtë, të rinj dhe të vjetër. Shijojini momentet me ta.


😍 ate po bej.
Pas vitesh e vitesh zbulova qe me kolegun tim DeliriumMind2 (jo i forumit) jemi 'komshi' 😂😂😂😂😂😂😂
 
Top