Horoskopi sot

Bebw

Antarë i Respektuar
Horoskopi ditor , e diel 4 tetor 2020

1601791761000.png


Dashi

Dita e diel do të nisë mjaft mirë, por me afrimin e pasdites do të keni rënie energjie, duke u ndjerë tejet nervoz. Nëse duhet të bëni diçka të rëndësishme, bëjeni në mëngjes. Kujdes duhet të tregoni në dashuri, pasi situata nuk paraqitet e mirë.


Demi


Do të përjetoni një fazë rikuperimi e cila do të zgjasë gjatë gjithë javës që vjen. Me gjasë ndjeni se të tjerët nuk arrijnë që të kuptojnë emocionet dhe ndjesitë tuaja, sidomos parneri/ja. Bëni pak durim.

Binjakët

Do të keni dëshirë që të sqaroni të gjitha çështjet e mbetura pezull, si në punë edhe në dashuri. Do të jeni më luftëtarë por edhe më konfliktualë, por gjërat do të sistemohen në favorin tuaj.

Gaforrja

Yjet do të jenë në anën tuaj, ndaj mundohuni që të sqaroni gjithçka gjatë kësaj dite, si në punë edhe me partnerin/en. Ditët në vijim mund të jenë shumë problematike.

Luani

Ju pret një ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të hapeni me dikë, ky është momenti i duhur. Mund të vendosni që të largoheni edhe nga dikush, i cili ju ka lënduar apo tradhtuar.

Virgjëresha

Ju pret një ditë pozitive dhe energjike, edhe pse Hënën do e keni kundër. Gjërat do të ecin mirë sidomos në dashuri. Nëse keni patur ftohje apo pakënaqësi në raportin në çift, situata do të përmirësohet.

Peshorja

Do të përballeni me një të diel me ulje-ngritje, ku pas nisjes pozitive, pasditja dhe mbrëmja mund të sjellë të papritura, shkruan noa.al. Mos bini pre e provokimeve, por jini të matur.

Akrepi

E diela do të jetë mjaft pozitive dhe gjatë saj mund të rimendoheni për raportet ndërpersonale. Në këtë periudhë do të keni mundësi që të rikuperoheni si në nivelin fizik, edhe mendor.

Shigjetari

Ju pret një ditë mjaft pozitive sa i takon punës, pasi yjet do të jenë në anën tuaj. Nga ana tjetër projekte mjaft të favorshme, parashikohen në të gjitha sferat.

Bricjapi

Do të keni mundësi të reja në punë dhe zhvillime shumë pozitive. Nëse dashuria ju sjell ende shqetësime, jepni përkushtimin tuaj, për të mos e humbur njeriun që doni.

Ujori

Saturni do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj, duke ju ndihmuar që të zgjidhni probleme sa më parë që të jetë e mundur. Përkushtojuni më shumë dashurisë, pasi gjatë këtyre ditëve do të arrini më në fund që të hapni zemrën tuaj.

Peshqit

Jeni pak të lodhur, si fizikisht edhe psikologjikisht. Nëse keni probleme ligjore apo zënka të mbetura pezull, do keni mundësi që të gjeni një zgjidhje në favorin tuaj së shpejti. /a.y/noa.a

Ky ishte dhe roroskopi per diten e sotme ,bashke do te lexohemi neser ne sabah .Mos harroni porosit , diten e mire dhe mire e befshit .
Ps: Ju qe hyni dhe nuk replikoni vazhdoni te jeni te share ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Qashtu posii
Binjakët

Do të keni dëshirë që të sqaroni të gjitha çështjet e mbetura pezull, si në punë edhe në dashuri. Do të jeni më luftëtarë por edhe më konfliktualë, por gjërat do të sistemohen në favorin tuaj.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 7 DHE 8 NENTOR 2020
DUKE NDRYSHUAR FAQE
E Shtune dt 7 dhe e Djele dt 8 dhe Dielli ne Akrep takohet me asteroidin Juno 3
Instikti shoqerohet me perfaqesuesen e marrdhenieve Asteroidi Juno Ira
Ira perfaqeson deshiren per bashkim ne cift Shprehe perpjekjen te ekuilibrohet familjariteti me tendencen per liri qe te dy bashkeshortet kane
Marredheniet qe nuk zhvillohen Baltosen dhe humbin e vdesin avash avash Kete tregon shenja e Akrepit
Cdo marrdhenie eshte nje spor qe duhet te celi dhe te rittet Nese qendron ne vend kalbet dhe vdes
Ndryshojme Sporo Ndryshojme zgjedhjen
Kjo lidhje interesante e dites se sotme tregon pikerisht kete
Kapercimin nga nje marrdhenie e vjeter si rregjim ne jeten personale dhe profesionale ne nje drejtim te ri.

Dashi
Sot do ndjeni nevojen te kaperceni ne nje faze te re ne jeten shpirterore dhe ne ate ekonomike Per kete duhet te largoheni nga zgjedhjet e vjetra dhe te filloni nje cikel te ri njohjesh

Demi
Do mbyllni perfundimisht llogarite me nje person qe ju lidhte martesa por qe ishte bere pengese per vete dhe per ju ne cdo aspekt

Binjaket
Nje pune ju eshte bere si shtepi dhe partner por ju ka lene shume mbrapa ne jeten e perditeshme Sot do merrni vendim per nje ndryshim eprori apo pune

Gaforrja
Dashuria sot duket per ju nje perzgjedhje e gabuar nga e cila duhet te shpetoni Por mund te ndodh qe partneri juaj tju propozoj nje ndarje

Luani
Nje bashkejetese e suksesshme mund te filloj sot per ju si nje zhvillim i ri pas shume deshtimeve qe keni patur ne jeten personale Kjo mund te shtrihet edhe ne marredhenie me te afermit

Virgjeresha
Sot do beni nje sqarim me veten tuaj por edhe dikush qe ju intereson do ju ndihmoj te nxirrni konkluzione te drejta dhe te pranoni ndarjen ne nje marredhenie qe ju ka lodhur

Peshorja
Nje mirekuptim ne ceshtjet ekonomike e materiale do ju beje te vazhdoni ne nje marredhene e cila po ju jepte gjithcka pervec javes apo plotesimit material

Akrepi
Do keni nje propozim konkret e real per nje bashkejetese apo per martese te cilin nuk e prisnit si zhvillim ne kete faze te jetes suaj Ju duhet ta mendoni cfarre do vendosni

Shigjetari
Egziston ne mendjen tuaj nje person qe do donit ta kisht partner burre apo grua Keni mundesi ta fuqizoni kete ndjesi dhe te perparoni ne veprime

Bricjapi
Vendimet e rendesishme sot ju nuk do mund ti merrni po nuk jeni cift apo nuk keni nje partner te besueshem ne krahun tuaj Kjo mund tju detyroj te merrni vendime per nje lidhje

Ujori
Sigurisht qe do perparoni ne nje faze te re ne lidhje me karrieren tuaj dhe kjo per shkak se dikush qe ju do apo perpiqet per ju do beje gjithcka qe kjo te ndodh per mire

Peshqit
Do ndryshoni edhe ju faqe te re ne jeten tuaj ne qellime apo ne jete personale Do jete sikur te keni kaluar nga librat policesk ne librat fantastiko shkencor
per parashikime te detajuara te jetes personale punes dashurise shendetit
 
  • Më pëlqen
Reactions: D.
Top