Hoteli me i mire ne bote!!!

con_uk

Anëtar i Nderuar
Keni dashur te jetoni si Eksimezet? atehere ky hotel i perberi i gjithe ne akull mund ta beje realitet.
Iglu-Dorf eshte nje nga shtate fshatrave igloo vendosur ne disa rezorte ekskluzive skishe. Clienetet paguajne cdo gje nga $99 deri $299 per nate ne kete hotel i cili ka restaurant, bar akulli dhe vaska te nxeheta por pushuesit nuk mund te bejne dush sepse uji ngrihet shume shopejt.
Fshaterat ''Igloo' ndertohen cdo sezon ne rezortet e Andoras,Zvicres, dhe Austrise. Ideja ishte e Adrian Gunter i cili ndertoj te paren ne 1995 duke pertuar te ngrihej heret per te bere ski, pasi skiatoret ishin manhitur me punen e tij ai vazhdoj te ndertoje keto ndertesa te perkoheshme me shume kundrejt nje pagese.

article-2098282-11A2A8D2000005DC-90_634x421.jpg

article-2098282-11A2A82F000005DC-131_634x422.jpg

article-2098282-11A2A8BD000005DC-288_634x421.jpg

article-2098282-11A2A4B8000005DC-543_634x421.jpg

article-2098282-11A2A784000005DC-880_306x423.jpg

article-2098282-11A2A87D000005DC-606_634x421.jpg

article-2098282-11A2A6CD000005DC-261_634x396.jpg
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Hoteli me i mire ne bote!!!

Mund te jet me i miri , por preferoj 1 hotel me vaske qe mund ta perdor me dush , dhe pa akull .Mendoj se te flesh i mbledhur nga koka tek kembet nuk eshte maksimumi .
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Hoteli me i mire ne bote!!!

si shpell duket !ani me i mir ahuuuuuuuuuu
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Hoteli me i mire ne bote!!!

Me heq keq ne akull pa qene nevoja...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Hoteli me i mire ne bote!!!

Dicka e jashtzakonshme. Do nderroja me gjithe deshire 10 dite pushimi kudo me nje nate te ketij hoteli.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Hoteli me i mire ne bote!!!

Tani ne behar duhet ky hoteli!
 
Titulli: Hoteli me i mire ne bote!!!

Bukur,por duhet me zgjedh personin me ke po shkon,

Me pas ndonjeren qe nuk ngopet me ty..o zot....aty ske as ku shkon ahahahaha:jo:

ps./mbas keti pushimi duhet me sezben nje kure mjalti:sun:
 
Top