Hulumtimet akademike: ‘Nënë Tereza’ nuk ishte shenjtë por një hajdute

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Hulumtimet akademike: ‘Nënë Tereza’ nuk ishte shenjtë por një hajdute

Po pra, ske asgje kunder vetem se je nder te paret shqiptar qe ka kuptuar MILLOSHEVIQIN per luften ne Kosove (kete e ke thene vet).Ndaj respektoj edhe ti ikonat dhe shqiptaret e kosoves ;)
 
Titulli: Hulumtimet akademike: ‘Nënë Tereza’ nuk ishte shenjtë por një hajdute

Po pra, ske asgje kunder vetem se je nder te paret shqiptar qe ka kuptuar MILLOSHEVIQIN per luften ne Kosove (kete e ke thene vet).Ndaj respektoj edhe ti ikonat dhe shqiptaret e kosoves ;)

Eshte e vertete ta kam permendur! Por mbasi ti dhe disa te tjere ketu shate Skenderbeun! jemi kapur gjithmon per sharjen e ikonave,jo per inat personal kete gje kupto.
Ne qoftese ti apo dikush tjeter pretendon te deformoj historine e shqiperis,c'fare mendon se do ndodhi? dikush nga ne te dy nuk eshte shqiptar ketu plako
ti them ne bonsens plako,merri si keshille!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Hulumtimet akademike: ‘Nënë Tereza’ nuk ishte shenjtë por një hajdute

Une jam turko-arab sa per info. Vazhdo tani ! Mirembetsh
 
Top