Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
hyni_brenda_ne_shtepine_e_bash.jpg

Që prej viteve ’70, ai njeri është marrë vetëm me kompaninë Apple.

Ndaj nuk është çudi që shtëpia e Steve Wozniak, bashkëthemelues i Apple, është me kaq shije, edhe pse është ndërtuar në vitin 1986.

Shtëpia ndodhet në Los Gatos të Kalifornisë dhe ka dalë në shitje për 4.4 milion dollarë./yllpresshome.jpg


home_1.jpg


home_2.jpg
Home

Zmadho fotografinë
home_3.jpg

home_4.jpg

home_5.jpg

home_6.jpghome_7.jpg
 
Redaktimi i fundit:

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

1 gje nuk e kam te qarte un me kto njerez,pse duhet te bejn nga 50 dhoma per shtepi?
Kur shumica e ketyre qe kan hektare shtepi me shum jan jasht shtetit... Per te treguar pasurine apo per te investuar parate para se ti lozin ne Montecarlo.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

O sa sa sh dritare e drite , mrekulli!
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

Sa pak gjëra që paska shtëpia, duket si e boshatisur. lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

Nuk paska asnjelloj lizeti si duket nuk e ka pas mobiliuar akoma.:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Hyni brenda në shtëpinë e bashkëthemeluesit të Apple (FOTO)

Paska goxha shije pervec apples
 
Top