• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I mituri shqiptar përdhunohet nga 9 pakistanezë

njoni

llahtaria vete
Nga Aleksanër Marku
Një i mitur shqiptar në Greqi është përdhunuar nga 9 shtetas pakistanezë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë në lagjen Agaleo të kryeqytetit grek. Djaloshi që kalonte në një nga rrugët e qeta të lagjes, në rrethana që akoma nuk dihen është sulmuar nga pakistanezët të cilët e kanë rrëmbyer dhe e kanë çuar në një vend të vetmuar, pasi e kanë goditur e kanë përdhunuar me rradhë.

ATHINE- Shok ka shkaktuar në Greqi lajmi që një 13 vjeçar shqiptar ka rënë viktimë e përdhunimit në grup. Ngjarja e frikshme ka ndodhur në Aigaleo, një lagje në periferi të Athinës dje rreth orës 6 e 30 të mbrëmjes.
Djaloshi që kalonte në një nga rrugët e qeta të lagjes, në rrethana që akoma nuk dihen është sulmuar nga një grup emigrantësh pakistanezë të cilët e kanë rrëmbyer dhe e kanë çuar në një vend të vetmuar, pas disa shkurreve, vetëm disa metra larg shtëpive të banuara. Atje pasi e kanë goditur me çfarë kanë mundur e kanë përdhunuar me rradhë dhe më pas e kanë braktisur.
Megjithëse i dërrmuar 13 vjeçari fatkeq ka mundur të shkojë në shtëpi dhe bashkë me babanë e tij kanë shkuar në polici për të denoncuar ngjarjen.
Menjëherë është vënë në lëvizje policia e ndjekjes së krimeve të rënda forcat speciale të saj kanë mundur të arrestojnë një prej 9 pakistanezëve, ndërsa prej dje në mbremje vazhdon operacioni I policisë për kapjen e 8 përdhunuesve të tjerë.
Vetë mjeku ligjor pasi ka vizituar fëmijën ka konstatuar se 13 vjeçari shqiptar është bërë viktime e një përdhunimi të egër nga shumë persona, si dhe ka pranuar goditje me mjete të forta në trup.
Ajo që krijon përshtypje është fakti se përdhunimi është bërë në një orë të ditës, kur mund të dukeshin të gjitha këto veprime, por nuk ka pasur asnjë denoncim nga qytetarët e zonës.
Policia tashmë ka marrë edhe masa që të mos shpërthejë një tjetër vatër konfrontimesh midis shqiptarëve të afërm të femijes dhe grupeve të pakistanezëve që jetojnë në zonë.
Kohët e fundit janë të shpeshta episodet e konfrontimeve që shpesh përfundojnë edhe me gjakderdhje midis grupeve të ndryshme të emigrantëve në kryeqytetin grek.
Rasti i fundit ndodhi në orët e pasdites së sotme, ku qëndra e Athinës u kthye në fushë betejë nga përleshja me thika dhe sopata midis emigrantëve aziaatikë dhe afrikanë me qëllim kontrollin e zonave të shitjes së drogës.

(a.r/balkanweb)

MOTHERF****RSSSSSSSSS
 

angel boy

cun i veshtire
Ata duan varur or vlla...duhen q... Mbrapa njesoj sic ja bene ketij edhe ta shofin pastaj
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Si ishte bere omonia...komplet qendra afrikes...keq fare greqia tani....shyqyr qe dolem nga llumi ne, tani po na dalin te tjere nga pas.

Sa per femijen....mbeta pa fjale :(
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
:konfuz::konfuz: ca bohet kshu mer :( ishalla i kapin sa me shpejt keto tipat..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Sdua ta lexoj artikullin, por vetem nga titulli mund te them qe njerez te tille duhen djegur te gjalle, e duhen varur para njerezve... O ENVER KU JE???? O KOMUNIZEM KU JE????
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Dun kap shtri mer thiken qe pret me mir preja e kercitja ka mrap te gjitheve me radh pastaj vari por me ate mren te vdesin ashtu si plera sa urrejtje me japin keta njerez .

kerkoj ndjes per fjalorin .
 
Redaktimi i fundit:

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
temen e semes kur u bene dhe verrzinjte te perdhunojne shqiptaret,qe ju kam .... rrobt dhe cju kapercen pragu i shtepise ketyre morrave,legenave,qelbesirave arabe.
keshtu eshte kur ske pare p.. me sy,fillon sulmon c'gjen perpara.
keshtu eshte kur ste lejojne para marteses te shikosh femer me sy.
keshtu eshte kur femrat lene vetem syte jashte cembereve.
keto bejne bythzinjte,ligjet arabe,ligje per t'ja futur vetes me sepate kokes.
ps:me falni per gjuhen dhe fjalen e perdorur nga une por jam shume i indinjuar me kete ndodhi,qe ja u .... grate te gjithe arabeve kudo qe ndodhen.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Keto jane ato rastet ku ne mua zgjohet ai instikti i tortures ndaj njerezve...Duhen grire copa copa keta njerez e djegur me acid...Uroj qe femija te ndiqet nga eksperte e te kaloje sa me shume te jete e mundur kete traume..
 

Alko71

Anëtar Aktiv
Zjarri i djegt keta plehra e kurre mos pafshin drite me sy.
 
Keta njerez qe torturojne femijet ne kete lloj menyre vdekjen e kan pak. U bon zezaket me u marr me nje femije shqiptar vetem 13 vjec, o Zot i madh do doja te digjen te gjalle!!

Gjynaf per femijen dhe gjithe tmerrin qe ka kaluar
 

Gjermoni

Antar Internacional
Ca ti shtojm me shum kesaj ndodhie prandaj existon rracizmi qe njerzit te hajn kokat me njeri tjetrrin dhe shfarosen midis njeri tjetrrit kundrrejt xhesteve apo veprimeve te tilla.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pincen me spec djeges:mad::sharre:
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
:(:(:(:( tmerr .Skam mundesi as te shkruaj me shume:(:(
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Kjo nuk falet, kjo kerkon hakmarrje pellembe per pellembe...

Shume hidhur me vjen qe ti ndodhe nje femije, por edhe me keq bashkekombasit tim.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Sdua ta lexoj artikullin, por vetem nga titulli mund te them qe njerez te tille duhen djegur te gjalle, e duhen varur para njerezve... O ENVER KU JE???? O KOMUNIZEM KU JE????

:eek:hh::eek:hh::eek:hh::eek:hh: Cpune ka Enveri me Pakistanezet. Nuk me rezulton te kete qene ndonje agjent kunder pedofilave por thjesht nje diktatore. Njerezit po perparojne ska me kthim, ska me komunizem.
 

Ce_moi

Antar Aktiv
temen e semes kur u bene dhe verrzinjte te perdhunojne shqiptaret,qe ju kam .... rrobt dhe cju kapercen pragu i shtepise ketyre morrave,legenave,qelbesirave arabe.
keshtu eshte kur ske pare p.. me sy,fillon sulmon c'gjen perpara.
keshtu eshte kur ste lejojne para marteses te shikosh femer me sy.
keshtu eshte kur femrat lene vetem syte jashte cembereve.
keto bejne bythzinjte,ligjet arabe,ligje per t'ja futur vetes me sepate kokes.
ps:me falni per gjuhen dhe fjalen e perdorur nga une por jam shume i indinjuar me kete ndodhi,qe ja u .... grate te gjithe arabeve kudo qe ndodhen.
Jo per te mbrojtur Arabet po ne harte Pakistani eshte mijera kilometra larg vendeve Arabe, eshte njesoj si ti thuash nje Shqiptari turk.
Kjo ndodhi nuk duhet te pergjithesohet ska te beje prejardhja po edukimi familjar, ka plot Belge, Greke, Amerikane apo edhe Shqiptar qe kane bere veprime te tilla. Sa per ligjet Arabe ata persona duhet te Gurezohen (ti nxjerresh ne mes te sheshit dhe cdo kush te vije e tu gjuje me gure derisa te vdesin) per kete qe kane bere.
Jam shume i indinjuar nga kjo ngjarje dhe shpresoj qe keqberesit te dalin sa me pare para drejtesise dhe te marrin denimin maximal qe ka shteti Helen.
Por gjerat sduhen ngaterruar :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Le te marrin denimin e marituar :(
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Jo per te mbrojtur Arabet po ne harte Pakistani eshte mijera kilometra larg vendeve Arabe, eshte njesoj si ti thuash nje Shqiptari turk.
Kjo ndodhi nuk duhet te pergjithesohet ska te beje prejardhja po edukimi familjar, ka plot Belge, Greke, Amerikane apo edhe Shqiptar qe kane bere veprime te tilla. Sa per ligjet Arabe ata persona duhet te Gurezohen (ti nxjerresh ne mes te sheshit dhe cdo kush te vije e tu gjuje me gure derisa te vdesin) per kete qe kane bere.
Jam shume i indinjuar nga kjo ngjarje dhe shpresoj qe keqberesit te dalin sa me pare para drejtesise dhe te marrin denimin maximal qe ka shteti Helen.
Por gjerat sduhen ngaterruar :)

ce moi e di ku bie por me ishin erresuar syte ne ate cast nga vepra e atyre.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Sdua ta lexoj artikullin, por vetem nga titulli mund te them qe njerez te tille duhen djegur te gjalle, e duhen varur para njerezve... O ENVER KU JE???? O KOMUNIZEM KU JE????

Ka pas dhe ne kohen e Enverit raste te tilla,por nuk kishte guxim njeri ti denonconte...Sa shume raste ka dhe brenda familjes sa ne nuk na e merr mendja...
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
pedofilat duhet me i bo synet keq e nuk jom kah boj hajgare duhet me i kastru, nuk i konsideroj krijesa njerzore dhe as kafsh, jon diqka qe nuk muna me pershkru:mad:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
keto lloj personash duan burgim te perjetshem ma shpifin te tille njerez
 

Piktor

Antar Aktiv
Kafsheri.
Mendoj se edhe ti kastrosh (qerosh b..) e kane pak.
Le pastaj kur mendon se e ishin 9 veta do te thote qe duhet bere kujdes me femijet sepse rreziku shume i larte.
 
U bene keta b... zinjete mor mu q... cfare kan.
nuk di ca te them por po pata ndonje problem me keta plera do i vdes ne te rrahur.
 

gjirokastriti

Anëtar i ri
ne greqi jam po nje gje te tille se kam degjuare

mbase eshte e vertete po dhe ne qofte se e kane bere nje gje te tille besoj se eshte nje shenje hakmarrjeje nga ana e tyre se ne pergjithesi jane tipa te qete nga 25 kile burri
 
Prandaj jan bere edhe 9 veta kunder nje femije se jan frikacak shk....
 

Bilderberg

Anëtar i ri
Zjarri i djegt keta plehra e kurre mos pafshin drite me sy.

Cili zjarr ai i fese islamike te cilet i perkasin pakistanezet?

Hoseksualitetin e kane pjese te tradites kulturore edhe pse derdellisin per te kunderten!!

Mua me shqeteson ekuilibri psikik i femijes qe ketej e tutje, uroj qe prinderit do te jene aq te zgjuar sa ta dergojne tek nje mjek psikolog per minorene, pasi do kete nevoje urgjene per ndihme!!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Waw....skandaloze...me ngjethet mishi....Ju shofte rraca ketyre lloj njerezve!
 
Private conversations
Help Users
    Top