• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

I njëjti skenar si me Ançelotin, “senatorët” e Bajernit kërkojnë largimin e Kovaçit

Delirium

Lugdunum
Vendndodhja
Luganville
Duket se te skuadra e Bajernit të Mynihut gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Ashtu si edhe në periudhën e trajnerit Karlo Ançeloti përsëri flitet për një komplot midis lojtarëve për të larguar trajnerin aktual Niko Kovaç.

434810_TS_05-11-18_7757457846_.jpg

Tashmë bavarezët ndodhen në një krizë rezultatesh dhe duket se është krijuar një opozitë për ta larguar trajnerin kroat. Bëhet fjalë për 4 lojtarë të rëndësishëm të ekipit. Tomas Myler, Arjen Roben, Mats Humels dhe Frenk Riberi janë ata që nuk e duan më kroatin në Mynih

niko-kovac1.jpg

/panorama sport /
 
Top