I njëjti skenar si me Ançelotin, “senatorët” e Bajernit kërkojnë largimin e Kovaçit

Delirium

No description ...
Duket se te skuadra e Bajernit të Mynihut gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Ashtu si edhe në periudhën e trajnerit Karlo Ançeloti përsëri flitet për një komplot midis lojtarëve për të larguar trajnerin aktual Niko Kovaç.

434810_TS_05-11-18_7757457846_.jpg

Tashmë bavarezët ndodhen në një krizë rezultatesh dhe duket se është krijuar një opozitë për ta larguar trajnerin kroat. Bëhet fjalë për 4 lojtarë të rëndësishëm të ekipit. Tomas Myler, Arjen Roben, Mats Humels dhe Frenk Riberi janë ata që nuk e duan më kroatin në Mynih

niko-kovac1.jpg

/panorama sport /
 
Top