I ploteson paga juaj nevojat e perditeshme?

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po me te shtrenguar edhe i mbulon….
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Na duket vetja ala si turista 😂

Po per ty kam pershtypjen se e mer fryka ate we ke ne shpi dhe i ndrron qind her ngjyrat e ftyres kur i thua qe te shkoni nga TEGU, se di pse 😂
haha
aman kur tja marresh doren ti me meso ene mu si behet me majt lekun ketu :p

sa per pjesen e dyte, loolloollool
no limit money GIF by AMWIN
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Di une, ca eshte rroga bthw?
lale, ti mos u qaj po me gje ne mu noj vend anej me kta Amerikanet e europianet se me shqiptaret nuk u shtyka :p loollool
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
lale, ti mos u qaj po me gje ne mu noj vend anej me kta Amerikanet e europianet se me shqiptaret nuk u shtyka :p loollool

Po ti u kujtove si kofili mbas te vjeles, 20 inxhiniere e 20 arkitekte zyra ime lool
Hajde se kush e di ca ka bere Zoti risk, mbase behemi kolege zyre ne 2022shin 🤗🤗
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Eh, pagat tona. :confused:
Jane ba si mujoret e femrave. Vijne nje here ne muaj e zgjasin 5-6 dite. ;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
i ploteson. :p
po si plotesoj kete muaj,muajin tjeter,shkojme duke marre hua nga muaj ne muaji.
ku eshte problemi?!
lumturia nuk eshte ceshtje lekesh,kete te fundit e them serioo.
 
Top