I varfer ..i Pasur...dhe shume i pasur .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
I varfer ..i Pasur...dhe shume i pasur .
Nisur nga fotoja me poshte,c`mendim keni per thjeshtesine ?
Qendron kjo e fotos,apo...?
137220770_4130728356956290_1054267996010159941_o.jpg
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
I varfer ..i Pasur...dhe shume i pasur .
Nisur nga fotoja me poshte,c`mendim keni per thjeshtesine ?
Qendron kjo e fotos,apo...?
137220770_4130728356956290_1054267996010159941_o.jpg
Per syrin tim kjo foto e mésit Eshte me e bukura .
komoditeti mbi gjithcka . Fundja un ndjehem e pasur kur jam mire ne shpirt .:)
Foto e xhinkseve te grisura Eshte e kohes Po nuk tregon varferi. 😆
kurse kjo super rich pa lidhje.
Per syrin tim fotot nuk jan ne vendin e tyre :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Edhe mua ajo e mesit me pelqen me shum..kjo e fundit shum te pasur e vishen pa stil. Nuk me plq.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo , me mire e blej te gabi te perdorme sesa fallso ne myslym shyri 😄
Jooo te perdorme nuk ben..ktu me heret ka pas mall kinez..ne fillim vershuan shqiptaret ne dyqanet e tyre ku era te plaste sa hyje aty (plus dhe rroba te mbrendshme kan sjell)pastaj do me kg😡tmerr ..kush e di nga jan sjell🤔
 

Delirium

No description ...
Jooo te perdorme nuk ben..ktu me heret ka pas mall kinez..ne fillim vershuan shqiptaret ne dyqanet e tyre ku era te plaste sa hyje aty (plus dhe rroba te mbrendshme kan sjell)pastaj do me kg😡tmerr ..kush e di nga jan sjell🤔
O arfe si mund te blesh dicka fallso qe me dy te lara i iken ngjyra , zgjatet behet si fustan 😄😄😄
 

Delirium

No description ...
Ahh te lutem .duhet te shikohet kosto..jo cdo njeri ka psh pagen tende🤪
Ska lidhje , une blej gjera firmato por jo te shtrenjta , stok , prodhime te 2019 psh , dy bluza Levis 20£ , te duken shtrenjte ? Me mire ta blesh 15€ fallso ???
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po mir ti i blen ok..mbase dhe un po aq edhe me shume shpenzoi..po ai se ka pagen 250£ka 5antare familje mi mbajt cfare te beje?
Te lutem shum,mos u nis nga paga e eu..po kjo ne ks dhe alb.
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
I varfer jam un qe vishem me HM , Zara , Bershka , Monoprix , apo jo @AnaVie 😳
Kto jan markat per ne shtresen e mesme qe sjemi as te varfer as rich . 😘
Ne fakt un preferoj nje gje mo Marke te vertete se sa fallco sa me u duk . lol
Po kur dal ose ne ndonje eveniment se kshu tuta bluze per shpi ohohoc.:p
 
Nuk eshte vetem çeshtje pasurie, eshte pak me e thelle!
Ata qe nuk kane duan te shiten sikur kane ndersa ata qe me te vertete kane shiten sikur nuk kane.

Ndersa ata qe me te vertete kane dhe ekspozojne pasurine e tyre kane probleme inferioriteti😝
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk i kuptojme kto gjera ne...jane shume te thella per ne qe hajme buke misri. 🤣
 

Delirium

No description ...
Nuk eshte vetem çeshtje pasurie, eshte pak me e thelle!
Ata qe nuk kane duan te shiten sikur kane ndersa ata qe me te vertete kane shiten sikur nuk kane.

Ka lloj lloj pra , ka edhe nga ata qe kane e nuk dine por ka edhe nga ata qe duan e nuk munden !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mire eshte me qene i pasur e pastaj vish cte duash :p
Sa do e shkruaja!

•••
Une nuk kam asnje preference per ta me siper. qefi tyre kur i thone.
Vete do doja te isha e pasur, nese pasuria nuk do te me ndryshonte per keq.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sa do e shkruaja!

•••
Une nuk kam asnje preference per ta me siper. qefi tyre kur i thone.
Vete do doja te isha e pasur, nese pasuria nuk do te me ndryshonte per keq.
Pa te behemi te pasur njehere o Soul pastaj te behet deti kos te behet :lol:
 
Top