• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

ricky_ch

******
Kohëve të fundit në internet po qarkullojnë shumë
lajme të pavërteta dhe paverifikuara në lidhje me vdekjen
e këngëtarit turk Ibrahim Tatlises.

Mjafton një google-search dhe do të keni dhjetra e më shumë
faqe me info rreth lajmit të demantuar.

E vërteta është se ai gjendet në SHBA, ku iu shtrua një operacioni
të vështirë në kokë dhe se operacioni ka qenë i suksesshëm.


https://www.google.ch/search?q=ibrahim+tatlises+nuk+ka+vdekur&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=eIdGVfnhIMnYU7nUgMAN

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

oo un tani e lexova ket lajm! un e di se ka pas nje operacion dhe i eshte stabilizu gjendja,, po se ka pas spekullim se ka vdek jo

 

ricky_ch

******
Pe: Ibrahim Tatlises nuk ka vdekur!

Për atë edhe e sjolla.
Nëse ia vënë mendjen të gjitha lajmet janë tani me
"...nuk ka vdekur", duke demantuar lajmet e mëparshme.
 
Top