Ide kreative

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqenese jemi ne prag te ktij fundviti, mu kujtuan kohet kur zbukuronim shtepine apo klasen me ato mjete te thjeshta qe kishim atehere. vetem duke perdoru leter me ngjyra benim vargje, zbukurime si tip abazhuri per pocat, ose i prisnim ato letrat me cepa si forme lulje dhe i ngjisnim neper mure apo dritare. Po sjell disa punime me dore, ku shfaqin me se miri kreativitietin e njeriut. Le te sjellim te gjithe ca pune kreative, ndoshta prindertit mund ti ushtrojne keto me femijet e tyre qe ti ngacmojne e ti zhvillojne kreativitetin e mendjes.


Fotot bashkangjitini ne forum ose ngarkojini nga ndonje site me accountin tuaj qe te mos humbin materialet pas disa kohes.Flm :)
 
Last edited by a moderator:

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: IDe kreative

wlxfzo.jpg
-kete e kam bere por sdoli gje.
23uz920.jpg

64f32r.jpg

313p2m1.jpg

df9476.jpg

2utjh3b.jpg
-edhe kete e kam bere, vec se me thumba e rruaza dhe mu cpuan gishtat gjithsesi doli sh bukur :)
2h5mqmw.jpg

afhdhh.jpg

afhdhh.jpg

qp04e9.jpg

f5c2a1.jpg

11smnox.jpg

2qcmavt.jpg
-kete benim gara kush i ben me shpejt qe ne shkolle te mesme :D
2ih8qhs.jpg


Boll per sot se lash nam ne kete teme lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: IDe kreative

sa do doja t'isha edukatore kopshti, do rrija gjith diten me kalamajt duke bere kshu gjerash te bukura :D

funky-fish-21.jpg


button-tree-craft-21.jpg


blog-zui.jpg


160300067956981936_Ky9m0rpS_c.jpg


eggscollage1_large.jpgju qe keni femij, kushtojini nje dit ne jave nje hapesire per te bere art, dhe pastaj sillini ktu :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: IDe kreative

488266_317320681699052_1507188509_n.jpg
E dua ket teme, nje dit mbase do beje foto e do sjell ne teme kreacione se kam ber vet,,, kam prirje ne ket drejtim/. nuk me shpeton thuajse gje e bukur nese e shikoje , njher e nuk e bej vet.
1806_10151530221136096_91958039_n.jpg420605_412135232217596_1167020560_n.jpg


216818_314306432000477_923000727_n.jpg


552106_315860981845022_1027977368_n.jpg
399671_315500115214442_1414502036_n.jpg
ef1d7b6e86da5f7296f0ee9e4aa02b1c.jpg
de71fe62dded5396b725a3894074a254.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: IDe kreative

283761_390931014297325_2013771224_n.jpg


bigiotteria-fai-da-te-nodo.jpg


993929_560940633968562_392906993_n.jpg


1005761_564460153616610_915005346_n.png
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: IDe kreative

Istruzioni-vaso-in-vetro-decoupage.jpg


13.jpg


diy-bottiglie-di-vetro-come-vasi-di-fiori-L-dvr1-9.jpeg


Istruzioni-secchiello-in-latta-coccinelle-decoupage.jpg
 
Titulli: IDe kreative

Shume te bukura te gjitha, ndersa keto qe po sjell une jane te bera nga duart e mia :)


1381999_386415774821934_736213432_n.jpg

1384285_386415701488608_377390938_n.jpg

1379576_386073484856163_1780610287_n.jpg

1375900_386073491522829_1489728486_n.jpg

1376614_386073564856155_508355289_n.jpg

1375900_386073491522829_1489728486_n.jpg

1378811_386073574856154_193348331_n.jpg

993698_386415671488611_1645803089_n.jpg

1380521_386415744821937_499326564_n.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: IDe kreative

O ida vertet vete i ke bere mi?? II sa bukur.. kto gjera ne fakt eshte mire ti besh mendonje fmi, sado qe na terheqin dhe neve, ama rralle here gjejme kohen te ulemi e te merremi thjesht me dicka per hobby. NDersa nqs ke ndonje fmi apo moter te vogel ateher po qe te jepet mundesia me shume... kushedi sa qef eshte :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: IDe kreative

ostergeschenke-basteln-ideen-koerbe-blumen-verzieren-narzisse.jpg


bluetensterne_basteln_mit_erwachsenen_bastelkurse_bei_ideenfink.jpg
 
Last edited by a moderator:
Top