Ide kreative

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: IDe kreative

10968201_968332079855133_8314549317299372134_n.jpg10993461_968332073188467_7110341825112786037_n.jpg


10985246_968332076521800_7885331559427628871_n.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: IDe kreative

Ide mjaft interesante per ta aplikuar tek dhoma e femijeve pse jo... Ndoshta kush ka dhome per femijet mund ta realizoje dhe te na sjelle ndonje foto. Mund dhe ta lyeni tavanin me bojeqielli qe te duket tamam sikur mbi koke te femijeve eshte qielli me rete :D Mua me pelqeu shume.. Efekti naten eshte fantastik :D Shikojeni :D


 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ide kreative

92283_20120207085026_nUTvY.jpg


10456809.png


475a1c7ad0ee66eb95579430f99997f8.jpg


ffeed2721f492c139104e56eaae28357.jpg


e0d5079dab40e063ddb6747daf011fdc.jpg


6a8d103f1db2642711001cf7dfe08750.jpg


16e58eded8b4c49824a62a1bc837d1cf.jpg
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Ide kreative

Lauri ku jan bere keto ...shume te bukura ..mos me thuaj qe egziston nje fier tjeter lulesh pervec asaj te sanremos???
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ide kreative

I kam ne oborrin tim moj..:p
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Ide kreative

Ky po qe eshte oborr :) :)
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ide kreative

 

MasteR

I'm offline
Titulli: Ide kreative

images


hahaha lol :p
 
Top