Iggy Azalea 'humb kontrollin'

VIP

V.I.P
Ajo është këngëtarja e muzikës rep që vjen nga Australia, e cila shpesh e shfaq linjën e saj trupore nëpër "Instagram". Dhe, këtë e ka bërë edhe së fundmi këtë të shtune, derisa Iggy Azalea kishte prezantuar gjoksin e saj bombastik dhe belin e hollë. Një nga fotot e sjellin bukuroshen 28 vjeçe me një bluzë të tejdukshme me tekstin 'She's lost control', kombinuar me veshje të zeza që ia kishte theksuar fort këmbët e gjata. Në njërën nga fotot, Iggy qëndron përballë një muri të bardhë dhe lart ka ngritur njërën dorë. Me këtë rast, ajo shfaq edhe të pasmet e saj pikante dhe sidomos belin e hollë.
auto_1111111111111111533535757.png
auto_222222222222221533535759.png
auto_33333333333333331533535761.png
Marr nga (Kosova Sot)
 

Attachments

 • auto_1111111111111111533535757.png
  auto_1111111111111111533535757.png
  496.6 KB · Shikime: 0
 • auto_222222222222221533535759.png
  auto_222222222222221533535759.png
  427.7 KB · Shikime: 0
 • auto_33333333333333331533535761.png
  auto_33333333333333331533535761.png
  427.1 KB · Shikime: 0
Top