Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Une kam shume pune me ty, sa here qe ma permend emrin ... dhe sa here qe sjell propaganda fetare, e kembengul duke ofenduar edhe te tjeret nderkohe qe ta bejne te qarte.

Mendjet e vogela , merren me k'to qe merresh e sjell ti - shamikuqe!!!! Ne te medhajat, te tregojme vendin.

Oh sa rob interesant qe qenke. Une s'te permenda ne asnje vend, erdhe ti e mu ngjite.Shko e lexoje veten nga komenti i pare, se pervec te tjerash ke dhe memorie te dobet per cfare flet vete. GJthss, Nqs ke qef t'me rrish prapa, rri moj vajze. Qef patsh. Po gjynah se e mban veten per mendje "e madhe" dhe pse me ndejt pas robve kot:p

@ Marla.
Une ne fakt sot bera ca kerkime dhe vete (pa e paragjykuar fare si lajm) dhe eshte deri diku "faded" pasi s'jepet emri i ilacit ose ndonje foto e tij, por ne fund te fundit une sjam investigatore apo pergjegjese per cdo risi qe shpallet neper webe.Gjthss prap dhe kjo ndoshta s'e mohon mundesine qe egziston.

Ky shkrim apo studim nuk eshte i imi pasi arkitektet s'merren me ilace, Lol, por disa ngaqe duan t'me rrisin atribute ne fusha te ndryshme ma mveshin si zbulim timin :p Ne fund te fundit privilegj me bejne :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Uf sa te lige qe jeni. Ma quat mundin kot :mah:Ka dy dite qe mbledhe djerset e dynjas me tas kshu :teleskop: e thashe u pasurova ama ncuk ncuk kta ste lene as andrra me pa :drumepre:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Shkenca fakt se evulon cdo dit ,cdo dit lajme zbulime te reja qe ato zbulimet e vjetra mbesin te pa dobishme shum here.e mrekulli e kuranit nuk ndryshojn vetem se duhet ti qesim ne drit dhe per te tjeret ..
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Deshironi te verboni syte? Mos perdorni ilace kuranore, ju mjafton te lexoni kuran!!
 
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Tani mos e qelbni muhabetin secili eshte i lire te besoje dhe te lexoje cte doje ska nevoje me i ofendu njerezit atje ku kane piken e tyre te dobet.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Ilaç për sy, i nxjerrë nga Kur’ani famëlartë

Seq kam pershtypjen se duhet te jene djerse femre :fiu:
 
Top