Ilir Meta ju hapi nje porte socialisteve per tu angazhuar ne Partine Demokratike.

prodigious

I perjashtuar
Si mendoni a eshte e vertete kjo dhe sa e mundur eshte????
 

Lauri

Anunnak
Si do te japim mendim ne nje teme te perbere me nje gjysem rrjeshti :D
 

prodigious

I perjashtuar
Si do te japim mendim ne nje teme te perbere me nje gjysem rrjeshti :D

Jep naj mendim cerek rrjeshti. Hahahhah. po gjithsesi un e thashe si ide dhe pres nga te tjeret ta argumentojne se nuk kam deshire te kaloje tema duke argumentuar argumentimin ti. Prandaj e shkruajta shkurt fare.
 

ida angel

:)
V.I.P
Une doja te dija se c'mendojne ata qe votuan LSI ...e quajne tradheti apo?
 
Top