Imazhi juaj ...!

Imazhi juaj ...!

 • 0

  Votat: 7 15.6%
 • 1

  Votat: 0 0.0%
 • 2

  Votat: 1 2.2%
 • 3

  Votat: 0 0.0%
 • 4

  Votat: 2 4.4%
 • 5

  Votat: 8 17.8%
 • 6

  Votat: 2 4.4%
 • 7

  Votat: 6 13.3%
 • 8

  Votat: 3 6.7%
 • 9

  Votat: 5 11.1%
 • 10

  Votat: 11 24.4%

 • Totali i votuesve
  45

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Imazhi juaj ...!

Sjam i bukur , sjam i zgjuar , sjam i mire , prandaj po i bej qefin vetes me qe kam mundesi 10
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Imazhi juaj ...!

menyra si vishemi reflekton ate qe ndjejme ne per veten tone, kshuqe une e votoj imazhin tim me 10
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Imazhi juaj ...!

1 as behet fjale
10 shume ndoshta del si mbivlersim
mesatarja eshte as mish as peshkt-modesti
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Imazhi juaj ...!

Keto te zeros mundesisht mos na vendosin ndonje foto ne forum se skemi ndermend te trembemi....
ps : Qenkan dhe shume :(
 
Titulli: Imazhi juaj ...!

Ja nje foto e imja :p

old_lady.gif
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Imazhi juaj ...!

Nuk duam te shikoni enderra te frikshme naten me mire po e evitojme ne te shemtuarat t'ju tregojme fotot se ka njerez dhe te dobet ne zemer mund tu bjeri ndonje atak nga frika :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Imazhi juaj ...!

Le te vendosin te tjeret per imazhin dhe numerat,jo se do me bente ndonje pershtypje kuptohet LOL LOL
Por nje 4 si ato qe merrja ne shkolle e vendos me deshire.
 

Milka-h

Antar Aktiv
Titulli: Imazhi juaj ...!

pffff, e kush nuk e don vetveten (pervec disave)
une per vete meritoj 10 (duhet t'livdohem i cik se s'ben) LOL !
 

Danzel

Anyway :)
Pe: Imazhi juaj ...!

10

1: Po spelqeve veten ste pelqen kurrkush
2: Jo qe jam i bukur se kam konsideru kurr veten si te tille
3: Rrespekti dhe sjellja eshte gjithcka
 

MasteR

I'm offline
Pe: Imazhi juaj ...!

Nje fjale e urt thot duaje veten te te duan te tjeret :D
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Imazhi juaj ...!

8.5 :)

gjeja me e rendesishme eshte kujdesi per veten atje nisin edhe mardheniet e shoqerise njerezore.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Imazhi juaj ...!

Falenderoj Zotin qe jom shnosh e rahat , per tjerat gjona se vras mendjen fort i bukur i shemtuar blla blla , ashtu siq jam , jam mir .
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Imazhi juaj ...!

5 Me duhet kohe per te arritur perfeksionin..Jam kerkuese ndaj vetes e sdo ti ve kurre noten 10...
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Imazhi juaj ...!

nje 5 me mjafton sa per tkaluaren klasen

sa püer temen nuk mund te them se jam e shemtuar apo e bukur,
me pelqejn veshtjet ekstravagante por anohem me shum tek ajo sportivja
me pelqejn takat, por anoj tek atletet, e shoshkat
mpelqejn fustanet, por anoj me shum tek xhinset e streqet
me pelqejn thonjte e ber, por me mir i mbaj te thjesht
me pelqejn floket e gjata, por me mir te shkurtra ose pak mesatare
me pelqejn cunat e bukur, por nfund tfundit smbaj shoqni meta
mpelqejn syt blu, por syt e mi jan jeshil
me pelqen jeta, por mendoj me shum per vdekjen
vdes x cokollatat, por edhe jeshilleqet si lej pas
mpelqejn motorrat etjk.. etj..
sa per karakter kur ma kap 5 min mos tme dal njeri para i mjeri ai ku shkon
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Imazhi juaj ...!

Mos te hypte vedi nqef thone shkodranet, Lol..
GJthss,Po i jap nje 8-te vetes :p.. Thjesh per modesti e bera, se une jam 10 me yll... ;)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Imazhi juaj ...!

6 ...nese ndihesh mire me veten nuk do te thote se do ndihesh mire me gjith te tjeret , apo te tjeret do ndihen mire me ty ..
Mendoj 6 thjesht , kujdesi ndaj vetes e mosdhenia e rendesise se tepruar ndaj te tjereve... pergjithesish nuk ndihem asiher mire aq sa duhet , ndoshta kerkesa e madhe e llogarise ndaj vetes ...i kam te gjitha e nuk di cfar dua ...ehhh :eek:le::eek:le:
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Imazhi juaj ...!

Vetes i jap sa me do kokrra qejfit ...jam ne harmoni me te. Dalim bashke, pijme kafe, cigare ndonjehere zihemi ..i shkulim floket njera tjetres , por kjo vjen si pasoje e afrimitetit dhe dashurise reciproke. Nganjehere dashnia shfaqet edhe e dhunshme .
Kshu asaj i jap 10 me xixa e me yje meqe me duron aq shume. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Imazhi juaj ...!

Sjam objekt qe te vlersohem ne vlere statike.
Por imazhin tim e dashuroj, respektoj e dua fort sepse pa njeri-tjetrin do Ishim nje qenie e vetmuar dhe inekzistente.
Duhemi ne te mire e ne te keq,ky eshte celsi i dashuris sone.
 
Titulli: Imazhi juaj ...!

Jam , jam i mire s`jam s`jam i mire
dhe ne jam i mire jam per veten time :D
Nuk ben me nona cun si une lol
Mua me pelqen shume numri 9, ndaj dhe votova 9, 10 eshte bashkimi i dy numrave ndaj nuk e konsideroj fare :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Imazhi juaj ...!

Jam , jam i mire s`jam s`jam i mire
dhe ne jam i mire jam per veten time :D
Nuk ben me nona cun si une lol
Mua me pelqen shume numri 9, ndaj dhe votova 9, 10 eshte bashkimi i dy numrave ndaj nuk e konsideroj fare :)

kujdes me ate 9 se ka i prapashtese te keqe lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Imazhi juaj ...!

hahahahahahahhha mos me thuj qe kjo eshte arsyeja qe te pelqen ?? hahahhaa me lot po qesh
 
Top