• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Imito nje perdorues!! :p

CAKMAKU

Anëtar i ri
Me kete code mund te imitoni nje person ne kanal,perserisni saktesisht te gjitha fjalet qe shkruan ai person :p

Code:
on *:LOAD:{ //echo -a Urime Sapo Ngarkuat Programin Imitues Mimic v1.0 Nga CAKMAKU! }
alias mimiz { //set %mimik $?="Nick per imitim:" $1 | //echo $me, Imitimi Shtohet Mbi %mimik $+ ! }
alias menable { //set %mimic aktive }
alias mdisable { //set %mimic joaktive }
alias mchan { //set %mimic-chan $?="Shto kanal" $1 | /echo Kanali per imitim eshte! %mimic-chan }
on *:TEXT:*:%mimic-chan:{
 if ($nick == %mimik) && (%mimic == Aktive) {
  msg # $1- 
 }
}
on *:action:*:%mimic-chan:{
 if ($nick == %mimik) && (%mimic == Aktive) {
  describe # $1- 
 }
}
menu channel {
 Mimic:
 .Imito Nickname:mimiz
 .Imitim Po:menable
 .Imitim Jo:mdisable
 .Shto kanal:mchan
}
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Imito nje perdorues!! :p

He mer cak po i mso mir userat , i bjen qe kur te marim ne pytje ndonje ke ndihme ca te flasi ai te flasim dhe ne :p
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Imito nje perdorues!! :p

CAKMAKU... kjo qe po ben eshte bamirsi :p:p:p :brrr:brrr:brrr
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: Imito nje perdorues!! :p

Cakmak ahahaha kjo asht ka her ma :p
 
Top