• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

In memoriam Anita Take/ Këngët e zërit më të ëmbel të muzikës shqiptare


Anita Take, këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare ndërroi jetën në moshën 83-vjeçare. Ajo ishte një këngëtare vërtet e talentuar, martuar me kompozitorin e njohur , Agim Podani dhe nënë e dy fëmijëve, Kujtimit dhe Florianit. Anita vdiq si pasojë e shkaqeve natyrale, pranë njerëzve të saj të dashur.
Por cilat janë këngët e pavdekshme që ajo la pas?
Dritare net
 
Top