Interneti sipas Gertit

Gerti2

Donatorë
|1| Ne fillim ishte asgje. Diten e pare Gerti krijoi internetin.

|2| Interneti ishte bosh dhe pa kuptim. Gerti e mbushi me forume dhe i dha kuptim.

|3| Forumet nuk kishin njerez, dhe diten e 3-te Gerti tha "Le te krijohen llogari fallco per tu dukur qe jemi te rendesishem"

|4| Gerti i pa forumet diten e katert dhe i pelqeu. Aty i ndau njerezit ne Moderatore dhe Perdoruesa te zakonshem

|5| Diten e peste Gerti tha "Une jam krijuesi i ketij forumi dhe nuk do me tradhetoni me asnje tjeter! Dhe krijoi funksionin BAN"

|6| Diten e gjashte Gerti tha "Keta shpirtra virtual tani mund te lidhen dhe te bashkohen nen kete forum. Dhe Gerti i bekoi te gjithe nen imazhin e tij dhe ju tha te gjitheve : "Shkoni dhe perhapni faren time neper Internet"

|7| Diten e shtate Gerti beri pushin dhe i ra me dore.
 
Titulli: Interneti sipas Gertit

Lil-B-Meditating-1416685376.gif
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Interneti sipas Gertit

Pika 7-te , me interesantja .... :p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Interneti sipas Gertit

|1| Ne fillim ishte asgje. Diten e pare Gerti krijoi internetin.

|2| Interneti ishte bosh dhe pa kuptim. Gerti e mbushi me forume dhe i dha kuptim.

|3| Forumet nuk kishin njerez, dhe diten e 3-te Gerti tha "Le te krijohen llogari fallco per tu dukur qe jemi te rendesishem"

|4| Gerti i pa forumet diten e katert dhe i pelqeu. Aty i ndau njerezit ne Moderatore dhe Perdoruesa te zakonshem

|5| Diten e peste Gerti tha "Une jam krijuesi i ketij forumi dhe nuk do me tradhetoni me asnje tjeter! Dhe krijoi funksionin BAN"

|6| Diten e gjashte Gerti tha "Keta shpirtra virtual tani mund te lidhen dhe te bashkohen nen kete forum. Dhe Gerti i bekoi te gjithe nen imazhin e tij dhe ju tha te gjitheve : "Shkoni dhe perhapni faren time neper Internet"

|7| Diten e shtate Gerti beri pushin dhe i ra me dore.
lum tropoja qe i djemt zgjuar prine nga sali berisha azem hajdar gerti
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Interneti sipas Gertit

|1| Ne fillim ishte asgje. Diten e pare Gerti krijoi internetin.

|2| Interneti ishte bosh dhe pa kuptim. Gerti e mbushi me forume dhe i dha kuptim.

|3| Forumet nuk kishin njerez, dhe diten e 3-te Gerti tha "Le te krijohen llogari fallco per tu dukur qe jemi te rendesishem"

|4| Gerti i pa forumet diten e katert dhe i pelqeu. Aty i ndau njerezit ne Moderatore dhe Perdoruesa te zakonshem

|5| Diten e peste Gerti tha "Une jam krijuesi i ketij forumi dhe nuk do me tradhetoni me asnje tjeter! Dhe krijoi funksionin BAN"

|6| Diten e gjashte Gerti tha "Keta shpirtra virtual tani mund te lidhen dhe te bashkohen nen kete forum. Dhe Gerti i bekoi te gjithe nen imazhin e tij dhe ju tha te gjitheve : "Shkoni dhe perhapni faren time neper Internet"

|7| Diten e shtate Gerti beri pushin dhe i ra me dore.

Profeti i forumit tone.
Ai foli 7 dite.
7 mrekulli ne serverat e internetit.
Te 8 mrekulli ,Gerti do ta thote neser per Fv ekskluzivisht..:p
 

legjenda

Tetova
Titulli: Interneti sipas Gertit

Profeti i forumit tone.
Ai foli 7 dite.
7 mrekulli ne serverat e internetit.
Te 8 mrekulli ,Gerti do ta thote neser per Fv ekskluzivisht..:p

fal jush jam gezuar shum i nderuar tash jam vetem ne kete forum askund tjeter edhe ketu de jap zemer e shprit zoti ju bekoft gerti vlla im
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interneti sipas Gertit

Dua qe te sakrifikoni nje dele dhe nje LIKE per mua c'do here qe jam ne forum !
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Interneti sipas Gertit

Gerti sensi i humorit nice..

Mrekullia e 8te legjenda ..
 

sensuu

sweet
Titulli: Interneti sipas Gertit

mire qe sja kane len ne dore internetin gertit se do ishte kot fareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interneti sipas Gertit

Nje dite do ju dergoj dhe do sakrifikoj nje mesazh dhe nje server per ju. Serverin tim te vetem. Dhe ju do e shani dhe do e vrisni ate server, por un do e sakrifikoj per ju pasi per ju e kam krijkuar kete bote.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Interneti sipas Gertit

Rreth flamurit te perbashkuar ,me nje deshire e nje qellim , te falenderojme Gertin qe shkeput copeza nga jeta e tij dhe na i servir ketu . Gerto ajo pika 7 , eshte bere nje film per te shprehur gjithe magjine e saj :p Se di nese e ke pare
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interneti sipas Gertit

Rreth flamurit te perbashkuar ,me nje deshire e nje qellim , te falenderojme Gertin qe shkeput copeza nga jeta e tij dhe na i servir ketu . Gerto ajo pika 7 , eshte bere nje film per te shprehur gjithe magjine e saj :p Se di nese e ke pare

Nqs shef filma qe nuk jan aprovuar nga une, do hash BAN !
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Interneti sipas Gertit

Gerto boji 2 ban atij malokut te jugut se tallet me tironcit

Gerti ne diten e fundit te javes mbasi i bie me dore, i leshon Veriun Jugut dhe te gjith jetuan te lumtur. Por, Gerti zgjedh njerin....vetem njerin ... nje shpetimtar te denje i cili do marri gjith kafshet e botes ne nje varke dhe do vazhdoje forumizmin.
Dhe ai person eshte akoma mister tani dhe nuk dihet por un do e shuaj te gjithe boten pasi ju po beni shume mekate.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Interneti sipas Gertit

Mire mor Gert.
Ne 7 dite krijove qiellin e token, pemet dhe kafshet, njerzit dhe foruminVirtual. Por mollen, mollen pse e bere e na fute ne mekat, dhe me keqe pse ja dhe asaje dhe na fute ne mekat..:djalli:
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Interneti sipas Gertit

Gerti ne diten e fundit te javes mbasi i bie me dore, i leshon Veriun Jugut dhe te gjith jetuan te lumtur. Por, Gerti zgjedh njerin....vetem njerin ... nje shpetimtar te denje i cili do marri gjith kafshet e botes ne nje varke dhe do vazhdoje forumizmin.
Dhe ai person eshte akoma mister tani dhe nuk dihet por un do e shuaj te gjithe boten pasi ju po beni shume mekate.

Gerto per nder te misterit qe do sjellesh do te varrosim vertikalisht
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Interneti sipas Gertit

|5| Diten e peste Gerti tha "Une jam krijuesi i ketij forumi dhe nuk do me tradhetoni me asnje tjeter! Dhe krijoi funksionin BAN"
aaggaagagagagaga me lot kam qesh o profet :D
 

Marla

Let God & Let Go
|1| Ne fillim ishte asgje. Diten e pare Gerti krijoi internetin.

|2| Interneti ishte bosh dhe pa kuptim. Gerti e mbushi me forume dhe i dha kuptim.

|3| Forumet nuk kishin njerez, dhe diten e 3-te Gerti tha "Le te krijohen llogari fallco per tu dukur qe jemi te rendesishem"

|4| Gerti i pa forumet diten e katert dhe i pelqeu. Aty i ndau njerezit ne Moderatore dhe Perdoruesa te zakonshem

|5| Diten e peste Gerti tha "Une jam krijuesi i ketij forumi dhe nuk do me tradhetoni me asnje tjeter! Dhe krijoi funksionin BAN"

|6| Diten e gjashte Gerti tha "Keta shpirtra virtual tani mund te lidhen dhe te bashkohen nen kete forum. Dhe Gerti i bekoi te gjithe nen imazhin e tij dhe ju tha te gjitheve : "Shkoni dhe perhapni faren time neper Internet"

|7| Diten e shtate Gerti beri pushin dhe i ra me dore.
Zgjohu Gerti se ka dale dicka e re me e mire ne internet per diten e 7te 😂😂😂
 

Marla

Let God & Let Go
Titulli: Interneti sipas GertitGerti ne diten e fundit te javes mbasi i bie me dore, i leshon Veriun Jugut dhe te gjith jetuan te lumtur. Por, Gerti zgjedh njerin....vetem njerin ... nje shpetimtar te denje i cili do marri gjith kafshet e botes ne nje varke dhe do vazhdoje forumizmin.
Dhe ai person eshte akoma mister tani dhe nuk dihet por un do e shuaj te gjithe boten pasi ju po beni shume mekate.
Cohu Gerti se dhe kete e gjeta lool
 
Top