Intervista!!!

Frank

Mysybet Anëtar. :D
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Artan.
3- Pseudonimi : Kam pasur shume, me i suksesshmi Frank :p
4- Shprehja qe urren: Te kam harruar (50 here ne dite)
5- Shprehja qe pelqen: Mos i hap gropen shokut se bie shoku brenda.
6- Personi i fundit qe puthe? Çuni
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? S'para merzitem.
8- Buzqesh ? 24/7
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne mes 2 bjondeve :p
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te kisha nje kreher.
11- Statusi juaj? I martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Zhgenjimi nuk ben per mua, i kam gjerat te menduara mire.
13- Urren? Jeta eshte shume e shkurter per te urryer.
14- Do ? Nje kafe.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ketri (jo Ketrushi se mos keqkuptoheni)
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Besoj se po, ashtu sikurse me kane bere.
18- Je kokfort ? Jam çik.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Ku di une?!
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? Njelloj jane per mua.
22- Viti me i bukur ? 1985.
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? E ke me siper pergjigjen.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer me mjegull. :p
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe jam.
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Trahanaja dhe "gjella me therrime".
30- Di te gatuash? Vezet e skuqura i qaj.
31- E pelqen shkollen? Me ka marre malli per banken, them te filloj e nje fakultet tjeter.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe jam duke bere x2.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Urtesia ka qene nofka ime ne gjimnaz.
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk i mbaj afer interesaxhinjte.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Nuk e njoh si term edhe pse mund ta shfaq, quhet diversion.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Kine.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur pashe syte e mi ne shikimin e nje engjelli.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohen endrrat, aman mbaj mend qe ka qene diçka me pilafin.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Ajo
48-Shoku yt me i mire? Ai
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per gjumin.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje puthje.
52- Dashuria jote ? Nuk e njoh si term, me fal.
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria eshte term qe e kane shpikur autoret per te shitur libra.
59- Çfare pret ? Syte qe te pellcasin, 20 here nje pyetje. Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ka kohe qe po.
61- Kenga preferuar? Nothing else matters.
62- Grupi preferuar ? Deep purple.
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 192, besoj.
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Sekretaren. :p
67- Çfare hengre per here te fundit ? Fruta deti te marinuara.
68- Ke ndonj ves ? Duhan, alkohol dhe femra. :p
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Yyyyyy sa kohe u be pa lexuar, me sa mbaj mend eshte "Dimri i fundit"
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Nothing else matters.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo, i kam inat.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di nese me mungon ende.....
76- Çfare do doje ? Ehaaaaaa, qenke me skleroze
77- Si e ke emrin ? Lesh lesh
78- Si do doje ta kishe emrin? Ashtu sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.
81- Hobi yt? Njohja e karaktereve.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Bebat nuk jane per te lozur.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe fanta-shkence.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Lucy
86- Çfare ben gjithe diten? Bej sikur punoj.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene, por zoti ua shtofte.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Çunin para se ta çoja ne kopesht.
92- E jep veten para te tjerve? As e jap dhe as e bej.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Perfundimisht qenke me skleroze akute.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush dhe asgje, ashtu siç erdhem nje dite, po nje dite do ikim.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Te fala.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
si s'ke pertu, madje ca pyetje qenkan perserit nga 2 here lol
 

Didi

C'est la vie.
E cili eshte ndryshimi midis ketaj teme dhe asaj “intervist antareve”?

Apo numri pyetjeve dhe qe vet i ke bere vet je pergjigjur @Frank -o? lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
E cili eshte ndryshimi midis ketaj teme dhe asaj “intervist antareve”?

Apo numri pyetjeve dhe qe vet i ke bere vet je pergjigjur @Frank -o? lol
Mfal per nderhyrjen , kete do e vejm.ne kurniz , sesht pergjigj cdokush esht pergjigj daja ?
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
E cili eshte ndryshimi midis ketaj teme dhe asaj “intervist antareve”?

Apo numri pyetjeve dhe qe vet i ke bere vet je pergjigjur @Frank -o? lol
Sqarim!
Pyetjet jane marre copy-paste.
Bera nje kerkim Por sme doli teme me termin interviste.
Beji merge gjithsesi.
 

Didi

C'est la vie.
Sqarim!
Pyetjet jane marre copy-paste.
Bera nje kerkim Por sme doli teme me termin interviste.
Beji merge gjithsesi.

Jo mire eshte keshtu. Meqe eshte e kopjuar, tema tjeter eshte me pyetje te bera nga vet antaret. : )
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Frank

e nxorre koken Tanooo eeeeeeeeeee
ik ere dreq do i pergjigjem gjithe ktyre pyetjeve une

11- Statusi juaj? I martuar

<hallall Tano ktu te them bravo >>
 

Fly

Larguar
@Frank

e nxorre koken Tanooo eeeeeeeeeee
ik ere dreq do i pergjigjem gjithe ktyre pyetjeve une

11- Statusi juaj? I martuar

<hallall Tano ktu te them bravo >>
Kjo sdo te thote qe smund te kesh dashnore apo qe aka femra e se kane problem :p
 

NGU

Wild child full of grace
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Artan
3- Pseudonimi : Kam pasur shume, me i suksesshmi Frank :p
4- Shprehja qe urren: Te kam harruar (50 here ne dite)
5- Shprehja qe pelqen: Mos i hap gropen shokut se bie shoku brenda.
6- Personi i fundit qe puthe? Çuni
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? S'para merzitem.
8- Buzqesh ? 24/7
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne mes 2 bjondeve :p
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te kisha nje kreher.
11- Statusi juaj? I martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Zhgenjimi nuk ben per mua, i kam gjerat te menduara mire.
13- Urren? Jeta eshte shume e shkurter per te urryer.
14- Do ? Nje kafe.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ketri (jo Ketrushi se mos keqkuptoheni)
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Besoj se po, ashtu sikurse me kane bere.
18- Je kokfort ? Jam çik.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Ku di une?!
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? Njelloj jane per mua.
22- Viti me i bukur ? 1985.
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? E ke me siper pergjigjen.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer me mjegull. :p
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe jam.
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Trahanaja dhe "gjella me therrime".
30- Di te gatuash? Vezet e skuqura i qaj.
31- E pelqen shkollen? Me ka marre malli per banken, them te filloj e nje fakultet tjeter.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe jam duke bere x2.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Urtesia ka qene nofka ime ne gjimnaz.
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk i mbaj afer interesaxhinjte.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Nuk e njoh si term edhe pse mund ta shfaq, quhet diversion.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Kine.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur pashe syte e mi ne shikimin e nje engjelli.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohen endrrat, aman mbaj mend qe ka qene diçka me pilafin.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Ajo
48-Shoku yt me i mire? Ai
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per gjumin.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje puthje.
52- Dashuria jote ? Nuk e njoh si term, me fal.
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria eshte term qe e kane shpikur autoret per te shitur libra.
59- Çfare pret ? Syte qe te pellcasin, 20 here nje pyetje. Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ka kohe qe po.
61- Kenga preferuar? Nothing else matters.
62- Grupi preferuar ? Deep purple.
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 192, besoj.
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Sekretaren. :p
67- Çfare hengre per here te fundit ? Fruta deti te marinuara.
68- Ke ndonj ves ? Duhan, alkohol dhe femra. :p
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Yyyyyy sa kohe u be pa lexuar, me sa mbaj mend eshte "Dimri i fundit"
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Nothing else matters.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo, i kam inat.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di nese me mungon ende.....
76- Çfare do doje ? Ehaaaaaa, qenke me skleroze
77- Si e ke emrin ? Lesh lesh
78- Si do doje ta kishe emrin? Ashtu sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.
81- Hobi yt? Njohja e karaktereve.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Bebat nuk jane per te lozur.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe fanta-shkence.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Lucy
86- Çfare ben gjithe diten? Bej sikur punoj.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene, por zoti ua shtofte.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Çunin para se ta çoja ne kopesht.
92- E jep veten para te tjerve? As e jap dhe as e bej.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Perfundimisht qenke me skleroze akute.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush dhe asgje, ashtu siç erdhem nje dite, po nje dite do ikim.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Te fala.
Mund t iu pergjigjemi dhe ne ketyre? Dmth pr veten tone?
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
@Frank

e nxorre koken Tanooo eeeeeeeeeee
ik ere dreq do i pergjigjem gjithe ktyre pyetjeve une

11- Statusi juaj? I martuar

<hallall Tano ktu te them bravo >>
Nuk kam thene asgje qe deri me sot e kam pasur sekret neper forume Vino.
Do doja shume per shembull te kisha nje krakter si Leke Plepi :p ose ose nje tjeter si filozof virtual, por se bej dot. Nje karakter kam une dhe ai i ngjan shume karakterit real.
 

Mogli

Be good or be good at it
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Artan
3- Pseudonimi : Kam pasur shume, me i suksesshmi Frank :p
4- Shprehja qe urren: Te kam harruar (50 here ne dite)
5- Shprehja qe pelqen: Mos i hap gropen shokut se bie shoku brenda.
6- Personi i fundit qe puthe? Çuni
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? S'para merzitem.
8- Buzqesh ? 24/7
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne mes 2 bjondeve :p
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te kisha nje kreher.
11- Statusi juaj? I martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Zhgenjimi nuk ben per mua, i kam gjerat te menduara mire.
13- Urren? Jeta eshte shume e shkurter per te urryer.
14- Do ? Nje kafe.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ketri (jo Ketrushi se mos keqkuptoheni)
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Besoj se po, ashtu sikurse me kane bere.
18- Je kokfort ? Jam çik.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Ku di une?!
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? Njelloj jane per mua.
22- Viti me i bukur ? 1985.
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? E ke me siper pergjigjen.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer me mjegull. :p
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe jam.
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Trahanaja dhe "gjella me therrime".
30- Di te gatuash? Vezet e skuqura i qaj.
31- E pelqen shkollen? Me ka marre malli per banken, them te filloj e nje fakultet tjeter.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe jam duke bere x2.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Urtesia ka qene nofka ime ne gjimnaz.
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk i mbaj afer interesaxhinjte.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Nuk e njoh si term edhe pse mund ta shfaq, quhet diversion.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Kine.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur pashe syte e mi ne shikimin e nje engjelli.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohen endrrat, aman mbaj mend qe ka qene diçka me pilafin.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Ajo
48-Shoku yt me i mire? Ai
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per gjumin.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje puthje.
52- Dashuria jote ? Nuk e njoh si term, me fal.
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria eshte term qe e kane shpikur autoret per te shitur libra.
59- Çfare pret ? Syte qe te pellcasin, 20 here nje pyetje. Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ka kohe qe po.
61- Kenga preferuar? Nothing else matters.
62- Grupi preferuar ? Deep purple.
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 192, besoj.
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Sekretaren. :p
67- Çfare hengre per here te fundit ? Fruta deti te marinuara.
68- Ke ndonj ves ? Duhan, alkohol dhe femra. :p
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Yyyyyy sa kohe u be pa lexuar, me sa mbaj mend eshte "Dimri i fundit"
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Nothing else matters.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo, i kam inat.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di nese me mungon ende.....
76- Çfare do doje ? Ehaaaaaa, qenke me skleroze
77- Si e ke emrin ? Lesh lesh
78- Si do doje ta kishe emrin? Ashtu sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.
81- Hobi yt? Njohja e karaktereve.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Bebat nuk jane per te lozur.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe fanta-shkence.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Lucy
86- Çfare ben gjithe diten? Bej sikur punoj.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene, por zoti ua shtofte.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Çunin para se ta çoja ne kopesht.
92- E jep veten para te tjerve? As e jap dhe as e bej.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Perfundimisht qenke me skleroze akute.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush dhe asgje, ashtu siç erdhem nje dite, po nje dite do ikim.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Te fala.
E lexova deri ne momentin kur the qe 1 femer tka ba me qajt.....do mys veten me luge kauçuku u pa puna ?????
 

Desa

Felix - Culpa
Filloj unë si gjinia tjetër :lol:

1- Je gati per 100 pyetje? Po
2-Emri: Dashuri. :lol:
3- Pseudonimi : Desa. :lol:
4- Shprehja qe urren: Nuk kam.
5- Shprehja qe pelqen: Njiheni veten.
6- Personi i fundit qe puthe? Çuni.
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo.
8- Buzqesh ? 365.....
9- Si deshiron t'vdesesh ? Në krahët e një zeshakni.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Të kisha dëshirë të paplotësuar.
11- Statusi juaj? Pa gisht pë unazë.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Shpesh.
13- Urren? Nuk e njoh këtë term.
14- Do ? Dua.
15- Je tip shoqerueshem ? Po.
16- Kafsha juaj e preferuar ? Nuk kam.
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Po, pa dashje.
18- Je kokfort ? Në disa raste, shumë.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Nuk e di.
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? 18.06
22- Viti me i bukur ? 1999.
23- Çfare te pelqen te vetja? Altruizmi.
24- Çfare urren te vetja? Asgjë
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimër.
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ata që jam.
28- Pija preferuar ? Vera Rosé.
29- Ushqimi preferuar ? Nuk kam.
30- Di te gatuash? Po.
31- E pelqen shkollen? Po.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Të isha te përgjigja e fundit:
33- Di ta ngasesh makinen? Po.
34- Je tip i urt ? Po.
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Tepër.
37- Thua shpesh Te dua? Po, fëmijëve.
38- Kujt i thua ? Atyre që e meritojnë.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk e kam zbuluar ende.
40- U beson njerzve ? Po.
41- Ku ke qene keto dite ? Ku s´kam qenë!
42- Kush te acaron? Askush.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Në Tirolin e veriut.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur u bëra nënë.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk e mbaj mend.
46- Çfare po pret ? Të përfundoj studimet dhe të filloj tjera. :lol:
47- Shoqja jote me e mire ? Motra.
48-Shoku yt me i mire? Nuk kam.
49- Mendon se te urrejne? Mbase, ka gjasa.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Nuk arij të mendoj brenda dy sekondash.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Njerëzit, që ditëlindja ime i bën të qeshur.
52- Dashuria jote ? E kam thënë më lartë.
53- Çfare do doje tani? Të mbaronin pyetjet.
54- Perlotesh shpejt? Shumë rrallë.
55- Ben shume surpriza ? Po.
56- Te bejn shume surpriza? Jo.
57- Kush mendon se te do ? Familjarët.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Po.
59- Çfare pret ? Tregova një herë.
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Nuk jam dhe nuk kam qenë në kërkim të këtillë.
61- Kenga preferuar? We All Die Young.
62- Grupi preferuar ? Metallica.
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 160.
65- Si te pelqen te vishesh? Ndryshe nga të tjerët.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Çunin.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Kos me fruta.
68- Ke ndonj ves ? Kam.
69- E perdor sarkazmen? Po.
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Besa Po.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Eli Fara - Sonatë.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Po.
73- Ke tatuazh ? Jo, po do e bëj një së shpejti.
74- Piercing? Po.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po.
76- Çfare do doje ? Një grusht të fortë, ti bie mu në ballë malit që.....
77- Si e ke emrin ? Tregova një herë.
78- Si do doje ta kishe emrin? Bora.
79-Te pelqen vetja? Pse jo!
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Ritualin e larjes, lyerjes, krejhes..... së natës..
81- Hobi yt? Gjimnastika.
82- Ke moter ose vlla? Kam.
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Po, një bebe të rritur.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Horror, fantazi (ik nga realiteti) dhe histori/fakta-shkence.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? X-Men: Dark Phoenix.
86- Çfare ben gjithe diten? Hulumtoj.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Aspak.
90- Sa persona te urrejn? Nuk e di.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Çunin.
92- E jep veten para te tjerve? Varet nga personi.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Sinqeritetin.
95- Beson ne magji? Jo.
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo.
98- Nga kush ke frike? "Nderi im është jeta ime. Po e morët nderin, jetën time nuk e keni shpëtuar dot".
99- U lodhe? Pak.
100- Mirupafshim? Mirupafshim.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
1- Je gati per 100 pyetje? Poo me pelqejne pyetjet..
2-Emri: Era..
3- Pseudonimi : Vajza e detit
4- Shprehja qe urren: ka shume..
5- Shprehja qe pelqen: buzeqesh..sepse jeta eshte e shkurter..
6- Personi i fundit qe puthe? Vajza...
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Pak..ndonjehere...
8- Buzqesh ? Gjithmone..
9- Si deshiron t'vdesesh ? Paqesisht..
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te me mbulojne me lule plastike..sepse nuk thahen..
11- Statusi juaj? E martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Sigurisht..sikunder edhe mund te kem zhgenjyer..ndodhe...
13- Urren? Jeta eshte shume e shkurter per te urryer. (Po e le kete shprehje sepse me pelqen)
14- Do ? Disa dite pushi..
15- Je tip shoqerueshem ? Pooo
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qente..
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Se di...
18- Je kokfort ? Ndonjehere...
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Te vetmen gje qe nuk di hahaha
20- Ngjyra e preferuar ? E bardha...
21- Data e preferuar ? Fillim i javes
22- Viti me i bukur ? 2012..
23- Çfare te pelqen te vetja? Se di...ndoshta pozitiviteti..
24- Çfare urren te vetja? Ndjeshmerine..
25- Ke frike nga erresira? Jo..
26- Dimer apo vere? Dimrin..dhjetorin..
27- Me ke do doje te ishe tani ? Tani tani? Me familjen time..me mungojne shume...
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe..
29- Ushqimi preferuar ? Skam ndonje gje me te preferuar se te tjerat...ndoshta suprat me shume..
30- Di te gatuash? Perpiqem...
31- E pelqen shkollen? Shuume..jane periudha me e bukur e jetes...
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Ski ndoshta..
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? 80% po..
35-Je nevrik/e? Rrall..
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam shume..
37- Thua shpesh Te dua? Them..por jo me fjale..e ndoshta kjo eshte mangesi...sepse njerezit duket sikur duan ta degjojne shpesh qe te binden se i do...
38- Kujt i thua ? Njerezve te dashue..
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk besoj..
40- U beson njerzve ? Po..
41- Ku ke qene keto dite ? Ne pune..dhe duke u hallakatur per tu pershtatur festave..
42- Kush te acaron? Nuk e di..ndoshta disa gjera qe si ndyrshoj dot..
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Tek njerezit e mi..
44- Nje nder ditet me te bukura? Kam shume..por ndoshta me e bukura nga te gjitha...kur mbajta vajzen per here te pare ne krah..ndjesi e pa pershkrueshme...
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Uuuu shoh aq shume sa si mbaj mend hahaha
46- Çfare po pret ? Se di...
47- Shoqja jote me e mire ? Kam disa..ndaj s'mund ti vecoj..
48-Shoku yt me i mire? Ai..
49- Mendon se te urrejne? Ndoshta..nuk mund te na duan te gjithe..
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Hallakatem...derisa me ze gjumi..
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje bilet avioni..vetem vajtje hahaha
52- Dashuria jote ? Mmm dashuri e madhe dhe jo vetem per njerezit..por per gjithcka te mire qe zoti ka ofruar..
53- Çfare do doje tani? Nje kafe..
54- Perlotesh shpejt? Kohet e fundit jo..
55- Ben shume surpriza ? Po..me pelqejne ti gezoj njerezit
56- Te bejn shume surpriza? Poo..
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua..
58- Beson ne dashurine e vertete ? Po sigurisht..
59- Çfare pret ? Syte qe te pellcasin, 20 here nje pyetje. Asgje! Hahahaha sa qesha...
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Nuk eshte princ po gjithsesi perpiqet te me beje te lumtur..
61- Kenga preferuar? Yyy kam shume
62- Grupi preferuar ? Uu kam shume dhe ketu...
63- Kur je zene per here te fundit? Se di..po beje kohe
64- Sa i/ e gjat je ? 1.68...
65- Si te pelqen te vishesh? Thjesht..paster..bukur..pa.gabime hahahah
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Vajzen..
67- Çfare hengre per here te fundit ? Nje cop keku..me shijoi shume
68- Ke ndonj ves ? Jo nuk kam..
69- E perdor sarkazmen? Po ndonjehere..
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Fabio Volo "edhe nje dite me shume"..
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Paris xhensila..
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo...
73- Ke tatuazh ? Jo..
74- Piercing? Jo...
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Poo te gjitheve mendoj se na mungon dikush..
76- Çfare do doje ? Ohoooo fiksim kjo pyetje..
77- Si e ke emrin ? Hahahha
78- Si do doje ta kishe emrin? Merjeme hahaha
79-Te pelqen vetja? Njeriu qe jam..natyren qe kam..ne kuptimin e mire poo..ndihem e bekuar...
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet...syt..nje hidratant..dhe perpiqem te fle..
81- Hobi yt? Noti..te shkruaj..jane disa dmth..
82- Ke moter ose vlla? Kam ( jemi 2 motra 2 vellezer) plote shyqyr hahaha
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Jooo jane e vetmja gje qe nuk me bejne per te lozur hahaha
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Filmat autor..komedi..romantik..
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Se mbaj mend u be kohe..
86- Çfare ben gjithe diten?.. punoj..
87- Je xheloz/e? Jo..
88- Perton? Jo...
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo asnjehere..
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene, por zoti ua shtofte...hahahha
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Bijen time te shtrenjte..
92- E jep veten para te tjerve? Per cfare? Mendoj se cdo gje qe ndjejme per fat te keq na i percjellin syt..ndaj se si se si dukem perpara tyre..
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po.
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin...
95- Beson ne magji? Jooo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Ndoshta..
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush dhe asgje, ashtu siç erdhem nje dite, po nje dite do ikim...
99- U lodhe? Pak poo hahaha skam shume durim per te tilla gjera..gjithsesi..flm per pyetjet..
100- Mirupafshim..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
1- Je gati per 100 pyetje?- Nuk ishin te veshtira qe te trembem
2-Emri: Ne forum jam prezantu me emrin Jusra dhe Ola lol
3- Pseudonimi : Ne forum? Soulmind
4- Shprehja qe urren: cdo fjale banale, apo te shara. I urrej me shpirt
5- Shprehja qe pelqen: Duaje per tjetrin cfare deshiron per vete
6- Personi i fundit qe puthe? Babi i vajzave
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? pak
8- Buzqesh ? PO
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne shtrat, dhe me shehadet(pra duke deshmuar Njeshmerine e Zotit)
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Me falni per cdo gje
11- Statusi juaj? E martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? pak here po.
13- Urren? ziline dhe smiren
14- Do ? nje makine teletransportuese te shkoj ku te dua
15- Je tip shoqerueshem ? uf mo
16- Kafsha juaj e preferuar ? kuajt-jane fisnik
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Po, patjeter
18- Je kokfort ? Jo
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? S'besoj
20- Ngjyra e preferuar ? Bojeqiell
21- Data e preferuar ? 22.10
22- Viti me i bukur ? ka pas disa vite
23- Çfare te pelqen te vetja? Sinqeriteti
24- Çfare urren te vetja? Merzitem shpejt.
25- Ke frike nga erresira? Nuk e di
26- Dimer apo vere? Vere
27- Me ke do doje te ishe tani ? me mamin per 1 muhabet, nqs behet fjale per partner normal me bashkshortin qe kam :D
28- Pija preferuar ? Dhalle
29- Ushqimi preferuar ? Patellxhana te mbushur
30- Di te gatuash? Shume guzhina madje(shqiptare, arabe, aziatike)
31- E pelqen shkollen? Shumeeeeee
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kete qe po bej :)
33- Di ta ngasesh makinen? Pjo (jo ne fakt :()
34- Je tip i urt ? Nuk e di, here po here jo
35-Je nevrik/e? JO
36- Je i/ e ndjeshme ? Po
37- Thua shpesh Te dua? Shume
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? S'besoj, c'interes mund te kene tek une
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Shkolle, shtepi, shetitje
42- Kush te acaron? Burri kur nuk me kthen pergjigjen qe dua te degjoj une lol
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? ne cdo vend tropikal
44- Nje nder ditet me te bukura? Kam disa, nder ditet kur kam lindur vajzat, dita kur kam pare veten nuse, dita kur kam marre 1 mesazh nga mami e cila shprehte sa krenare ishte me mua.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Mbreme, sikur me kishte ardh vjerra duke ndejt tek une. Bo vaki dhe s'dalin lol
46- Çfare po pret ? pergjigjet e 1 provimi
47- Shoqja jote me e mire ?shoqja e fillores
48-Shoku yt me i mire? Burri
49- Mendon se te urrejne? Nuk besoj
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per listen e gjerave qe kam me bere neser
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Me kaloi, ka kohe deri sa te vij nentori
52- Dashuria jote ? FAmilja
53- Çfare do doje tani? T'mbaronte ky pyetesori, morri me sh sec mendoja.
54- Perlotesh shpejt? Une me shume jam me lot se pa lot, lol. Shume shume
55- Ben shume surpriza ? PO
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Cdo njeri me shpirt te bardhe
58- Beson ne dashurine e vertete ? Patjeter
59- Çfare pret ? ok, next
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Po
61- Kenga preferuar? For the rest of my life-Mahir Zain
62- Grupi preferuar ? west side family
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk e mbaj mend
64- Sa i/ e gjat je ? 1.55 :) (mos me shani)
65- Si te pelqen te vishesh? Si t'me vij,
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? gocen
67- Çfare hengre per here te fundit ? petulla me mjalt :D
68- Ke ndonj ves ? nqs quhet Forumi?! :) tjeter jo
69- E perdor sarkazmen? ndoshta
70- Libri i fundit qe ke lexuar? sdi, kam nja 5 ne duar te gjitha ne lidhje me arkitekturen.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Marova e Fifit
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Jo
76- Çfare do doje ? nje qyp me flori
77- Si e ke emrin ? next
78- Si do doje ta kishe emrin? Jusra
79-Te pelqen vetja? Kujt nuk i pelqe
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Ha cdokollate, ose noj bajame, noj kajsi lol
81- Hobi yt? te shkruaj
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? He?.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe romance
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? ishte nje me krishlindjet dhe ate santan qe u be ajo goca, jo vllai vet. emrin se mbaj mend
86- Çfare ben gjithe diten? Shume gjera
87- Je xheloz/e? S'kam arsye
88- Perton? Ndonjehere.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Edhe e vrasim ndonjehere
90- Sa persona te urrejn? S'e kam idene, por inshallah u kthehet ne dashuri nje dite
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Kur e nisa pyetesorin kisha puthur teter njeri po tani qe erdha ktu u be gjys ore, erdhi dhe me puthi goca
92- E jep veten para te tjerve? Mundohem qe jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Perkushtimin, besueshmerine
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? jo
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti, por kam dhe shprese duke ditur qe ai eshte Meshirues dhe Fales
99- U lodhe? Poooooooooooooo
100- Mirupafshim? Mos te pafsha lol
 

Mogli

Be good or be good at it
1- Je gati per 100 pyetje? Jepi
2-Emri: Dori per shkurt..kaq mjafton
3- Pseudonimi : i pari krejt Young
4- Shprehja qe urren: lum ajo qe do te marri por une smundem :p
5- Shprehja qe pelqen: spo me vjen ndermend dicka
6- Personi i fundit qe puthe? @Moonlight
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Po
8- Buzqesh ? Rralle dhe shpesh
9- Si deshiron t'vdesesh ? Tak fap pa dhimbje
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Tme shkruhej emri ne Hall of Fame
11- Statusi juaj? Beqar me 7 te dashura virtuale
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Po
13- Urren? Jo mor cfare urrejtje
14- Do ? 1 puq nga @Ivy
15- Je tip shoqerueshem ? Varet
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qeni dhe @Moonlight qe ma hangri shpirtin
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Me keqardhje them po
18- Je kokfort ? Me shume koktul se kokforte
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Te flasin vete kto shushunjat
20- Ngjyra e preferuar ? Bardha dhe zeza
21- Data e preferuar ? Datat kur mkan lind nipa dhe mbesa
22- Viti me i bukur ? 2020
23- Çfare te pelqen te vetja? Sinqeriteti
24- Çfare urren te vetja? Impulsivitetin
25- Ke frike nga erresira? Jo dhe aq
26- Dimer apo vere? Dimer i fresket pa fry ere
27- Me ke do doje te ishe tani ? @Moonlight
28- Pija preferuar ? Uje
29- Ushqimi preferuar ? Groshe or shok ?
30- Di te gatuash? Jo
31- E pelqen shkollen? Shume....me kujton kohen kur isha i preferumi i çupkave
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Tu fjet gjume
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Po
35-Je nevrik/e? Rralle
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Perdite
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Edhe po edhe jo
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Itu
42- Kush te acaron? Arroganca njerzve
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? France
44- Nje nder ditet me te bukura? Kur shof njerzit e mi te qeshun
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Spo me kujtohet itash vec e di qe ska qene e bujur
46- Çfare po pret ? Ne pune or shok ca me prit
47- Shoqja jote me e mire ? @Senseo
48-Shoku yt me i mire? @Frank si mendon ti? :p
49- Mendon se te urrejne? Nuk e besoj....1 ktu mund tme ket inat...ose 2 ose 3
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per @Moonlight
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Te qeshura dhe lumturi kaq
52- Dashuria jote ? Skam
53- Çfare do doje tani? Dicka per dhimbje kryti
54- Perlotesh shpejt? Ndodh
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Jo
59- Çfare pret ? Tvije @Desa per kafe
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? @Moonlight si thu ti?
61- Kenga preferuar? Hall of fame
62- Grupi preferuar ? Skam
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 175
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Mbeseb
67- Çfare hengre per here te fundit ? Byrek :p
68- Ke ndonj ves ? Duhan, dhe femra. :p
69- E perdor sarkazmen? Jahh
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Qe vit pare gjimnaz skam lexu liber :p
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Mc kresha.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo
73- Ke tatuazh ? Po
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po
76- Çfare do doje ? Te teme se na lodhe 20 here njajten pytje
77- Si e ke emrin ? Azgan
78- Si do doje ta kishe emrin? Bradd pitt :p
79-Te pelqen vetja? Eeee le tashi
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Shoh porno
81- Hobi yt? Te mallengjehem nga femrat sexy
82- Ke moter ose vlla? Jo skam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Jo per te lujt
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Komedi
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Ca di une ishte dicka me zgjedhjet presidenciale ne usa 2000
86- Çfare ben gjithe diten? Ngacmoj gra
87- Je xheloz/e? Pak
88- Perton? Shume
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Pak
90- Sa persona te urrejn? Shume pak
91- Ke ke puthur per here te fundit ? @Moonlight
92- E jep veten para te tjerve? Jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Qukat @Moonlight :love:
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Besoj te sexy me shikim pare jo te dashnia
97- Ke kafshe shtepiake? Po
98- Nga kush ke frike? Nga askush
99- U lodhe? Po
100- Mirupafshim? Kris byqen ??
 
Top