Intervista!!!

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Ju qe e keni plotesu intervisten kur te shkoni 70-80-90 vjec dhe jeni n'prag t'perpelitjes per atje ku seshte kthy njeri :p do i kerkoni kto minuta qe keni shpenzu me 100 pyetjet e Frank lol
Po ma justifikove me argumenta te sakta kte qe sapo the do bej autokritike.
Une per vete harxhova 10 min, ti ca ke bere 10 min e fundit ne forum? lol
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
1- Je gati per 100 pyetje? Po I pres
2-Emri: Vinjol
3- Pseudonimi : Vinjol
4- Shprehja qe urren: pirth pirth se lirohesh
5- Shprehja qe pelqen: me mire 1 mik se sa 1 ciflig
6- Personi i fundit qe puthe? Nena ime
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? normal.
8- Buzqesh ? Jo shpesh
9- Si deshiron t'[email protected] ? vdekjen nuke zgjedh dot
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? qe te gjithe njerezit ne bote te ishin te lumtur
11- Statusi juaj? beqar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? shume here
13- Urren? ziline dhe smiren
14- Do ? kam arrit pak a shume gjerat ne jete. Shendetin ta kem mire
15- Je tip shoqerueshem ? sigurisht qe po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qeni
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? une jo
18- Je kokfort ? per dicka qe mendoj se me perket po.....
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? S'besoj sdi....
20- Ngjyra e preferuar ? zeze
21- Data e preferuar ? I gjithe kalendari I vitit
22- Viti me i bukur ? para 6 vitesh
23- Çfare te pelqen te vetja? Sinqeriteti.drejtesia.karakteri
24- Çfare urren te vetja? Tolerancen e tepruar
25- Ke frike nga erresira? Nuk e di
26- Dimer apo vere? DIMER
27- Me ke do doje te ishe tani ? mendoj se me bashkeshorten time < po qenka fsheh thelle e, spo del > :D
28- Pija preferuar ? leng frutash
29- Ushqimi preferuar ? mjafton te jete ushqim I mire.....
30- Di te gatuash? per fat te keq jo shume
31- E pelqen shkollen ? shyqyr qe ndalova vjet 22 vite boll, jane
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? vallai gjume se jam lodh
33- Di ta ngasesh makinen? po
34- Je tip i urt ? PO
35-Je nevrik/e? 5 min. Ruhu se te thera
36- Je i/ e ndjeshme ? Po
37- Thua shpesh Te dua? jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua. Normalisht
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? ka ceshte e drejta
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? pune, shtepi, Pune
42- Kush te acaron? fodullat
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Montekarlo.
44- Nje nder ditet me te bukura? jo shume....
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? s shof shume...
46- Çfare po pret ? asgje per momentin
47- Shoqja jote me e mire ? kam pase vertet shume por 2 a 3 mkane mbet
48-Shoku yt me i mire? Muçi
49- Mendon se te urrejne? po
50- Per çfarea mendon para se te flesh? falenderoj zotin per dhe kte, dite qe me la te jetoj


pushim se u lodha.........51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? ktu e ne qershor ihaaaa
52- Dashuria jote ? Nena ime
53- Çfare do doje tani? T'mbaronte ky pyetesori, morri me sh sec mendoja.
54- Perlotesh shpejt? Une prekem shpejt ceshte e drejta
55- Ben shume surpriza ? PO
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? mw interes shume vete ka
58- Beson ne dashurine e vertete ? Verberisht
59- Çfare pret ? Te kap fikun
60- E ke gjetur princin/princeshen tende?
61- Kenga preferuar? shume
62- Grupi preferuar ? Shume
63- Kur je zene per here te fundit? ne klase te 8
64- Sa i/ e gjat je ? 1.85
65- Si te pelqen te vishesh? sportiv
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Smaj mend
67- Çfare hengre per here te fundit ? Tave peshku
68- Ke ndonj ves ? Internet...
69- E perdor sarkazmen? rralle
70- Libri i fundit qe ke lexuar? sdi,
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Marova e Fifit
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? BABI im
76- Çfare do doje ? shendtin ta kem mire te tjerat vihwn
77- Si e ke emrin ? Vinjol
78- Si do doje ta kishe emrin? Vinjol sic e kam
79-Te pelqen vetja? Normal
80- Çfare ben naten para se te flesh ??? shkoj bej dush e gjume
81- Hobi yt? Udhetoj
82- Ke moter ose vlla? Jam femije I vetem
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? po
84- Çfare lloj filmi te pelqen? spara shof filma
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? gladiator
86- Çfare ben gjithe diten? Pune.kafe.pune.shpi.pune.kafe.shpi.gjume
87- Je xheloz/e? kur kam arsye te grij
88- Perton? Asnjihere.
89- E vret mendjen se candojne te tjeret per ty? I dont carw
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene por di qe ja.e shume
91- Ke ke puthur per here te fundit ?..... ka pak kone
92- E jep veten para te tjerve? nuk preferoj te shes
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Finesen.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? jo
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti, por kam dhe shprese duke ditur qe ai eshte Meshirues dhe Fales
99- U lodhe? Poooooooooooooo
100- Mirupafshim? Ciao erolol
[/QUOTE]
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po mendoj serio ti pergjigjem a jo...por do zbuloj shume te pathena nga une , se shume me njohin pa i folur hic lol
Po e rimendoj sonte, po e poqa neser do e servir
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
vinjoli ka marre pergjigjen time dhe ca pergjigje i paska si une ca tjera editim lol lol
Sme paska dhene as like pale ??
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
vinjoli ka marre pergjigjen time dhe ca pergjigje i paska si une ca tjera editim lol lol
Sme paska dhene as like pale ??
Per zotin pertoja.... ti shkruja te gjitha mgjth jane nja 2 a 3 qe kam harru ti bej edit
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Per zotin pertoja.... ti shkruja te gjitha mgjth jane nja 2 a 3 qe kam harru ti bej edit

He re se bej shaka :)
dhe une vec ato 2 fjalite e fundit kapa :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
shikoni se gjithcka qe kam shkruajtur eshtde e vertete
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
As nuk e veme ne dyshim Vinjol :)
 

NGU

Wild child full of grace
1- Je gati per 100 pyetje? Me gati se kurre.
2-Emri: Alone
3- Pseudonimi : NGU
4- Shprehja qe urren: Mos u vono.
5- Shprehja qe pelqen: Never give up.
6- Personi i fundit qe puthe? Motra.
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Nga i ftohti po.
8- Buzqesh ? Jam buzeqeshja vet.
9- Si deshiron t'vdesesh ? Tap fap, mos t ndjeje asgje.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te shetisja boten edhe njehere. Se mos e kam shetit lol
11- Statusi juaj? Singell, por kurre sjam vet.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Aq sa zhgenjejme edhe zhgenjehemi.
13- Urren? Dyftyrsine.
14- Do ? Te isha ne ndonje vend “magjik”.
15- Je tip shoqerueshem ? Po.
16- Kafsha juaj e preferuar ? Macet.
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Mbase dhe po.
18- Je kokfort ? Jam.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Pyet se a sme ka dikush?:p
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? 23
22- Viti me i bukur ? 2019
23- Çfare te pelqen te vetja? Gjithcka.
24- Çfare urren te vetja? Qe vonohem cdohere.
25- Ke frike nga erresira? Jo.
26- Dimer apo vere? Vere.
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me kto qe i kam prane.
28- Pija preferuar ? Cola.
29- Ushqimi preferuar ? Lazanje dhe byreku me qumesht.
30- Di te gatuash? Sdi shume.
31- E pelqen shkollen? Nk mu nda jeta nga shkolla, e pelqej.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te nisesha per Alb.
33- Di ta ngasesh makinen? Pjo.
34- Je tip i urt ? Jo.
35-Je nevrik/e? Po.
36- Je i/ e ndjeshme ? Me raste.
37- Thua shpesh Te dua? Po.
38- Kujt i thua ? Atyre qe e meritojne.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Sbesoj.
40- U beson njerzve ? Po.
41- Ku ke qene keto dite ? Aty ku duhet t jem.
42- Kush te acaron? Personat qe nderhyne neper muhabete.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Shqiperi.
44- Nje nder ditet me te bukura? Ka shume, sdi ke te zgjedh.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nk shof endrra.
46- Çfare po pret ? Nje asgje prej hicit.
47- Shoqja jote me e mire ? Vetja.
48-Shoku yt me i mire? Dikush.
49- Mendon se te urrejne? Ua shtofte Zoti.
50- Per çfare mendon para se te flesh? Asgje prej hicit.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Cfare te jete, nk kam pretendime.
52- Dashuria jote ? Eshte gje e bukur thone, por nck tek une.
53- Çfare do doje tani? E thash me siper.
54- Perlotesh shpejt? Me perpara dhe po, tani skam kokerr loti.
55- Ben shume surpriza ? Jo.
56- Te bejn shume surpriza? Jo.
57- Kush mendon se te do ? Ata qe e dine mire se kush jam.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Nk ka dashuri sot.
59- Çfare pret ? E thash me siper.
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ne perralla ekzistojne.
61- Kenga preferuar? Hayat gibi
62- Grupi preferuar ? Skam.
63- Kur je zene per here te fundit? Ka ca jave.
64- Sa i/ e gjat je ? Kujt i intereson se.
65- Si te pelqen te vishesh? Sportive.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Motren.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Byrek me mish.
68- Ke ndonj ves ? Flas shpejte.
69- E perdor sarkazmen? Jo.
70- Libri i fundit qe ke lexuar? “Zonja Bovari”, ka qene.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Bon Jovi-Always
72- Ke frike nga ndonje insekt? Po.
73- Ke tatuazh ? Jo, por i kam qejf.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po.
76- Çfare do doje ? Qenke kureshtar mesa e shoh.
77- Si e ke emrin ? Alone
78- Si do doje ta kishe emrin? Me perpara zgjidhja emra te tjere, por tani kshu sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Jasht mase.
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Vesh pizhamet.
81- Hobi yt? Te kercej.
82- Ke moter ose vlla? Motra po.
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Ne kte moshe, jo.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe horror.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Se mbaj mend.
86- Çfare ben gjithe diten? Shkolle-xhiro, kshu.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Po.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? U shtofshin.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Motren.
92- E jep veten para te tjerve? Jo.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po.
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin e zi.
95- Beson ne magji? Jo.
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo.
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti.
99- U lodhe? Me thone jo, genjej veten.
100- Mirupafshim? Shifemi perseri.
 

Desa

Felix - Culpa
Ju qe e keni plotesu intervisten kur te shkoni 70-80-90 vjec dhe jeni n'prag t'perpelitjes per atje ku seshte kthy njeri :p do i kerkoni kto minuta qe keni shpenzu me 100 pyetjet e Frank lol
E ti minutat që ke harxhu të na lexosh e komentosh neve :lol:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Qe tek pyetja 2 merret vendimi me lexu a jo me tej ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
1- Je gati per 100 pyetje? Psikologjikisht po.
2-Emri: Adela. (Ade per miqt e ngusht)
3- Pseudonimi : Bambolita, Lela adela bubusette, Ultraviolet dhe L0lly
4- Shprehja qe urren: sa naive/cmendur qe je.
5- Shprehja qe pelqen: jan shum.
6- Personi i fundit qe puthe? Pupito mamit
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Pafund.
8- Buzqesh ? Goxha.
9- Si deshiron t'vdesesh ? Pa dhimbje dhe larg syve te dashurve te mi.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te coj nipin me bo tattoo ????
11- Statusi juaj? Akoma e martuar.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Me ndodh shpesh sepse i jap besim te gjithve por me pas edhe pendohem
13- Urren? Vuajtjen ne bote, po. Njerzit jo.
14- Do ? Te flej 12 or pa nderprerje.
15- Je tip shoqerueshem ? Gjithmon
16- Kafsha juaj e preferuar ? Miao
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Goxha.
18- Je kokfort ? Goxha
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Problem per te
20- Ngjyra e preferuar ? Roz, jeshile, verdh, blu, prap roz dhe e zeza.
21- Data e preferuar ? 1 qeshor
22- Viti me i bukur ? Skam
23- Çfare te pelqen te vetja? Qe slodhem kollaj dhe kam goxha durim.
24- Çfare urren te vetja? Qe prekem direkt
25- Ke frike nga erresira? Po dhe jo. Varet nga adela e momentit.
26- Dimer apo vere? Skam preferenca
27- Me ke do doje te ishe tani ? Ne krevat
28- Pija preferuar ? Whiskey
29- Ushqimi preferuar ? Marshmallow
30- Di te gatuash? Po. Me pelqen shum
31- E pelqen shkollen? Shum
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Masazh shiatsu.
33- Di ta ngasesh makinen?jo
34- Je tip i urt ? No
35-Je nevrik/e? Varet
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Po
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Lista eshte goxha e gjat.
40- U beson njerzve ? Me teper se cduhet
41- Ku ke qene keto dite ? Pun.
42- Kush te acaron? Njerzit qe ngrejn zerin.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Kudo. Bota eshte e tera plot bukuri.
44- Nje nder ditet me te bukura? isha duke pa titanikun me motren dhe 2 gocat e zezes dhe po hanim pistacchi. Kemi qesh me shpirt si te cmendura kur njerzit binin nga anija. Per mu ngelet me i bukuri sepse me pas spatem mundesi te kalonim momente te tjera bashk.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Di qe jam cuar duke qajt... por as nuk sforcohem ta kujtoj
46- Çfare po pret ? Nje input.
47- Shoqja jote me e mire ? Bjondja ime
48-Shoku yt me i mire? Ish dashuria e bjondes time.
49- Mendon se te urrejne? Shumica me duan.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Kujtime
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Qetsi
52- Dashuria jote ? Cuni
53- Çfare do doje tani? Ti kafshoja sumen e vogel
54- Perlotesh shpejt? Emocionohem goxha
55- Ben shume surpriza ? Po
56- Te bejn shume surpriza? Jo dhe aq shum.
57- Kush mendon se te do ? Shum persona qe nuk dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Kur dashurohem hidhem me gjith kok por sdo te thot qe do jet reciproke.
59- Çfare pret ? Akoma nje input.
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Skam nevoj per princ qe tme shpetoj.
61- Kenga preferuar? Big bad wolf - in this moment
62- Grupi preferuar ? In this moment
63- Kur je zene per here te fundit? Te djelen nduket
64- Sa i/ e gjat je ? 1.72/73
65- Si te pelqen te vishesh? Si tme teket
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Cunin
67- Çfare hengre per here te fundit ? Polpetteee
68- Ke ndonj ves ? Mu rikthy vesi thonjve
69- E perdor sarkazmen? Vazhdimisht
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Jenus
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Mi distruggerai i Notre Dame
72- Ke frike nga ndonje insekt? Neveri, jo frik
73- Ke tatuazh ? Zero
74- Piercing? Zero
75- Te mungon dikush nga e kaluara? kukulla e bukur qe me lexonte perrallat e vellezerve grimm
76- Çfare do doje ? Ta shikoja dhe nje her ne enderr
77- Si e ke emrin ? Si te doni
78- Si do doje ta kishe emrin? Nje emer akoma me te shkurter
79-Te pelqen vetja? Goxha
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Vej zilen dhe programoj diten
81- Hobi yt? Skam koh
82- Ke moter ose vlla? Moter
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Jo
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Drama, fantasy, dashurie dhe adoleshentesh
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Shoh me shum seriale
86- Çfare ben gjithe diten? Punoj sa per 3.
87- Je xheloz/e? Jo. Kam nje ego te egzagjeruar
88- Perton? Asnjeher
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Varet sa me intereson
90- Sa persona te urrejn? Shpresoj pak.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Cunin
92- E jep veten para te tjerve? 1 her ne 10 vite ahhhha
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Diturin dhe karizmen
95- Beson ne magji? Po
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Mmmm jo
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga asnjeri. Rreziku me pelqen
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Si te duash
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
1- Je gati per 100 pyetje? Gjithmone gati ?
2-Emri: Xheni shkurt
3- Pseudonimi : Kam pasur 2,Bebw dhe Hilarious
4- Shprehja qe urren: Hë se nuk ka gjë
5- Shprehja qe pelqen: Vazhdo te ecesh perpara
6- Personi i fundit qe puthe? ate
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? jam person qe spara e shfaq merzitjen
8- Buzqesh ? me dhemb perjashta 24/7
9- Si deshiron t'vdesesh ? te mos vuaj shume ,por te me godas direkt
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te vazhdonin te ecnin perpara pa lot ne sy
11- Statusi juaj? e martuar pothuajse
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Zhgenjimi eshte mesim.
13- Urren? Jam shume e mire per te urryer
14- Do ? Nje perqafim
15- Je tip shoqerueshem ? ne realitet e kam çik te veshtire
16- Kafsha juaj e preferuar ? Kam shume
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Po
18- Je kokfort ? varet nga situata
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? se di ?
20- Ngjyra e preferuar ? E bardha,e zeza,vishnje
21- Data e preferuar ? 25 Dhjetore
22- Viti me i bukur ? 2017
23- Çfare te pelqen te vetja? pozitiviteti,dhe durimi
24- Çfare urren te vetja? qe jam naive me raste
25- Ke frike nga erresira? po
26- Dimer apo vere? Dimer
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate sigurisht
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Perimet ne pergjithsi i adhuroj
30- Di te gatuash? Them se ja kam marr doren
31- E pelqen shkollen? po
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? te flija gjume ?
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? nga pak ?
35-Je nevrik/e? Jo ?
36- Je i/ e ndjeshme ? po shume
37- Thua shpesh Te dua? po
38- Kujt i thua ? personave qe dua
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Siç e thash nuk para bj shoqeri leht ne realitet ,keshtu qe jo
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? ne Shtepi -shkolle (monotoni)
42- Kush te acaron? Personat qe me nenvlersojn
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? prane familjes
44- Nje nder ditet me te bukura? data qe kam permendur me siper.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? shikoj vazhdimisht mankthe kur shikoj filma horror ?
46- Çfare po pret ? Ate
47- Shoqja jote me e mire ? Ajo
48-Shoku yt me i mire? Ai ?
49- Mendon se te urrejne? Se di
50- Per çfare mendon para se te flesh? per shendetin
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje perqafim te ngrohte
52- Dashuria jote ? Ai
53- Çfare do doje tani? I kam te gjitha
54- Perlotesh shpejt? jam e ndieshme pra ,sigurisht
55- Ben shume surpriza ? po
56- Te bejn shume surpriza? Jo ?
57- Kush mendon se te do ? familjaret
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria eshte familja ,le te themi qe ne libra dhe filma i zbukurojn cik me shume
59- Çfare pret ? ate pra
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? po
61- Kenga preferuar? kam shume ( ed sheran :perfect do e veçoja)
62- Grupi preferuar ? Elita 5
63- Kur je zene per here te fundit? Jam paqsore
64- Sa i/ e gjat je ? 1.56
65- Si te pelqen te vishesh? perzier dmthn sportive ,klasike etj
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? nje bebushe ?
67- Çfare hengre per here te fundit ? Pëshk ?
68- Ke ndonj ves ? e teproj me kripesirat
69- E perdor sarkazmen? me raste
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Librin e adoleshences "Neser do te jet ndryshe" Viktor Canosinaj
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Drunk in love
72- Ke frike nga ndonje insekt? Bletet ndoshta
73- Ke tatuazh ? nje nga keto 6 mujoret se sna ln ?
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? po
76- Çfare do doje ? nje shishe ujë ?
77- Si e ke emrin ? Fjona ??
78- Si do doje ta kishe emrin? me pelqen emri qe kam ?
79-Te pelqen vetja? si te gjithe ?
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? ja ne forum ?
81- Hobi yt? me pelqen te krijoj kur jam e frymezuar ?
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? per te lozur dhe per cdo gje
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion ,Romantik dhe Dramatik
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? After
86- Çfare ben gjithe diten? Ja vij verdall
87- Je xheloz/e? me raste.
88- Perton? me raste
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? ncuq
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene ,sm intereson
91- Ke ke puthur per here te fundit ? ate
92- E jep veten para te tjerve? ncuq.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? po ?
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin, dhe karakterin
95- Beson ne magji? hiç fare
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? ncuq kemi ber xhiron e dyt dhe aty fap ram brenda ?
97- Ke kafshe shtepiake? ncuq
98- Nga kush ke frike? Nga asnje
99- U lodhe? çik ?
100- Mirupafshim? ike mo ?
 
Top