Intervista!!!

NGU

Wild child full of grace
Jepu pergjigje atyre me kryesore, boj 50 tpakten hec pertace:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shumica e pyetjeve palidhje si ata passwordat online, password generator edhe ni duq fjale ti qet pshtjellt
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Ajan
3- Pseudonimi : Vajza :p
4- Shprehja qe urren: Ku je
5- Shprehja qe pelqen: deshiro per tjeret at qe deshiron per vete .
6- Personi i fundit qe puthe? Ajo
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo
8- Buzqesh ? Po
9- Si deshiron t'vdesesh ? Pa dhimbje
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te behet mire ajo.
11- Statusi juaj? E pa fat.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Ehhhh
13- Urren? Urrej
14- Do ? Shendet.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Dhelpra
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Nuk e di
18- Je kokfort ? Jo
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Nuk e di
20- Ngjyra e preferuar ? Blu dhe e kuqja.
21- Data e preferuar ? 07
22- Viti me i bukur ? 2013
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? ....
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Vere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate
28- Pija preferuar ? Fanta egzotike :p
29- Ushqimi preferuar ? Peshku , dhe janija
30- Di te gatuash? Po
31- E pelqen shkollen? Po
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe bej.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Jam
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe i dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk besoj
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Ato qe luajn.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Turkey
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur erdhi ajo.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Arratisje nga 1 gjarper.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Nena
48-Shoku yt me i mire? Skam
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Mbi njerezit qe i dua
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Asgje
52- Dashuria jote ? R....a
53- Çfare do doje tani? Te filloje te flase.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Po
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Nuk edi
59- Çfare pret ? Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Jo
61- Kenga preferuar? Skam
62- Grupi preferuar ? Skam
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 164
65- Si te pelqen te vishesh? Sport
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Nje vajz dhe nje djal.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Shpageta
68- Ke ndonj ves ? Jo
69- E perdor sarkazmen? Jo
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Vajzat perpara se te pendohen dhe te humbin.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Hero mariah carey
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di .
76- Çfare do doje ? Thash me lart.
77- Si e ke emrin ? :D
78- Si do doje ta kishe emrin? Sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.laj trupin , dhe vesh pixhamet
81- Hobi yt? Njohja njerez te ri.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Per te puth po.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe horor.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Spartan
86- Çfare ben gjithe diten? Punoj
87- Je xheloz/e? Jam
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo
90- Sa persona te urrejn? Nuk e di.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Ajo
92- E jep veten para te tjerve? Jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Mirupafshim.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Ajan
3- Pseudonimi : Vajza :p
4- Shprehja qe urren: Ku je
5- Shprehja qe pelqen: deshiro per tjeret at qe deshiron per vete .
6- Personi i fundit qe puthe? Ajo
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo
8- Buzqesh ? Po
9- Si deshiron t'vdesesh ? Pa dhimbje
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te behet mire ajo.
11- Statusi juaj? E pa fat.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Ehhhh
13- Urren? Urrej
14- Do ? Shendet.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Dhelpra
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Nuk e di
18- Je kokfort ? Jo
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Nuk e di
20- Ngjyra e preferuar ? Blu dhe e kuqja.
21- Data e preferuar ? 07
22- Viti me i bukur ? 2013
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? ....
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Vere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate
28- Pija preferuar ? Fanta egzotike :p
29- Ushqimi preferuar ? Peshku , dhe janija
30- Di te gatuash? Po
31- E pelqen shkollen? Po
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe bej.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Jam
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe i dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk besoj
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Ato qe luajn.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Turkey
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur erdhi ajo.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Arratisje nga 1 gjarper.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Nena
48-Shoku yt me i mire? Skam
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Mbi njerezit qe i dua
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Asgje
52- Dashuria jote ? R....a
53- Çfare do doje tani? Te filloje te flase.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Po
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Nuk edi
59- Çfare pret ? Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Jo
61- Kenga preferuar? Skam
62- Grupi preferuar ? Skam
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 164
65- Si te pelqen te vishesh? Sport
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Nje vajz dhe nje djal.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Shpageta
68- Ke ndonj ves ? Jo
69- E perdor sarkazmen? Jo
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Vajzat perpara se te pendohen dhe te humbin.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Hero mariah carey
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di .
76- Çfare do doje ? Thash me lart.
77- Si e ke emrin ? :D
78- Si do doje ta kishe emrin? Sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.laj trupin , dhe vesh pixhamet
81- Hobi yt? Njohja njerez te ri.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Per te puth po.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe horor.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Spartan
86- Çfare ben gjithe diten? Punoj
87- Je xheloz/e? Jam
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo
90- Sa persona te urrejn? Nuk e di.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Ajo
92- E jep veten para te tjerve? Jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Mirupafshim.
@Vajza eshte vertete emri jo Ajan?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1- Je gati per 100 pyetje? Op
2-Emri: Kreshnik
3- Pseudonimi : Loverboy ne forum, caYa nga jeta e gamingut qe dmth come as You are, inicialet e para.
4- Shprehja qe urren: Ka shume, nder to "O bir".
5- Shprehja qe pelqen: Nanush
6- Personi i fundit qe puthe? Djalin tem
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Pak a shume
8- Buzqesh ? Shumicen e kohes
9- Si deshiron t'vdesesh ? Musliman
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Ta mbani emanetin sic e beme ne deri sot
11- Statusi juaj? I martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Padyshim, pjese e jetes eshte kjo.
13- Urren? Urrej cilesite/tiparet e keqija tek dikush, jo personin si krijese, pasiqe njeriu eshte krijese e shenjte.
14- Do ? Nje pije te ftohet
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Maceja
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Pjese e jetes edhe kjo
18- Je kokfort ? Pak a shume
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Cka nese po, e cka nese jo? Same sh!t
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza
21- Data e preferuar ? E premte
22- Viti me i bukur ? 2012
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi
24- Çfare urren te vetja? ...
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Vere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me babain, Zoti e meshirofte
28- Pija preferuar ? Uji
29- Ushqimi preferuar ? Vezet & Pasuli
30- Di te gatuash? Dy vo n'sy di mi thy :p
31- E pelqen shkollen? Padyshim
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Pyetje palidhje
33- Di ta ngasesh makinen? Jo
34- Je tip i urt ? I urte me te urtin
35-Je nevrik/e? Ngapak
36- Je i/ e ndjeshme ? Shume pak
37- Thua shpesh Te dua? Personave qe i dua, nga te sillem u them, sot jemi neser nuk jemi ndaj nuk kursehem,
38- Kujt i thua ? Gruas, cunave, familjes
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Ka
40- U beson njerzve ? Besimi eshte nje ceshtje qe fitohet
41- Ku ke qene keto dite ? Spitaleve me shume
42- Kush te acaron? Nuk ka shanse t'me acaroje dikush, nuk u jap mundesi
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Egjipt
44- Nje nder ditet me te bukura? Kur jam bo bab :D
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohet
46- Çfare po pret ? Me e qitë edhe 1 qaj mas ketij qe po e pije tani :p
47- Shoqja jote me e mire ? Nuk jeton n'Kosove
48-Shoku yt me i mire? E kam afer ku jetoj, dhe falenderoj Zotin qe kam nje te tille. Mbani mend "Kush kerkon mik pa te meta, do mbetet pa mik".
49- Mendon se te urrejne? Zemerliget urrejne
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per gjerat qe kam bere gjate dites, e nganjehere per gjerat qe do t'i beje te nesermen, me shprese se do zgjohem i gjalle nese do Zoti.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Parfum
52- Dashuria jote ? E kam
53- Çfare do doje tani? Thash me lart, pije te ftohet :p
54- Perlotesh shpejt? Ndoshta 1 here ne vit...?
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe i kam prane dhe me kane prane
58- Beson ne dashurine e vertete ? Besoj
59- Çfare pret ? Pres dite me te mira
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Padyshim
61- Kenga preferuar? The Promise by Tracy Chapman
62- Grupi preferuar ? TBA
63- Kur je zene per here te fundit? Para disa diteve
64- Sa i/ e gjat je ? Gjithmone harroj :p
65- Si te pelqen te vishesh? Si te ndihem ne nje moment te caktuar
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Cunin tim
67- Çfare hengre per here te fundit ? Buke me djathe e caj :D
68- Ke ndonj ves ? Kush nuk ka ?
69- E perdor sarkazmen? Nganjehere
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Misteri i Shpirtit
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? The Witcher - Oh Valley of Plenty!
72- Ke frike nga ndonje insekt? Kam
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? T'gjithe ata qe kane nderruar jete, Zoti i meshirofte
76- Çfare do doje ? Drejtesi
77- Si e ke emrin ? Jam pergjigjur
78- Si do doje ta kishe emrin? Boll t'mire e kam
79-Te pelqen vetja? Vetpelqimi t'shkaterron
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Bej "DHIKRIN" (Permendjen dhe perkujtimin e Zotit)
81- Hobi yt? Online Games
82- Ke moter ose vlla? Vlla jo, moter po
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? E kane lezetin e tyre edhe ato, por jo gjithmone
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Akcion, Horrror, Science-Fiction...
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? The Witcher
86- Çfare ben gjithe diten? Pune te perditshme, obligime etj
87- Je xheloz/e? Pak
88- Perton?Pak
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Nese ai mendim vjen nga njerezit e duhur, te cileve u besoj dhe ma duan te miren, Po !
90- Sa persona te urrejn? Aq sa me duan, edhe me urrejne
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Cunin
92- E jep veten para te tjerve? Nje mesatare...
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Nuk adhuroj, pelqej ! = Buzeqeshjen
95- Beson ne magji? Po
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po, gjithashtu besoj se deshtojne shpejt dashurite e tilla.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga Zoti
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Me t'mira
 

kitrra 123

plak gjufurrak
1- Je gati per 100 pyetje?- sa pak
2-Emri: Plak
3- Pseudonimi : Kitrra 123
4- Shprehja qe urren: Me fal
5- Shprehja qe pelqen: ngrihu vazhdo
6- Personi i fundit qe puthe? Femijet
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo
8- Buzqesh ? PO
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne lufte, ne ndonjeren nga lufterat e ardhshme. Se paku ne natyre.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te arrije te le gjurme qe do kujtohen sa me gjate
11- Statusi juaj? I martuar vetem nje here
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Jo aq shume. Nuk jam njeri qe pres nga te tjeret
13- Urren? Kerkim faljen
14- Do ? Kohe te lire te vizitoje sa me shume male
15- Je tip shoqerueshem ? Besoje qe po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ketri
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Se besoje
18- Je kokfort ? Po
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Po
20- Ngjyra e preferuar ? E perzier
21- Data e preferuar ? 31 mars
22- Viti me i bukur ? 1999
23- Çfare te pelqen te vetja? Qe nuk shpresoje kurre te tjeret
24- Çfare urren te vetja? Jo kursimtar
25- Ke frike nga erresira? Jo, e pelqeje
26- Dimer apo vere? Dimer
27- Me ke do doje te ishe tani? Me dike qe e takoje shume rralle
28- Pija preferuar ? Vere
29- Ushqimi preferuar ? Vegjetariane
30- Di te gatuash? Sa mos me vdek urie
31- E pelqen shkollen? Jo me shume se dijen
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Gjume
33- Di ta ngasesh makinen? Jo
34- Je tip i urt ? Jo
35-Je nevrik/e? Jo
36- Je i/ e ndjeshme ? Po
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Plakes
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Ka
40- U beson njerzve ? Jo
41- Ku ke qene keto dite ? Pune, shkolle, shpi
42- Kush te acaron? Genjeshtaret
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne male te larta
44- Nje nder ditet me te bukura? 13 qershori, 13 gusht, 29 dhjetor
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk shof oae si kujtoje
46- Çfare po pret ? Gjumin
47- Shoqja jote me e mire ? Alberia
48-Shoku yt me i mire? Dani
49- Mendon se te urrejne? Se besoje
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Si te vjen gjumi me shpejt
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Asgje
52- Dashuria jote ? Familja
53- Çfare do doje tani? Nje raki dellinje
54- Perlotesh shpejt? Jo
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Plaka, femijet
58- Beson ne dashurine e vertete ? Jo
59- Çfare pret ? Vitin 2020
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Po, po Fisniken
61- Kenga preferuar? Kah po shkon moj zane
62- Grupi preferuar? Minatori
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem
64- Sa i/ e gjat je ? 1.72
65- Si te pelqen te vishesh? Garderobe ushtarake
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Femijey
67- Çfare hengre per here te fundit ? Molle
68- Ke ndonj ves ? Po
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Novela, Cvajg
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Baresha
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Po
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po
76- Çfare do doje ? Barabartesi ne jete pwr te gjithe
77- Si e ke emrin ? Plak gjufurraku
78- Si do doje ta kishe emrin? Plak permerak
79-Te pelqen vetja? Jo rralle me bene nervoz
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Hapi deren e frigoriferit
81- Hobi yt? Te eci vetem ne nate me bore dhe pa hene
82- Ke moter ose vlla? Yyyyyy
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Po
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Ngjarje lufte
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Ushtari rajan
86- Çfare ben gjithe diten? Pune, rruge,
87- Je xheloz/e? Jo
88- Perton? Po
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Kurre
90- Sa persona te urrejn? Se di
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Femijet
92- E jep veten para te tjerve? Jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Menyren se si kursen
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush
99- U lodhe? Jo jo a u.lodhe ti
100- Mirupafshim? Ntm
 

elle

Chill
1- Je gati per 100 pyetje?yes
2-Emri: ana
3- Pseudonimi : ky qe kam
4- Shprehja qe urren: skam
5- Shprehja qe pelqen: carpe diem
6- Personi i fundit qe puthe? djalin
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? me hope ...
8- Buzqesh ? po dhe ndodh
9- Si deshiron t'vdesesh ? qetesisht
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te arrija ato qe doja
11- Statusi juaj? single
12- Je zhgenjyer ndonjhere? yhyy
13- Urren? jo por kam rezervat e mia
14- Do ? dua
15- Je tip shoqerueshem ? jo ne fillim
16- Kafsha juaj e preferuar ? kuajt
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? jo
18- Je kokfort ? teper
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? sme prish pun
20- Ngjyra e preferuar ? yellow, purple
21- Data e preferuar ? friday
22- Viti me i bukur ? 1999
23- Çfare te pelqen te vetja? jam e fort
24- Çfare urren te vetja? sinqeritetin ;p
25- Ke frike nga erresira? Jo skam
26- Dimer apo vere? vjeshta me pelqen
27- Me ke do doje te ishe tani ? vetem
28- Pija preferuar ? jan disa ...
29- Ushqimi preferuar ? kuzhina mesdhetare
30- Di te gatuash? hajt me ...
31- E pelqen shkollen? po me pelqen te mesoj gjithmon
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? party
33- Di ta ngasesh makinen? po
34- Je tip i urt ? ndonjeher
35-Je nevrik/e? po me raste
36- Je i/ e ndjeshme ? shume
37- Thua shpesh Te dua? asnjeher , kam turp lool
38- Kujt i thua ? nuk them pra … po e mendoj ….
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? po forma te ndryshme te interesit
40- U beson njerzve ? disave
41- Ku ke qene keto dite ? ktu ne forum
42- Kush te acaron? shume gjera por nuk fokusohem aty
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? ndonje vend ku skam qene akoma
44- Nje nder ditet me te bukura? lindja e femis
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? me nje kinez haha
46- Çfare po pret ? miresi
47- Shoqja jote me e mire ? nje mistrece
48-Shoku yt me i mire? kam disa
49- Mendon se te urrejne? jo por e di qe sjam shum e pelqyeshme
50- Per çfarea mendon para se te flesh? per gjera te thella ...
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? liri
52- Dashuria jote ? ne kte jet esht e vecante
53- Çfare do doje tani? nje masazh
54- Perlotesh shpejt? kto vitet e fundit po jam bere sensitive
55- Ben shume surpriza ? edhe bej
56- Te bejn shume surpriza? po
57- Kush mendon se te do ? ai qe kam lindur vete
58- Beson ne dashurine e vertete ? besoj
59- Çfare pret ? nuk pres shume qe mos zhgenjehem
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? mbase verdall do jet
61- Kenga preferuar? jan disa si vecoj dot
62- Grupi preferuar ? dhe grupet po ashtu
63- Kur je zene per here te fundit? kur me do qefi ,,, e kam hobi
64- Sa i/ e gjat je ? 164
65- Si te pelqen te vishesh? sporty
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? sme kujtohet
67- Çfare hengre per here te fundit ? sandwich
68- Ke ndonj ves ? kam
69- E perdor sarkazmen? po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? liber per femije
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? senorita
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ?po nje
74- Piercing? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....po disa
76- Çfare do doje ? qetesi
77- Si e ke emrin ? ta thash njeher
78- Si do doje ta kishe emrin? skam preferenc
79-Te pelqen vetja? maybe
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? laj dhembet
81- Hobi yt? disa
82- Ke moter ose vlla? po
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? jo flm , skam mosh
84- Çfare lloj filmi te pelqen?humor
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? terminatori
86- Çfare ben gjithe diten? mendoj
87- Je xheloz/e? varet
88- Perton? varet
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? pak
90- Sa persona te urrejn? asnje fare
91- Ke ke puthur per here te fundit ? kinezin ne enderr
92- E jep veten para te tjerve? varet
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? kush kshu
95- Beson ne magji? po
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? mbase
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? jeta
99- U lodhe? pak
100- Mirupafshim? ciao


thash ta provoj dhe un ....
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo me kinez me beri pershtypje. Perse bash kinez lol jk
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
1- Je gati per 100 pyetje? Po
2-Emri: Ridi
3- Pseudonimi : Ridexxx
4- Shprehja qe urren: U prish koha
5- Shprehja qe pelqen: Kush i levdon femrat, i njeh pak, kush i shan, nuk i njeh fare
6- Personi i fundit qe puthe? Veten
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Po goxha dhe jam munduar ne menyra te ndryshme te qetesoj veten
8- Buzqesh ? Kur flisja me te
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne paqe
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te rrija ca dite me te ne nje vend te bukur
11- Statusi juaj? Single
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Disa here por kete here ishte i hidhur
13- Urren? Kurrsesi
14- Do ? Po dua te kthehet
15- Je tip shoqerueshem ? Varet me ke
16- Kafsha juaj e preferuar ? Leone
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Asnjehere
18- Je kokfort ? Jam pak
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? S'jam dhe aq i bukur
20- Ngjyra e preferuar ? E kuqja
21- Data e preferuar ? 3
22- Viti me i bukur ? S'do vecoja por me duket 1999 kur luaja me te rinjte e Partizanit dhe dolem ne finale
23- Çfare te pelqen te vetja? Qe i ruaj sekretin deri ne fund
24- Çfare urren te vetja? Ate fazen e cmendurise kur filloj te dyshoj ne medime dhe me nevojitet kohe...
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Te dyja bashke
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ty
28- Pija preferuar ? Me pelqen vera e kuqe
29- Ushqimi preferuar ? Kuzhina mesdhetare dhe une
30- Di te gatuash? Di ca...
31- E pelqen shkollen? Do me pelqente ta rifilloja..
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te shkoj ne mal dhe te qetesoj veten
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Po i urte
35-Je nevrik/e? Jo dhe aq
36- Je i/ e ndjeshme ? Ndjeshmeria eshte virtyt i miresise
37- Thua shpesh Te dua? Vetem me personin qe e dua vertet
38- Kujt i thua ? Ty, edhe pse jam i zemeruar
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Po dhe i largoj
40- U beson njerzve ? Tani jo me. Besimi mu dogj heshturazi ne thellesi te shpirtit
41- Ku ke qene keto dite ? I zhytyr ne mendime
42- Kush te acaron? Ndonjher me acaron vetja qe s'bera as sa munda per disa gjera..
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Karaibet
44- Nje nder ditet me te bukura? Ne femijeri, kur luaja futboll
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Se mbaj mend
46- Çfare po pret ? Vetkontroll dhe vetrregullim
47- Shoqja jote me e mire ? Hmmmm
48-Shoku yt me i mire? Pse ka shok sot ?
49- Mendon se te urrejne? S'bej gjera qe te me urrejne
50- Per çfare e mendon para se te flesh? Per ato c'kam bere sot dhe c'duhet te bej neser
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Te te takoja.. Do gezohesha shume
52- Dashuria jote ? No koment... s'kam fjale
53- Çfare do doje tani? Ty, prane meje
54- Perlotesh shpejt? Jo, por kur me ndodhi njehere isha duke folur me te { te kujtohet? }
55- Ben shume surpriza? S'jam tip surprizues por me pelqen ta bej te ndihet mire
56- Te bejn shume surpriza? ah sa do doja te me fliste tani si surprize
57- Kush mendon se te do ? Nena ime
58- Beson ne dashurine e vertete ? Tani e kam te veshtire..
59- Çfare pret ? Asgje
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Jo. ku ta gjej borebardhen .. me ka ikur
61- Kenga preferuar? Dy kenge te Bryan Adam nje ta Dan Hill
62- Grupi preferuar ? S'kam
63- Kur je zene per here te fundit? Me asnje
64- Sa i/ e gjat je ? 182
65- Si te pelqen te vishesh? Sportiv
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Askend
67- Çfare hengre per here te fundit ? Ushqim te shpejt
68- Ke ndonj ves ? S'besoj te kem... kur te kem do ju them..
69- E perdor sarkazmen? Po kur duhet
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Psikoanaliza te Sigmund Frojd, nje nder 5 librat te tij...
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Bryan adams straight from the heart
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? po, ktu posht.. E moret seriozisht ju ? Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po ajo
76- Çfare do doje ? Te flisja me ty tani
77- Si e ke emrin ? Belul .. ta thash pra
78- Si do doje ta kishe emrin? Aqif ndoshta
79-Te pelqen vetja? Jo, jam i shemtut dhe tremb kalamajte
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Pse,doni me dit te gjitha ju?
81- Hobi yt? Palestra dhe muzika
82- Ke moter ose vlla? Moter
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? per momentin jo , ne te ardhmen mbase
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Humoristik
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? S'para shoh filma ne fakt por ato histori dashurie ku lotohem e shfryhem ne shami vuu vuuu vuu
86- Çfare ben gjithe diten? Pun dhe stervitje
87- Je xheloz/e? Po pak
88- Perton? Jo aspak
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo nga te tjeret por nga personi i zemres
90- Sa persona te urrejn? S'kam ber gje qe te me urrejjne
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Veten ne pasqyre
92- E jep veten para te tjerve? Jo. zakonisht e mbaj permbrenda por mundohen ta kontrolloj..
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po, po me ka ikur kohet e fundit
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Syte
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga dashuria
99- U lodhe? Jo pa merak vlla
100- Mirupafshim? Mirupafshim dhe me byc te forta
 
Redaktimi i fundit:
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Hera

Banned
1- Je gati per 100 pyetje? Po
2-Emri: Lina
3- Pseudonimi : Hera
4- Shprehja qe urren: ku ishe
5- Shprehja qe pelqen: une jam une
6- Personi i fundit qe puthe? Mamin
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Shume jam
8- Buzqesh ? Kur flisja me te
9- Si deshiron t'vdesesh ? Me sy mbyllur
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te me djegin
11- Statusi juaj? Single
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Disa here
13- Urren? Jo
14- Do ? Po
15- Je tip shoqerueshem ? Varet
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qeni
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Oh yes
18- Je kokfort ? Jam pak
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Nuk e di
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza
21- Data e preferuar ? 7
22- Viti me i bukur ? Kur lindi nipi
23- Çfare te pelqen te vetja? Qetesine
24- Çfare urren te vetja? Qe jam me e qete se duhet
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Te dyja bashke
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me njeriun qe ndiej
28- Pija preferuar ? Me pelqen vera e kuqe
29- Ushqimi preferuar ? Kuzhina mesdhetare
30- Di te gatuash? Po
31- E pelqen shkollen? Do me pelqente ta rifilloja..
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te Isha tek ai
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Po e urte
35-Je nevrik/e? Jo
36- Je i/ e ndjeshme ? Ndjeshmeria eshte virtyt i miresise
37- Thua shpesh Te dua? Vetem me personin qe e dua vertet
38- Kujt i thua ? Varet
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk e di
40- U beson njerzve ? Varet
41- Ku ke qene keto dite ? Ketu ku jam
42- Kush te acaron? Askush
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Duke bere kajak
44- Nje nder ditet me te bukura? Ne femijeri
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Se mbaj mend
46- Çfare po pret ? Te qetesohem
47- Shoqja jote me e mire ? Hmmmm
48-Shoku yt me i mire? Ku ndodhet
49- Mendon se te urrejne? Ku I dihet
50- Per çfare e mendon para se te flesh? Per babon
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Te te takoja..
52- Dashuria jote ? No koment... s'kam fjale
53- Çfare do doje tani? Ty, prane meje
54- Perlotesh shpejt? Jo,
55- Ben shume surpriza? Varet kujt
56- Te bejn shume surpriza? Po
57- Kush mendon se te do ? Nena ime
58- Beson ne dashurine e vertete ? Varet
59- Çfare pret ? Asgje
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Jo nuk kerkoj
61- Kenga preferuar? Skam
62- Grupi preferuar ? S'kam
63- Kur je zene per here te fundit? Me asnje
64- Sa i/ e gjat je ? 1.62
65- Si te pelqen te vishesh? Klasike
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Doren e babos
67- Çfare hengre per here te fundit ? Po ha tani
68- Ke ndonj ves ? Kam
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Psikologjia e frojdit
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Nuk mbaj mend
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo
73- Ke tatuazh ? Jo
74- Piercing? .......?Jo
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po babo
76- Çfare do doje ? Asgje
77- Si e ke emrin ? Lina pra
78- Si do doje ta kishe emrin? Athina
79-Te pelqen vetja? Jo,
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Pse,doni me dit te gjitha ju?
81- Hobi yt? Palestra dhe kajak
82- Ke moter ose vlla? Vella e moter
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Po
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Humoristik
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Χαλβά 5_0
86- Çfare ben gjithe diten? Pun dhe stervitje
87- Je xheloz/e? Po pak
88- Perton? Jo aspak
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo kurre
90- Sa persona te urrejn? Se di
91- Ke ke puthur per here te fundit ? .......
92- E jep veten para te tjerve? Jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po, po me ka ikur kohet e fundit
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Syte
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Po
98- Nga kush ke frike? Nga hija
99- U lodhe? Pak
100- Mirupafshim? Mirupafshim
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
E hoqa dhe kte hall ?

1- Je gati per 100 pyetje? Jepi Fol !
2-Emri: Nona.
3- Pseudonimi : Me pelqen kur me thon Vie ose jete .
4- Shprehja qe urren: Bej si te thèm un mo mos Bej si Bej une .
5- Shprehja qe pelqen: Je vis qu’un fois donc laisse moi vivre !
6- Personi i fundit qe puthe? Babin ne tel .
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? kohe kanrantine Po e kam vra ma smiri .
8- Buzqesh ? Shume ndonjehere dhe me ze .
9- Si deshiron t'vdesesh ? kush te Tha qe do vdes ? Robi vdes kur do vete !
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ?
Te me djegin dhe hirin te ma hedhin ne det. Sepse ne jemi Te pandare.
11- Statusi juaj? E Martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Ehe .
13- Urren? Nuk kam Kohe per te urryer o njeri .
14- Do ? Liri kto Kohe Jam ne burg pa afat .
15- Je tip shoqerueshem ? Po ..por Jam shume selektive.
16- Kafsha juaj e preferuar ? Pellumbat .
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Kam ber qe qyrrat i kan dale..
18- Je kokfort ? Pak .
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Si mendon Ti ?! Hajd mo Ndoshta...
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? 13 Korrik.
22- Viti me i bukur ? 1936/42
23- Çfare te pelqen te vetja? Embelsia.
24- Çfare urren te vetja? Sikur ta Thash me duket ??
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Vere pa diskutim grija me deprimon.
27- Me ke do doje te ishe tani ? Oh me te dashurit e mi.( dhe kto qe Jam )
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Tranana , asude.
30- Di te gatuash? E sfidoj dhe @L0v3rM4n .
31- E pelqen shkollen? Mo na kujto vitet e arta te keqen nona .?
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe po Bej ndryshe sdo e beja.
33- Di ta ngasesh makinen? Oui .
34- Je tip i urt ? Qengj nese sme pickon kush .
35-Je nevrik/e? Sa te Thash Jam Qengj !
36- Je i/ e ndjeshme ? Po ne pergjithsi.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe ja thèm .
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk jan tipi im.
40- U beson njerzve ? ? % besoj vetem veten .
41- Ku ke qene keto dite ? Ne karantine çme pyet aman .
42- Kush te acaron? Asgje konkrete po skuthet nese duhet Te them patjeter dicka .

43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Durres ..
44- Nje nder ditet me te bukura? Kur dhash nje jete .
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare ? Si mbaj mend endrrat. Nese do ate parmbrem ta thèm .
46- Çfare po pret ? Te dal nga Burgu e ti bie botes verdall.
47- Shoqja jote me e mire ? Mami motra
48-Shoku yt me i mire? Babi vellai .
49- Mendon se te urrejne? S‘me plas legeni .
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Ne ate ore i kam mbaru Te gjitha detyrimet ?

51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? i kam te gjitha . Si non shume zhurme .
52- Dashuria jote ? Jeta .
53- Çfare do doje tani? Liri ta Thash me lart qorr.
54- Perlotesh shpejt? Jo kot .
55- Ben shume surpriza ? Po
56- Te bejn shume surpriza? Po
57- Kush mendon se te do ? Ata qe kam prezent.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria e vertet? Skemi moshe per perralla .
59- Çfare pret ? Me trashe plako .
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Me gjeti .
61- Kenga preferuar? Je voudrais bien.
62- Grupi preferuar ? Nuk Eshte grup do nje emer ?
63- Kur je zene per here te fundit? Se mbaj mend .
64- Sa i/ e gjat je ? Me kan akuzu per shalgjat po ku di un?
65- Si te pelqen te vishesh? Komod
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Burrin
67- Çfare hengre per here te fundit ? Salade me shume fruta mren .
68- Ke ndonj ves ? Duhan, alkohol dhe sex .
69- E perdor sarkazmen? Ndonjehere
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Sur le plus belle routes du monde.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Belle
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Ehe
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Jo
76- Çfare do doje ? A do nje laper ?
77- Si e ke emrin ? paske ik si perfundim sorry .
78- Si do doje ta kishe emrin? Ashtu si e kom .
79-Te pelqen vetja? idh e kam shpirtin .
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? zhvishem.
81- Hobi yt? Jan shume sdel koha per ti then ktu .
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Beb te logel apo te mal??
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Romantik , comédi.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Ciro episodi i fundit .
86- Çfare ben gjithe diten. Normal punoj po kto dite larshmeri e madhe multifunksionale.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Ncuq.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Pyll e le .
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene po nuk mund Te na duan te gjithe .
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Me trashe or tay. Babin ne tel .
92- E jep veten para te tjerve? Ne ça kuptimi?
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Oh Ouiii .
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Ncuq
96- Beson ne dashuri me shikim te pare? A nuk iken te besh nje lavazh truri??
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush vec zotit .
99- U lodhe? U knaqa
100- Mirupafshim? Pafshim Po para se ta mbyll me lejo te thèm qe te dy vdiskam per tranana. Qao Malok .?
 
Redaktimi i fundit:

Senseo

.
Staf në FV.AL
1- Je gati per 100 pyetje? Patjeter.
2-Emri: Sdu! :p
3- Pseudonimi : Senseo/Petraqi
4- Shprehja qe urren: Besdisje kto shkurtimet e fjaleve.
5- Shprehja qe pelqen: Aspire to inspire beforewe expire.
6- Personi i fundit qe puthe? Shoqen e ngusht.
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Me raste.
8- Buzqesh ? Cdo dite.
9- Si deshiron t'vdesesh ? Duke buzeqeshur.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te bohet I gjall badboy ?
11- Statusi juaj? Komplikueshem.
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Dikur.
13- Urren? Jo.
14- Do ? Ehe dua :p
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qeni.
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Po
18- Je kokfort ? Me shum se ty :p
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Petraqin yes :p
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? Skam ndonje.
22- Viti me i bukur ? 2020
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? Nada.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Vjesht.
27- Me ke do doje te ishe tani ? Qershorin.
28- Pija preferuar ? Quneshti i ftoht.
29- Ushqimi preferuar ? Trahanaja.
30- Di te gatuash? Ehe.
31- E pelqen shkollen? Po.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te ndez dritrn se u qerrova po jam tu pertu :p
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Jam si jo.
35-Je nevrik/e? Içik.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Kur ma ndjen zemra.
38- Kujt i thua ? Kenzos :p
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Jo.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Mshpaj :p
42- Kush te acaron? Mos ndergjegjsimi.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Kine.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dje.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? As mundohem ti kujtoj.
46- Çfare po pret ? Niks :p
47- Shoqja jote me e mire ? Mijn schatje.
48-Shoku yt me i mire? Njeri.
49- Mendon se te urrejne? Jo.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Asgje mze tak fak ?
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Ate.
52- Dashuria jote ? Ehhh
53- Çfare do doje tani? Tani asgje driten e hapa :p
54- Perlotesh shpejt? Po
55- Ben shume surpriza ? Me raste
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Ohhh yessss.
59- Çfare pret ? Serio e ke ti ?
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Po.
61- Kenga preferuar? Nothing else matters.
62- Grupi preferuar ? Coldplay.
63- Kur je zene per here te fundit? Se mbaj mend.
64- Sa i/ e gjat je ? Kam shkall me vete perhere :p
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Shoqen e ngusht.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Qofte.
68- Ke ndonj ves ? Kam me shumic.
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Duke lexuar: Machts Vertoon.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? R.E.M Losing my religion.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Po
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po
76- Çfare do doje ? Prap ti eee
77- Si e ke emrin ? Si e kishe ti ne iher?
78- Si do doje ta kishe emrin? Ehe
79-Te pelqen vetja? Qamet vdes maroj nordh
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Çuq e çup kicat.
81- Hobi yt? Ti prgj ktyre pyetjeve :p
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Ashtu luan ti eee :p
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Horrorr thriller
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Dangerous lies.
86- Çfare ben gjithe diten? Lexojme
87- Je xheloz/e? Po
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Asnje.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Mos u bej perserites
92- E jep veten para te tjerve? Edhe ndodh.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shikimin
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jest o jest
97- Ke kafshe shtepiake? Po
98- Nga kush ke frike? Vetem nga Ai lart.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? See yaaaa ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
1- Je gati per 100 pyetje? Ja ta provojme i here
2-Emri: Sdu!
3- Pseudonimi : Monique
4- Shprehja qe urren: cpb
5- Shprehja qe pelqen: Dite e re, Kismet i ri
6- Personi i fundit qe puthe? My little me
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Po
8- Buzqesh ? Po
9- Si deshiron t'vdesesh ? Vetem aksident me makine jo!
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te mendoja se Jetova!
11- Statusi juaj? Ende njeri
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Plot here
13- Urren? Perpiqem shume , jo gjithnje ia dal
14- Do ? Me te miren per njerezit e zemres sime
15- Je tip shoqerueshem ? Shume
16- Kafsha juaj e preferuar ? Kerrici
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Me dashje asnjehere , padashje po
18- Je kokfort ? Me shume sec duhet
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Fiksim ? Se di
20- Ngjyra e preferuar ? E kuqja
21- Data e preferuar ? 5
22- Viti me i bukur ? 2004
23- Çfare te pelqen te vetja? Llogjika e ftohte , kur e kam
24- Çfare urren te vetja? ....nje hale me gjera
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me dike qe se kam me pjese te jetes sime
28- Pija preferuar ? Vodka
29- Ushqimi preferuar ? Skam ndonje te tille
30- Di te gatuash? Po
31- E pelqen shkollen? Po
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Nje shetitje me makine neper bregdet
33- Di ta ngasesh makinen? Patenten e kam , makinen e kam harruar lol
34- Je tip i urt ? Vetem kur fle
35-Je nevrik/e? Po
36- Je i/ e ndjeshme ? Teper
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe i dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? varet si e kupton secili nga ne Interesin. Ska marredhenie pa interes te ndersjellte
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Karantine
42- Kush te acaron? Ata qe shiten per dicka qe nuk jane
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne keto kohe , kudo te ishte ..
44- Nje nder ditet me te bukura? 03 Mars
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Ne krahet e dikujt kam fjetur tere naten dhe mengjesi ishte si nje perjetim ne nje dimension tjeter
46- Çfare po pret ? Te mbaroj karantina
47- Shoqja jote me e mire ? @Senseo
48-Shoku yt me i mire? @Frank
49- Mendon se te urrejne? Sbesoj , por eshte relative nga kapaciteti i gjithkujt
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Fli flefsh te madhen lol
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje party surprize me njerezit me te dashur te mite
52- Dashuria jote ? Dikush nga e shkuara
53- Çfare do doje tani? ehe posi
54- Perlotesh shpejt? Gjithnje me motiv
55- Ben shume surpriza ? Po
56- Te bejn shume surpriza? Po
57- Kush mendon se te do ? Ata qe e vleresojne faktin qe jam pjese e tyre
58- Beson ne dashurine e vertete ? E kam perjetuar dhe si rrjedhoje e besoj
59- Çfare pret ? Te aryshes
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? I kam lene perrallat te sirtari i komodines
61- Kenga preferuar? Kam shume
62- Grupi preferuar ? Raimmstein
63- Kur je zene per here te fundit? Mbreme
64- Sa i/ e gjat je ? 165
65- Si te pelqen te vishesh? Si te ndihem rehat
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? dorezen e deres
67- Çfare hengre per here te fundit ? tava kosit po me pret ne tavoline
68- Ke ndonj ves ? plot
69- E perdor sarkazmen? kur duhet
70- Libri i fundit qe ke lexuar? ehhhhhh kto kohe po lexoj budalliqe plot
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? nothing left to say
72- Ke frike nga ndonje insekt? e jam cik tip dhjakse lol
73- Ke tatuazh ? po
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....Po shume cka
76- Çfare do doje ? syte qe te pelcasin
77- Si e ke emrin ? Sanije
78- Si do doje ta kishe emrin? e adhuroj emrin tim
79-Te pelqen vetja? vende vende
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? nderroj breket se ku i dihet nates lol
81- Hobi yt? te jetoj
82- Ke moter ose vlla? kisha moter :(
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Bebet sjane kukulla
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe thriller
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Lucifer po shoh
86- Çfare ben gjithe diten? Punoj
87- Je xheloz/e? Kam nje teori timen mbi kete....Sjam xheloze ama gjerat e mia jane vetem te miat
88- Perton? ndonjehere po
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Varet kush jane te tjeret
90- Sa persona te urrejn? Po ku i ashtuqa
91- Ke ke puthur per here te fundit ? ja sapo i fusa vetes nje te ngalaqur
92- E jep veten para te tjerve? Po sepse jam emotive
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Te qenurit i drejtperdrejte
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Kam xhesin
98- Nga kush ke frike? Nga vetja
99- U lodhe? u thyva ne mes
100- Mirupafshim? Mirupafshim.
 

SunFIower

Don’t touch!
1- Je gati per 100 pyetje? ta provojme
2-Emri: ......
3- Pseudonimi : gaxhije
4- Shprehja qe urren: Ne cdo shprehje kur thone vari k***
5- Shprehja qe pelqen: hapu toke se ka zbritje
6- Personi i fundit qe puthe? babushi
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Si kohe karantine edhe ndodh
8- Buzqesh ? Esht arma ime me e forte
9- Si deshiron t'vdesesh ? Pa dhimbje
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te me puthe ai per her te fundit
11- Statusi juaj? se di
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Plot here
13- Urren? Kur jam e nervozuar
14- Do ? Cik gjume
15- Je tip shoqerueshem ? Jo me gjithkend
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ngordh per lepuj ti perkedhel
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Kshu thone por vetem njerit ja kam pare lotet
18- Je kokfort ? Ehh
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Kshu thone
20- Ngjyra e preferuar ? Blu,e bardha
21- Data e preferuar ? 5,14,17
22- Viti me i bukur ? Ohh 2011
23- Çfare te pelqen te vetja? asgje dhe gjithcka
24- Çfare urren te vetja? Nervozohem shpejt
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Pranvere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe me ben te ndjehem femer
28- Pija preferuar ? Leng portokalli
29- Ushqimi preferuar ? Japraket
30- Di te gatuash? Me shume di te bej pis dhe te djeg sesa te gatuaj
31- E pelqen shkollen? Ohh me ka marre malli te rraf cunat si dikur :p
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te vozisja makinen pa destinacion me muzike te larte
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Lepur :p
35-Je nevrik/e? Jam
36- Je i/ e ndjeshme ? Fatkeqsisht
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe me mbushin zemren
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Edhe ka po bej sikur sdi gjo un :p
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? shtepi
42- Kush te acaron? Injoranca dhe rremuja
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Turqi dhe paris
44- Nje nder ditet me te bukura? Smund ta percaktoj me nje fjale kete pyetje
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Me gjarperinj shoh shume
46- Çfare po pret ? mesazh
47- Shoqja jote me e mire ? motra
48-Shoku yt me i mire? babi
49- Mendon se te urrejne? Ndoshta
50- Per çfarea mendon para se te flesh? e mbylla deren edhe gazin apo jo?:p
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? nuk i festoj zakonisht po mjafton nje urim sa per kujtese
52- Dashuria jote ? Pas babit,ai !
53- Çfare do doje tani? nje perqafim
54- Perlotesh shpejt? Nese ka arsye per tu perlotur ,po
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Familja e sigurt qe po
58- Beson ne dashurine e vertete ? Po,besoj!
59- Çfare pret ? Nje sms praa
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ndoshta
61- Kenga preferuar? Skam
62- Grupi preferuar ? Skam
63- Kur je zene per here te fundit? U bene ca dit
64- Sa i/ e gjat je ? Sjam e gjate lol
65- Si te pelqen te vishesh? Sipas vendit, me shume sport
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Skemi kap kend se ruajme distancat lol
67- Çfare hengre per here te fundit ? Syfyr hengra gjelle nje sallate patatesh dhe fruta
68- Ke ndonj ves ? Kush nuk ka?
69- E perdor sarkazmen? Ëë?
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Ca pjese te shkeputura nga nje liber fetar
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Let me love you
72- Ke frike nga ndonje insekt? Gjarperijte
73- Ke tatuazh ? Jo jo sjan ne shijet e mija
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po
76- Çfare do doje ? Cik gjume pra!
77- Si e ke emrin ? teper sekret per ta thene ktu
78- Si do doje ta kishe emrin? Jam e lumtur me ate qe kam
79-Te pelqen vetja? nuk me pelqen vetja por e dua me te mirat dhe difektet
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Vesh pizhamat
81- Hobi yt? Piktura
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Per tu kujdesur per te ndoshta.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Komedi
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Se mbaj mend
86- Çfare ben gjithe diten? Xhiro neper shpi
87- Je xheloz/e? Per gjera qe jan te mijat,jam
88- Perton? Ndonjehere
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Ku di une aman sjam fallxhore
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Babin
92- E jep veten para te tjerve? Varet per cfar,pergjisisht jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? miresine
95- Beson ne magji? Po
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga ai lart
99- U lodhe? Pak
100- Mirupafshim? Baj✋
 

JordanBelfort11

Do you think i tell people things?!
1- Je gati per 100 pyetje? Po re..
2-Emri: Jordan
3- Pseudonimi : JordanBelfort
4- Shprehja qe urren: Ka disa..
5- Shprehja qe pelqen: We are all bad to someone’s story.
6- Personi i fundit qe puthe? Filanen
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Po
8- Buzqesh ? Po
9- Si deshiron t'vdesesh ? Si ta ket shkrujt zoti.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Ti le te gjithe mire..
11- Statusi juaj? Ehaaaa
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Jo,nuk pres shume nga njerezit..
13- Urren? Jo
14- Do ? Patjeter.
15- Je tip shoqerueshem ? Jam.
16- Kafsha juaj e preferuar ? Qeni
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Po ?
18- Je kokfort ? Muco..
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Fiksim ? Ndoshta
20- Ngjyra e preferuar ? E zeze edhe gri..
21- Data e preferuar ? 11
22- Viti me i bukur ? Nuk ka ardh akoma.
23- Çfare te pelqen te vetja? Qetesia.
24- Çfare urren te vetja? Kam disa gjera...
25- Ke frike nga erresira? Po
26- Dimer apo vere? Vere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Jam mire... ?
28- Pija preferuar ? Dry Martini
29- Ushqimi preferuar ? Gjellerat me mish..
30- Di te gatuash? Jo,pertoj.
31- E pelqen shkollen? Pjo
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Duke kalu kohe me shoqerine.. ?
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Besoj se po.
35-Je nevrik/e? Shume.
36- Je i/ e ndjeshme ? Po
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Dikujt.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk besoj..
40- U beson njerzve ? Ncuq
41- Ku ke qene keto dite ? Shpi gjith kohes..
42- Kush te acaron? Keta njerezit fallco ma prishin disponimin.. ?
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Rio de Janiero
44- Nje nder ditet me te bukura? Ska ardh akoma.. ?
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohet.
46- Çfare po pret ? Nuk pres gje,po punoj per te marr ato qe dua.
47- Shoqja jote me e mire ? Filanja
48-Shoku yt me i mire? Filani.
49- Mendon se te urrejne? Nuk besoj,por edhe nqs po kujt po i ha raku..
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per objektivat.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nuk me pelqejne dhuratat.
52- Dashuria jote ? Dikush.
53- Çfare do doje tani? Nuk e di,ta mendoj.
54- Perlotesh shpejt? Jo
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Sdu
57- Kush mendon se te do ? Ata qe i dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Po,por kam dyshimet e mia.
59- Çfare pret ? Ta tash iher..
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ndoshta.
61- Kenga preferuar? Jane shume.
62- Grupi preferuar ? Back Street Boys.
63- Kur je zene per here te fundit? Ka kohe.
64- Sa i/ e gjat je ? 178
65- Si te pelqen te vishesh? Sportiv ne pergjithesi.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Dike.
67- Çfare hengre per here te fundit ? Pastice.
68- Ke ndonj ves ? Kam
69- E perdor sarkazmen? Varet.
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Nje liber qe ka lidhje me punen..
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? From Sarah with love.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Kam
73- Ke tatuazh ? Jo.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Jo
76- Çfare do doje ? Do doja paqe neper bote.
77- Si e ke emrin ? Jordan.
78- Si do doje ta kishe emrin? E kam fiks,edhe vete nuk do e kisha zgjedh me te mire.
79-Te pelqen vetja? Edhe po ,edhe jo.
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Cicin.
81- Hobi yt? Futbolli.
82- Ke moter ose vlla? Kam.
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Jo.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion,drame,biografi.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Tiger King,dokumentar ne fakt.
86- Çfare ben gjithe diten? Po merrem me dicka.
87- Je xheloz/e? Jam,i moderuar.
88- Perton? Po,por e mund pertacllekun.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Varet.
90- Sa persona te urrejn? Nuk e di.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Dike
92- E jep veten para te tjerve? Jo ?
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po,shume.
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shume gjera.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Kam.
98- Nga kush ke frike? Nga gjerat qe nuk i kam ne dore per ti ndalur,ose ndryshuar.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Fakju more..
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
1- Je gati per 100 pyetje? Po :):)
2-Emri: Jetmira
3- Pseudonimi : Nuk kam.
4- Shprehja qe urren: Te dua shume lool
5- Shprehja qe pelqen: Hapi rruge budallenjve:p:p.
6- Personi i fundit qe puthe? Mami:):)
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo..
8- Buzqesh ? Nuk me rrihet serioze:D
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne krevat,ne krahet e nenes time.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te jem mire:):)
11- Statusi juaj? Beqare
12- Je zhgenjyer ndonjhere?Edhe me zhgenjejne,por hajd se kalon
13- Urren? Jo:):)
14- Do ? Nje pije energjike.
15- Je tip shoqerueshem ? Jo
16- Kafsha juaj e preferuar ? Macet(te medha e te vogla).
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Joo.
18- Je kokfort ? Poo.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Se besoj
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? E diela.
22- Viti me i bukur ? 1995lool
23- Çfare te pelqen te vetja? Thjeshtesia
24- Çfare urren te vetja?Qe jam shum e drejtperdrejte.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer;)
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me asnje:p:p.
28- Pija preferuar ? B52lool
29- Ushqimi preferuar ? Byrek me gjize.
30- Di te gatuash? Ajt mo,hif e shkruj
31- E pelqen shkollen? Joo.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te shihja henen me pamje nga deti.
33- Di ta ngasesh makinen? Jo
34- Je tip i urt ? Jam deri ne momentin qe me gerric aty ku nuk duhet.
35-Je nevrik/e? Po.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Askujt
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Joo.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Home sweet home
42- Kush te acaron? Kur te pyesin se kur do fejohesh.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet?
44- Nje nder ditet me te bukura?
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Sikur po vrapoja ne nje rrug pa fund.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ?
48-Shoku yt me i mire?
49- Mendon se te urrejne? Joo,
50- Per çfare mendon para se te flesh? Me shkojn shum gjera ne mendje,por per te ardhmen mendoj.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Lek :D
52- Dashuria jote ?
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Poo.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Familja ime.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Jooo
59- Çfare pret ? Te bjere bore ne gusht lool.
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Mua gjithmone me qellon Shreku lool.
61- Kenga preferuar? We belong together
62- Grupi preferuar ?
63- Kur je zene per here te fundit? Para 2 oreve se po benin zhurme.
64- Sa i/ e gjat je ? 1.65
65- Si te pelqen te vishesh? Vishem sipas humorit
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Askend
67- Çfare hengre per here te fundit ? 2 banane.
68- Ke ndonj ves ? Haj thonjte,dhe flas shume kur acaarohem.
69- E perdor sarkazmen? Jo
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Ka kohe qe nuk kam lexuar.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Kida-s'ka.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Joo.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po shum njerez.
76- Çfare do doje ? Nje perqafim.
77- Si e ke emrin ?
78- Si do doje ta kishe emrin? Erisa ose Klejda
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Kruaj hunden e veshet:p:p.
81- Hobi yt? Muzika
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Joo
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Drame e Komedi
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Ophelia
86- Çfare ben gjithe diten? Varet se si me ecen dita.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Aty dhe mu,se shef ti.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Vellain me zor:p:D.
92- E jep veten para te tjerve? Qesh kur jam ne siklet.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo?
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo
97- Ke kafshe shtepiake? Po
98- Nga kush ke frike? Vdekja
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Ciao...
 

SunFIower

Don’t touch!
1- Je gati per 100 pyetje? ta provojme
2-Emri: ......
3- Pseudonimi : gaxhije
4- Shprehja qe urren: Ne cdo shprehje kur thone vari k***
5- Shprehja qe pelqen: hapu toke se ka zbritje
6- Personi i fundit qe puthe? babushi
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Si kohe karantine edhe ndodh
8- Buzqesh ? Esht arma ime me e forte
9- Si deshiron t'vdesesh ? Pa dhimbje
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te me puthe ai per her te fundit
11- Statusi juaj? se di
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Plot here
13- Urren? Kur jam e nervozuar
14- Do ? Cik gjume
15- Je tip shoqerueshem ? Jo me gjithkend
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ngordh per lepuj ti perkedhel
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Kshu thone por vetem njerit ja kam pare lotet
18- Je kokfort ? Ehh
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Kshu thone
20- Ngjyra e preferuar ? Blu,e bardha
21- Data e preferuar ? 5,14,17
22- Viti me i bukur ? Ohh 2011
23- Çfare te pelqen te vetja? asgje dhe gjithcka
24- Çfare urren te vetja? Nervozohem shpejt
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Pranvere
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe me ben te ndjehem femer
28- Pija preferuar ? Leng portokalli
29- Ushqimi preferuar ? Japraket
30- Di te gatuash? Me shume di te bej pis dhe te djeg sesa te gatuaj
31- E pelqen shkollen? Ohh me ka marre malli te rraf cunat si dikur :p
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te vozisja makinen pa destinacion me muzike te larte
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Lepur :p
35-Je nevrik/e? Jam
36- Je i/ e ndjeshme ? Fatkeqsisht
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe me mbushin zemren
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Edhe ka po bej sikur sdi gjo un :p
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? shtepi
42- Kush te acaron? Injoranca dhe rremuja
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Turqi dhe paris
44- Nje nder ditet me te bukura? Smund ta percaktoj me nje fjale kete pyetje
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Me gjarperinj shoh shume
46- Çfare po pret ? mesazh
47- Shoqja jote me e mire ? motra
48-Shoku yt me i mire? babi
49- Mendon se te urrejne? Ndoshta
50- Per çfarea mendon para se te flesh? e mbylla deren edhe gazin apo jo?:p
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? nuk i festoj zakonisht po mjafton nje urim sa per kujtese
52- Dashuria jote ? Pas babit,ai !
53- Çfare do doje tani? nje perqafim
54- Perlotesh shpejt? Nese ka arsye per tu perlotur ,po
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Familja e sigurt qe po
58- Beson ne dashurine e vertete ? Po,besoj!
59- Çfare pret ? Nje sms praa
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ndoshta
61- Kenga preferuar? Skam
62- Grupi preferuar ? Skam
63- Kur je zene per here te fundit? U bene ca dit
64- Sa i/ e gjat je ? Sjam e gjate lol
65- Si te pelqen te vishesh? Sipas vendit, me shume sport
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Skemi kap kend se ruajme distancat lol
67- Çfare hengre per here te fundit ? Syfyr hengra gjelle nje sallate patatesh dhe fruta
68- Ke ndonj ves ? Kush nuk ka?
69- E perdor sarkazmen? Ëë?
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Ca pjese te shkeputura nga nje liber fetar
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Let me love you
72- Ke frike nga ndonje insekt? Gjarperijte
73- Ke tatuazh ? Jo jo sjan ne shijet e mija
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po
76- Çfare do doje ? Cik gjume pra!
77- Si e ke emrin ? teper sekret per ta thene ktu
78- Si do doje ta kishe emrin? Jam e lumtur me ate qe kam
79-Te pelqen vetja? nuk me pelqen vetja por e dua me te mirat dhe difektet
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Vesh pizhamat
81- Hobi yt? Piktura
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Per tu kujdesur per te ndoshta.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Komedi
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Se mbaj mend
86- Çfare ben gjithe diten? Xhiro neper shpi
87- Je xheloz/e? Per gjera qe jan te mijat,jam
88- Perton? Ndonjehere
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Ku di une aman sjam fallxhore
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Babin
92- E jep veten para te tjerve? Varet per cfar,pergjisisht jo
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? miresine
95- Beson ne magji? Po
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Po
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga ai lart
99- U lodhe? Pak
100- Mirupafshim? Baj✋
Hahahahhaahha mraft pika si spaskem pertu me bo gjith ket???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1- Je gati per 100 pyetje? Po :):)
2-Emri: Jetmira
3- Pseudonimi : Nuk kam.
4- Shprehja qe urren: Te dua shume lool
5- Shprehja qe pelqen: Hapi rruge budallenjve:p:p.
6- Personi i fundit qe puthe? Mami:):)
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? Jo..
8- Buzqesh ? Nuk me rrihet serioze:D
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne krevat,ne krahet e nenes time.
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te jem mire:):)
11- Statusi juaj? Beqare
12- Je zhgenjyer ndonjhere?Edhe me zhgenjejne,por hajd se kalon
13- Urren? Jo:):)
14- Do ? Nje pije energjike.
15- Je tip shoqerueshem ? Jo
16- Kafsha juaj e preferuar ? Macet(te medha e te vogla).
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Joo.
18- Je kokfort ? Poo.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Se besoj
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? E diela.
22- Viti me i bukur ? 1995lool
23- Çfare te pelqen te vetja? Thjeshtesia
24- Çfare urren te vetja?Qe jam shum e drejtperdrejte.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer;)
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me asnje:p:p.
28- Pija preferuar ? B52lool
29- Ushqimi preferuar ? Byrek me gjize.
30- Di te gatuash? Ajt mo,hif e shkruj
31- E pelqen shkollen? Joo.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Te shihja henen me pamje nga deti.
33- Di ta ngasesh makinen? Jo
34- Je tip i urt ? Jam deri ne momentin qe me gerric aty ku nuk duhet.
35-Je nevrik/e? Po.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Askujt
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Joo.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Home sweet home
42- Kush te acaron? Kur te pyesin se kur do fejohesh.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet?
44- Nje nder ditet me te bukura?
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Sikur po vrapoja ne nje rrug pa fund.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ?
48-Shoku yt me i mire?
49- Mendon se te urrejne? Joo,
50- Per çfare mendon para se te flesh? Me shkojn shum gjera ne mendje,por per te ardhmen mendoj.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Lek :D
52- Dashuria jote ?
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Poo.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Familja ime.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Jooo
59- Çfare pret ? Te bjere bore ne gusht lool.
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Mua gjithmone me qellon Shreku lool.
61- Kenga preferuar? We belong together
62- Grupi preferuar ?
63- Kur je zene per here te fundit? Para 2 oreve se po benin zhurme.
64- Sa i/ e gjat je ? 1.65
65- Si te pelqen te vishesh? Vishem sipas humorit
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Askend
67- Çfare hengre per here te fundit ? 2 banane.
68- Ke ndonj ves ? Haj thonjte,dhe flas shume kur acaarohem.
69- E perdor sarkazmen? Jo
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Ka kohe qe nuk kam lexuar.
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Kida-s'ka.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Joo.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? Po shum njerez.
76- Çfare do doje ? Nje perqafim.
77- Si e ke emrin ?
78- Si do doje ta kishe emrin? Erisa ose Klejda
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Kruaj hunden e veshet:p:p.
81- Hobi yt? Muzika
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Joo
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Drame e Komedi
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Ophelia
86- Çfare ben gjithe diten? Varet se si me ecen dita.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Aty dhe mu,se shef ti.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Vellain me zor:p:D.
92- E jep veten para te tjerve? Qesh kur jam ne siklet.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo?
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Jo
97- Ke kafshe shtepiake? Po
98- Nga kush ke frike? Vdekja
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Ciao...

B52 ishte me e forta lool
Me shume mpelqen b52 se redbull ???
 
1- Je gati per 100 pyetje? Pse jo?!
2-Emri: Eri
3- Pseudonimi : Kam pasur shume, me i suksesshmi Frank :p
4- Shprehja qe urren: Te kam harruar (50 here ne dite)
5- Shprehja qe pelqen: Mos i hap gropen shokut se bie shoku brenda.
6- Personi i fundit qe puthe? Çuni
7- Ke qen i/e merzitur kohet e fundit ? S'para merzitem.
8- Buzqesh ? 24/7
9- Si deshiron t'vdesesh ? Ne mes 2 bjondeve :p
10- Cila do ishte deshira juaj e fundit ? Te kisha nje kreher.
11- Statusi juaj? I martuar
12- Je zhgenjyer ndonjhere? Zhgenjimi nuk ben per mua, i kam gjerat te menduara mire.
13- Urren? Jeta eshte shume e shkurter per te urryer.
14- Do ? Nje kafe.
15- Je tip shoqerueshem ? Po
16- Kafsha juaj e preferuar ? Ketri (jo Ketrushi se mos keqkuptoheni)
17- Ke bere ndonje person te gjinise se kundert te qaj? Besoj se po, ashtu sikurse me kane bere.
18- Je kokfort ? Jam çik.
19- T'ka ndonjera/i fiksim ? Ku di une?!
20- Ngjyra e preferuar ? E zeza.
21- Data e preferuar ? Njelloj jane per mua.
22- Viti me i bukur ? 1985.
23- Çfare te pelqen te vetja? Durimi.
24- Çfare urren te vetja? E ke me siper pergjigjen.
25- Ke frike nga erresira? Jo
26- Dimer apo vere? Dimer me mjegull. :p
27- Me ke do doje te ishe tani ? Me ate qe jam.
28- Pija preferuar ? Vera e kuqe.
29- Ushqimi preferuar ? Trahanaja dhe "gjella me therrime".
30- Di te gatuash? Vezet e skuqura i qaj.
31- E pelqen shkollen? Me ka marre malli per banken, them te filloj e nje fakultet tjeter.
32- Çfare do doje te ishe duke bere tani? Kte qe jam duke bere x2.
33- Di ta ngasesh makinen? Po
34- Je tip i urt ? Urtesia ka qene nofka ime ne gjimnaz.
35-Je nevrik/e? Jo.
36- Je i/ e ndjeshme ? Jam.
37- Thua shpesh Te dua? Jo
38- Kujt i thua ? Atyre qe dua.
39- Ka persona qe rrine me ty per interes? Nuk i mbaj afer interesaxhinjte.
40- U beson njerzve ? Po
41- Ku ke qene keto dite ? Verdalle si gjithmone.
42- Kush te acaron? Nuk e njoh si term edhe pse mund ta shfaq, quhet diversion.
43- Ku do doje ti kaloje pushimet? Ne Kine.
44- Nje nder ditet me te bukura? Dita kur pashe syte e mi ne shikimin e nje engjelli.
45- Cila eshte endrra e fundit qe ke pare? Nuk me kujtohen endrrat, aman mbaj mend qe ka qene diçka me pilafin.
46- Çfare po pret ? Asgje.
47- Shoqja jote me e mire ? Ajo
48-Shoku yt me i mire? Ai
49- Mendon se te urrejne? Se kam idene.
50- Per çfarea mendon para se te flesh? Per gjumin.
51- Çfare do doje dhurate per ditelindje? Nje puthje.
52- Dashuria jote ? Nuk e njoh si term, me fal.
53- Çfare do doje tani? Asgje.
54- Perlotesh shpejt? Ka raste qe perlotem por duhet te jete emocion shume i forte.
55- Ben shume surpriza ? Jo
56- Te bejn shume surpriza? Jo
57- Kush mendon se te do ? Ata qe dua.
58- Beson ne dashurine e vertete ? Dashuria eshte term qe e kane shpikur autoret per te shitur libra.
59- Çfare pret ? Syte qe te pellcasin, 20 here nje pyetje. Asgje!
60- E ke gjetur princin/princeshen tende? Ka kohe qe po.
61- Kenga preferuar? Nothing else matters.
62- Grupi preferuar ? Deep purple.
63- Kur je zene per here te fundit? Nuk zihem.
64- Sa i/ e gjat je ? 192, besoj.
65- Si te pelqen te vishesh? Casual.
66- Ke ke kapur per dore per here te fundit? Sekretaren. :p
67- Çfare hengre per here te fundit ? Fruta deti te marinuara.
68- Ke ndonj ves ? Duhan, alkohol dhe femra. :p
69- E perdor sarkazmen? Po
70- Libri i fundit qe ke lexuar? Yyyyyy sa kohe u be pa lexuar, me sa mbaj mend eshte "Dimri i fundit"
71- Kenga e fundit qe ke degjuar? Nothing else matters.
72- Ke frike nga ndonje insekt? Jo.
73- Ke tatuazh ? Jo, i kam inat.
74- Piercing? Jo.
75- Te mungon dikush nga e kaluara? .....nuk e di nese me mungon ende.....
76- Çfare do doje ? Ehaaaaaa, qenke me skleroze
77- Si e ke emrin ? Lesh lesh
78- Si do doje ta kishe emrin? Ashtu sic e kam.
79-Te pelqen vetja? Pak
80- Çfare ben naten para se te flesh gjum? Laj dhembet.
81- Hobi yt? Njohja e karaktereve.
82- Ke moter ose vlla? Kam
83- Do doje te kishe ndonje bebe te vogel per te lozur? Bebat nuk jane per te lozur.
84- Çfare lloj filmi te pelqen? Aksion dhe fanta-shkence.
85- Kush eshte filmi i fundit qe ke pare ? Lucy
86- Çfare ben gjithe diten? Bej sikur punoj.
87- Je xheloz/e? Jo.
88- Perton? Jo.
89- E vret mendjen se ca mendojne te tjeret per ty? Jo.
90- Sa persona te urrejn? Se kam idene, por zoti ua shtofte.
91- Ke ke puthur per here te fundit ? Çunin para se ta çoja ne kopesht.
92- E jep veten para te tjerve? As e jap dhe as e bej.
93- Te pelqen te buzeqeshesh? Po
94- Çfare adhuron te ai/ajo? Shpirtin.
95- Beson ne magji? Jo
96- Beson ne dashuri me shikim te pare ? Perfundimisht qenke me skleroze akute.
97- Ke kafshe shtepiake? Jo
98- Nga kush ke frike? Nga askush dhe asgje, ashtu siç erdhem nje dite, po nje dite do ikim.
99- U lodhe? Jo
100- Mirupafshim? Te fala.

Ca i ke keto pyetje copy paste mer? :p
 
Top