Investigim Fotografish

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
L0v3rm4n do ruaj privatesine... per hir te vjetersise ne forum , por ajo qe ka dy llogari me telefonin motorola , nje llogari ben mire ta mbylli :)
O spiun kukllash lol na qite gjithe hordhiqet
Ca o kjo gjoja ihere ? Lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ke zu vetingu? A isha n liste une a jo lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Location del vetem me foto e shkreprura nga camera, kjo ndodh vec nese e kane GPS on ke camera. Screenshoots e fb e aplikacioneve jane pa gps location dhe info tjera, thjeshte creation date ke kshuqe mos i tremb kot. lol
He de nipce se qe dje kam pa gjume
Po mendoja te pozoja mire e ne qenef se helbete lol
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Location del vetem me foto e shkreprura nga camera, kjo ndodh vec nese e kane GPS on ke camera. Screenshoots e fb e aplikacioneve jane pa gps location dhe info tjera, thjeshte creation date ke kshuqe mos i tremb kot. lol
Te flm me ra shpirti rehat ti meriton nje pale letra angleze
 
Location del vetem me foto e shkreprura nga camera, kjo ndodh vec nese e kane GPS on ke camera. Screenshoots e fb e aplikacioneve jane pa gps location dhe info tjera, thjeshte creation date ke kshuqe mos i tremb kot. lol
Mos i genje kot.. thuj te verteten lol
une kam bo pune bindese or ti lol
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Mos i genje kot.. thuj te verteten lol
une kam bo pune bindese or ti lol
Kam gjet une nje search engine qe ben detect fotot nga fb dhe insta. 20$ ne muaj bo subscription. Ec ta them ne.privat e coje fiksimin deri nfund. :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Kam gjet une nje search engine qe ben detect fotot nga fb dhe insta. 20$ ne muaj bo subscription. Ec ta them ne.privat e coje fiksimin deri nfund. :p
Mos i fike endrrat gocave lol
 
Ty dikush tka fut ne menime se nuk i ke hy kot kali linux e python.
Ishalla nuk del burre thuj e ta qet programi "Error 404, this girl have balls, be carefull" lol
Une e kam fillu me moniken para vitesh
me back track lol kisha vite pa bo investigime
lol
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
L0v3rm4n do ruaj privatesine... per hir te vjetersise ne forum , por ajo qe ka dy llogari me telefonin motorola , nje llogari ben mire ta mbylli :)
Ma thuaj mua ke veshi se ja qep une me tel zingat njerin account. apo si kam fiksim kta me nga dy llogari. lol
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ooooo kusho cfare nderi, ke qene me pushime? :p
Nuk i them njeriu jo pa merak, ishalla s'iu shkon mendja vete. lol
 
Top