Iptv

Po e hap kete teme per iptv
na tregoni eksperiencat tuaja
ne qoftese keni perdorur ndonjehere
ose per rrezikun e tyre
meqenese keto kohe po flitet shume
per gjoba arrestime etj!

Personalisht jam perdorues qe nga 2006

iptv-gratuit-m3u.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kte vit e provuam ne, eshte copë copë...shkëputet kur ti teket. Do me pa ndonje film, ngec.
 
Kte vit e provuam ne, eshte copë copë...shkëputet kur ti teket. Do me pa ndonje film, ngec.
Mua te gjithe kanalet me punojne shume mire
plus 2000 filmat on demand...qe behen update ç'do jave
ca interneti ke fiber?
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Iptv -ne e kam me te dy platformat tring e digitalb
Thuaj a ke nerva me pa ndonjeren?!
Mire punojne
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Jam i çmendur pas TV, sidomos pas SKY Italian.

Me shume se dy vjet e shikoja Sky Italian nepermjet abonimit, i cili me kushtonte 58 euro ne muaj, ...ne bisede me nje shok ne kafene me sugjeroi nje iptv e cila kushton 100 euro ne vit, ku ne te perfshihen digitalb + supersport, tring, kanalet kosovare me pagese, sky italian, sky gjerman, sky grek, sky spanjoll, dhe te gjitha kanalet e platformave te ndryshme te gjithe vendeve te botes me pagese ose jo, perfshire edhe mbi 400 kanale USA, me pak fjale nje pafundesi mundesi perzgjedhjesh.

Probleme: ...ndodh ndonjehere sidomos kur interneti nuk eshte ne cilesine e duhur, pasi kerkon nje shpejtesi prej 20 mega, qe te ngec figura, por une personalisht jam shume shume i kenaqur me cilesine 4k te figures edhe ne teresi.
 
Jam i çmendur pas TV, sidomos pas SKY Italian.

Me shume se dy vjet e shikoja Sky Italian nepermjet abonimit, i cili me kushtonte 58 euro ne muaj, ...ne bisede me nje shok ne kafene me sugjeroi nje iptv e cila kushton 100 euro ne vit, ku ne te perfshihen digitalb + supersport, tring, kanalet kosovare me pagese, sky italian, sky gjerman, sky grek, sky spanjoll, dhe te gjitha kanalet e platformave te ndryshme te gjithe vendeve te botes me pagese ose jo, perfshire edhe mbi 400 kanale USA, me pak fjale nje pafundesi mundesi perzgjedhjesh.

Probleme: ...ndodh ndonjehere sidomos kur interneti nuk eshte ne cilesine e duhur, pasi kerkon nje shpejtesi prej 20 mega, qe te ngec figura, por une personalisht jam shume shume i kenaqur me cilesine 4k te figures edhe ne teresi.
4k nuk ka arritur ende...(flas per streaming) e iptv...por Hd jane te gjitha, une kam disa muaj qe shof edhe dazon kur fillojne ndeshjet
cfar playeri perdor?
une kam Stb pro i cili eshte super app
per kanalet dhe sub kanalet
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Psh: une kam 4k disa kanale te platformes sky, dhe figura eshte shume high ne krahasim me kanalet Full HD.

Playeri qe perdor per te qene i sinqerte nuk e kam fiksuar ngaqe ma dhane ne usb, ngaqe eshte pirat.
 
Dreambox me cclines nuk funksionon si Iptv, sinjalin e kanaleve e merr me satelit ndersa ckodimi behej me ccline.
E njejta pune eshte mo
cardshering eshte serisht.... pse nga behet shperndarja ? tani jane pa satelite vetem internet ... por nga dreamboxi me cclines ka fillu
 

Fly

Larguar
Bestbuyiptv 48hr free nqs e perdor vetem per ndeshje ose 70-80$ viti dhe bie rehat.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
E njejta pune eshte mo
cardshering eshte serisht.... pse nga behet shperndarja ? tani jane pa satelite vetem internet ... por nga dreamboxi me cclines ka fillu
Nuk jane pra e njejta gje, IPTV eshte streaming, cardsharing nuk eshte streaming. Me cardsharing ti sinjalin e merr me satelit, lidhja me serverin behet vetem per te ckoduar kanalin. Me iptv sinjali i kanalit del nga aparatura, shoerndahet ne server, ti lidhesh ne server e merr sinjalin. Jo me kot iptv jane rreth 1 min mbrapa kohe.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mua te gjithe kanalet me punojne shume mire
plus 2000 filmat on demand...qe behen update ç'do jave
ca interneti ke fiber?
Internetin me te mire dhe me te shtrenjt kam. Fiber esht.
 
Nuk jane pra e njejta gje, IPTV eshte streaming, cardsharing nuk eshte streaming. Me cardsharing ti sinjalin e merr me satelit, lidhja me serverin behet vetem per te ckoduar kanalin. Me iptv sinjali i kanalit del nga aparatura, shoerndahet ne server, ti lidhesh ne server e merr sinjalin. Jo me kot iptv jane rreth 1 min mbrapa kohe.

Atehere e paskam gabim une...kam
menduar se serverat baze fillojne nga dreambox
nje carte si fillon ti besh shering per iptv?
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Gjithsesi mos pretendoni me pa 4000 kanale pa probleme me IPTV. Ajo gje nuk ndodh dhe eshte e pamundur te ndodh te pakten me keto iptv jo zyrtare.
Nese do IPTV me pa kanalet italiane, zgjidh nke server italian, nese do shqipetare zgjidh ne shqipetar.
Aktualisht kam nje Italiane te cilen e kam paguar 25 Euro per 3 muaj dhe punon goxha mire dhe pse interneti im seshte naigje kushedi.

Per android do rekomandoja, Smarters, IPTV Loader dhe Perfect Player.
Smart TVs nuk eshte se kane shume zgjedhje pervec SIPTV.
MagBox kam degju qe jane me te miret por si kam perdor naiher. Une vet kam nje android tv box.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Atehere e paskam gabim une...kam
menduar se serverat baze fillojne nga dreambox
nje carte si fillon ti besh shering per iptv?
Nuk besoj se i kane me dreambox, me shume mundesi abonimet jane reale e te rregullta. Nga aty i nxjerrin kanalet dhe i bejne stream.
Praktikisht funksionon keshtu, eshte nje qe nxjerr kanalet, pastaj eshte ai qe krijon serverin i cili blen kanalet ke ky tipi e i nxjerr, ai e ka serverin ti shet ty.
Kam perdor iptv qe nga 2015 ndaj e di si funksionon.
Dikur gjeje shume free links verdalle po tani veshtire.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Une IPTV perdor me shume per ndeshje e filma, po ka internet high speed ja vlen.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po e perdor kur shof ndonji ndeshje futbolli
Normalisht duhet instaluar nji server i ku ti shohesh ndeshjet ketu
e une e kam 1 te tille :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Nuk besoj se i kane me dreambox, me shume mundesi abonimet jane reale e te rregullta. Nga aty i nxjerrin kanalet dhe i bejne stream.
Praktikisht funksionon keshtu, eshte nje qe nxjerr kanalet, pastaj eshte ai qe krijon serverin i cili blen kanalet ke ky tipi e i nxjerr, ai e ka serverin ti shet ty.
Kam perdor iptv qe nga 2015 ndaj e di si funksionon.
Dikur gjeje shume free links verdalle po tani veshtire.


Ta nis nji server ku te shohesh me shpejtesi te rregullt cdo ndeshje
cfare me jep ??????????????

te gjitha kto te digitalbit + tringut + paketen SUpersport :D
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Ta nis nji server ku te shohesh me shpejtesi te rregullt cdo ndeshje
cfare me jep ??????????????

te gjitha kto te digitalbit + tringut + paketen SUpersport :D
Mua tme japin leke dhe nuk i shoh ndeshjet ke keto kanalet Shqipetare, jo me te paguj.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
ske pse i pagun vlla
hahaahahahahahahahaa freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Ta nis nji server ku te shohesh me shpejtesi te rregullt cdo ndeshje
cfare me jep ??????????????

te gjitha kto te digitalbit + tringut + paketen SUpersport :D
Ca eshte ccline?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un ka 5 vjet që e përdor paguj 80 euro në vit shoh gjitha kanalet shqiptare edhe të botës.
 

WxP

Hidrauliku
Jam i çmendur pas TV, sidomos pas SKY Italian.

Me shume se dy vjet e shikoja Sky Italian nepermjet abonimit, i cili me kushtonte 58 euro ne muaj, ...ne bisede me nje shok ne kafene me sugjeroi nje iptv e cila kushton 100 euro ne vit, ku ne te perfshihen digitalb + supersport, tring, kanalet kosovare me pagese, sky italian, sky gjerman, sky grek, sky spanjoll, dhe te gjitha kanalet e platformave te ndryshme te gjithe vendeve te botes me pagese ose jo, perfshire edhe mbi 400 kanale USA, me pak fjale nje pafundesi mundesi perzgjedhjesh.

Probleme: ...ndodh ndonjehere sidomos kur interneti nuk eshte ne cilesine e duhur, pasi kerkon nje shpejtesi prej 20 mega, qe te ngec figura, por une personalisht jam shume shume i kenaqur me cilesine 4k te figures edhe ne teresi.


Perdor sac me 3 koka dhe internet ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Hyni ne play store
Shkarkoni iptv
E keni dhe ne tel tuaj
 
Top