Iptv

Perdor sac me 3 koka dhe internet ?
Nuk duhet sac fare, vetem interneti
nje aparat android, ose smart tv
sacet kan dal jashte loje
 

WxP

Hidrauliku
Kto qe tha @Darius besoj se jan me sac dhe internet me parabol me 3 koka.
 

Fly

Larguar
Sk nevoje per sac, jane njesoj si app qe perdorni ne tel por ke nje liste url qe ben lidhjen, nese e hap ate formatin brenda gjen gjithe url e kanaleve qe ka lista.
 

WxP

Hidrauliku
Nuk besoj se ka iptv me aq shum kanale ! Se kto i kemi ca jan ca.. po vetem shqiptaret ka...
 

Fly

Larguar
Nuk besoj se ka iptv me aq shum kanale ! Se kto i kemi ca jan ca.. po vetem shqiptaret ka...
Iptv qe perdor une ka 30.000 kanale por qe jane te vendosura dhe nga 2-3 here, psh:
Ss1, Ss1hd, ss1fhd + 500-1000 mund te jene filma te regjistruar, mesatarisht ngleen nga 100kanale per shtet (shqiperia ka 200+)
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Nuk besoj se ka iptv me aq shum kanale ! Se kto i kemi ca jan ca.. po vetem shqiptaret ka...
Ka lista qe kane mbi 5 mije kanale.
I bejne me shkembim, ceshtja eshte se ato kanale behen reshare 2-3 here dhe normalisht qe kane probleme sepse kalon streaming ne 3 servers.
 

WxP

Hidrauliku
Mire qe imakeni sekret ju :p
 

Fly

Larguar
Wxp nqs se perdor cdo dite mund ta besh si puna ime :p
Un psh ndeshjet e forta i shoh jasht keshtuqe 1 ndeshje ne jave e shoh a se shoh.

1: hap email yandex sdo nr tel
2: shkonte bestbuyiptv regjistrohu
3: te email te vjen pass
4: logohu te bestbuyiptv dhe gjenero nje liste
5: hape listen me vlc ose ndonje tjeter nqs je ne pc ose perdor app/player per integrimin ne tv ose smart device

Me rendesi:
1: Perdor Opera pasi me chrome shpesh here ste vjen email konfirmimit
2: mund te besh 1 liste trial qe zgjat 48ore ne cdo 2 jave, nese do e perdoresh me shpesh hap VPN e opera
3: kur te gjenerosh listen duhet te fusesh IP, fut IP tende jo tv vpn

4: mund te beheni 4-5 veta te merni reseller, nga 70-80$ viti ju bie 40-45$,
5: mund te blesh liste ne aliexpress 12$/6 muaj, nje shoku im e ka prej 3 muajsh si eshte mbyllur (ka rrisk te mbyllet).
6: Paguaj 70$ fle mendjen
 
Wxp nqs se perdor cdo dite mund ta besh si puna ime :p
Un psh ndeshjet e forta i shoh jasht keshtuqe 1 ndeshje ne jave e shoh a se shoh.

1: hap email yandex sdo nr tel
2: shkonte bestbuyiptv regjistrohu
3: te email te vjen pass
4: logohu te bestbuyiptv dhe gjenero nje liste
5: hape listen me vlc ose ndonje tjeter nqs je ne pc ose perdor app/player per integrimin ne tv ose smart device

Me rendesi:
1: Perdor Opera pasi me chrome shpesh here ste vjen email konfirmimit
2: mund te besh 1 liste trial qe zgjat 48ore ne cdo 2 jave, nese do e perdoresh me shpesh hap VPN e opera
3: kur te gjenerosh listen duhet te fusesh IP, fut IP tende jo tv vpn

4: mund te beheni 4-5 veta te merni reseller, nga 70-80$ viti ju bie 40-45$,
5: mund te blesh liste ne aliexpress 12$/6 muaj, nje shoku im e ka prej 3 muajsh si eshte mbyllur (ka rrisk te mbyllet).
6: Paguaj 70$ fle mendjen
Riseller do te thote te blesh panel?
paneli do 2500€
 
Jo mor, panelet fillojne diku tek minimumi 50 credite dhe cmimi eshte 2.5-3 euro 1 credit.
Me 150 euro blen reseller.
atehere do bekemi lek
pse sthu ti lol
 
Po nqs ke kliente kerko neper google dhe gjen. Ka qene nje forum italian dikur qe i gjeje keta e me sa maj mend ky ka qene cmimi.
Para dy mujve plasi keq ktej
se fillun arrestun shume, une perdor vpn me linjen time, por prap frike eshte se thone do fusin gjoba nga 20.000€
 

Fly

Larguar
3 resellerat me te mire qe kam gjetur jane bestbuyiptv, geniptv dhe iptv.community por keta jane shtrenjt
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Para dy mujve plasi keq ktej
se fillun arrestun shume, une perdor vpn me linjen time, por prap frike eshte se thone do fusin gjoba nga 20.000€
E kam lexu qe ne itali kohet e fundit e kane shtrengu doren.
Flitej per 6 milion perdorues Italian qe jane tmerresisht shume e kjo i shkakton miliona euro dem Sky.
 
3 resellerat me te mire qe kam gjetur jane bestbuyiptv, geniptv dhe iptv.community por keta jane shtrenjt
Bestbuy e kam perdor dhe une, perveç shqiperise qe bente freez , te tjerat ishin ok
tani kam nje shqiptare qe ja vlen
 
E kam lexu qe ne itali kohet e fundit e kane shtrengu doren.
Flitej per 6 milion perdorues Italian qe jane tmerresisht shume e kjo i shkakton miliona euro dem Sky.
Problemi eshte se ne panel ngelin ip e klientave, imagjino me marr policia postale ip... te kepusin me gjoba, megjithse mu ma
do mendja se ip i kan marre me kohe
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Shkarkoni Kodi no limits dhe I gjeni te tera aty. Me filma me ndeshje dhe live tv nga gjithe bota.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ore mos ma nxini
Qeros na plac te placin mendet

Screenshot_20200121-151701_IPTV.jpg
Dhe ktu jane kanalet sportive
 
Top