Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar refuzon një natë me Ronaldon

erjona-sulejmani10.jpg
Modelja Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me përgjigjet që u ka dhënë ndjekësve që i kanë bërë pyetje në “Instastory”

Fansat e kanë pyetur atë në lidhje me ish-bashkëshortin e saj, futbollistin e njohur Blerim Xhemajli. Erjona e ka mohuar se është e dashuruar me të, teksa ka vendosur një emoji që shpreh habi se si ende e pyesin për Blerimin.erjona1.jpg
Ndërsa dikush tjetër e pyet nëse do të kalonte një natë me futbollistin Cristiano Ronaldo dhe përgjigja e modeles është: “Jo! Faleminderit!”.ER.jpg
Një ndjekës tjetër e pyet për skuadrën e preferuar të Italisë dhe ajo shprehet se është Intererjona-sulejmani1-470x478.jpgERJONAAA.jpg


Panoramasport.al
 
Epo,eshte pyetje ,jo propozim nga Ronaldo!
Ndaj kto mediat shkrujne cdo lloj idiotlleku qe u vjen ne mendje!
Se u habita me ja thy zemren Ronaldos! :p
 
Salto mortale dhe triplo kapriola ben edhe kjo "e shkreta" per te qendruar ne show biz, gjithmone ja del te qendroje mbi 'uje'?
 
Top